informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.04.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 25


Artyści malują dla Fundacji Akogo?

Artyści malują dla Fundacji Akogo? [28.04.2008] Agencja Public Relations Flash PR jest organizatorem akcji charytatywnej: „Artyści malują dla Akogo?”. Jej celem jest zebranie funduszy na budowę Kliniki Budzik, Fundacji Ewy Błaszczyk Akogo?. Do akcji zaproszonych zostało 33 wybitnych polskich artystów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.04.2008 [28.04.2008] Indeksy nadal w górę. Poniedziałek na giełdzie w Warszawie upłynął pod znakiem kontynuacji zapoczątkowanego w ubiegłym tygodniu odreagowania. Indeksy na GPW rozpoczęły dzień znacznie powyżej piątkowego zamknięcia..... (info)


Zdrowy i szybki grill

Zdrowy i szybki grill [28.04.2008] Zbliża się sezon grillowy i odwieczny problem z rozpaleniem grilla. Czego użyć i w jaki sposób, żeby nie trwało to całą wieczność? Teraz przy pomocy opalarki HL 1400 firmy Steinel rozpalimy grill w przysłowiowa chwilę, a potrawy zachowają zdrowy smak i aromat... (info)


Polskie namioty w Chinach

Polskie namioty w Chinach [28.04.2008] Chiny to największy na świecie rynek zbytu. Nic dziwnego, że uzyskanie dostępu do niego jest ogromną szansą na rozwój. Przed taką możliwością stanęła polska firma produkująca namioty wojskowe i kamizelki kuloodporne – Lubawa S.A... (info)


RuckZuck w Krakowie – szeroka oferta paneli i bezpłatny montaż

RuckZuck w Krakowie – szeroka oferta paneli i bezpłatny montaż [28.04.2008] Dynamicznie rozwijająca się sieć RuckZuck otwiera kolejny salon sprzedaży. Wkrótce także mieszkańcy Krakowa będą mogli wybierać spośród szerokiego asortymentu podłóg drewnianych, paneli laminowanych i skrzydeł drzwiowych... (info)


Ekspresowy tuner LifeView LV9H

Ekspresowy tuner LifeView LV9H [28.04.2008] Reactor, autoryzowany dystrybutor marki LifeView, wprowadził do sprzedaży tuner TV do laptopów - LV9H NO HYBRID EXPRESS CARD. Nowy model wyróżnia się wysokim poziomem niezawodności oraz możliwością odbioru sygnału analogowego cyfrowego DVB-T... (info)


Potrójna TIPA 2008 dla Panasonic!

Potrójna TIPA 2008 dla Panasonic! [28.04.2008] Panasonic poinformował, że aż trzy produkty tej marki: aparat cyfrowy Lumix DMC-FX500, kamera cyfrowa Full HD na karty pamięci SD HDC-SD9 oraz projektor kina domowego PT-AX200 zostały docenione i uhonorowane nagrodami TIPA (Technical Image Press Association)... (info)

NTT oficjalnym dystrybutorem aparatów cyfrowych BenQ [28.04.2008] Znany na rynku producent komputerów i dystrybutor podzespołów i peryferii komputerowych NTT System, został kolejnym 4. dystrybutorem w Polsce aparatów cyfrowych BenQ... (info)


Audyt energetyczny a okna

Audyt energetyczny a okna [28.04.2008] Przepisy UE od przyszłego roku obligują wszystkich właścicieli budynków do przeprowadzenia audytu energetycznego. Jego wyniki wpłyną na cenę nieruchomości. Najwięcej na wartości stracą domy z dużymi szybami łatwo przepuszczającymi energię cieplną... (info)


Coccodrillo po raz trzeci na Podlasiu

Coccodrillo po raz trzeci na Podlasiu [28.04.2008] Coccodrillo, firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji odzieży i obuwia dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, otworzy sklep w Augustowie. Będzie to już trzeci punkt handlowy firmy w województwie podlaskim... (info)

FEN wprowadza do oferty nowy router [28.04.2008] W ofercie Konsorcjum FEN pojawiło się nowe urządzenie sieciowe - router R-ADSL-C4W-G2 - uznanego na globalnym rynku producenta sprzętu sieciowego Dynamode... (info)

Schöck Polska na seminariach regionalnych [28.04.2008] W styczniu ruszyła już VIII edycja spotkań z cyklu Architektura i Budownictwo organizowanych przez "Millennium Gazeta Budowlana" w ramach seminariów regionalnych. Jednym z tegorocznych prelegentów jest Schöck Polska... (info)

Nowoczesna Narzędziownia - program do wypożyczalni narzędzi [28.04.2008] Narzędziownia asp.net 2008 to program dedykowany do prowadzenia gospodarki magazynowej i produkcji narzędzi w firmach produkcyjnych - wypożyczanie narzędzi... (info)

AutoMapa, Targeo.pl i tygodnik Auto Świat na tropie absurdów drogowych! [28.04.2008] Drogowskazy, które wyprowadzą w pole, absurdalne ograniczenia prędkości, złe oznakowanie skrzyżowań, sygnalizacja świetlna ustawiona w niepotrzebnym miejscu... (info)


Schöck uruchamia montownię w Tychach

Schöck uruchamia montownię w Tychach [28.04.2008] W Tychach, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w styczniu br. rozpoczęła działalność pierwsza montownia firmy Schöck na Europę Środkowo-Wschodnią... (info)


Program obliczeniowy firmy Schöck dla konstruktorów

Program obliczeniowy firmy Schöck dla konstruktorów [28.04.2008] By wesprzeć konstruktorów przy wyborze optymalnych rozwiązań do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa wielorodzinnego, firma Schöck przygotowała specjalny program obliczeniowy... (info)

Solidne ocieplenie domu rozwiązaniem na rosnące ceny gazu [28.04.2008] Już od kwietnia czeka nas prawdopodobnie najwyższy w historii wzrost cen gazu. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) złożyło do Urzędu Regulacji Energetyki (URE) stosowny wniosek o podwyżkę taryfy gazowej o około 30%... (info)


Wyjątkowe ubranie dla galerii handlowej

Wyjątkowe ubranie dla galerii handlowej [28.04.2008] Potężne i imponujące galerie handlowe stały się nieodzownym elementem polskiej rzeczywistości. Spędzamy w nich coraz więcej czasu, nie tylko robiąc zakupy... (info)


Czas na piwonie

Czas na piwonie [28.04.2008] Ceramika stołowa PEONY przygotowana przez firmę Ter Steege jest jak zatrzymane w kadrze wspomnienie wiosny. Jak smak pierwszych śniadań w ogrodzie, zapach rozgrzanych słońcem kwiatów... (info)


Frutti di mare - wciąż nieoswojone?

Frutti di mare - wciąż nieoswojone? [28.04.2008] Dla wszystkich, którzy uwielbiają owoce morza, a także dla tych, którzy jeszcze nie zdobyli się na odwagę, by wykorzystać frutti di mare w swojej kuchni, sklepy EKO wprowadziły do oferty Mieszankę owoców morza Marinare... (info)


RDV–nowa aplikacja

RDV–nowa aplikacja [28.04.2008] ...do szybkiej wizualizacji projektów bezpośrednio z programu AutoCAD Civil 3D. Aplikom, łódzka firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań do komputerowego wspomagania projektowania (CAD), rozpoczęła sprzedaż aplikacji Rapid Design Visualization (RDV)... (info)

Money Expert SA wśród najlepszych [28.04.2008] Dnia 14 kwietnia 2008 r. Money Expert został współzałożycielem Związku Firm Doradztwa Finansowego. Inicjatywa ta ma na celu wyróżnienie na polskim rynku podmiotów o wysokim standardzie obsługi, z szerokim wyborem ofert kredytowych oraz inwestycyjnych... (info)

Reklamowy kwiecień w Biurze Reklamy Wirtualnej Polski [28.04.2008] Biuro Reklamy Wirtualnej Polski wprowadza nowy cennik reklamowy. Znalazły się w nim m.in. nowe pakiety reklamy nieinwazyjnej – WPSmart i nowe grupy reklamy behawioralnej... (info)

Kaspersky Anti-Spam 3.0 otrzymuje certyfikat ICSA Labs [28.04.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu certyfikatu "ICSA Labs Certified" przyznanego programowi Kaspersky Anti-Spam 3.0 przez amerykańskie laboratorium ICSA Labs... (info)

Geox oddycha w Koninie [28.04.2008] Już w maju do Konina zawita jedna z najbardziej niezwykłych marek światowego biznesu. W nowo otwieranym Centrum Handlowym Ferio zlokalizowany zostanie salon firmowy Geox – z obuwiem, które oddycha... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...