informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Sok jabłkowy Ogrody Natury – perła młodości

Sok jabłkowy Ogrody Natury – perła młodości [27.08.2007] „Uważam, że powinno się przeprowadzać kompanie społeczne, zachęcające do spożywania mętnych soków jabłkowych. Mam nadzieję, że konsumenci docenią wkrótce prozdrowotne wartości tego produktu” – mówi profesor Jan Oszmiański..... (info)


Magnetyczne inspiracje Boynq’a.

Magnetyczne inspiracje Boynq’a. [27.08.2007] Nieustannie rozwijająca się branża multimediów stawia coraz to nowsze wyzwania przed projektantami i inżynierami.Technologia osiągnęła już tak wysoki poziom, że trudno znaleźć niszę do wypełnienia... (info)

Siatkarki z Piły we współpracy z Oiga PR & marketing communication [27.08.2007] Agencja Oiga PR & marketing communication rozpoczęła współpracę z drużyną Farmutil Piła z zakresu obsługi medialnej uczestnictwa zespołu w Lidze Mistrzyń 2007/2008... (info)


Rage Race 2007- top samochody, top kobiety, adrenalina i legalna Cocaina !

Rage Race 2007- top samochody, top kobiety, adrenalina i legalna Cocaina ! [27.08.2007] Fani motoryzacji oszaleją ze szczęścia,bo już niedługo czeka ich niemała motoryzacyjna gratka!!!Top samochody,kobiety,emocje,adrenalina i legalna Cocaina a wszystko to na starcie imprezy Rage Race 2007,której oficjalnym napojem jest Cocaine Stimulation.. (info)


Slim Program Vitax - Schudnij w 15 dni!

Slim Program Vitax - Schudnij w 15 dni! [27.08.2007] Szybkie odchudzanie w rekordowym czasie? Teraz to możliwe. Vitax przygotował SLIM PROGRAM – 15-dniową kurację skutecznego odchudzania. Specjalnie skomponowane mieszanki aktywnie przyspieszają metabolizm, wspomagając pozbywanie się zbędnych kilogramów... (info)

Nowość! Tytan B1 – trudnozapalna piana pistoletowa [27.08.2007] Firma Selena wprowadziła na rynek nowość – pianę pistoletową Tytan B1. Jest to trudnozapalna piana o klasie B1 wg (DIN 4102), przeznaczona do uszczelniania przejść instalacji i montażu, drzwi i okien w przegrodach ogniochronnych, jak również w innych miejscach... (info)

MPEG-4 - Wyścig rozpoczęty [27.08.2007] Przesyłanie multimediów, a w szczególności sygnałów wideo to przyszłość i wyzwanie dla telekomunikacji. Transmisja wizji wymaga dużych przepustowości łączy, zwłaszcza, że stale rosną wymagania co do jakości przekazu... (info)

Nowy webmail w Ogicom [27.08.2007] OGICOM Sp. z o.o. – wiodący dostawca kompleksowych usług internetowych dla biznesu - przygotował dla swoich klientów nową, usprawnioną wersję programu do obsługi poczty elektronicznej za pomocą przeglądarki WWW (tzw. webmail)... (info)


Kabanosy NOVE najlepsze na przyjęcia

Kabanosy NOVE najlepsze na przyjęcia [27.08.2007] Planując „garden party” nie zapomnij o kabanosach firmy NOVE. Ten wyśmienity dodatek o wyrazistym smaku doskonale sprawdza się jako składnik większości potraw... (info)

Oracle Fusion Middleware zdobywa rynek [27.08.2007] Firma Oracle poinformowała, że jej ostatni rok finansowy okazał się wyjątkowo pomyślny dla sprzedaży aplikacji zestawu Oracle Fusion Middleware (OFM), dzięki czemu produkty te stały się liderem na rynku oprogramowania warstwy pośredniej... (info)


Gwiezdne kolory STELLATIO zabłysły w planetariach

Gwiezdne kolory STELLATIO zabłysły w planetariach [27.08.2007] Fiński producent farb Tikkurila jest pomysłodawcą programu odnowy polskich planetariów. W połowie sierpnia br. zakończył się remont takiego obiektu w Chorzowie. Wnętrza zostały odmalowane w kolorach najnowszej kolekcji Stellatio... (info)

Akademia GAL IQ – terapia dla dyslektyków? [27.08.2007] W czternastu szkołach podstawowych w Polsce rusza druga edycja programu edukacyjnego, który rozwija umysły dzieci, ćwiczy umiejętność koncentracji i rozumienia. Na pytania o dysleksję, ADHD i program Akademia GAL IQ odpowiada Renata Czabaj, prezes PTD... (info)


Sypialnia – miejsce szczególnej uwagi

Sypialnia – miejsce szczególnej uwagi [27.08.2007] Cicha, wygodna i przytulna − to idealna sypialnia. Nie zawsze jest duża i przestronna, ważne jednak aby stwarzała dogodne warunki do regeneracji sił. Jak ją urządzić? Zdrowy wypoczynek wspomoże naturalna podłoga drewniana... (info)


Propozycje Passionaty na jesień i zimę

Propozycje Passionaty na jesień i zimę [27.08.2007] Na nadchodzący sezon jesienno-zimowy Passionata proponuje wiele kuszących nowości. Wśród czterech segmentów: City, Beauty, Glamour i Passio znajdują się niespotykane dotąd kolory biustonoszy i majteczek, m.in. czekoladowego brązu czy mleczno-orzechowy... (info)


Polonia.wp.pl

Polonia.wp.pl [27.08.2007] Wystartował serwis Wirtualnej Polski skierowany do Polaków przebywających za granicą. Polonia.wp.pl to bieżące wiadomości dotyczące życia na emigracji, wywiady z rodakami od lat mieszkającymi poza krajem, praktyczne rady, fora dyskusyjne, wypowiedzi ekspertów... (info)


EPD Tour – po raz drugi w Polsce i w Sierra Golf Club

EPD Tour – po raz drugi w Polsce i w Sierra Golf Club [27.08.2007] W pierwszych dniach września br. zawodnicy z ligi EPD Tour będą gościć w Polsce na turnieju golfowym, organizowanym na polu Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa... (info)

Protect 3 od Digla - potrójnie praktyczny [27.08.2007] Kolekcja Protect 3 adresowana jest do mężczyzn nowoczesnych, otwartych na nowości, których żywiołem są częste służbowe podróże, spotkania i biznes lunche. Innowacje technologiczne i elegancki wygląd to definicja Protect 3... (info)

Aktywność i preferencje podróżujących kobiet [27.08.2007] Celem przeprowadzonych badań było poznanie preferencji polskich kobiet w zakresie podróży. Wyniki posłużą stworzeniu trafnego zestawu ofert Klubu LEKTYKA... (info)

Panda Software kontra zagrożenia z witryn internetowych [27.08.2007] Panda Software wypowiada wojnę infekcjom przeprowadzanym z witryn www, których przeglądanie generuje ostatnio najwięcej ruchu w sieci. Nowe funkcje oprogramowania ostrzegają użytkowników i blokują wszelkie ataki... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...