informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 42


Floridral anty rotawirusy

Floridral anty rotawirusy [27.10.2008] Floridral to jedyny na rynku preparat 2-w-1 - doustny płyn nawadniający z dodatkiem probiotyku (szczep LbGG). Jest on przeznaczony do stosowania podczas biegunek w celu nawodnienia organizmu i przywrócenia naturalnej mikroflory jelit... (info)


Odkryj słodki sekret czekolad Goplany

Odkryj słodki sekret czekolad Goplany [27.10.2008] Na czym polega sukces smaku czekolad Goplana dowiesz się z serwisu „Zrób swoją czekoladę”, działającego na stronie internetowej www.goplana.pl. To nowatorskie przedsięwzięcie Goplany ma nie tylko rozrywkowy, ale i edukacyjny charakter... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 27.10.2008 [27.10.2008] GPW mocniejsza od giełd w Europie. Poniedziałkowa sesja i rozpoczynający się dzisiaj kolejny tydzień natchnęły inwestorów wiarą, że istnieje szansa na stabilizację i uspokojenie nastrojów na GPW... (info)


System głosowy Vocollect generuje zyski w łańcuchu dostaw

System głosowy Vocollect generuje zyski w łańcuchu dostaw [27.10.2008] W jaki sposób redukować koszty transportu? Jak ograniczyć podwyżki cen towarów i usług, a przy tym dbać o środowisko naturalne? Jedna z możliwych odpowiedzi na te pytania brzmi: niwelować błędy w pierwszym etapie łańcucha dostaw, czyli już w magazynach... (info)


IV edycja Press Challenge za nami

IV edycja Press Challenge za nami [27.10.2008] Press Challenge 2008, czyli Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Adventure Racing, odbyły się w ostatni weekend w Dolinie Będkowskiej, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej... (info)


Design - światło - kolor

Design - światło - kolor [27.10.2008] Wiele elementów każdego wnętrza wpływa na jego niepowtarzalny nastrój. Odpowiednie umeblowanie, kolorystyka ścian i starannie dobrane dodatki tworzą unikatowy klimat, w którym czujemy się przyjemnie i komfortowo... (info)

Cube Group na Łotwie [27.10.2008] Niespełna 8 miesięcy po otwarciu biura na Litwie, agencja Cube Group SA uruchamia swój nowy oddział na Łotwie i zapowiada dalszą ekspansję na rynki CEE... (info)


PQI: nieskończone możliwości w tworzeniu pojemności

PQI: nieskończone możliwości w tworzeniu pojemności [27.10.2008] Model i828 producenta PQI to nowa pamięć flash USB, którą na polski rynek wprowadza Konsorcjum FEN. Zastosowana w nim unikalna funkcja clip-on pozwala zwiększać pojemność pamięci poprzez dołączanie nieograniczonej liczby ultra cienkich modułów i828 do siebie... (info)


Pro-Creation trzeci rok z rzędu z Eureko

Pro-Creation trzeci rok z rzędu z Eureko [27.10.2008] Właśnie zakończył się pierwszy – internetowy – etap prestiżowego konkursu skierowanego do polskich studentów „Eureko – Akademia Przyszłości”. Studenci walczą w nim o stypendium o wartości do 50 tys. euro oraz płatny staż... (info)


Retargetowanie w Internecie. Innowacyjna usługa Cube Group SA

Retargetowanie w Internecie. Innowacyjna usługa Cube Group SA [27.10.2008] Cube Group SA, agencja specjalizująca się w marketingu SEM/SEO, jako pierwsza na polskim rynku wprowadza tzw. Search Retargeting. Nowoczesna usługa, promowana za pomocą serwisu Retargetowanie.pl... (info)

Web 2.0 EXPO Europe 2008 zakończone [27.10.2008] W stolicy Niemiec zakończyła się jedna z najważniejszych imprez w Europie poświęcona internetowym startupom - Web 2.0 Expo Europe 2008. Imprezie towarzyszyły liczne spotkania, konferencje i targi, wśród nich, m.in.: BarCamp Berlin 3, Berlin ..... (info)

Krytyczna luka w MS Windows - Kaspersky Lab zaleca instalację aktualizacji [27.10.2008] Kaspersky Lab informuje użytkowników komputerów o konieczności zainstalowania aktualizacji systemu operacyjnego Windows - MS08-067. Luka, którą usuwa ta nowa łata, stanowi poważne zagrożenie dla wielu użytkowników komputerów PC... (info)


Rekordowe zainteresowanie kartami paliwowo-serwisowymi UTA

Rekordowe zainteresowanie kartami paliwowo-serwisowymi UTA [27.10.2008] Karty UTA cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Po dynamicznym wzroście sprzedaży w latach ubiegłych, wszystko wskazuje, że rok 2008 zakończy się najlepszym wynikiem w historii UTA w Polsce... (info)


52 - nowy program w MTV Polska

52 - nowy program w MTV Polska [27.10.2008] "52" to pierwszy program w Polsce pokazujący street magic. Jest to nowość na polskim rynku. Oprócz tego program posiada niezwykłą realizację, montaż i oryginalną oprawę graficzną. Całość ma się oglądać jak 20 minutowy teledysk... (info)

Warsztaty IBM BladeCenter VMware [27.10.2008] Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce autoryzowany dystrybutor produktów IBM z wartością dodaną oraz autoryzowany dystrybutor rozwiązań VMware, w listopadzie 2008r. zorganizuje w 3 miastach Polski bezpłatne warsztaty z cyklu „IBM BladeCenter VMware”... (info)


Aranżacja biura z Dziedzicem – konkurs dla architektów

Aranżacja biura z Dziedzicem – konkurs dla architektów [27.10.2008] Już w grudniu rusza pierwsza edycja konkursu dla architektów – Biuro z Dziedzicem, organizowanego przez firmę Dziedzic, producenta mebli biurowych. Konkurs na najlepszy projekt aranżacji biura i jego realizację ma na celu propagowanie..... (info)

PKP Informatyka wdraża Oracle Hyperion Planning [27.10.2008] Oracle Polska informuje, że w Spółce PKP Informatyka zakończyła się druga faza wdrożenia narzędzia Oracle Hyperion Planning, które posłuży firmie do tworzenia różnorodnych analiz kontrolingowych... (info)

Rozwój szkodliwego oprogramowania styczeń - czerwiec 2008 wg Kaspersky Lab [27.10.2008] Kaspersky Lab opublikował półroczny raport dotyczący ewolucji szkodliwego oprogramowania. Z analizy wynika, że od pewnego czasu twórcy wirusów nie skupiają się na zaawansowanych technologiach, ale przedkładają ilość nad jakość... (info)


Inspiracje Kobiety

Inspiracje Kobiety [27.10.2008] Kobieta nowoczesna jest ciekawa świata. Szuka inspiracji dookoła siebie, chłonie nowe trendy chcąc uatrakcyjnić zarówno swój wygląd, zmienić w nim coś czy po prostu być „na czasie” jak i przez te często drobiazgi znaleźć pomysł na Siebie... (info)

Raport Finamo - Wpływ kryzysu w USA na sytuację w Polsce [27.10.2008] Finamo ogłosiło raport prezentujący wpływ kryzysu w Stanach Zjednoczonych na polskie realia. Analiza skupia się na trzech płaszczyznach: gospodarce, sektorze finansowym i konsumencie... (info)


Sto gorących słów, gdy na dworze mróz...

Sto gorących słów, gdy na dworze mróz... [27.10.2008] Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia to coś, za czym tęsknisz przez cały rok. Atmosfera błogiego spokoju i rodzinnego ciepła. Nie pozwól, by tym uczuciom towarzyszył pośpiech związany z przygotowywaniem 12 wigilijnych potraw. Pomogą Ci w tym mrożonki POLTINO... (info)

Pół roku działalności. Finamo dotrzymuje obietnic [27.10.2008] Po pół roku działalności Finamo posiada już 35 centrów finansowych w głównych miastach Polski, ma podpisane umowy z 30 partnerami, oferując łącznie ponad 300 produktów z czterech różnych segmentów: kredyty hipoteczne, kredyty konsumpcyjne i..... (info)

Fotoprzestrzenie 2008 pod patronatem Portalu 4Girls.pl [27.10.2008] Fotoprzestrzenie - wystawa łącząca dwie dziedziny sztuki: projektowanie wnętrz i fotografię organizowana jest rokrocznie przez Krakowskie Szkoły Artystyczne. W tym roku - już po raz drugi - patronat nad wystawą objął Portal 4Girls.pl... (info)

Nie daj się kryzysowi! Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto! [27.10.2008] Już najwyższy czas zrobić finansowe podsumowanie w firmie. Warto zastanowić się ile pieniędzy straciliśmy w ostatnim czasie poprzez silne zawirowania na rynkach... (info)

Gestetner ponownie doceniony. [27.10.2008] Model drukarki firmy Gestetner GX3050SFN uzyskał wyróżnienie przez Buyers Laboratory Inc.Model drukarki firmy Gestetner GX3050SFN uzyskał wyróżnienie przez Buyers Laboratory Inc... (info)

Rusza kampania reklamowa akcji „Drukarka za złotówkę w abonamencie” [27.10.2008] Z początkiem października ruszyła kampania reklamowa innowacyjnego projektu ATA INT-LTD. „Drukarka za złotówkę w abonamencie”. Takiego rozwiązania nie wprowadzono jeszcze na żadnym kontynencie... (info)


Na zawsze w pamięci

Na zawsze w pamięci [27.10.2008] Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny to dni pełne zadumy i refleksji nad przemijaniem, wspomnień o bliskich, którzy odeszli, oraz rodzinnych spotkań przy grobach... (info)


Automat gazet nie sprzeda

Automat gazet nie sprzeda [27.10.2008] Sprzedaż prasy w ostatnich latach spada w zastraszającym tempie. – Wydawcy powinni pamiętać, że jeśli nie będzie zysków, handlowcy będą zastępować czasopisma innymi produktami – mówi GRZEGORZ FIBAKIEWICZ, prezes Kolportera SA... (info)

Baby Shower z Inca Play [27.10.2008] Baby shower, czyli zwyczaj urządzania „przyjęcia przedurodzinowego”, to sympatyczny pomysł, który przyszedł do nas z Zachodu. Inca Play z tej okazji przyszłym mamom, bohaterkom przyjęcia, oferuje opiekę nad zaproszonymi dziećmi oraz mnóstwo zabaw i atrakcji... (info)

Podwodny świat w Blue City [27.10.2008] Wystawa „Nurek wśród ryb i skarbów”, inaugurująca ponowne otwarcie cieszącego się popularnością Oceanarium w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City, już od 30 października... (info)


Idealne na każde wejście

Idealne na każde wejście [27.10.2008] Drzwi w odpowiedniej oprawie stanowią tę część wystroju naszych domów i mieszkań, która w znacznym stopniu decyduje o ich atrakcyjności. Osiągnięcie doskonałej harmonii tych dwóch elementów umożliwia zastosowanie ościeżnic regulowanych firmy Classen... (info)


Bądź bliżej swoich bliskich!

Bądź bliżej swoich bliskich! [27.10.2008] Bliscy.pl – wszystko o rodzinie i dla rodziny w Wirtualnej Polsce. Nowy serwis społecznościowy WP.pl. Podstawową funkcjonalnością serwisu jest tworzenie drzewa genealogicznego rodziny... (info)

Komentarz Expandera: Wsparcie blisko - to dobrze czy źle? (27.10.2008) [27.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Bez jasnych sygnałów zapowiadających poprawę koniunktury wchodzimy w nowy tydzień. Ważne jest rozstrzygnięcie jak zbliżanie się S&P500 do dołka internetowej bessy zlokalizowanego w strefie 800 p. wpłynie na inwestorów... (info)

Infovide-Matrix zrealizowała projekt doradczy dla spółki Merlin.pl [27.10.2008] Firma Infovide-Matrix S.A., lider rynku Consulting and Solutions Implementation, zrealizowała wraz z firmą TheWhiteSC sp z o.o. projekt doradczy dla spółki Merlin.pl... (info)


SGG STADIP - szkło z funkcją ochrony

SGG STADIP - szkło z funkcją ochrony [27.10.2008] Gamę szkieł laminowanych SGG STADIP można porównać do świetnie wyszkolonej agencji ochrony. Agenci SGG STADIP i SGG STADIP PROTECT przygotowani zostali, by zapewnić nam bezpieczeństwo, natomiast agent SGG STADIP SILENCE dba o nasz słuch... (info)

Mobilna loteria pełna wypieków. [27.10.2008] New Line Media przygotowało loterię SMS-ową dla znanej marki pieczywa Schulstad pod nazwą „Odmień Kuchnię z Schulstad”. Smakosze pieczywa z poznańskiej piekarni i polskich ziaren mogą stać się posiadaczami jednej z 57 atrakcyjnych nagród... (info)


Galposter dla Decorador

Galposter dla Decorador [27.10.2008] Galposter sp. z o.o. rozpoczął rozbudowę sieci Decorador. Zgodnie z umową pomiędzy Galposter a Decorador współpraca będzie dotyczyła przygotowania projektów i aranżacji sklepów, a także wykonania prac wykończeniowych... (info)


Komfort w wersji eko. Pierwsza ekologiczna suszarka w Polsce – Valera Eco Power.

Komfort w wersji eko. Pierwsza ekologiczna suszarka w Polsce – Valera Eco Power. [27.10.2008] Robisz dużo, by dbać o środowisko? Suszarka Eco Power marki Valera pomoże ci stać się prawdziwie eco-friendly. Zużywa o 30% mniej energii, niż zwykła suszarka... (info)


Wśród notebooków marki NoteStar pojawił się nowy model w wersji Centrino 2

Wśród notebooków marki NoteStar pojawił się nowy model w wersji Centrino 2 [27.10.2008] Nowy model NoteStar serii Prestige model NB9008D jest to konstrukcja oparta na najnowszej platformie Centrino 2. Model ten na tle wielu modeli dostępnych na rynku notebooków wyróżnia się zarówno wyglądem jak i wyposażeniem... (info)


Konkurs Dobra Praktyka w Agencji SEDNO!

Konkurs Dobra Praktyka w Agencji SEDNO! [27.10.2008] „Dobra Praktyka” to konkurs dla studentów, którzy wiedzę zdobywaną na studiach chcą sprawdzić w warunkach biznesowych. Dla wszystkich studentów, którzy zechcą uczestniczyć w płatnych praktykach w Agencji SEDNO przygotowaliśmy kilka zadań konkursowych... (info)


Dulux® Super Matt Plus – biel najwyższej próby

Dulux® Super Matt Plus – biel najwyższej próby [27.10.2008] Nowy Dulux® Super Matt Plus to unikalne połączenie eleganckiej bieli i gwarantującej wyjątkową trwałość innowacyjnej formuły Diamond Technology™. Biel jest klasyczna i ponadczasowa... (info)


Cykl warsztatów Adobe Photoshop CS3 Extended

Cykl warsztatów Adobe Photoshop CS3 Extended [27.10.2008] Nie oszukujmy się, aparat cyfrowy sam dobrego zdjęcia nie zrobi. Zdjęcie zaczyna się w głowie, przechodzi przez aparat i nierzadko kończy się dopiero po wprowadzeniu pewnych poprawek: korekcji kolorów i ostrości, kompensacji wpływu nierównomiernego oświetlenia.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...