informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 9


Zimowe wizualizacje. Projektowanie nawierzchni z e-designerem.

Zimowe wizualizacje. Projektowanie nawierzchni z e-designerem. [27.12.2013] Nie zostawiaj na koniec decyzji o wyborze produktów na nawierzchnie wokół domu. Najprawdopodobniej będziesz zbyt zmęczony całym procesem, żeby wybrać spokojnie i z pełnym przekonaniem słuszności swojego wyboru... (info)


Rosjanin, Niemiec i Polak - portret typowego użytkownika pod kątem cyberzagrożeń

Rosjanin, Niemiec i Polak - portret typowego użytkownika pod kątem cyberzagrożeń [27.12.2013] Eksperci z Kaspersky Lab dokonali ogólnej analizy cyberzagrożeń w Rosji, Niemczech, Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach w 2013 r... (info)


Święty Mikołaj prezenty wiezie, ale czy wszyscy dostaną to czego najbardziej chcą?

Święty Mikołaj prezenty wiezie, ale czy wszyscy dostaną to czego najbardziej chcą? [27.12.2013] Raport na temat zwyczajów świątecznych Polaków wykazuje, że nie. Boże Narodzenie to tradycyjnie czas poświęcony rodzinie i obdarowywania bliskich prezentami. Wg raportu firmy Deloitte, w 2013 46% Polaków najchętniej znalazłoby pod choinką gotówkę... (info)

Zagrożenia korporacyjne: przegląd roku [27.12.2013] Firmy coraz częściej padają ofiarą ataków cybernetycznych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez Kaspersky Lab i B2B International 91% organizacji doświadczyło cyberataku przynajmniej jeden raz w ciągu minionych 12 miesięcy... (info)

Koncert WU-HAE, artyleryjskie wystrzały - WOŚP w Bonarce! [27.12.2013] Moc, energia, gorące serca! Armatnie salwy, mocny rock i dobroczynność! - te słowa najlepiej opisują to, co będzie się dziać 12 stycznia w Bonarce. Moc pozytywnej zabawy znów porwie tłumy, by ratować zdrowie i życie dzieci i seniorów... (info)

Teradata po raz kolejny uznana liderem wśród dostawców hurtowni danych [27.12.2013] Niezależna firma analityczna uznaje Teradata najbardziej wszechstronną i skalowalną platformą korporacyjnej hurtowni danych.. (info)


APS SA. Kontrakt z Wodociągami Białostockimi

APS SA. Kontrakt z Wodociągami Białostockimi [27.12.2013] Białostocka spółka APS SA jest liderem konsorcjum, które podpisało kontrakt na budowę separatora piasku na terenie białostockiej Oczyszczalni Ścieków. Inwestorem są Wodociągi Białostockie... (info)


Podwyżki i wzrost sprzedaży - zapowiada się dobry rok Promotechu

Podwyżki i wzrost sprzedaży - zapowiada się dobry rok Promotechu [27.12.2013] Dalsze inwestycje, wzrost sprzedaży i podwyżki dla pracowników – takie są plany Promotechu na przyszły rok... (info)


Miejskie place. Udane rewitalizacje

Miejskie place. Udane rewitalizacje [27.12.2013] Dla wykreowania charakteru miejsca wystarczy element tak nieoczywisty jak oryginalnie zaprojektowana nawierzchnia. Za przykład niech posłużą dwa miasta w woj. zachodniopomorskim – Gryfice i Świnoujście... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...