informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14

Manifest przeciw piractwu Szymona Wydry [28.02.2007] Piractwo muzyczne jest bardziej nikczemne niż zbijanie ludzi z pistoletu, uważa Szymon Wydra. Lider zespoły Carpe Diem będzie w piątek gościem specjalnym Polskiego Radia Wrocław. W ciągu całego dnia przedstawi swój manifest antypiracki oraz prawdziwą historię życia finalisty Idola... (info)


Kontrakt na budowę kanalizacji w tyskich dzielnicach Wygorzele, Jaroszowice i Cielmice podpisany

Kontrakt na budowę kanalizacji w tyskich dzielnicach Wygorzele, Jaroszowice i Cielmice podpisany [28.02.2007] 28 lutego 2007 r. Gmina Tychy podpisała piąty z sześciu kontraktów na realizację projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach”. Umowa dotyczy budowy kanalizacji sanitarnej i deszczowej w tyskich dzielnicach Wygorzele, Jaroszowice i Cielmice... (info)


Nowe Volvo C30 po raz pierwszy na Śląsku

Nowe Volvo C30 po raz pierwszy na Śląsku [28.02.2007] Auto-Boss, wielooddziałowy Autoryzowany Dealer Volvo, poszerza ofertę samochodów Volvo o najnowszy model C30. Volvo C30 to 3-drzwiowy hatchback z czterema osobnymi fotelami. Jest to także najmniejszy samochód w ofercie Volvo. Samochód jest dostępny w salonach Auto-Boss w Bielsku-Białej i Chorzowie... (info)

Novimedia CP ponownie z British-American Tobacco [28.02.2007] Lider prasy firmowej w Polsce agencja Novimedia Custom Publishing ponownie współpracuje z British-American Tobacco Polska przy produkcji magazynu „Baton”... (info)


Shell Helix pod skrzydłami Pegasusa

Shell Helix pod skrzydłami Pegasusa [28.02.2007] Pegasus Public Relations podpisał umowę o współpracy z firmą Shell, producentem olejów silnikowych Shell Helix. Agencja prowadziła już dla marki Shell Helix działania projektowe z zakresu PR produktowego w roku 2006, wprowadzając na polski rynek m.in. olej Shell Helix Super High Mileage... (info)


Kobieta bezkonkurencyjna

Kobieta bezkonkurencyjna [28.02.2007] Tylko w grudniu witrynę kobieta.wp.pl odwiedziło ponad 1,3 miliona użytkowników, dokonujących aż 42 milionów odsłon. Serwis Kobieta Wirtualnej Polski ustanowił tym wynikiem prawdziwy rekord... (info)

Stowarzyszenie SDCM przystąpiło do międzynarodowej federacji FIGIEFA [28.02.2007] W dniu 15.02.07 Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCM przystąpiło do międzynarodowej federacji FIGIEFA - International Federation of Independent Automotive Aftermarket Distributors, zrzeszającej niezależnych dystrybutorów samochodowych części zamiennych... (info)

Rośnie popularność spotów reklamowych na komórki [28.02.2007] Telecom Media otwiera Dział Sprzedaży Reklam na Telefony Komórkowe Od lutego mediaplanerzy w Polsce mają do dyspozycji nowe atrakcyjne elementy do budowania efektywnego planu promocji marki. Do reklam telewizyjnych, radiowych, prasowych oraz internetowych dołączają teraz jeszcze reklamy mobilne….. (info)

„Firma Sieciowa XXI wieku” pod patronatem TAI [28.02.2007] Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o., została patronem medialnym konferencji „Firma sieciowa XXI wieku. CRM - Portfel wdrożeń”, która odbędzie się 6. marca 2007 r., w Warszawie, w Hotelu Jan III Sobieski... (info)


Nawigacja iGO - ponad 3/4 Polski do końca 3 kwartału

Nawigacja iGO - ponad 3/4 Polski do końca 3 kwartału [28.02.2007] System nawigacji GPS oraz auto mapy iGO do końca trzeciego kwartału 2007 obejmować będą ponad 3/4 powierzchni Polski. Każdy obecny posiadacz systemu iGO będzie mógł za darmo i w łatwy sposób zaktualizować swojego iGO... (info)


Novimedia CP dla genetyków Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

Novimedia CP dla genetyków Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu [28.02.2007] Tym razem Zakład Genetyki Molekularnej i Sądowej Katedry Medycyny Sądowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu dołączył do dynamicznie rozwijającego się portfolio klientów Novimedia CP... (info)


Polska premiera z Grey Goose

Polska premiera z Grey Goose [28.02.2007] W sobotę w Centrum Porsche w Warszawie odbyła się europejska premiera nowego Porsche Cayenne. Pokazowi nowej wersji tego luksusowego samochodu towarzyszyła Najsmaczniejsza Wódka na Świecie – Grey Goose... (info)


Leasing wdrożeń IT

Leasing wdrożeń IT [28.02.2007] W przeciwieństwie do środków trwałych, leasing usług w obszarze IT, ze względu na ich niematerialny charakter, był do tej pory niemożliwy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firmy SAP AG i Siemens opracowały metodę pozwalającą na kompleksowe sfinansowanie inwestycji w system SAP... (info)

Mobile IT Group Poland sp. z o.o. akcjonariuszem Gadu-Gadu S.A. [28.02.2007] W ostatnich dniach lutego br. Zarząd Mobile IT Group Poland sp. z o.o. zakupił akcje Spółki Gadu-Gadu S.A, od niedawna notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...