informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.07.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Prezentacja pojazdów wodnych podczas Baltic Sail [28.07.2006] 29 lipca br. o godzinie 12.00 w ramach obchodów Baltic Sail na Motławie odbędzie się Turniej o Puchar Pięciu Wspaniałych... (info)

Ocieplaj z głową [28.07.2006] Producenci materiałów budowlanych prześcigają się w pomysłach jak eliminować negatywne skutki ocieplania domu... (info)

ethernusa znajdziesz w ABC Data [28.07.2006] Produkty polskiej firmy Embedos – zintegrowane serwery sieciowe ethernus - dostępne są od teraz w ofercie ABC Daty. Dystrybutor oferować będzie wszystkie modele nowej klasy urządzeń do pracy w sieciach komputerowych... (info)

Nowy szef marketingu Gazety Prawnej [28.07.2006] Nowopowstająca struktura działu marketingu Gazety Prawnej ma już swojego szefa. Od 7 sierpnia stanowisko Dyrektora Marketingu Gazety Prawnej obejmie Monika Nowaczewska... (info)

Na żagle z AutoMapą [28.07.2006] Czyli jak dzięki AutoMapie odnaleźć drogę we mgle.. (info)

LOTOS Power Cup w Pruszczu [28.07.2006] Już jutro, o godz. 11, na lotnisku w Pruszczu Gdańskim roz-pocznie się IV runda mistrzostw Polski w wyścigach równole-głych na dystansie 1/4 mili... (info)

Nowy terminal radiowy w ofercie firmy ASKA [28.07.2006] Firma ASKA zaprezentowała nowy terminal radiowy o nazwie AST-100, który wyposażony został m.in. w czytnik RFID, moduł Bluetooth (klasy I i II), kontroler bezprzewodowej sieci WLAN 802b oraz wbudowaną pamięć o pojemności 8MB z możliwością rozszerzenia do 32MB... (info)

Groblewski wygrywa na Węgrzech [28.07.2006] Krzysztof Groblewski, zawodnik LOTOS Team Race&Rally, prowadzący VW Polo zwyciężył VI eliminację mistrzostw Europy w rallycrossie. Zawody odbyły się na węgierskim torze w Nyirad... (info)

Stec na czele klasyfikacji [28.07.2006] Mariusz Stec umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej mistrzostw Polski w wyścigach górskich... (info)

Mini Speedway LOTOS Gdańsk [28.07.2006] Fundacja Zenona Plecha i Grupa LOTOS S.A. powołały do życia Młodzieżową Szkołę Żużla... (info)

IV runda GSMP przerwana po wypadku na trasie wyścigu [28.07.2006] Dwudniowe święto sportu samochodowego – Międzynarodowy Samochodowy Wyścig Górski LOTOS GRAND PRIX SOPOT 2006 zakończył się w niedzielę, 9 lipca nieszczęśliwym wypadkiem... (info)

LOTOS Team Race&Rally w czołówce mistrzostw Polski. [28.07.2006] Załoga LOTOS Team Race&Rally, Michał i Grzegorz Bębenkowie zajęła drugie miejsce w rozgrywanej w Krakowie czwartej rundzie tegorocznych mistrzostw Polski w rajdach samochodowych... (info)

Menedżer Roku 2005 dla Pawła Olechnowicza [28.07.2006] Niezwykle wymagające jury X edycji konkursu "Menedżer Roku" doceniło wysokie umiejętności i kwalifikacje Pawła Olechnowicza, prezesa zarządu Grupy LOTOS S.A. w kierowaniu drugą co do wielkości firmą paliwową w kraju i zarazem jedną z największych giełdowych spółek przyznając mu to zaszczytne wyróżnienie... (info)

SAP policzy drewno [28.07.2006] KPPD Szczecinek S.A., producent drewna i wyrobów drzewnych, usprawni zarządzanie finansami dzięki mySAP ERP. Wdrożenie poprowadzi firma EuroSoft z Poznania... (info)

Toshiba wprowadza na rynek polski ultraprzenośny notebook [28.07.2006] Toshiba Satellite / Satellite Pro U200 charakteryzuje się wysoką wydajnością, zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, niewielkimi wymiarami i wagą.. (info)

IDC: Comarch rozwija się dwa razy szybciej niż rynek [28.07.2006] Wg IDC Comarch jest najbardziej dynamicznym polskim dostawcą oprogramowania.. (info)

Udane wdrożenie Comarch w Vivatel Bułgaria [28.07.2006] Comarch wdrożył system obsługi partnerów dla trzeciego największego operatora telekomunikacyjnego w Bułgarii.. (info)

Comarch dla miasta Warszawy [28.07.2006] Nowoczesny system informatyczny dla miejskich wodociągów.. (info)

CLEANIC PURE EFFECT – nowe oblicze płatka [28.07.2006] Firma Harper Hygienics wprowadza na rynek w linii Cleanic Natural Beauty nowy płatek Pure Effect, który został stworzony z myślą o współczesnej kobiecie, poszukującej wysokiej jakości produktów do codziennej pielęgnacji twarzy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...