informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.09.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 38

Oracle rozszerza swój system obsługi klienta działający w chmurze [27.09.2013] Nowe funkcje społecznościowe, mobilne i interaktywne pomagają firmom i działom wyspecjalizowanym w sprzedaży, marketingu, handlu i usługach... (info)

Oracle rozszerza platformę Oracle Cloud o nowe usługi: DBaaS, JaaS, IaaS [27.09.2013] Nowe usługi wspierają więcej zadań dzięki opcjom usług zarządzanych i pełnej kontroli administracyjnej... (info)

Nowa wersja Oracle ERP Cloud wspiera działanie nowoczesnych firm [27.09.2013] Rozszerzenia platformy Oracle ERP Cloud pomogą firmom w zwiększeniu produktywności, obniżeniu kosztów i usprawnieniu kontroli biznesowej... (info)


Nagroda Design Spa dla Hotelu Narvil Conference & Spa

Nagroda Design Spa dla Hotelu Narvil Conference & Spa [27.09.2013] Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się gala Europejskiego Kongresu SPA, podczas której Hotel Narvil Conference & Spa został uhonorowany prestiżową statuetką za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii Prestige Design Spa... (info)

Pracownicy Alfavox w programie „Informatyk doskonały” [27.09.2013] Alfavox bierze aktywny udział w projekcie szkoleniowym „Informatyk doskonały”, który finansowany jest ze środków unijnych. Do tej pory w jego ramach przeszkolono już 12 pracowników... (info)

Eksperci Huawei na PLNOG – sieci rozłożone na czynniki pierwsze [27.09.2013] W dniach 30 września – 1 października w Krakowie odbędzie się jedenasta edycja Polish Network Operator’s Group Meeting (PLNOG 2013), jednego z największych spotkań przedstawicieli branży telekomunikacyjnej w Polsce... (info)

Słuchaj muzyki z nowym kontem Getin Online [27.09.2013] Getin Online, internetowy oddział Getin Banku, wprowadził do oferty nowy rachunek z dostępem do muzyki w serwisie Deezer. Klienci, którzy zdecydują się na otwarcie Konta Muzycznego, mogą przez rok za darmo korzystać z pakietu Deezer Premium+... (info)


Furtka na wiele sposobów

Furtka na wiele sposobów [27.09.2013] Wyboru strony, w którą otwierać ma się furtka, zazwyczaj dokonać trzeba przed jej zakupem. Ale nie w przypadku Legi Vario... (info)


System Legi Ballfang

System Legi Ballfang [27.09.2013] Profesjonalne ogrodzenie obiektów sportowych. Zależnie od wariantu, może służyć do ogrodzenia boiska piłkarskiego lub kortu tenisowego (bardziej zagęszczone oczka kraty)... (info)

Zmiany w Kodeksie pracy zatwierdzone [27.09.2013] Nowelizacja Kodeksu pracy, wprowadzająca roczny okres rozliczeniowy oraz ruchomy czas pracy stała się faktem. 1 sierpnia 2013 podpisał ją Prezydent Bronisław Komorowski... (info)


Prof. dr hab. Grażyna Szpor i dr n. med. Leszek Sikorski są laureatami nagrody im. Marka Cara

Prof. dr hab. Grażyna Szpor i dr n. med. Leszek Sikorski są laureatami nagrody im. Marka Cara [27.09.2013] Nagroda została wręczona w pierwszym dniu obrad tegorocznego, XIX Forum Teleinformatyki, odbywającego się w dniach 26-27 września 2013 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS, Warszawa-Miedzeszyn... (info)

Toruń za pół ceny - zapraszamy [27.09.2013] Rusza jesienna odsłona tegorocznej akcji „Toruń za pół ceny” organizowanej przez Gminę Miasta Toruń i Radio ZET Gold. W tym roku odbędzie się w dniach od 27 do 29 września 2013 r... (info)


Skutki ataków szkodliwego oprogramowania

Skutki ataków szkodliwego oprogramowania [27.09.2013] Ataki przy użyciu szkodliwego oprogramowania oznaczają straty finansowe dla około 31% Europejczyków – wiele osób zmuszonych jest ponieść koszty związane z przywróceniem uszkodzonych urządzeń do działania... (info)

Niebawem otwarcie dwóch serwisów firmy NordGlass w Warszawie! [27.09.2013] Trwają przygotowania do otwarcia aż dwóch nowych serwisów firmy NordGlass w Warszawie. Otwarcia punktów serwisowych przy ul. Błękitnej 78 i ul. Bajana 2 planowane są na ostatnie dni września 2013 roku... (info)


Fashion Democracy w Blue City

Fashion Democracy w Blue City [27.09.2013] To kolejne spotkanie z Fashion Democracy w CH Blue City. W niedzielę 29 września będzie można zobaczyć najciekawsze propozycje projektantów na jesień oraz ubrać się niebanalnie za stosunkowo niewielkie pieniądze... (info)

Frosch EcoDay w Blue City [27.09.2013] Chcesz żyć bardziej świadomie? Dowiedzieć się, jak na co dzień zadbać o środowisko? Przyjdź z rodziną do Blue City 28 września na wyjątkową akcję Frosch EcoDay, która ma na celu promocję proekologicznych zachowań... (info)


Magiczna Noc Zakupów

Magiczna Noc Zakupów [27.09.2013] Jak wygląda Blue City po godzinach? To królestwo obniżek i prezentów, którymi zarządzają sprytne krasnoludki. Chcesz je poznać z bliska? Przyjdź na magiczną Noc Zakupów, która odbędzie się w piątek 27 września... (info)


OCHNIK rozbudowuje sieć salonów firmowych.

OCHNIK rozbudowuje sieć salonów firmowych. [27.09.2013] OCHNIK, polska firma z ponad 20-letnią tradycją zaliczana do grona najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących galanterię i odzież skórzaną, 18 września powiększyła sieć swoich salonów o kolejny punkt sprzedażowy... (info)

Pastele- kraina łagodności od Cocktail'me [27.09.2013] Ulubione kolory nierozważnych i romantycznych kobiet w każdym wieku. Pudrowe róże. Rozanielone błękity. Przygaszone żółcie. Pastele to barwy łagodne jak poranne niebo, spokojne jak ocean, jasne jak słońce... (info)


Premiera pilota serialu internetowego „Jesús García”

Premiera pilota serialu internetowego „Jesús García” [27.09.2013] Są w życiu takie chwile, kiedy trzeba podjąć pewne decyzje, choć porzucamy przeszłość, by zacząć nowe życie. Trzeba mieć odwagę, żeby się zgubić, poznać nowe zwyczaje, stawić czoła problemom i… zakochać się?.. (info)

Co-branding narzędziem walki z kryzysem [27.09.2013] Kryzys skutkuje coraz większą konkurencyjnością. Aby walczyć warto poszukiwać niekonwencjonalnych strategii. Jedną z nich jest co-branding - strategia współdziałania w celu poprawy pozycji konkurencyjnej firmy... (info)


Katoen Natie inwestuje w technologie Wi-Fi Ruckus Wireless

Katoen Natie inwestuje w technologie Wi-Fi Ruckus Wireless [27.09.2013] Światowy operator usług magazynowych i logistycznych wykorzystuje technologie Smart Wi-Fi Ruckus Wireless w bieżących pracach magazynowych.. (info)


Precyzyjne dozowanie wapna w procesie uzdatniania wody – case study stacji Bamford WTW

Precyzyjne dozowanie wapna w procesie uzdatniania wody – case study stacji Bamford WTW [27.09.2013] Dzięki wymianie tradycyjnych pomp wyporowych o konstrukcji rotor-stator na pompy perystaltyczne, zakład uzdatniania wody Bamford WTW może bardzo dokładnie dozować substancje chemiczne, wykorzystywane do stabilizowania poziomu pH... (info)


Warsaw Spire – konstrukcja budynku B zakończona

Warsaw Spire – konstrukcja budynku B zakończona [27.09.2013] Właśnie zakończone zostały prace związane z konstrukcją jednego z dwóch 15-piętrowych budynków w kompleksie Warsaw Spire. Aktualnie na budynku B, który w przyszłym roku stanie się nową siedzibą europejskiej agencji Frontex, trwa montaż fasady... (info)


Zabawki Wadera - radość z zabawy

Zabawki Wadera - radość z zabawy [27.09.2013] Wraz z nadejściem jesieni coraz trudniej o pogodę sprzyjającą zabawom na świeżym powietrzu. Alternatywą dla spędzania czasu przed telewizorem mogą więc być wszelkiego rodzaju gry i zabawy... (info)


Turniej LEGO® Chima™ w Magnolii

Turniej LEGO® Chima™ w Magnolii [27.09.2013] Budowanie świata Chima™ z klocków LEGO®, nieugięty książę Laval i ambitny Cragger na żywo, sekcja dla najmłodszych oraz widowiskowy turniej Chima™. W weekend Magnolia Park zamieni się w wielką arenę zabawy. Na dzieci czeka moc atrakcji... (info)


Good Food Products rozpocznie działalność na terenie SEGRO Logistics Park Poznań

Good Food Products rozpocznie działalność na terenie SEGRO Logistics Park Poznań [27.09.2013] Spółka Good Food Products nawiązała współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych... (info)


Klienci szukają kompletnych rozwiązań, a nie poszczególnych kabli.

Klienci szukają kompletnych rozwiązań, a nie poszczególnych kabli. [27.09.2013] C&C Partners diametralnie rozszerza ofertę kabli do systemów zabezpieczeń pod własną marką SecurityNET, aby szybciej reagować na nowe potrzeby klientów... (info)


Czy w ciąży warto jeść ryby?

Czy w ciąży warto jeść ryby? [27.09.2013] Ryby są bogatym źródłem kwasu DHA, jednak mimo tego kobiety w ciąży nie powinny spożywać ich bez ograniczeń... (info)


Omega-3 i DHA - czy znaczą to samo?

Omega-3 i DHA - czy znaczą to samo? [27.09.2013] Kwasy tłuszczowe ALA, EPA i DHA zaliczane są do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nasz organizm nie może ich wytwarzać... (info)


Dieta na płodność DHA.

Dieta na płodność DHA. [27.09.2013] Według Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego 1,5 mln par w Polsce ma problem z niepłodnością. Skala zjawiska jest tak duża, że WHO uznała niepłodność za chorobę społeczną... (info)

Portal “Światłolecznictwo w praktyce” wspierany przez InterMediCo [27.09.2013] Portal „Światłolecznictwo w praktyce” rozpoczął współpracę z firmą InterMediCo, która została oficjalnym partnerem serwisu... (info)


TIDES FROM NEBULA PRZEDPREMIEROWO W DEEZER!

TIDES FROM NEBULA PRZEDPREMIEROWO W DEEZER! [27.09.2013] Zespół Tides From Nebula powraca ze swoim trzecim krążkiem pt. „Eternal Movement". Polski kolektyw podkreśla, że to najbardziej energetyczny i jednocześnie zaskakujący materiał muzyczny od czasu ich debiutu w 2009 r... (info)


Kto wygrał konkurs programistyczny Google (i dlaczego Google o tym milczy)?

Kto wygrał konkurs programistyczny Google (i dlaczego Google o tym milczy)? [27.09.2013] W połowie września Google zorganizował w Krakowie konkurs programistyczny... ale nie ujawnił nazwisk zwycięzców. Tylko od samych uczestników wiemy, że na podium stanęły drużyny C01 z Krakowa, Espeo Software z Poznania i Space Invaders z firmy TomTom... (info)


Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce

Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce [27.09.2013] 4 października w Katowicach odbędzie się Konferencja „Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce”. Celem spotkania jest podsumowanie Projektu „Buduj z energią”... (info)


Nie tylko dla wielbicieli mocnych trunków…

Nie tylko dla wielbicieli mocnych trunków… [27.09.2013] Naszym nadrzędnym celem jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań wszystkich naszych Klientów, a także przekonanie do naszych wyrobów osób, które do tej pory nie miały z nimi styczności... (info)


HENKELL TROCKEN – ceniony sekt niemiecki

HENKELL TROCKEN – ceniony sekt niemiecki [27.09.2013] Filozofia Vinpolu opiera się na podstawowych wartościach, z których priorytetowe znaczenie ma jakość, poprzez którą należy rozumieć wysokie standardy produktowe... (info)


Spamerzy też potrzebują wakacji: mniejszy udział spamu w ruchu pocztowym w sierpniu

Spamerzy też potrzebują wakacji: mniejszy udział spamu w ruchu pocztowym w sierpniu [27.09.2013] W sierpniu niechciane wiadomości e-mail stanowiły 67,6% całego globalnego ruchu pocztowego – tak wynika z danych firmy Kaspersky Lab. To o 3,6% mniej niż w lipcu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...