informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.06.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Pomóżmy razem - ogólnopolski program pomocy Fundacjom szkolącym psy do pracy z osobami najbardziej potrzebującymi [28.06.2006] Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik, Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt CZE-NE-KA, Grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź oraz marka Velvet, której ambasadorem jest mały biszkoptowy labrador postanowili wspólnie zainicjować akcję „Pomóżmy razem”... (info)

Angielski dla dzieci [28.06.2006] Brytyjska lingwistka Helen Doron, twórczyni metody nauki języka angielskiego dla dzieci od pierwszego roku życia gościła w Polsce... (info)

Perliczka wielkopolska [28.06.2006] To nowość w ofercie Drop SA z Ostrowa Wielkopolskiego Największą zaletą perliczki jest smaczne, delikatne mięso oraz niska zawartość tłuszczu... (info)

Tanie i zdrowe paliwo - Saab BioPower [28.06.2006] Wysokie ceny tradycyjnych paliw i prognozy ich ciągłego wzrostu, wiadomości o niebezpiecznie szybko pogarszającym się stanie środowiska naturalnego - to informacje, które dziś wypełniają media... (info)

Wypróbuj Saaba 9-3 SportKombi [28.06.2006] Spójrz na Saaba 9-3 SportKombi! Czy wiesz ile serca włożyliśmy w jego budowę? Zwróć uwagę na precyzję z jaką zaprojektowaliśmy nadwozie... (info)

Retrospektywna wystawa malarstwa Ryszarda Grzyba [28.06.2006] „Dziki lud sądzi, że nie ma życia bez wojny” to tytuł najnowszej wystawy w Muzeum Śląskim w Katowicach, prezentującej ponad 40 obrazów Ryszarda Grzyba z lat 1980-2005... (info)

Ryszard Grzyb – malarstwo 1980-2005 [28.06.2006] Twórczość współczesnych artystów, poprzez swoistego rodzaju hermetyczność, bywa obszarem trudnym do zrozumienia i interpretacji... (info)

Śladami Stasia i Nel – archeologiczna wystawa w Muzeum Śląskim [28.06.2006] Nowa wystawa w Muzeum Śląskim w Katowicach, przygotowana przez Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, prezentuje stosunkowo niedawną jak na ekspozycję archeologiczną przeszłość – schyłek XIX wieku... (info)

Polscy wynalazcy mówią piractwu STOP [28.06.2006] Piractwo własności intelektualnej stanowi poważny problem dla światowej gospodarki... (info)

Wszystko co powinieneś wiedzieć o technologii Alan. [28.06.2006] Rozmowa z Mariuszem Gawrukiem, jednym z twórców technologii ALAN.. (info)

Czym jest ALAN? [28.06.2006] ALAN jest technologią pozwalającą chronić praktycznie wszystkie elementy systemów komputerów - od danych po sprzęt - przed nieautoryzowanym dostępem i zmianami... (info)

Soudal nagrodzony [28.06.2006] Firma Soudal została wyróżniona „Gazelą Biznesu” - statuetką przyznawaną przez „Puls Biznesu” dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom. To już trzecia Gazela w historii firmy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...