informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 33


Na podłogę do fabryki

Na podłogę do fabryki [28.02.2008] Wybór podłogi jest istotną sprawą nie tylko przy urządzaniu domu. Również osoby odpowiedzialne za odpowiednie wykończenie pomieszczeń przemysłowych mają tu duże pole do popisu. Jednak w tym wypadku bardziej niż uroda podłogi, liczy się jej funkcjonalność.. (info)


Liczy się pierwsze wrażenie

Liczy się pierwsze wrażenie [28.02.2008] Jest to miejsce, które widzimy wchodząc do domu, tu witamy gości i tu też mają miejsce niektóre pożegnania. Wejście do naszego domu… Tylko od nas zależy jak zapamiętają je nasi przyjaciele i czy nam samym będzie sprawiał przyjemność jego widok.. (info)


Pelet - zielona energia. Warto wiedzieć

Pelet - zielona energia. Warto wiedzieć [28.02.2008] Niepozorne granulki drewnopochodnych pelet stanowią przebój energetyki państw wysoko rozwiniętych. Energią biomasy opalany jest Sztokholm. Dziwne? Absolutnie nie. Pelety są dużo wydajniejsze od innych paliw, tańsze od nich, a do tego bardziej ekologiczne... (info)

APC-MGE otrzymuje nagrodę dla firmy roku w segmencie rozwiązań do centrów danych [28.02.2008] Nagroda Frost & Sullivan to kolejne wyróżnienie rok po otrzymaniu najwyższych ocen w badaniu magazynu CIO za rok 2006; APC-MGE wyróżnione za doskonałość produktów, wyjątkową jakość obsługi klientów i wysoki poziom ich lojalności.. (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.02.2008 [28.02.2008] Brak chętnych do kupna akcji. Czwartkowa sesja na warszawskim parkiecie upłynęła pod znakiem spadków. Dominacja strony podażowej była widoczna od początku dnia, zniżkom towarzyszyły jednak małe obroty... (info)

Nowy format szkolnej gwiazdy [28.02.2008] Kiedyś, aby zostać szkolnym celebrity, wystarczyły markowe ciuchy i drogie gadżety. Dziś to za mało. W cenie jest oryginalne hobby, ciekawe umiejętności i ponad przeciętna wiedza... (info)


Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie!

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie! [28.02.2008] Miło nam poinformować o akcji Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie! organizowanej w ramach Forum Motocyklistów.pl pod adresem forum.motocyklistow.pl.. (info)


W babskim gronie – na promie!

W babskim gronie – na promie! [28.02.2008] Czekoladki? Pomadki? Kwiatki? Czy każdy Dzień Kobiet musi wyglądać identycznie? A może mała zmiana? Spędź tegoroczne Święto Kobiet nietypowo. Zabierz swoje przyjaciółki i przeżyjcie niezapomniane chwile na pokładzie Stena Baltica... (info)


Skechers – kolekcja wiosna/lato 2008

Skechers – kolekcja wiosna/lato 2008 [28.02.2008] Floral, patchwork, efektowne obszycia. To wszystko znajdziesz w najnowszej kolekcji marki SKECHERS, o której detale zadbali amerykańscy styliści. Zaproponowane przez nich modele zachwycą Cię funkcjonalnością, wygodą oraz nowoczesnym designem... (info)

AVG wprowadza nową wersję oprogramowania AVG 8.0 [28.02.2008] Firma AVG wprowadza oprogramowanie AVG 8.0 Internet Security, stworzone do ochrony użytkowników komputerów przed szerokim spektrum zagrożeń internetowych... (info)


Rekordowe zakupy za 3 procent ceny

Rekordowe zakupy za 3 procent ceny [28.02.2008] Zakupy tańsze o 97 procent zagwarantowały zwycięstwo w konkursie na największą oszczędność organizowanym przez sieć centrów Fashion House Outlet Centre... (info)


Twarzą w twarz z Radiem PiN 102 FM

Twarzą w twarz z Radiem PiN 102 FM [28.02.2008] Z początkiem marca mieszkańcy Warszawy będą mieli możliwość przyjrzenia się z bliska twarzom dziennikarzy, prezenterów i pracowników Radia PiN 102 FM, które znalazły się na layoutach reklamowych najnowszej kampanii tranzytowej realizowanej przez CAM Media... (info)


Nowe macierze RAID Infortrend w Veracomp

Nowe macierze RAID Infortrend w Veracomp [28.02.2008] Veracomp, autoryzowany dystrybutor Infortrend w Polsce, poinformował o wprowadzeniu na rynek polski dwóch nowych macierzy RAID marki Infortrend z serii Cube: EonStor® A08S-C2131 oraz A08S-C2132 SAS-to-SATA II... (info)


Dziennikarze i fotoreporterzy Agape w terenie

Dziennikarze i fotoreporterzy Agape w terenie [28.02.2008] Agencja doradcza i wydawnicza Agape powołała stałych korespondentów w pięciu największych miastach Polski: Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu. Rozpoczną oni pracę 1 marca... (info)

Delirium – pierwsza polska MMOG – dostępna komórce [28.02.2008] Delirium jako pierwszy krajowy tytuł MMOG wprowadza dedykowaną wersję DeliriumMobile. Gra skierowana jest do wszystkich, którzy na bieżąco chcą kontrolować rozgrywkę, nawet gdy w pobliżu nie ma komputera z dostępem do Internetu... (info)


Domek buduje w Głuchowie

Domek buduje w Głuchowie [28.02.2008] Dwadzieścia sześć szeregowców oraz jeden dom jednorodzinny stawia w podpoznańskim Głuchowie firma Domek. Pierwsze zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku... (info)


Kaspersky Hosted Security Services na polskim rynku

Kaspersky Hosted Security Services na polskim rynku [28.02.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, wprowadza na polski rynek nowe usługi dla biznesu: Kaspersky Hosted Security Services. Usługi będą dostępne już w drugim kwartale 2008 roku... (info)


Wielkie ZA-mieszanie z Collomix.

Wielkie ZA-mieszanie z Collomix. [28.02.2008] We wszelkich remontach i budownictwie kwestia czasu odgrywa bardzo ważną rolę.Firma COLLOMIX oferuje nam szeroką gamę profesjonalnych mieszarek ręcznych „CX”... (info)


Świąteczne gotowanie wspiera elta

Świąteczne gotowanie wspiera elta [28.02.2008] W natłoku obowiązków przed świętami wielkanocnymi poszukiwane są urządzenia ułatwiające wszelkie przygotowania. Duże wsparcie potrzebne będzie zwłaszcza w kuchni. Odpowiedni sprzęt AGD pomoże szybko uporać się z długą listą przepisów... (info)


XI Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży

XI Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży [28.02.2008] XI Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „BĄDŹCIE Z NAMI” odbyła się 18 lutego w hotelu NOVOTEL – BRONOWICE w Krakowie. Na licytację wystawiono 10 spośród ponad 500 prac... (info)


Nice rozpoczyna rajdowy sezon 2008

Nice rozpoczyna rajdowy sezon 2008 [28.02.2008] Udziałem w 4 Zimowym Rajdzie Magurskim Szymon Piękoś i wyścigiem w I rundzie Pucharu PZM, zawodnik wspierany przez Nice Polska - lidera w automatyce do bram i rolet - rozpoczął rajdowy sezon... (info)

Radiostacja zniknie z eteru i zastąpi ją Planeta FM [28.02.2008] 1 marca 2008 roku nazwa Radiostacja zniknie z eteru i zastąpi ją Planeta FM. Ponadregionalna sieć rozgłośni pod nową nazwą będzie obecna w 18 miastach Polski... (info)

Nowa wersja narzędzia Oracle Identity Manager [28.02.2008] Firma Oracle poinformowała, że nowa wersja narzędzia Oracle Identity Manager (OID) została już wprowadzona na rynek. Pakiet pozwala firmie zapewnić pełną zgodność z przepisami oraz ograniczyć czas trwania audytu praw dostępu... (info)

Farmaceutyczny klient Image Line Communications [28.02.2008] Agencja PR Image Line Communications przedłużyła umowę o współpracy z firmą Vipharm S.A.Początek współpracy agencji z klientem sięga 2006 roku.W ramach przygotowanej strategii ILC zajmie się pełną obsługą ogólnopolskich warsztatów z zakresu psychoonkologii ... (info)


Wyróżnienie Solidna Firma dla Nice!

Wyróżnienie Solidna Firma dla Nice! [28.02.2008] Dniu 14 lutego br. w Warszawie odbył się Finał Regionalny Programu Solidna Firma 2007. W czasie gali wręczone zostały certyfikaty Solidna Firma 2007 laureatom z województwa mazowieckiego. Nice Polska została kolejny raz uhonorowana tym wyróżnieniem... (info)

Niekończąca się lista [28.02.2008] Fresh Solutions nawiązał współpracę z dwoma nowymi partnerami: Menago.net z Gliwic oraz Kaligula.net Communications z Wągrowca. Dwaj nowi partnerzy wzmocnili sieć dystrybucji systemu zarządzania treścią CMS HYDRAportal... (info)


AchieveGlobal w Polsce – najwyższy wzrost w międzynarodowej sieci w 2007

AchieveGlobal w Polsce – najwyższy wzrost w międzynarodowej sieci w 2007 [28.02.2008] W związku ze 125% wzrostem w 2007 roku AchieveGlobal w Polsce otrzymało nagrodę „Year over Year Growth". Jest ona przyznawana corocznie przez światową centralę firmy dla oddziałów, które osiągnęły najwyższy wzrost w międzynarodowej sieć AchieveGlobal... (info)

Meru wchodzi do Polski [28.02.2008] Meru Networks – najdynamiczniej rozwijający się producent bezprzewodowych urządzeń sieciowych, który dysponuje najbardziej wizjonerskimi rozwiązaniami na świecie – podpisał umowę dystrybucyjną z Konsorcjum FEN i w ten sposób wszedł na polski rynek... (info)

Twarde inwestycje w twardą walutę [28.02.2008] Monety kolekcjonerskie cieszą się ostatnio coraz większą popularnością, również wśród inwestorów. W możliwości łatwego pomnożenia oszczędności uwierzyli, obok wytrawnych znawców tematu, również zwykli obywatele: od licealistów zaczynając, na emerytach kończąc... (info)


Zielenie w wiosennym kontraście

Zielenie w wiosennym kontraście [28.02.2008] Wybór koloru ścian jest najbardziej ekscytującym, a jednocześnie najtrudniejszym elementem zmiany wystroju wnętrza. Producent farb Dulux® pokazuje, jak efektownie łączyć kolory ze sobą... (info)


Temperatura - łatwa do przewidzenia

Temperatura - łatwa do przewidzenia [28.02.2008] Oglądasz wieczorną prognozę pogody. Cały dzień ma być słoneczny. Z pozytywnym nastawieniem przygotowujesz odpowiednie ubranie. Wychodzisz rano do pracy i nagle zaskakują Cię strugi deszczu..... (info)


Salon słodkich marzeń... - zestaw Valencia

Salon słodkich marzeń... - zestaw Valencia [28.02.2008] Zapach porannej kawy z pianką, smak słodkich ciasteczek, jogurtu i obraz ruchu opanowującego cały dom budzący się do życia z początkiem dnia... Powrót do domu, smak lekkiego obiadu z doskonałą sałatką, lampką białego wina..... (info)


Karpacz atrkacyjny przez cały rok

Karpacz atrkacyjny przez cały rok [28.02.2008] Chcesz podładować akumulatorki i wyskoczyć na krótki urlop w góry? Polecamy wizytę w Karpaczu. Karpacz jest idealnym miejscem dla wielbicieli gór oraz miłośników aktywnego wypoczynku... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...