informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 28.01.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Avnet Day w Krakowie [28.01.2008] Warszawa, 28 styczeń: Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną (VAD zorganizuje 26 lutego (wtorek) w Krakowie, w Klubie Notabene (www.notabene.krakow.pl) przy ul. Mostowej 2, szkolenie dla swoich Biznes Partnerów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 28.01.2008 [28.01.2008] Czerwony początek tygodnia. Tydzień na europejskich parkietach rozpoczął się od spadków. Warszawskie indeksy otworzyły się znacznie poniżej piątkowego zamknięcia... (info)


Produkty zgodne ze standardem n: lepsza wydajność, szybszy transfer

Produkty zgodne ze standardem n: lepsza wydajność, szybszy transfer [28.01.2008] Na targach CeBIT 2008 firma AVM zaprezentuje produkty zgodne z najnowszym standardem n sieci WLAN. Po raz pierwszy pokazane zostaną: FRITZ!Box WLAN 3270, FRITZ! Media 8160, FRITZ!WLAN USB Stick N i FRITZ!WLAN Repeater N... (info)


Nakładem Urzędu Gminy Wielka Wieś ukazała się turystyczna mapa gminy i okolic

Nakładem Urzędu Gminy Wielka Wieś ukazała się turystyczna mapa gminy i okolic [28.01.2008] Mapa gminy Wielka Wieś w skali 1:25 000 obejmuje obszar od miasta Skała na północy do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach na południu i od Doliny Szklarki na zachodzie do Doliny Prądnika na wschodzie..... (info)


Jak dbać o tynk, by służył nam przez lata?

Jak dbać o tynk, by służył nam przez lata? [28.01.2008] Elewacja naszego domu oceniana jest przez przechodniów, sąsiadów i znajomych. Źle nałożony tynk może się obrywać, kruszyć i psuć estetykę budynku. Zadbajmy, by tak się nie stało, a nasz dom był urokliwy i cieszył oko... (info)


Stań oko w oko z IMR advertising by PR

Stań oko w oko z IMR advertising by PR [28.01.2008] Biegamy, chodzimy na basen, zdrowo się odżywiamy, łykamy tabletki witaminowe – wszystko po to, aby dobrze wyglądać i dobrze się czuć. Na co dzień jednak nie zdajemy sobie sprawy z największego problemu. Nie widzimy go... (info)

Oferty pracy IT nowym działem na wortalu decyzje-IT.pl [28.01.2008] Na wortalu decyzje-IT.pl stworzono nowy dział, który kumuluje oferty renomowanych agencji pośrednictwa pracy dla specjalistów IT, a także publikuje indywidualne oferty firm z branży IT... (info)

„Zwierciadło” wraz z firmą ASA na rzecz kobiet [28.01.2008] Ekskluzywny miesięcznik „Zwierciadło” oraz firma ASA Sp. z o.o. rozpoczęły współpracę na rzecz kobiet. Redakcja miesięcznika wraz z ASA - Głównym Sponsorem „Akademii Zwierciadła” - przygotowują całoroczny cykl warsztatów prowadzonych dla kobiet... (info)


3. miejsce Polaków w Pucharze Świata w match racingu!

3. miejsce Polaków w Pucharze Świata w match racingu! [28.01.2008] Polska załoga Alfa Romeo Yacht Racing Team ze sternikiem Markiem Stańczykiem zajęła doskonale 3 miejsce w regatach match racingowych RYA Winter Challenge zaliczanych do Pucharu Świata . Regaty odbyły się w Londynie w dniach 25-27 stycznia... (info)


Raty równe czy malejące, różnica w grubości portfela

Raty równe czy malejące, różnica w grubości portfela [28.01.2008] Wybierając kredyt, kierujemy się najczęściej wysokością raty. Dla kogoś, kto po raz pierwszy zaciąga kredyt jest to kryterium ostateczne i niepodważalne. Im niższa rata - tym kredyt tańszy. Czy tak jest w rzeczywistości?.. (info)

PYTON Management wdraża w Providencie [28.01.2008] Provident Polska, firma należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, zdecydowała o pilotażowym wdrożeniu systemu wspomagającego zarządzanie wiedzą PYTON Enterprise... (info)


Spokojny sen dziecka

Spokojny sen dziecka [28.01.2008] Sypialnia powinna być miejscem dającym ukojenie i spokój, gdzie dziecko odpoczywa po codziennych zmaganiach związanych z poznawaniem świata. Jednak dla wielu maluchów.. (info)


Najnowsze rozwiązania w zabezpieczeniu okien przed włamaniem

Najnowsze rozwiązania w zabezpieczeniu okien przed włamaniem [28.01.2008] Przeszklone powierzchnie optycznie powiększają pomieszczenia oraz pozwalają na lepsze wykorzystanie światła słonecznego. Budynki takie stanowią jednak zagrożenie w razie stłuczenia, jak i mogą stać się pokusą dla złodzieja... (info)


Nowa odsłona Drogerii Natura w Internecie

Nowa odsłona Drogerii Natura w Internecie [28.01.2008] Pod adresem www.drogerienatura.pl znajduje się nowa strona kierowana głównie do kobiet. To miejsce, w którym można się spotkać, poczytać i podyskutować. Za realizację projektu odpowiedzialna była agencja interaktywna energe21... (info)


Creme de la Creme – Zupa Krem Hortex!

Creme de la Creme – Zupa Krem Hortex! [28.01.2008] Chcesz spróbować czegoś nowego i wyjątkowego pod każdym względem. Spróbuj aksamitnych i niepowtarzalnych zup kremów Hortex. Odkryj trzy nowe warzywne kremy o delikatnym i wyszukanym smaku... (info)

Dom ze świadectwem [28.01.2008] Ponad 40% zużywanej w Europie energii związane jest z budownictwem. 1/3 strat ciepła można by zaoszczędzić tylko dzięki odpowiedniej termomodernizacji... (info)


Pobudzający serwis kawowy, czyli jak Woseba budzi internautów

Pobudzający serwis kawowy, czyli jak Woseba budzi internautów [28.01.2008] W Sieci pojawił się nowy serwis dla kawoszy, który szczególnie ucieszy amatorów kawy Woseba. Witrynę dostępną pod adresem woseba.com.pl zaprojektowała i wykonała agencja interaktywna Venti... (info)


Ekologia na półkach. Najdroższy składnik alkoholu zamknięty w butelce ORKISZ!

Ekologia na półkach. Najdroższy składnik alkoholu zamknięty w butelce ORKISZ! [28.01.2008] Już w dawnych czasach na Bliskim Wschodzie Izraelici, a w Europie Germanie i Rzymianie znali i szczególnie cenili sobie jedno wysokowartościowe zboże - orkisz, jako pokarm dający zdrowie, siłę, sprawność fizyczną, a nawet inteligencję... (info)

Bezpieczeństwo kosztuje - duże imprezy sportowe [28.01.2008] Problemy związane z zapewnieniem bezpieczeństwa są szczególnie istotne w przypadku imprez masowych, zwłaszcza tych, na których koncentruje się uwaga całego świata... (info)

Oracle Fusion Middleware zdobywcą nagród InfoWorld Technology of the Year [28.01.2008] Oracle informuje o przyznaniu pakietowi Oracle Universal Content Management nagrody InfoWorld dla najlepszego oprogramowania klasy ECM roku 2007. Ponadto pakiet Oracle SOA Suite zdobył wyróżnienie jako najlepsza korporacyjna magistrala usługowa... (info)


Szalona zabawa w karnawałową noc

Szalona zabawa w karnawałową noc [28.01.2008] Pierwsze miesiące nowego roku, to czas karnawałowego szaleństwa. Zadbaj więc o zaskakujące dekoracje, dużo dobrego humoru i zorganizuj niezapomniane przyjęcie... (info)

Niezwykły i nowatorski sposób sprzedaży w internecie [28.01.2008] Wyobraź sobie, że potrzebujesz aplikacji e-biznesowej. Przeglądasz oferty w internecie i znajdujesz odpowiednią, spełniającą wszystkie Twoje potrzeby aplikację. Przechodzisz więc do formularza zamówienia i... ...pytają Cię o cenę!?.. (info)


Powiedz

Powiedz "Kocham Cię" z Pascalem i wygraj romantyczny weekend [28.01.2008] Jak wyrazić swoje uczucia w nietypowy sposób? Co zrobić, gdy Twoja „Walentynka” lubuje się w książkach? Jaki prezent wybrać na Dzień Zakochanych? Pod koniec stycznia do księgarń trafił nowy album Wydawnictwa Pascal - „Kocham Cię”... (info)


Nowy rok w nowej siedzibie

Nowy rok w nowej siedzibie [28.01.2008] W grudniu 2007 roku agencja Cruso Public Relations zmieniła adres siedziby. Nowe biuro mieści się na ul. Wybieg 19. Bez zmian pozostają numery telefonów do agencji: (+48 22) 670 08 00, fax.: (+48 22) 618 66 80.. (info)


We dwoje na weekend lub dwa tygodnie

We dwoje na weekend lub dwa tygodnie [28.01.2008] Dla turystów z zacięciem romantycznym Wydawnictwo Pascal przygotowało dwa przewodniki, które pomogą przygotować romantyczny wyjazd. To propozycja dla wszystkich, którzy wiedzą, że miłość, zauroczenie, przyjaźń potrzebują należytej oprawy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...