informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 34


Siedem grzechów brukowania

Siedem grzechów brukowania [27.11.2007] Nawierzchnia wokół domu to bardzo ważny element naszego otoczenia. Materiał, który wybierzemy stanowi o jego charakterze, a jakość wykonania wpływa na efekt ostateczny projektu aranżacji... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 27.11.2007 [27.11.2007] Dzisiejszą sesję ponownie zdominował kolor czerwony, który towarzyszył wszystkim indeksom przez cały dzień. Inwestorzy podczas sesji nie wykazywali chęci do handlu i oczekiwali na rozwój sytuacji za oceanem... (info)


Jak ogrzać kuchnię?

Jak ogrzać kuchnię? [27.11.2007] Wybór grzejnika kuchennego jest zadaniem niełatwym, zwłaszcza gdy pomieszczenie to, jest niemal całkowicie zabudowane szafkami i sprzętem AGD. Trudno w nim znaleźć miejsce na dodatkowe urządzenie, a umieszczenie grzejnika pod oknem, często jest niewykonalne... (info)


Nowe folie graficzne 3M™ Controltac™ IJ380 oraz 3M™ Scotchcal™ IJ70

Nowe folie graficzne 3M™ Controltac™ IJ380 oraz 3M™ Scotchcal™ IJ70 [27.11.2007] W dniu 21 listopada 2007 w siedzibie głównej 3M Poland w Kajetanach odbył się pokaz oklejania samochodu dostawczego, nową inteligentną folią graficzną do głębokich przetłoczeń 3M™ Controltac™ IJ380 oraz wylewaną folią 3M™ Scotchcal™ IJ70... (info)


BenQ Mp511+ - popularny projektor kompatybilny z HDTV

BenQ Mp511+ - popularny projektor kompatybilny z HDTV [27.11.2007] BenQ MP511+ – popularny projektor kompatybilny z HDTV z funkcją BrilliantColor i 3D Color Management BenQ MP511+ projektor dedykowany do zastosowań biznesowych i dla domu.. (info)


Zestaw ciasteczkowy na imprezę Andrzejkową

Zestaw ciasteczkowy na imprezę Andrzejkową [27.11.2007] Tradycja andrzejek wywodzi się od św. Andrzeja – apostoła – ucznia Jana Chrzciciela,a później Chrystusa. Andrzeja z wróżbami skojarzyli Grecy i to właśnie im zawdzięczamy magiczny charakter tego święta... (info)

Nowe programy Europ Assistance w Polsce- listopad 2007 [27.11.2007] Karty kredytowe wydawane przez PKO Bank Polski klientom rynku korporacyjnego oraz karty kredytowe Deutsche Bank PBC S.A posiadają pakiet assistance Europ Assistance Polska... (info)


Andrzejkowy zestaw imprezowy.

Andrzejkowy zestaw imprezowy. [27.11.2007] Tradycja andrzejek wywodzi się od św. Andrzeja – apostoła – ucznia Jana Chrzciciela, a później Chrystusa. Andrzeja z wróżbami skojarzyli Grecy i to właśnie im zawdzięczamy magiczny charakter tego święta.. (info)

Przedłużone gwarancje na sprzęt RTV, AGD i komputerowy coraz popularniejsze [27.11.2007] W Europie Zachodniej programy tzw. przedłużonej gwarancji na sprzęt gospodarstwa domowego i komputerowy od lat cieszą się sporym i wciąż rosnącym zainteresowaniem klientów... (info)

Rozwiązanie CRM update.seven otrzymało certyfikację SAP [27.11.2007] update software AG, wiodący europejski producent systemów CRM z siedzibą w Wiedniu, obecny również w Polsce poprzez oddział – firmę update CRM S.A., otrzymał znak „Certified for SAP NetWeaver” firmy SAP dla swojego rozwiązania CRM update.seven... (info)

Business Superbrand dla Centrum Medycznego LIM [27.11.2007] Centrum Medyczne LIM zostało uznane w konkursie Business Superbrands, decyzją niezależnej Rady Marek, za jedną z najsilniejszych marek biznesowych, wśród firm działających w sektorze healthcare na polskim rynku... (info)


Niestandardowe standardy dla Ferrero Rocher

Niestandardowe standardy dla Ferrero Rocher [27.11.2007] Agencja Communication Unlimited specjalnie dla marki Ferrero Rocher przygotowała innowacyjną kampanię out-of-home, której motywem przewodni są blask, przepych, luksus, bogactwo i lśnienie... (info)

Andrzejkowe, domowe SPA [27.11.2007] Andrzejki to ostatnia huczna impreza przed Świętami. Chcesz olśnić swoim pięknem wszystkich znajomych? Przyćmić inne kobiety swoim blaskiem? Przykuwać spojrzenia wszystkich mężczyzn?.. (info)


Akcja świąteczna Centrum Medycznego LIM - Podaruj zdrowie na gwiazdkę!

Akcja świąteczna Centrum Medycznego LIM - Podaruj zdrowie na gwiazdkę! [27.11.2007] Podczas Świąt Bożego Narodzenia życzenia, które słyszy się najczęściej to życzenia zdrowia. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla bliskiej osoby możesz podarować jej specjalny zdrowotny „Pakiet Świąteczny”... (info)


Sylwester z Quelle

Sylwester z Quelle [27.11.2007] Dom sprzedaży wysyłkowej Quelle przygotował specjalną kolekcję karnawałowych kreacji. Motywem przewodnim jest połączenie głębokiej i seksownej czerni z delikatną bielą... (info)


Elegancki Mio DigiWalker™ A702 – bądź w kontakcie!

Elegancki Mio DigiWalker™ A702 – bądź w kontakcie! [27.11.2007] Masz dość noszenia kilku urządzeń w torebce czy w kieszeni? Dowiedz się o Mio A702, które w ekskluzywnej obudowie łączy funkcje odtwarzacza MP3, aparat cyfrowy, telefon i dokładną nawigację GPS…i to jeszcze nie wszystko... (info)

Sklep internetowy www.quelle.pl doceniony [27.11.2007] Sklep internetowy www.quelle.pl w pierwszej piątce w III rankingu sklepów internetowych tygodnika Wprost w kategorii „Odzież i bielizna”. Quelle Polska odnotowuje wzrost wartości zamówień składanych przez Internet... (info)


CWS: czyste i suche ręce. Aż 35 metrów bawełnianego ręcznika

CWS: czyste i suche ręce. Aż 35 metrów bawełnianego ręcznika [27.11.2007] To już chyba reguła w polskich publicznych toaletach: z przepełnionych koszy wypadają dziesiątki i setki zużytych ręczników z papieru. Mało kto zadaje sobie pytanie, jak olbrzymie są to koszty. I mało kto wie, że nie chodzi tylko o pieniądze….. (info)


Grupa Fresh w ścisłej czołówce

Grupa Fresh w ścisłej czołówce [27.11.2007] Agencja reklamowa Fresh znalazła się w ścisłej czołówce konkursu „Poznański Lider Przedsiębiorczości”. Ostateczne wyniki konkursu wraz z listą laureatów zostaną podane 10 grudnia podczas oficjalnej gali wręczenia statuetek... (info)

Pofantazjuj z Vigorem [27.11.2007] DrayTek – producent sprzętu sieciowego i innowator technologii bezprzewodowej oraz VoIP – aktywizuje osoby z fantazją oraz wiedzą na temat rozwiązań sieciowych, zachęcając je do wzięcia udziału w konkursie „Pofantazjuj z Vigorem”... (info)


Cenny transfer Concept Publishing Polska

Cenny transfer Concept Publishing Polska [27.11.2007] W związku z intensywnym rozwojem i dalszym zwiększaniem ilości projektów, Concept Publishing Polska, lider sektora wydawnictw prasowych dla firm, zatrudnił nowego Art Directora... (info)


Panele podłogowe Dąb Montana firmy Classen – dzika radość mieszkania

Panele podłogowe Dąb Montana firmy Classen – dzika radość mieszkania [27.11.2007] Dąb Montana to najnowsza propozycja wśród najszerszej na rynku oferty paneli podłogowych firmy Classen. Fascynację wyjątkowością Dzikiego Zachodu można teraz łatwo przenieść do wnętrza swojego domu... (info)

W trosce o zdrowie kobiet [27.11.2007] 29 listopada 2007 r. o godz. 18 w Sali Tarasowej Pałacu Pugetów w Krakowie odbędzie się drugie spotkanie z cyklu pt. Porozmawiajmy o Zdrowiu. Celem projektu jest propagowanie badań profilaktycznych i zdrowego stylu życia... (info)

Oracle SaaS jest najczęściej wybierany przez firmy oferujące usługi hostowania [27.11.2007] Oracle informuje, że według badania Nucleus Research, rozwiązanie Oracle SaaS Platform jest najczęściej wybierane przez firmy oferujące oprogramowanie jako usługi... (info)


Herbata Vilcacora Green Bio-Active

Herbata Vilcacora Green Bio-Active [27.11.2007] Vilcacora Green Bio-Active to zielona herbata zawierająca jedną z najważniejszych roślin leczniczych na świecie – Vilcacorę. Śmiało można powiedzieć, że jest to jedna z najzdrowszych herbat na świecie... (info)


Mięta Smaczne Zioło Bio-Active - Smaczny sposób na niestrawność!

Mięta Smaczne Zioło Bio-Active - Smaczny sposób na niestrawność! [27.11.2007] Herbata miętowa o smaku jabłkowym? brzmi orzeźwiajaco i smacznie:)Mięta Smaczne Zioło Bio-Active nie tylko świetnie smakuje ale jest doskonała na dolegliwości żołądkowe... (info)


Andrzejkowe wróżby przez… Internet

Andrzejkowe wróżby przez… Internet [27.11.2007] Symbol naszych czasów. Andrzejkowe wróżby i przepowiednie można znaleźć w... Internecie, w serwisie Horoskop Wirtualnej Polski (horoskop.wp.pl). Serwis współpracuje ze znanymi wróżbitami oraz tarocistami.. (info)


Knockonwood DBE - inteligentny grzejnik

Knockonwood DBE - inteligentny grzejnik [27.11.2007] Atrakcyjna powierzchowność, inteligentne wnętrze – te określenia idealnie pasują do grzejnika KNOCKONWOOD wyposażonego w system DBE. Grzejnik wykonany z drewna i nowatorski system grzewczy to kluczowe produkty marki Jaga... (info)


Melisa Smaczne Zioło Bio-Active - połączenie ziół z sokiem pomarańczowym

Melisa Smaczne Zioło Bio-Active - połączenie ziół z sokiem pomarańczowym [27.11.2007] Żyjemy w czasach, które nie torują nam łatwej drogi przez życie. Ciągły pośpiech, rywalizacja oraz natłok obowiązków powodują stres i zmęczenie psychiczne, z którym trudno sobie poradzić... (info)


La Karaita Slim Bio-Active – odchudzanie zgodnie z dziennym rytmem naszego ciała

La Karaita Slim Bio-Active – odchudzanie zgodnie z dziennym rytmem naszego ciała [27.11.2007] W zależności od pory dnia zmieniają się potrzeby nasze i naszego organizmu. Rano potrzebujemy się po prostu obudzić i dlatego aby do końca otworzyć zaspane oczy sprawiamy sobie zimny prysznic i kawkę.. (info)


Grzaniec Bio-Active herbata o smaku grzańca na jesienne i zimowe dni

Grzaniec Bio-Active herbata o smaku grzańca na jesienne i zimowe dni [27.11.2007] Wieczory stają się coraz dłuższe, chłodniejsze i nieprzyjemne? Jest na to rada. Znały ją już nasze praprababki. Aromatyczny, korzenny grzaniec nie tylko rozgrzeje, ale i poprawi nasz nastrój... (info)

Pakiet Xpertis w firmie Slican [27.11.2007] Bydgoski oddział Macrologic SA rozpoczął wdrożenie systemu Xpertis w firmie Slican Sp. z o.o., specjalizującej się w projektowaniu i produkcji urządzeń telekomunikacyjnych... (info)


RuckZuck nad Drwęcą

RuckZuck nad Drwęcą [27.11.2007] Największa w kraju sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck już wkrótce zaprosi klientów do swojego sklepu w Brodnicy. Salon w tym kujawsko – pomorskim mieście będzie liczył aż 500 m. kw... (info)

Lighthouse Consultants dla TVP [27.11.2007] W połowie listopada Lighthouse Consultants rozpoczęła współpracę z Telewizją Polską S.A.. Do zadań agencji należy prowadzenie działań z zakresu public relations dla projektu stypendialnego „Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...