informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Nature Parkettlack – lakier z nanotechnologią

Nature Parkettlack – lakier z nanotechnologią [27.07.2007] Nature Parkettlack - poliuretanowy lakier do podłóg drewnianych marki Beckers, powstał dzięki wykorzystaniu nanotechnologii. Receptura produktu z technologią „Nano Systemu” gwarantuje doskonałą trwałość lakieru... (info)


Odkryj 6 sekretów babuni.

Odkryj 6 sekretów babuni. [27.07.2007] Firma Vinpol uruchomiła nową stronę internetową dotyczącą marki „Nalewka Babuni”. Pod adresem www.nalewkababuni.pl konsumenci znajdą wiele pożytecznych porad i sporo rozrywki, a także informacje o konkursie... (info)

Novi Racing - sukces w maratonie Transalp [27.07.2007] Zakończył się Transalp, jeden z najtrudniejszych maratonów rowerowych w Europie. Filip Kuźniak i Mateusz Maculewicz, sponsorowani przez Novimedia CP, uplasowali się na 47. miejscu... (info)


Kosmiczne nici.

Kosmiczne nici. [27.07.2007] Kiedy myśli się o kosmicznych podróżach, przed oczami widzimy satelity, rakiety i astronautów w skafandrach. Jednak czy ktoś zdaje sobie sprawę, że przy takim postępie cywilizacyjnym i zaawansowanej technologii nawet w lotach kosmicznych potrzebne są nam nici... (info)

Pomoce naukowe w Polsce i na swiecie [27.07.2007] Polska jest jednym z nielicznych krajów europejskich, w których zabrania się używania kalkulatorów graficznych na egzaminie dojrzałości. W Norwegii od 2008 roku do listy egzaminacyjnych pomocy naukowych wprowadzone zostaną również laptopy... (info)

AirMagnet Laptop Analyzer dla firmowych sieci Wi-Fi 802.11n [27.07.2007] Firma Passus wprowadziła na polski rynek nową wersję oprogramowania AirMagnet Laptop Analyzer 7.5, które umożliwia dekodowanie i analizę sieci Wi-Fi 802.11n... (info)


Gaz ogrzewa Jotkela

Gaz ogrzewa Jotkela [27.07.2007] Po wymianie ogrzewania na gazowe krotoszyński Jotkel nie emituje dwutlenku siarki, sadzy i pyłów. Prawie do zera spadła emisja tlenku węgla. Podobnie jak emisja pozostałych zanieczyszczeń. Jotkel nie przyczynia się już do efektu cieplarnianego... (info)

eFresh tWWWorzy dla Victoria Cymes [27.07.2007] Agencja Interaktywna eFresh podpisała umowę z firmą Victoria Cymes – producentem syropów, świeżych soków i napojów. Przedmiotem umowy jest budowa nowego serwisu internetowego... (info)


Rodzinne festyny Billa i Grupy Fresh

Rodzinne festyny Billa i Grupy Fresh [27.07.2007] Grupa Fresh zakończyła projekt BTL dla sieci marketów BILLA. W ciągu dwóch miesięcy na parkingach marketów w różnych częściach Polski agencja w kooperacji z Klientem zorganizowała siedem rodzinnych festynów... (info)


Słoneczna Bakaliada od Ziołopeksu

Słoneczna Bakaliada od Ziołopeksu [27.07.2007] Rodzina bakalii marki Ziołopex otrzymała właśnie nową nazwę. Jest nią Bakaliada - nowy brand skupiający wszystkie rodzaje bakalii dostępnych w asortymencie firmy... (info)


Bez rodziców

Bez rodziców [27.07.2007] Pytanie o samodzielny wyjazd na wakacje, prędzej czy później dopadnie każdego rodzica. Wśród różnych obaw pojawia się i ta związana z bezpieczeństwem. Nawet jeśli mamy do swojego dziecka pełne zaufanie, pobicia i kradzieże sprawiają, że wątpliwości narastają.. (info)


... trzeba zawołać fachowca

... trzeba zawołać fachowca [27.07.2007] Instalacja nowoczesnego centralnego ogrzewania nie obejdzie się bez fachowej pomocy. Nie wystarczy zainwestować w drogie mechanizmy... Dobrym fachowcem jest urządzenie sterujące układem grzewczym.. (info)


Urządzanie światłem

Urządzanie światłem [27.07.2007] Pokaż mi, jak mieszkasz, a powiem Ci, kim jesteś. Stare powiedzenie, a dziś nabiera nowego znaczenia. W czasach, gdy mieszkaniowy clubbing staje się coraz bardziej popularny, mieszkanie - tak jak sposób bycia, mówienia czy ubierania staje się naszą wizytówką.. (info)


Na zdrowie?

Na zdrowie? [27.07.2007] Sprzyja inwazji bakterii czy raczej ułatwia eliminację szkodliwych drobnoustrojów? Klimatyzacja, bo o niej mowa, staje się coraz bardziej dostępna. Czy jest to inwestycja, która się opłaca, zwłaszcza naszemu zdrowiu?.. (info)


M3 z ogródkiem

M3 z ogródkiem [27.07.2007] Nawet bez domu i posesji wokół możemy mieć swój piękny, zaczarowany ogród. Kilka metrów kwadratowych, które staną się miejscem upragnionego odpoczynku.. (info)


Wódki z tradycją w tle

Wódki z tradycją w tle [27.07.2007] Z inspiracji polską kulturą i bogatymi dziejami Gdańska powstała seria alkoholi top premium - Wódki Gdańskie. Do obecnego już na rynku Dworu Artusa dołączyły nowe znakomite trunki - Złota Brama oraz Żuraw Gdański... (info)


Bezpieczeństwo w małym palcu

Bezpieczeństwo w małym palcu [27.07.2007] Nie potrzeba klucza. Wystarczy palec. Zalety? Łatwiej stracić głowę niż kciuk. Zamek na dotyk to rozwiązanie dostępne dziś dla każdego. Nie ma się więc co dziwić, że zdobywa coraz więcej zwolenników. Tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę.. (info)

Jak zostać nowym Abramowiczem na ChampionCM.com! [27.07.2007] Serwis www.ChampionCm.com, który własnie wystartował daje każdemu swojemu Użytkownikowi 10 milionów Euro do wydania na zakup zawodników polskiej ligi! Niestety pieniądze są wirtualna ale zawodnicy i zabawa jak najbardziej realna!.. (info)


„TOSHIBA Leading Innovation” - nowy znak korporacyjny

„TOSHIBA Leading Innovation” - nowy znak korporacyjny [27.07.2007] Toshiba Tec Poland SA w ślad za Toshiba Corporation, mając na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki Toshiba jako żywej, wizjonerskiej i godnej zaufania, wprowadza nowe motto koncernu: “TOSHIBA Leading Innovation”.. (info)

Macrologic nagrodzony za jakość [27.07.2007] Macrologic S.A. jako jedyna firma informatyczna został laureatem konkursu Forum Jakości Quality International w kategorii QI System (system zarządzania) powyżej 100 osób. Spółkę nagrodzono za dbałość o jakość i bezpieczeństwo swoich produktów i usług... (info)

3M dla Banku Ochrony Środowiska [27.07.2007] Bank Ochrony Środowiska S.A. przeprowadził kampanię reklamową nowego produktu – ubezpieczenia lokacyjno-inwestycyjnego sprzedawanego pod nazwą „Plan Inwestycyjny Najlepszy z Najlepszych”. 3M Poland wspiera jeden z elementów promocyjnych tej kampanii... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...