informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 37


Colortrac: szybkie skanery wielkoformatowe CCD 1200x600 dpi

Colortrac: szybkie skanery wielkoformatowe CCD 1200x600 dpi [28.08.2007] Skanery wielkoformatowe szybkością 15 cm/s skanują oryginały o grubości nawet 2 cm i szerokości 106 cm APLIKOM oferuje na polskim rynku profesjonalne wielkoformatowe skanery rolkowe Colortrac SmartLF Gx... (info)


Po góralsku w cieniu Smoka!

Po góralsku w cieniu Smoka! [28.08.2007] W ostatni piątek sierpnia po raz pierwszy krakowska Smocza Jama zamieni się w wyjątkową salę koncertową. U stóp wawelskiego Smoka na żywo będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty Zakopower! .. (info)


ZyXEL wprowadza nowy adapter ethernetowy zgodny z HomePlug AV

ZyXEL wprowadza nowy adapter ethernetowy zgodny z HomePlug AV [28.08.2007] Pomysł wykorzystywania domowych instalacji elektrycznych do przesyłu danych cieszy się coraz większą popularnością. PLA-400, nowy adapter firmy ZyXEL, jest zgodny ze specyfikacją HomePlug AV... (info)

Zapłać za rachunek Play w Moich Rachunkach. [28.08.2007] Moje Rachunki poszerzone o kolejnego wystawcę – operatora telefonii komórkowej Play. Klienci nowej sieci GSM mogą regulować rachunki za telefon w 6 000 punktów Moje Rachunki, które zlokalizowane są w placówkach handlowych w całej Polsce... (info)


Wchodzący w skład DB Schenker planuje przejęcie Spain-TIR

Wchodzący w skład DB Schenker planuje przejęcie Spain-TIR [28.08.2007] Umocnienie pozycji firmy Schenker na europejskim rynku transportu lądowego • Rozbudowa sieci połączeń na Półwyspie Iberyjskim dzięki przejęciu Spain-TIR.. (info)

Aleksandra Michnicka nowym Brand Managerem w firmie Ziołopex [28.08.2007] Aleksandra Michnicka została nowym Brand Managerem w firmie Ziołopex. Poprzednio zajmowała stanowisko specjalisty ds. marketingu w firmie Kupiec Sp. z o.o... (info)

Schenker - Najlepszy Dostawca Usług Logistycznych [28.08.2007] Firma Schenker otrzymała nagrodę w roku 2007 i 2006 dla Najlepszego Dostawcy Usług Logistycznych w sektorze farmaceutycznym. Wyniki spółki powyżej średnich rezultatów w branży. Najwyższy wskaźnik satysfakcji klientów.. (info)


Kobiety wygrały z wiatrem! Finał regat Women Cup 2007

Kobiety wygrały z wiatrem! Finał regat Women Cup 2007 [28.08.2007] 25 i 26 sierpnia port Emper Yacht w Nieporęcie był miejscem rozgrywania regat Women Cup 2007. Przy wspaniałej żeglarskiej pogodzie na wody Zalewu Zegrzyńskiego wypłynęło blisko 50 jachtów. Organizatorem już po raz piąty była firma Rossmann Polska... (info)


Szerszy pakiet usług JAS-FBG - Hrubieszów

Szerszy pakiet usług JAS-FBG - Hrubieszów [28.08.2007] W sierpniu 2007 spółka JAS-FBG. rozszerzyła pakiet usług agencji celnej zlokalizowanej w Hrubieszowie. Obecnie posiadamy możliwość magazynowania i przeładunku towarów w składzie celnym firmy AGRO-UPOL Sp. z o.o... (info)

Międzynarodowy festiwal na Śląsku [28.08.2007] Pyskowice na Śląsku, podczas charytatywnego Festiwalu Kultur Dybuk stolicą spotkań wielu kultur, artystów i ludzi dobrego serca. Organizatorami festiwalu są firma "Gospoda 6" oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach przy wsparciu firmy Schenker.. (info)


Czysty Bałtyk

Czysty Bałtyk [28.08.2007] Międzynarodowe Sprzątanie Bałtyku to duże wyzwanie organizacyjne, za które w Polsce odpowiada Fundacja Nasza Ziemia przy wsparciu logistycznym firmy Schenker.. (info)


Extreme Networks i Avaya: zarządzanie zasilaniem w sieciach konwergentnych

Extreme Networks i Avaya: zarządzanie zasilaniem w sieciach konwergentnych [28.08.2007] Extreme Networks i Avaya poinformowały o udostępnieniu nowej funkcjonalności, która umożliwia automatyczne zarządzanie zasilaniem w sieciach konwergentnych... (info)


Rozwiązania Extreme Networks przeszły testy zgodności z IPv6

Rozwiązania Extreme Networks przeszły testy zgodności z IPv6 [28.08.2007] Przełączniki Extreme Networks uzyskały certyfikat zgodności z protokołem IPv6 (Internet Protocol wersja 6). Testy przeprowadzono w laboratoriach InterOperability (UNH-IOL) uniwersytetu New Hampshire w USA... (info)


Jesienna kampania Purmo

Jesienna kampania Purmo [28.08.2007] „100% - owe grzejniki płytowe!” – pod takim hasłem we wrześniu ruszy ogólnopolska kampania promocyjna PURMO – marki należącej do Rettig Heating – wiodącej firmy na rynku europejskim w produkcji grzejników płytowych... (info)


Redundantna przemysłowa sieć Ethernet nowej generacji - Moxa Turbo Ring V2

Redundantna przemysłowa sieć Ethernet nowej generacji - Moxa Turbo Ring V2 [28.08.2007] Firma MOXA, znany producent urządzeń do komunikacji przemysłowej, wypuścił nową wersję protokołu redundantnych przemysłowych sieci Ethernet – MOXA Turbo Ring V2... (info)


EPA Systemy Sp. z o.o. dystrybutorem serwerów Thecus w Polsce

EPA Systemy Sp. z o.o. dystrybutorem serwerów Thecus w Polsce [28.08.2007] Firma EPA Systemy wprowadza na rynek serwery plików tajwańskiej firmy Thecus. Te wyjątkowe serwery łączą w sobie wygodę dostępu do danych, szybką i łatwą konfigurację z naprawdę wysoką jakości i niską ceną... (info)


Kręgosłup nie ma urlopu

Kręgosłup nie ma urlopu [28.08.2007] Ból pleców? Któż go nie zna. Ból nie tylko uniemożliwia wykonywanie najprostszych czynności. Negatywnie wpływa na samopoczucie, powodując nawet frustracje. Dlatego ważne jest, aby dbać o kręgosłup. Unikniemy przykrego bólu... (info)


Tłumiki akustyczne Schöck Tronsole w apartamentowcu Willa Wilanów

Tłumiki akustyczne Schöck Tronsole w apartamentowcu Willa Wilanów [28.08.2007] Rynek apartamentowców w Warszawie przeżywa ogromny boom. Obecnie szacuje się, że 3-5 proc. społeczeństwa to osoby zamożne, co oznacza, że ten segment rynku będzie rósł w jeszcze szybszym tempie... (info)

Zawsze na 6 [28.08.2007] Już wkrótce, w dniach 7-9 września 2007 r., Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański będzie świętowało szóstą rocznicę powstania. W związku z obchodami urodzin dla klientów przygotowano mnóstwo atrakcji... (info)


Izolacja akustyczna klatek schodowych

Izolacja akustyczna klatek schodowych [28.08.2007] Spokój jest podstawową potrzebą człowieka. Szczególnie teraz, kiedy dookoła wszyscy się spieszą i zewsząd otacza nas hałas, coraz bardziej potrzebujemy spokoju i wytchnienia... (info)

Wysublimowana stylistyka na 50 calach Full HD [28.08.2007] Panasonic wprowadza na polski rynek nowe płaskie telewizory plazmowe o 50-calowej przekątnej ekranu, oferujące pełną rozdzielczość formatu HD – 1920x1080 pikseli... (info)


Schöck Tronsole - systemy wyciszania odgłosów kroków na klatkach schodowych

Schöck Tronsole - systemy wyciszania odgłosów kroków na klatkach schodowych [28.08.2007] Systemy Schöck Tronsole to propozycja firmy Schöck przeznaczona do izolacji akustycznej klatek schodowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Zastosowanie tego rozwiązania likwiduje mostki akustyczne i osiąga tłumienie odgłosu kroków nawet o 75 %... (info)

Dlaczego warto kupować i sprzedawać za pośrednictwem biur nieruchomości? [28.08.2007] W dobie ciągłej pogoni za pieniądzem, pracą, robieniem kariery zawodowej zaczyna nam brakować czasu na sprawy osobiste związane między innymi z inwestowaniem zebranego kapitału, lub sprzedażą własnej nieruchomości... (info)

Rynek powierzchni biurowych w Krakowie. Lokale biurowe pilnie poszukiwane. [28.08.2007] Postępujący proces globalizacji oraz wysoki wzrost gospodarczy w ostatnich latach, powodują zwiększony popyt na nowoczesne powierzchnie biurowe w największych polskich metropoliach... (info)


ATEN uruchamia nowe centrum badań i rozwoju

ATEN uruchamia nowe centrum badań i rozwoju [28.08.2007] TAIPEI, TAIWAN, 28 sierpień, 2007, ATEN International, wiodący projektant, producent oraz dystrybutor zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych, ogłosił utworzenie nowego centralnego laboratorium badań i rozwoju (R&D)... (info)


Wyślij sygnał jak najdalej dzięki ATEN.

Wyślij sygnał jak najdalej dzięki ATEN. [28.08.2007] Nowe przedłużacze KVM marki ATEN (CE250A PS/2 KVM Extender, CE800 USB KVM Extender oraz ALTUSEN KE0220 Audio/KVM Extender) pozwalają odstawić komputer od monitora i klawiatury nawet na ćwierć kilometra!.. (info)

Oracle Utilities Customer Care and Billing w polu liderów Gartnera [28.08.2007] Korporacja Oracle informuje, że firma Gartner w swoim raporcie zatytułowanym Magic Quadrant for Utilities Customer Information Systems, 1H07* umieściła rozwiązanie Oracle Utilities Customer Care and Billing w polu liderów... (info)


Pilonyx - lśniące włosy, piękna cera, zdrowe paznokcie

Pilonyx - lśniące włosy, piękna cera, zdrowe paznokcie [28.08.2007] Marzysz o burzy lśniących włosów, masz problemy z łamliwymi paznokciami, a Twoja cera jest ziemista i matowa? Pilonyx – nowy na rynku preparat to recepta na tego rodzaju kłopoty... (info)


Schody wejściowe? To proste

Schody wejściowe? To proste [28.08.2007] Każdy, kto zajmował się z wykańczaniem własnego domu dobrze wie, że wykonanie schodów wejściowych, progu, podestu przed drzwiami nie jest sprawą prostą. Właściwym rozwiązaniem może być system złożony z kilku przygotowanych wcześniej elementów.. (info)


Klimat Południa

Klimat Południa [28.08.2007] Czy w Polsce można poczuć się jak nad Morzem Śródziemnym? Pewnie nie do końca, ale namiastkę klimatu Południa może nam zapewnić wykonana z naturalnych materiałów, pastelowa elewacja domu.. (info)


Poza schemat

Poza schemat [28.08.2007] Czy można wymyślić coś jeszcze ponad to, co zostało już wymyślone? To pytanie, które co jakiś czas powraca jak bumerang. Odpowiedzią są przewody LumiTEC, że jednak tak, że można.. (info)


Infinity Interactive muzycznie

Infinity Interactive muzycznie [28.08.2007] Infinity Interactive zrealizowała serwis eventowy cyklu letnich imprez organizowanych przez Tak Taka we współpracy z MTV. Zorganizowana przez Tak Tak trasa muzyczna zespołu czołowych polskich dj’ów rozpoczęła się 6 lipca w Sopocie... (info)


Infusions Canopy – wyobraźnia zwieszona w przestrzeni

Infusions Canopy – wyobraźnia zwieszona w przestrzeni [28.08.2007] Formy, kształty, kolory – zawieszona w próżni asymetria. Jak pociągnięcia pędzlem w powietrzu - nowa przestrzeń w przestrzeni. Możliwości kreowania wizualnej rzeczywistości są nieograniczone. 5 minut dla ludzkiej wyobraźni, która właśnie wkroczyła w nowy wymiar.. (info)


Kolumbowie ePrzestrzeni

Kolumbowie ePrzestrzeni [28.08.2007] W XV wieku Krzysztof Kolumb, jeden z największych odkrywców naszej ery wypłynął na bezkresne wody Atlantyku by odkryć całkowicie Nowy Świat. Świat, który nagle stał się ogromny i dawał niemal nieograniczone możliwości... (info)


Gąbki Syrena do delikatnej pielęgnacji każdego dnia

Gąbki Syrena do delikatnej pielęgnacji każdego dnia [28.08.2007] Nikt tak dobrze nie zna Twojego ciała, jak Ty sama. Postaraj się znaleźć czas na codzienne, relaksujące po ciężkim dniu pracy zabiegi pielęgnacyjne, które sprawią, że poczujesz się piękniejsza. Wypróbuj gąbki Syrena – doskonałe do kąpieli i do masażu... (info)


Z odblaskami bezpieczniej! – Wspólna akcja firm Bartek i 3M Poland

Z odblaskami bezpieczniej! – Wspólna akcja firm Bartek i 3M Poland [28.08.2007] Firma Bartek we współpracy z firmą 3M Poland rozpoczęła w sierpniu 2007 r. akcję społeczno-edukacyjną pod hasłem: „Z odblaskami bezpieczniej!”. Jej celem jest wspieranie bezpieczeństwa dzieci wszędzie tam, gdzie są one uczestnikami ruchu drogowego... (info)


Najlepsi instalatorzy sufitów podwieszanych Systemowa oszczędność

Najlepsi instalatorzy sufitów podwieszanych Systemowa oszczędność [28.08.2007] W malowniczej scenerii Orlego Gniazda, na terenie Jury Krakowsko-Czestochowskiej, ogłoszono laureatów konkursu „System Solutions - systemy sufitowe firmy Armstrong w obiektach budowlanych”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...