informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 40


Policja miasta Londyn wybiera DeviceLock®

Policja miasta Londyn wybiera DeviceLock® [28.03.2008] Dla policji miasta Londyn bezpieczeństwo informatyczne zawsze było najwyższym priorytetem, jednak od czasu przystąpienia do programu IMPACT ministerstwa spraw wewnętrznych, stało się jeszcze ważniejsze.... (info)


Nowa wersja ochrony przed kradzieza danych

Nowa wersja ochrony przed kradzieza danych [28.03.2008] Marken Systemy Antywirusowe http://www.devicelock.eu informuje, że dostępne jest w ofercie , rozwiazanie DeviceLock® do ochrony przed kradzieza danych w w wersji 6.2.1... (info)


Acronis True Image Echo - Nowe wersje produktów!

Acronis True Image Echo - Nowe wersje produktów! [28.03.2008] Firma Marken Systemy Antywirusowe-http://www.marken.com.pl informuje o wprowadzeniu do sprzedaży polskojęzycznych wersji produktów z linii Acronis True Image Echo. Programy przeznaczone są do ochrony danych w środowiskach korporacyjnych... (info)


Wiosna w plecaku

Wiosna w plecaku [28.03.2008] Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na wiosnę, zielone pędy drzew i pierwsze ciepłe, słoneczne dni. Nie traćmy więc czasu i przygotujmy się na wiosenną wyprawę. Włóż wygodne buty, okulary przeciwsłoneczne, mały podręczny plecak lub torbę i... w drogę!.. (info)


Zanim pojawi się na świecie – nie pozwól maleństwu doznać problemu AZS

Zanim pojawi się na świecie – nie pozwól maleństwu doznać problemu AZS [28.03.2008] Kobieta, której dziecko zagrożone jest wystąpieniem atopowego zapalenia skóry z niepokojem oczekuje jego narodzin. Wystarczy codzienną dietę wzbogacić o jedną więcej kapsułkę dziennie z odpowiednim probiotykiem... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.03.2008 [28.03.2008] Ostatnia w tym tygodniu sesja na GPW zakończyła się niewielkimi spadkami. Indeks WIG20 stracił na zamknięciu 0,29%. Początek sesji nie zapowiadał takiego obrotu sprawy. Byki od razu przejęły inicjatywę i wyprowadziły indeksy w okolice wczorajszego zamknięcia... (info)


Axence nVision laureatem kolejnych dwóch nagród

Axence nVision laureatem kolejnych dwóch nagród [28.03.2008] Podczas IV Kongresu Bezpieczeństwa Sieci oraz na konferencji Network GigaCon 2008 Wrocław Axence nVision został uznany za najlepsze rozwiązanie IT. Program dwukrotnie otrzymał nagrodę Złoty BIT, przyznawaną najlepszym produktom informatycznym na polskim rynku... (info)


Kuracja Antycellulitowa TOŁPA® – wiosenna odsłona idealnego ciała

Kuracja Antycellulitowa TOŁPA® – wiosenna odsłona idealnego ciała [28.03.2008] Po długiej i uciążliwej zimie nadchodzi ciepła, słoneczna wiosna – świat wokół nas budzi się do życia, a natura ujawnia w okazałości swą najpiękniejszą stronę. Dla nas, pełnych energii i świadomych swej urody kobiet..... (info)

Kalendarium wydarzeń 31 marca – 4 kwietnia [28.03.2008] Przyszły tydzień rozpocznie się od publikacji indeksu nastroju konsumentów oraz danych o inflacji CPI w strefie euro w marcu. W poniedziałek rynek pozna także wartość indeksu Chicago PMI, który obrazuje koniunkturę w tym regionie... (info)


Pelet – to się opłaci

Pelet – to się opłaci [28.03.2008] Ekologiczny granulat paliwowy zwany peletami to prawdziwe paliwo XXI wieku. Jest tanie, bezpieczne, wygodne w użyciu i zdrowe – zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego... (info)


Kwazar/EnerPlastics-Świeże spojrzenie na kolor

Kwazar/EnerPlastics-Świeże spojrzenie na kolor [28.03.2008] Firma Enerplastics została założona w 2000 roku jako niezależny producent koncentratów barwiacych i pomocniczych, obsługując rynek przetwórstwa tworzyw sztucznych w swoim regionie. Firma posiada certyfikat ISO 9001:2000 wydany przez SGS... (info)

Megatem na początek [28.03.2008] Rozpoczyna się implementacja zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP – Impuls 5, autorstwa BPSC w pierwszej w Polsce prywatnej elektrociepłowni – Megatem w Lublinie... (info)

BPSC „Najlepszym dostawcą IT dla przemysłu 2007” [28.03.2008] W organizowanym już po raz drugi konkursie redakcji MSI Polska – „Najlepszy dostawca IT dla przemysłu” BPSC zostało nagrodzone w kategorii „Polski System ERP/MRP II”... (info)


Venus PRO+, firmy Kwazar- lsnij przykładem na drodze!

Venus PRO+, firmy Kwazar- lsnij przykładem na drodze! [28.03.2008] Jeżeli chcesz aby twój samochód zabłysnął czystością, a nie masz czasu stać w niekończących się kolejkach na myjni, skorzystaj z profesjonalnej pomocy jaką oferuje firma Kwazar... (info)

X Spotkanie partnerów BPSC [28.03.2008] Dziesiąte jubileuszowe Spotkanie Partnerów BPSC już za nami. Odbyło się ono w połowie marca w stylowym Szafranowym Dworze w Czeladzi. W trakcie imprezy omówiono najważniejsze wydarzenia minionego roku oraz plany na rok obecny... (info)


Barlinek rozszerza ofertę podłóg o deski 130 mm

Barlinek rozszerza ofertę podłóg o deski 130 mm [28.03.2008] Barlinek rozszerza asortyment deski barlineckiej o produkty w szerokości 130 mm. Linia będzie prestiżowa w wykonaniu, choć przystępna cenowo. Pierwsze podłogi z nowej serii, w gatunkach dąb i jesion, są już w sprzedaży... (info)

Kaspersky Hosted Security Services w ofercie Marken [28.03.2008] 25 marca 2007 r. – Marken Systemy Antywirusowe – http://www.marken.com.pl , dystrybutor rozwiązań służących do ochrony danych, wprowadza do oferty nowe usługi dla biznesu: Kaspersky Hosted Security Services. Usługi będą dostępne już w drugim kwartale 2008 roku... (info)


Nauka pływania w Szkole Pływania Andrzeja Piechocińskiego.

Nauka pływania w Szkole Pływania Andrzeja Piechocińskiego. [28.03.2008] Pływanie jest uważane za najbezpieczniejszą i najbardziej wszechstronną dyscyplinę sportu. Poprawia ogólny stan zdrowia, kondycję oraz wpływa zbawiennie na proporcje naszego ciała... (info)

Zabezpiecz firmę bez wysiłku [28.03.2008] MAREN proponuje zabezpieczenia dla firmowych komputerów niewymagające inwestycji w infrastrukturę i administrację. Wdrożenie F-Secure Protection Service ma zajmować nie więcej jak kilkanaście minut... (info)


V Mistrzostwa Polski w Racketlonie - ruszają zapisy.

V Mistrzostwa Polski w Racketlonie - ruszają zapisy. [28.03.2008] W dniach 16-18 maja 2008 r. odbędą się V Mistrzostwa Polski w Racketlonie: HP Racketlon Cup 2008. Na stronie Mistrzostw www.racketloncup.pl rozpoczęły się zapisy dla zawodników i zawodniczek... (info)

I&B System przejął Media Service [28.03.2008] Spółka Media Service powiększyła Grupę I&B System, która tym samym stała się jednym z największych graczy na rynku produktów i usług opartych na technologii GPS... (info)


RuckZuck w województwie łódzkim – szczęśliwa siódemka

RuckZuck w województwie łódzkim – szczęśliwa siódemka [28.03.2008] W województwie łódzkim funkcjonuje już siedem dyskontów RuckZuck. Wszystkie te placówki kuszą mieszkańców ziemi łódzkiej najszerszą w kraju ofertą podłóg i drzwi... (info)

Momail wśród finalistów Red Herring 100 Europe 2008 [28.03.2008] Redakcja Red Herring poinformowała, że firma Momail (www.momail.com) została zakwalifikowana do grona finalistów konkursu Red Herring 100 Europe, EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki)... (info)


Nokia 5310 XpressMusic - liczy się tylko muzyka

Nokia 5310 XpressMusic - liczy się tylko muzyka [28.03.2008] To, że telefony komórkowe posiadają cechy odtwarzaczy Mp3 wiemy nie od dziś. Ale kiedy granica się zaciera, na polu bitwy zostaje tylko jeden sprzęt. W ofercie Vobis telefon Nokia 5310 pojawia się w atrakcyjnej promocji... (info)

Slim coffee - kawa pysznie wyszczuplająca! [28.03.2008] Nie ważne czy masz 20, 30, czy 40 lat.. z pewnością chociaż raz w życiu się odchudzałaś...Kto z nas nie zna smaku ohydnych herbatek, naparów i ziół odchudzających?.. (info)

Nie tylko do zamykania [28.03.2008] Właściwie dobrane pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Nie wymieniamy ich przy każdym remoncie, dlatego decydując się na zakup drzwi, warto zastanowić się jaki styl chcemy nadać naszemu „m”.. (info)

Lekki laptop dla kobiet [28.03.2008] Lekki, perłowo-biały, profesjonalny – taki jest nowy laptop Optimusa, OPTIbook ML 630h. Elegancka obudowa kryje w sobie komputer o bardzo dobrych parametrach... (info)


F-Secure - łatwo i skutecznie dla małych firm

F-Secure - łatwo i skutecznie dla małych firm [28.03.2008] Firma F-Secure wprowadziła na rynek nową usługę – F-Secure Protection Service for Business, która chroni komputery stacjonarne, laptopy i serwery w małych i średnich firmach, przed zagrożeniami pochodzącymi z internetu... (info)


NOWOŚĆ! LaptopPen spec od wizerunku Twojego notebooka!

NOWOŚĆ! LaptopPen spec od wizerunku Twojego notebooka! [28.03.2008] LaptopPen zamienia ekran notebooka na monitor dotykowy oraz pełni funkcje tabletu. Wystarczy przypiąć klips ze stacją do notebooka i zainstalować oprogramowanie... (info)


MPLS – nowe szkolenie w ofercie SOLIDEX

MPLS – nowe szkolenie w ofercie SOLIDEX [28.03.2008] MPLS jest stosunkowo nową technologią, która umożliwia dostawcom usług internetowych (ISP) budowanie sieci MAN i WAN bazujących na protokole IP z wykorzystaniem mechanizmów typu VPN i QoS... (info)


Promocja „DS3000” ELITE w Avnet

Promocja „DS3000” ELITE w Avnet [28.03.2008] Warszawa, 28 marzec: do 20 czerwca 2008r. trwa w Avnet Sp. z o.o., największego w Polsce dystrybutora produktów IBM z wartością dodaną (VAD) i Partnera IBM o statusie Premier, promocja macierzy IBM System Storage DS3000... (info)

TETA przejmuje węgierski VT Soft [28.03.2008] Za ok. 31,5 mln zł wrocławska TETA przejmie 86% akcji węgierskiego producenta oprogramowania VT Soft, wynika z podpisanej w czwartek umowy przedwstępnej... (info)

Uruchomienie najwiekszej bazy danych na temat przemysłu opakowaniowego w Europie [28.03.2008] Data uruchomienia www.PackagingDatabase.com 8 kwietnia 2008 zostanie uruchomiona od dawna oczekiwana baza danych na temat przemysłu opakowaniowego w Europie stworzona przez Packaging Europe... (info)


Edimax na konferencji Network Gigacon

Edimax na konferencji Network Gigacon [28.03.2008] Firma Edimax zaprezentowała na konferencji Network Gigacon swoje najnowsze routery, karty sieciowe, serwery wydruku oraz kamery IP. Spotkanie odbyło się 14 marca 2008 r. we Wrocławiu... (info)

S4 z kampanią dla Dębicy Passio 2 [28.03.2008] Agencja Reklamowa S4 odpowiada za kampanię ATL dla Goodyear Dunlop Tires Polska przygotowaną w związku z wejściem na rynek nowego produktu – opon letnich Dębica Passio 2... (info)

Contactis Civil Service - przyjazny urząd [28.03.2008] Wind Telecom, po zakończonym sukcesem wdrożeniu systemu Contactis WebPhone w Urzędzie Miasta w Lublinie, wprowadził do oferty nowy produkt dedykowany dla sektora administracji publicznej – Contactis Civil Service... (info)


Prima Śniadaniowa na dobry początek dnia

Prima Śniadaniowa na dobry początek dnia [28.03.2008] Rano trudno znaleźć czas na zjedzenie pożywnego śniadania. Wielu jednak nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez wypicia kubka aromatycznej kawy. Prima Śniadaniowa pozytywnie Cię nastroi i doda sił na cały dzień. Od marca dostępna jest w nowej praktycznej puszce... (info)


Gestetner SP 3200SF - kompaktowy wielozadaniowiec dla małej grupy roboczej

Gestetner SP 3200SF - kompaktowy wielozadaniowiec dla małej grupy roboczej [28.03.2008] ATA-INT. Ltd, firma doradczo - wdrożeniowa zajmująca się wyłączną dystrybucją urządzeń marki Gestetner w Polsce, wzbogaciła swoją ofertę o nowy model usprawniający pracę małych grup roboczych lub indywidualnych użytkowników – MFP Gestetner SP 3200SF... (info)

eMarket.pl zatrudnia niepełnosprawnych [28.03.2008] W sklepie internetowym eMarket.pl został zatrudniony pierwszy niewidomy pracownik – Łukasz Skąpski – absolwent studiów humanistycznych. Na co dzień Łukasz będzie zajmował się działaniami PR, głównie w internecie... (info)


Trendy w modzie ciążowej – czyli najnowsza kolekcja firmy Haltex

Trendy w modzie ciążowej – czyli najnowsza kolekcja firmy Haltex [28.03.2008] Wielkimi krokami zbliża się wiosenna aura a po niej, upragnione lato. Projektanci mody przygotowali mnóstwo propozycji na sezon wiosna – lato 2008. Trendy te obowiązują również w modzie ciążowej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...