informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Wakacyjne plamy – jak sobie z nimi radzić?

Wakacyjne plamy – jak sobie z nimi radzić? [28.05.2007] Pranie ubranek dzieci, które cierpią z powodu alergii, powinno odbywać się przy użyciu specjalnych środków piorących, które będę zwalczały uporczywe plamy nie podrażniając wrażliwej skóry dziecka... (info)

Czy można polegać na opiniach użytkowników serwisów internetowych? [28.05.2007] Niemal każdy przed poważniejszym zakupem skorzysta z serwisu oferującego opinie użytkowników i oceny produktów. Czy można ufać opiniom zamieszczonym w Internecie? Rzetelne opinie zdarzają się rzadko. Jak poradzić sobie z nawałem chaotycznej informacji?.. (info)


Wyjątkowo podświetlane łączniki z serii Simon 82

Wyjątkowo podświetlane łączniki z serii Simon 82 [28.05.2007] Łączniki ze spersonalizowanym podświetleniem całej powierzchni ramki i klawisza z serii Simon 82 to pierwsze i jedyne na polskim rynku rozwiązanie techniczne, które umożliwia dowolną adaptację zainstalowanego mechanizmu... (info)

Pojawiasz się i znikasz ... w sieci [28.05.2007] Według serwisu Domeny.pl przerwy w działaniu serwerów i stron www kosztują zachodnioeuropejskie firmy 5-6 mld euro rocznie. Tak poważne straty zmusiły spółki do wykorzystania monitoringu usług www... (info)


Bardzo tanio, a nawet jeszcze taniej

Bardzo tanio, a nawet jeszcze taniej [28.05.2007] Z Polski do 153 krajów świata, z telefonów stacjonarnych i komórkowych na telefony stacjonarne i komórkowe, nawet do 95% taniej - wpTelefon w nowej odsłonie... (info)


Okulary Przeciwsłoneczne Uvex Sport kolekcja lato 2007

Okulary Przeciwsłoneczne Uvex Sport kolekcja lato 2007 [28.05.2007] Wreszcie zbliża się pora roku, na którą każdy z nas czeka cały rok - lato, czas urlopów, długich spacerów, wycieczek rowerowych i wzmożonej ruchliwości... (info)

Porady stylisty! [28.05.2007] Portal ByćKobietą.pl zyskał nowego eksperta. Zaprosił do współpracy stylistę – Izabelę Jabłonowską. Pani Izabela doradza Użytkowniczkom portalu jakie fasony powinny nosić przy określonym typie sylwetki, jakie dodatki wybierać, co jest modne, a co nie!.. (info)

Nowy layout portalu VTrip.pl [28.05.2007] Portal turystyczny VTrip.pl wchodzi w sezon wakacyjny silnym krokiem. Bogatej ofercie wyjazdów letnich towarzyszy całkowite odświeżenie wizerunku i funkcjonalności serwisu WWW... (info)

Fargum - kolorowa masa konserwacyjno - pokryciowa z Izolacji Jarocin [28.05.2007] Fargum z jarocińskiej Izolacji może służyć zarówno do renowacji i konserwacji asfaltowych pokryć dachowych, wykonywania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych, konserwacji i zabezpieczenie powierzchni metalowych,.. (info)


Trzy nowe dania gotowe w odświeżonej ofercie Delecty

Trzy nowe dania gotowe w odświeżonej ofercie Delecty [28.05.2007] Delecta rozbudowuje asortyment dań gotowych wprowadzając na rynek Groch biwakowy, Flaki po zamojsku i Parówki w sosie pomidorowym. Rozszerzeniu portfolio o nowe pozycje towarzyszy ulepszenie receptur oraz odświeżenie opakowań całej linii dań gotowych marki... (info)


Nowe przełączniki Fast Ethernet (TE100-S16R i TE100-S24R) TRENDnet’a

Nowe przełączniki Fast Ethernet (TE100-S16R i TE100-S24R) TRENDnet’a [28.05.2007] TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych znowu może pochwalić się nowymi rozwiązaniami przełączników... (info)


Księga pomysłów

Księga pomysłów [28.05.2007] Podobno od czasów Arystotelesa i Platona ludzkość nie wymyśliła nic nowego. Z drugiej strony niczego dziś tak nie poszukujemy jak oryginalności. W cenie są nie tylko świetnie przygotowani merytorycznie, ale przede wszystkim kreatywni fachowcy... (info)


Mobilny Hot Spot od DrayTek’a

Mobilny Hot Spot od DrayTek’a [28.05.2007] DrayTek – wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego i innowator technologii bezprzewodowej oraz VoIP – umożliwił wszystkim użytkownikom routerów DrayTek z serii Vigor 2910 ich bezpłatną aktualizację w mobilne Hot Spoty... (info)


Nowy Dyrektor Zarządzający w agencji reklamowej Heureka

Nowy Dyrektor Zarządzający w agencji reklamowej Heureka [28.05.2007] W lutym br. stanowisko Dyrektora Zarządzającego Heureki objął Łukasz Grochowski... (info)


Oddychający dom

Oddychający dom [28.05.2007] Budując dom poświęcamy wiele uwagi na dobranie materiałów, z których chcemy go wykonać. Nic dziwnego - dom to inwestycja na lata. Zadbajmy więc nie tylko o walory estetyczne budynku, ale także o to, by był zdrowy i ekologiczny. Taki dom nie tylko ładnie się prezentuje, ale także jest przyjazny dla swoich mieszkańców... (info)


Moja Generacja rośnie!

Moja Generacja rośnie! [28.05.2007] Serwis społecznościowy MojaGeneracja.pl rośnie! Według najnowszych wyników badania najpopularniejszych witryn w Polsce Megapanel PBI/Gemius za marzec 2007 r. ponad dwukrotnie wzrosła liczba unikalnych użytkowników serwisu i również ponad dwukrotnie zwiększył się jego zasięg w porównaniu z wynikami z miesiąca poprzedniego... (info)


Pierwszy w historii bieg dookoła Ziemi

Pierwszy w historii bieg dookoła Ziemi [28.05.2007] 1 czerwca br. Rusza historyczny bieg, którego uczestnicy po raz pierwszy okrążą naszą planetę. 20 śmiałków z trzynastu krajów przebiegnie trasę o łącznej ponad długości 24 400 km... (info)


AVM uruchamia nowy serwis internetowy o produktach FRITZ!Box

AVM uruchamia nowy serwis internetowy o produktach FRITZ!Box [28.05.2007] Firma AVM, producent wielofunkcyjnych urządzeń sieciowych FRITZ!Box – otworzyła nową witrynę internetową poświęconą swoim produktom... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...