informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 40


Promotech w Bangkoku. Ekspansja na rynkach azjatyckich

Promotech w Bangkoku. Ekspansja na rynkach azjatyckich [27.11.2013] Promotech kontynuuje strategię pozyskiwania nowych rynków zbytu. Białostocka spółka była jedyną polską firmą obecną na największych azjatyckich targach branży metalowej – Metalex 2013 w Bangkoku... (info)


Domino’s Pizza zdobywcą Food Business Awards 2013!

Domino’s Pizza zdobywcą Food Business Awards 2013! [27.11.2013] Food Business Awards 2013 to już druga edycja plebiscytu, promującego najlepsze firmy i lokale gastronomiczne w Polsce. To także okazja do uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli oraz całego personelu... (info)

Łódzki pacjent emigruje [27.11.2013] W Łódzkiem brakuje koordynacji polityki zdrowotnej. Mnogość właścicieli placówek medycznych powoduje, że trudno dostosować liczbę i strukturę łóżek szpitalnych do realnych potrzeb... (info)


Centrum Sukcesja z nagrodą Prime Property Prize Łódź

Centrum Sukcesja z nagrodą Prime Property Prize Łódź [27.11.2013] Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja w Łodzi zostało uznane za najlepszą inwestycję komercyjną w regionie łódzkim i otrzymało prestiżowy tytułu Prime Property Prize Łódź... (info)


Konkurs na okładkę „Dekoratorium

Konkurs na okładkę „Dekoratorium" rozstrzygnięty! [27.11.2013] Znamy już zwycięzców najnowszego konkursu „Dekoratorium", polegającego na zaprojektowaniu wiosennej okładki magazynu. Uczestnicy przysłali wiele inspirujących prac, spośród których jury wybrało najlepsze, najbardziej inspirujące projekty... (info)

IBC GROUP Central Europe Holding S.A. powiększa portfel zamówień [27.11.2013] IBC GROUP Central Europe Holding S.A. zawarła z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej umowę na wykonanie monitoringu i ewaluacji projektu pilotażowego pn. „Partnerstwo dla pracy”. Wartość zawartego kontraktu wynosi blisko 800 tys. zł brutto... (info)

Bank Pocztowy w ofercie GTF [27.11.2013] Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, wiodąca na rynku sieć pośrednictwa kredytowego, uruchomiła nowy produkt dla klientów indywidualnych - kredyt gotówkowy i konsolidacyjny z oferty Banku Pocztowego... (info)


Nie ma CIN CIN bez CIN&CIN!- limitowana edycja CIN&CIN Spumante Bianco już od listopada w sprzedaży!

Nie ma CIN CIN bez CIN&CIN!- limitowana edycja CIN&CIN Spumante Bianco już od listopada w sprzedaży! [27.11.2013] CIN&CIN SPUMANTE BIANCO Semi Dolce w nowej, jeszcze bardziej eleganckiej odsłonie inauguruje sezon win musujących. Designerska edycja bestsellera CIN&CIN to propozycja dla silnych, niezależnych kobiet ceniących piękne detale i włoski, zmysłowy styl... (info)


Wielkie święto literatury na dworcu Wrocław Główny

Wielkie święto literatury na dworcu Wrocław Główny [27.11.2013] Od 5 do 8 grudnia Dworzec Wrocław Główny zamieni się w przestrzeń wypełnioną książkami. Spotkania z autorami, rozstrzygnięcie konkursu na Pióro Fredry, dyskusje, wystawy to tylko część bogatego programu nadchodzącego wydarzenia... (info)

JPoint - przyjazna przestrzeń biznesowa dla studentów [27.11.2013] Już 02.12.2013 roku w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Śląskiego będzie miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce JPoint’a... (info)


A czy Twój maluch był na badaniach bilansowych?

A czy Twój maluch był na badaniach bilansowych? [27.11.2013] Jedynie co czwarte dziecko przechodzi niezbędne badania bilansowe w podstawowej opiece zdrowotnej – wynika z danych NFZ. Kiedy należy wykonać testy, radzi ekspert marki JELP, producenta hipoalergicznych środków piorących dla niemowląt i alergików... (info)

Jedyny taki most - tylko w Toruniu [27.11.2013] Ponad cztery kilometry trasy mostowej i dróg dojazdowych, tysiące ton stali, asfaltu i betonu, najdłuższe w Polsce przęsła łukowe i nowatorskie technologie. Za niespełna dwa tygodnie w Toruniu zostanie oddany do użytku nowy most drogowy przez Wisłę... (info)


Świąteczne chwile z Goplaną i Solidarnością

Świąteczne chwile z Goplaną i Solidarnością [27.11.2013] Boże Narodzenie to rodzinne święta pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Aby podkreślić atmosferę tych magicznych dni, dwie polskie marki Goplana i Solidarność przygotowały wspólną ofertę słodyczy w świątecznej szacie graficznej... (info)

Młodzież wyznacza ekotrendy [27.11.2013] Ekologia odgrywa coraz większą rolę w codziennym życiu. Jej wartość dostrzega wielkopolska młodzież, która zachowania proekologiczne stara się przenieś na grunt rodzinny... (info)

Uodpornij się na zimę [27.11.2013] Zima, to okres, w którym zdecydowanie częściej dokuczają nam choroby i przeziębienia. Niskie temperatury, zmienna aura, brak słońca i witamin to jedne z najczęstszych przyczyn zimowych dolegliwości. Jak samodzielnie wzmocnić odporność organizmu?.. (info)


Raport Specjalny Skąpiec.pl: Notebooki

Raport Specjalny Skąpiec.pl: Notebooki [27.11.2013] Skąpiec.pl po raz kolejny sprawdził preferencje zakupowe internautów i przygotował raport specjalny poświęcony notebookom... (info)


Inteligentne wyświetlanie w inteligentnym domu

Inteligentne wyświetlanie w inteligentnym domu [27.11.2013] Tematem wielu filmów i książek jest wygląd codziennego życia za 10, 100 a nawet 1000 lat. Wizje te dotyczą latających środków transportu i dziwnych ubrań. Warto zatrzymać się i zastanowić, co zmieniło się w naszym życiu, na przestrzeni ostatnich lat... (info)


Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie. Aranżacje przedpokoju z Beckers Designer Colour.

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie. Aranżacje przedpokoju z Beckers Designer Colour. [27.11.2013] Przedpokój stanowi wizualną „wizytówkę” naszego mieszkania. Urządzając go na równi uwzględnić należy estetykę, jak i funkcjonalność pomieszczenia. Aranżacje Beckers Desinger Colour przynoszą pomysły, jak spójnie połączyć te elementy... (info)


Andrzej Wiśniowski Przedsiębiorcą Roku 2013!

Andrzej Wiśniowski Przedsiębiorcą Roku 2013! [27.11.2013] Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel marki WIŚNIOWSKI, zdobył prestiżowy tytuł Przedsiębiorcy Roku 2013. Zwycięzca 11. polskiej edycji konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku okazał się również bezkonkurencyjny w kategorii Produkcja... (info)


Czarno-białe wnętrza – zainspiruj się z Fotolią

Czarno-białe wnętrza – zainspiruj się z Fotolią [27.11.2013] Czerń i biel to połączenie ponadczasowe, od lat inspiruje projektantów mody, obecnie coraz śmielej wkracza do wnętrz. Ten elegancki duet nadaje stylu każdemu pomieszczeniu, tworząc oszczędny, ale z pewnością nie nudny klimat... (info)


Czy kupimy jeszcze z rabatem?

Czy kupimy jeszcze z rabatem? [27.11.2013] Wydaje się, że w mieszkaniówce kryzys już minął. Ceny mieszkań zaczynają wzrastać. Biura sprzedaży deweloperów wypełnione są klientami, którzy chcą kupić taniej i zdążyć zaciągnąć kredyt przed wprowadzeniem nowych przepisów... (info)


Katalog nagród zamknięty w pudełku. Vivabox – gotowy zestaw nagród w programach

Katalog nagród zamknięty w pudełku. Vivabox – gotowy zestaw nagród w programach [27.11.2013] lojalnościowychWeryfikacja wyników badań dotyczących preferencji grupy docelowej, analiza trendów, zbieranie i przeglądanie ofert, negocjowanie i podpisywanie umów z dostawcami, magazynowanie i logistyka, obsługa ewentualnych reklamacji... (info)

Długo oczekiwana wizyta w Bonarce [27.11.2013] Jakie miejsce na swe pierwsze odwiedziny w tym roku wybrał święty Mikołaj? Oczywiście Bonarkę! Zawita tam już 1 grudnia, a towarzyszyć mu będzie zimowy orszak elfów i śnieżynek... (info)


Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec” [27.11.2013] W sobotę, 30 listopada, w godzinach od 10.00 – 16.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja „Apartamenty Sowiniec”, usytuowana ok. 2 kilometry od Willi Decjusza, na krakowskiej Woli Justowskiej... (info)


Odliczanie czas zacząć – StarForce 2013 już w tę sobotę!

Odliczanie czas zacząć – StarForce 2013 już w tę sobotę! [27.11.2013] Tylko kilka dni dzieli nas od StarForce 2013. Już 30 listopada w Toruniu spotkają się miłośnicy i sympatycy Gwiezdnych Wojen z całej Polski... (info)

Frost & Sullivan: Samochód przyszłości będzie gigantycznym komputerem sterowanym automatycznie [27.11.2013] Posiadanie samochodu na własność, problemy z parkowaniem oraz z koncentrowaniem uwagi kierowcy to już przeszłość – Frost & Sullivan prezentuje przyszły obraz mobilności.. (info)


Bezpłatne badania laryngologiczne dla mieszkańców Lublina!

Bezpłatne badania laryngologiczne dla mieszkańców Lublina! [27.11.2013] Od piątku do niedzieli mieszkańcy Lublina będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań laryngologicznych w ramach XII edycji ogólnopolskiej kampanii „Zdrowe Zatoki”... (info)


Prawomocne pozwolenie na budowę dla Placu Vogla

Prawomocne pozwolenie na budowę dla Placu Vogla [27.11.2013] Pierwszy z planowanych przez Ghelamco obiektów handlowo-usługowych – Plac Vogla na warszawskim Wilanowie – właśnie otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Deweloper planuje rozpoczęcie realizacji projektu w przyszłym roku... (info)


Masz samochód? Poznaj przepisy dotyczące opon

Masz samochód? Poznaj przepisy dotyczące opon [27.11.2013] Z oponami większość z nas postępuje intuicyjnie - zmieniając je dwa razy do roku, naprawiając ewentualne uszkodzenia lub wyrzucając w razie całkowitego zużycia. Warto jednak wiedzieć, że niektóre z tych zachowań reguluje również prawo... (info)


Polska firma stworzyła innowacyjną platformę do zarządzania bezpieczeństwem obiektów.

Polska firma stworzyła innowacyjną platformę do zarządzania bezpieczeństwem obiektów. [27.11.2013] Platforma Fore! wchodzi jednocześnie na rynki 5 krajów europejskich. W Polsce jej sprzedażą zajmuje się firma C&C Partners, założyciel C&C Technology... (info)

Gwarancja Zwrotu Zadatku w Metrohouse [27.11.2013] Sieć biur nieruchomości Metrohouse wprowadza nową usługę. Dzięki niej klient uzyskuje gwarancję zwrotu zadatku w przypadku, jeśli transakcja nie dojdzie do skutku... (info)


Zjazd ze stoku z finałem w szpitalu i sądzie

Zjazd ze stoku z finałem w szpitalu i sądzie [27.11.2013] Przypadkowe zderzenie na stoku może kosztować narciarza dobrze ponad 100 tysięcy złotych i przysporzyć wielu dodatkowych kłopotów. Takich historii jak ta opisana poniżej jest co roku wiele. Czy ubezpieczenie turystyczne jest w stanie nas ochronić?.. (info)


Jak dbać o miejsca intymne zimą?

Jak dbać o miejsca intymne zimą? [27.11.2013] O tym, że lato to okres szczególnie gorący, jeśli chodzi o ryzyko infekcji intymnych, żadnej z nas nie trzeba przypominać. Jednak minusowe temperatury wcale nie oznaczają, że ryzyko zostanie zamrożone! Jak ochronić się przed infekcją intymną zimą?.. (info)


OKI Europe zdobywa nagrodę VISCOM Best of 2013 Award za pięciotonerową drukarkę ES9541

OKI Europe zdobywa nagrodę VISCOM Best of 2013 Award za pięciotonerową drukarkę ES9541 [27.11.2013] OKI Europe zdobyła prestiżową nagrodę VISCOM Best of 2013 Award za pięciotonerową drukarkę A3 ES9541 prezentowaną w Paryżu, Mediolanie i Düsseldorfie.. (info)


Potrenujmy wspólnie ping-ponga

Potrenujmy wspólnie ping-ponga [27.11.2013] Jakie są zasady gry w tenisa stołowego i z jakich sprytnych trików korzystają profesjonalni gracze? Dowiedzą się tego goście Portu Rumia CH Auchan, którzy w najbliższy weekend przyłączą się do wspólnego bezpłatnego treningu... (info)


Zimowy spektakl dla dzieci

Zimowy spektakl dla dzieci [27.11.2013] Czy przyjaźń dwojga dzieci jest w stanie pokonać lodowate serce Królowej Śniegu? Przekonają się o tym wszystkie maluchy, które w niedzielę odwiedzą CH Auchan Częstochowa... (info)

Czy czekają nas święta pod znakiem kradzieży pieniędzy online? [27.11.2013] Eksperci z Kaspersky Lab odnotowali kilka tysięcy prób zainfekowania komputerów wykorzystywanych do bankowości online szkodliwym programem, którego twórcy twierdzą, że może on zaatakować „każdy bank w każdym kraju”... (info)


Francuski finał w Łomiankach

Francuski finał w Łomiankach [27.11.2013] Świętowanie powoli dobiega końca. W najbliższą sobotę w CH Auchan Łomianki odbędzie się finał pierwszych urodzin galerii. Warsztaty dla dzieci, turniej pétanque oraz koncert piosenki francuskiej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają gości... (info)


Wymarzone koszulki powstaną w Katowicach

Wymarzone koszulki powstaną w Katowicach [27.11.2013] Oryginalne wzory i niepowtarzalne motywy będą mogli umieścić na koszulkach najmłodsi goście CH Auchan Katowice. W najbliższą sobotę podczas warsztatów artystycznych młodzi projektanci mody stworzą własnoręcznie wymarzone t-shirt’y... (info)


Oki partnerem technologicznym Polskiego Festiwalu Wushu i Kultury Chińskiej

Oki partnerem technologicznym Polskiego Festiwalu Wushu i Kultury Chińskiej [27.11.2013] Już 30 listopada, w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie, odbędzie się Polski Festiwal Wushu i Kultury Chińskiej oraz ogólnopolskie zawody Wushu. Firma Oki Systems Polska została partnerem technologicznym wydarzenia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...