informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 36

ethernus e-Urząd w Aleksandrowie Kujawskim [28.05.2008] Firma Embedos wdrożyła w Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Kujawskim kompleksowy system elektronicznego obiegu dokumentów ethernus e-Urząd... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.05.2008 [28.05.2008] Pozytywne nastroje na GPW. Środa na warszawskim parkiecie upłynęła pod znakiem wzrostów, które utrzymywały się na GPW od początku sesji. Aktywność inwestorów podczas notowań była zdecydowanie większa niż w poprzednich dniach, ale dotyczyła tylko dużych spółek... (info)

Niebieska rewolucja w Vobis [28.05.2008] Kilka tygodni temu światowy rynek producentów i konsumentów opowiedział się za technologią Blu-Ray firmy Sony jako następcy formatu DVD. Vobis przygotował premierowy komputer VOBIS DIGITAL VP Q9450 XPOWER HD OFFICE, wyposażony w napęd zwycięskiej technologii... (info)


Katalog rur i struktur – polskie standardy do AutoCAD Civil 3D.

Katalog rur i struktur – polskie standardy do AutoCAD Civil 3D. [28.05.2008] Firma Aplikom udostępnia kolejną aplikację ułatwiającą projektowanie za pomocą programu AutoCAD Civil 3D. Po RDV–aplikacji do szybkiej wizualizacji projektów bezpośrednio z AutoCAD Civil 3D..... (info)


Może porozmawiamy?

Może porozmawiamy? [28.05.2008] Pomysłowość projektantów firmy Boynq nie zna granic. Już nie raz mogliśmy się o tym przekonać.Kolejną propozycją firmy jest IRIS, czyli kamera internetowa z wbudowanym mikrofonem... (info)


„Aplikom aCADemia 2009 - Autodesk LIVE” zakończona.

„Aplikom aCADemia 2009 - Autodesk LIVE” zakończona. [28.05.2008] Kolejny projekt z cyklu „APLIKOM aCADemia” zakończył się sukcesem. Uczestnicy dowiedzieli się co zyskają sięgając po najnowsze oprogramowanie inżynierskie firmy Autodesk z symbolem 2009... (info)


Pamiętajmy o ogrodach.

Pamiętajmy o ogrodach. [28.05.2008] Ogród stanowi dzisiaj nie tylko część nieruchomości, ale coraz częściej w ciepłe miesiące roku staje się dodatkowym miejscem, w którym spędzamy dnie, popołudnia i wieczory z przyjaciółmi lub rodziną, organizujemy grilla czy po prostu bawimy się z dziećmi... (info)


Autor ’Rumours about angels’ teraz w FireFly Creation

Autor ’Rumours about angels’ teraz w FireFly Creation [28.05.2008] Do teamu kreatywnego agencji reklamowej FireFly Creation dołączył Jarosław Kubicki – wielokrotnie nagradzany grafik, artysta, fotograf i webdesigner. Kubicki zajął w FFC stanowisko Digital Creative Director... (info)


FireFly Creation dynamicznie rozwija struktury

FireFly Creation dynamicznie rozwija struktury [28.05.2008] Team kreatywny FireFly Creation zasilił doświadczony grafik i animator – Krzysztof Rybczyński. W FFC Rybczyński objął stanowisko Senior Art Directora & Motion Designera. W ostatnim czasie do działu Client Service FireFly Creation dołączyły aż cztery nowe osoby... (info)


2 w 1 - telewizyjny notebook Asus F3Sg w Vobis

2 w 1 - telewizyjny notebook Asus F3Sg w Vobis [28.05.2008] ASUS F3Sg oferowany przez sieć sklepów Vobis, to przenośny komputer oraz telewizor w jednym. Tylko teraz komputer ten dostępny jest w wyjątkowej cenie... (info)

Milion Euro dla najlepszego start upu! [28.05.2008] zanox otworzył w Niemczech paneuropejski e-inkubator wspierający młode talenty z całej Europy działających w obszarze nowoczesnych technologii oraz e-marketingu. Dla najlepszego projektu przewidziano nagrodę w wysokości miliona Euro... (info)

Matematyka na blogu [28.05.2008] Na jedynym polskim portalu o kalkulatorach-kalkulatory.pl,działa blog prowadzony przez dwóch matematyków:Piotra Tomczaka i Krzysztofa Nowakowskiego.Uwagi autorów o matematyce, kalkulatorach i systemie nauczania można znaleźć pod adresem kalkulatory.pl/blog.. (info)


Expander: Wzrost wynagrodzeń nie rekompensuje podwyżek stóp

Expander: Wzrost wynagrodzeń nie rekompensuje podwyżek stóp [28.05.2008] Komentarz po posiedzeniu RPP: Rada Polityki Pieniężnej drugi miesiąc z rzędu nie podniosła stóp procentowych, chociaż wyraziła zaniepokojenie szybko rosnącymi wynagrodzeniami... (info)


Mitho wystartował !

Mitho wystartował ! [28.05.2008] Zapowiadany przez Bpt od kilku miesięcy niezwykle innowacyjny produkt, wyznaczający nowy standard połączenia wideofonów i automatyki domu został zaprezentowany 22-23 kwietnia 2008 r. na uroczystej gali w Wenecji... (info)


Drzwi na co dzień

Drzwi na co dzień [28.05.2008] W wielu krajach drzwi, podobnie jak meble, uznawane są za element dekoracyjny. To podejście sprawia, że wymienia się je przy każdym większym remoncie. U nas wciąż są jednym z najrzadziej zmienianych elementów wyposażenia wnętrz... (info)

Seagate dla fanów fotografii [28.05.2008] Warszawa, 27 maja 2008 - Seagate Technology (NYSE: STX), światowy lider w produkcji dysków twardych, zaprasza fanów fotografii w Polsce na warsztaty Seagate Photo Workshop... (info)


Sportowy prezent dla Maoamkowca

Sportowy prezent dla Maoamkowca [28.05.2008] Piękna pogoda i perspektywa zbliżającego się lata sprawia, że Maoamkowe dzieciaki coraz więcej czasu spędzają na świeżym powietrzu oddając się swoim sportowym pasjom. Właśnie dlatego, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka warto pomyśleć o prezencie... (info)

Jeszcze przed zakupem zmień przestrzeń swojego mieszkania! [28.05.2008] Aby uatrakcyjnić swoje oferty deweloperzy dają poszukującym własnego lokum coraz więcej bonusów. W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów proponują m.in. możliwość zmiany projektu lokalu... (info)

Grey Goose w Cannes [28.05.2008] 14 maja rozpoczął się 61. Festiwal Filmowy w Cannes – jedno z największych wydarzeń światowego kina. Prestiżowej imprezie festiwalowej w Soho House towarzyszyła marka luksusowej wódki Grey Goose, która przygotowała specjalnie na tę okazję niesamowite koktajle... (info)

Concordia z Prelite [28.05.2008] Grupa Concordia, ekspert w segmencie ubezpieczeń specjalistycznych, powierzyła wsparcie w zakresie public relations agencji Prelite. Do zadań agencji będzie należało opracowanie strategii działań komunikacyjnych oraz bieżące doradztwo w jej wdrażaniu... (info)


Sprzęt audio na Dzień Dziecka od marki elta

Sprzęt audio na Dzień Dziecka od marki elta [28.05.2008] Na zbliżający się Dzień Dziecka marka elta poleca urządzenia audio dostosowane do wieku użytkowników. Dla nastolatków przygotowała wieże z DVD oraz przenośny odtwarzacz MP4, zaś dla najmłodszych – magnetofon dziecięcy oraz kolorowe radio dla dziewczynek... (info)

Komentarz Expandera: Tańsze paliwa dobre czy złe (28.05.2008) [28.05.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Przed inwestorami zarysował się we wtorek dylemat, którego można było się spodziewać - jak traktować spadek ceny ropy naftowej?.. (info)

Dzień Dziecka na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany [28.05.2008] Z okazji Dnia Dziecka, Park Handlowy Auchan Bielany przy ul. Francuskiej zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Gdy rodzice zajęci będą zakupami, maluchy mogą figlować na placu zabaw pod okiem wykwalifikowanych opiekunek... (info)


Sprzęt elta na dziecięce przyjęcia

Sprzęt elta na dziecięce przyjęcia [28.05.2008] W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka warto już dziś pomyśleć o specjalnych niespodziankach dla najmłodszych. Impreza z atrakcjami oraz wręczenie wymarzonego prezentu to najważniejsze punkty w harmonogramie 1 czerwca... (info)

Piankowa lekkość Haribo [28.05.2008] Puszyste, słodkie, kolorowe, – to tylko kilka spośród długiej listy przymiotników opisujących pianki Haribo. Przysmak przypominający dzisiejsze pianki wytwarzano już w starożytnym Egipcie, choć wtedy były one rarytasem zarezerwowanym wyłącznie dla elit... (info)


BenQ: nowe monitory z funkcją dynamicznej zmiany kontrastu

BenQ: nowe monitory z funkcją dynamicznej zmiany kontrastu [28.05.2008] G2000WD/G2400WD – ekologiczne i bezpieczne materiały (RoHS), certyfikat TCO003 i Energy Star oraz technologie Senseye+Photo, sRGB, Dynamic Contrast 4000:1 , czas reakcji 2 ms GTG, , kąty widzenia 160/160 i obsługa HDCP.. (info)


SGI Baltis wybuduje nowy biurowiec w Warszawie

SGI Baltis wybuduje nowy biurowiec w Warszawie [28.05.2008] Firma budowlana SGI Baltis zakupiła grunt przy ulicy Czerniakowskiej w Warszawie pod budowę biurowca. Prace przy budowie budynku zaprojektowanego przez Pracownię Architektoniczną Kazimierski i Ryba rozpoczną się w II połowie bieżącego roku... (info)

Krokodylek dotarł do Wrocławia [28.05.2008] Crocs, marka produkująca uwielbiane na całym świecie, superwygodne obuwie w kosmicznym kształcie, otwiera swój pierwszy sklep we Wrocławiu. Od 30 maja można go odwiedzać w centrum handlowym Magnolia Park... (info)


Telewizje wschodnioeuropejskie stawiają na montaż z Avidem

Telewizje wschodnioeuropejskie stawiają na montaż z Avidem [28.05.2008] Telewizja Polsat S.A. wybrała firmę Avid Technology na dostawcę systemów do tworzenia transmisji telewizyjnych. Z podobnych rozwiązań skorzystają też stacje telewizyjne w Bułgarii i Chorwacji... (info)


Nowocześnie i naturalnie

Nowocześnie i naturalnie [28.05.2008] Ekologiczna żywność, naturalne tkaniny, oddychające materiały budowlane, a pod stopami drewniane podłogi – to tylko niektóre składniki stylu bardzo wyraźnego również we wzornictwie... (info)


Pierwszy plastyczny konkurs Coccodrillo

Pierwszy plastyczny konkurs Coccodrillo [28.05.2008] Z okazji Dnia Dziecka znany producent i dystrybutor odzieży dla dzieci i młodzieży, Coccodrillo, zorganizuje konkurs plastyczny. Będzie on organizowany pod hasłem Mali Globtroterzy... (info)


Ciepły dom − spokojny sen

Ciepły dom − spokojny sen [28.05.2008] Ciepły i przytulny dom to marzenie każdego z nas. Jednak życie właściciela samodzielnego domu nie jest wcale tak beztroskie jak wyobrażają sobie mieszkańcy bloków, marzący o „usamodzielnieniu się”... (info)


Tytan Professional Klej montażowy CSX 321 – Stworzony specjalnie dla luster

Tytan Professional Klej montażowy CSX 321 – Stworzony specjalnie dla luster [28.05.2008] Tafle lustrzane to kruchy materiał, który wymaga wyjątkowej ostrożności w trakcie montażu. Jego delikatna struktura wymaga stosowania specjalnych klejów, które nie zniszczą pokrywającej je srebrzystej warstwy, a jednocześnie charakteryzują się mocnym chwytem... (info)

Słuchowisko o mrocznych tajemnicach. [28.05.2008] Z tajnej kopalni uranu w Miedziance na Dolnym Śląsku wyjechało 600 ton uranu. Promieniotwórcze skały wykorzystywane były w atomowym programie ZSRR. Po zakończeniu wydobycia cała miejscowość została zrównana z ziemią... (info)


Rusza największy zlot e-mam

Rusza największy zlot e-mam [28.05.2008] W dniach 30 maja-01 czerwca 2008 w Osiecku odbędzie się piąty jubileuszowy zlot internetowej społeczności portalu maluchy.pl. Zloty maluchy.pl to największa impreza internetu rodzinnego w Polsce. W tym roku spotka się ponad 200 osób... (info)

Prawo Pomocy Społecznej [28.05.2008] Na rynku prasowym ukazał się pierwszy numer kwartalnika - Orzecznictwo Sądów w Sprawach Pomocy Społecznej, który wydawany jest przez Wydawnictwo MEDD... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...