informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

30 czerwca Positive Advisory debiutuje na NewConnect [27.06.2008] 30 czerwca 2008 r. rozpocznie się notowanie 241 942 szt. akcji serii C Positive Advisory. Emisja akcji serii C przeprowadzona została w drodze oferty prywatnej. Cena emisyjna akcji w ofercie prywatnej wyniosła 3,8 zł za sztukę... (info)

Aladdin przejmuje firmę Eutronsec [27.06.2008] Aladdin Knowledge Systems informuje o przejęciu firmy Eutronsec, włoskiego dostawcy oprogramowania w zakresie bezpieczeństwa i produktów do uwierzytelniania. Wartość transakcji wynosi około 10 mln euro... (info)


Whisky Dewar’s partnerem Warsaw Polo Club

Whisky Dewar’s partnerem Warsaw Polo Club [27.06.2008] 29 czerwca w Jaroszowej Woli pod Warszawą nastąpi oficjalne otwarcie Polo Warsaw Club - trzeciego w Polsce klubu polo. Imprezie, połączonej z turniejem polo, towarzyszyć będzie dwunastoletnia whisky Dewar’s z portfolio Bacardi-Martini Polska... (info)


Kupowanie na ekranie: Eye tracking zachowań zakupowych online

Kupowanie na ekranie: Eye tracking zachowań zakupowych online [27.06.2008] Jak kupujemy w sieci? Jak poruszamy się po sklepach online? Jak dokonujemy wyboru produktu? Co przykuwa naszą uwagę? Zapoznaj się z wynikami testu eye trackingowego sklepów Merlin, Empik i Vivid... (info)

Komentarz Expandera: Trend spadkowy przybiera na sile (27.06.2008) [27.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Zimnym prysznicem albo konsekwentnym zachowaniem można określić czwartkowe notowania na giełdach. Reakcja na decyzję Rezerwy Federalnej dawała nadzieję na przynajmniej tymczasowe odreagowanie... (info)


Polscy producenci coraz chętniej otwierają sklepy outletowe

Polscy producenci coraz chętniej otwierają sklepy outletowe [27.06.2008] Odzieżowy Aryton i obuwniczy Nord dołączają do sklepów outletowych w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku. Sklepy polskich firm stanową już ponad połowę spośród wszystkich salonów w outletach w Gdańsku, Piasecznie i Sosnowcu... (info)


MapGo.pl na wakacje: 139 tys. ciekawych miejsc na mapie

MapGo.pl na wakacje: 139 tys. ciekawych miejsc na mapie [27.06.2008] Portal mapowy www.mapGo.pl uruchomił nową funkcję – prezentację na mapie ponad 139 tys. obiektów użyteczności publicznej tzw. POI. Są wśród nich m.in. atrakcje turystyczne, stacje benzynowe, hotele, kwatery, restauracje, hot spoty..... (info)

Bar4Rent i Sweet&Sour Event Bar na imprezie Wybór Samochodu Roku Playboya [27.06.2008] Bary Bar4Rent i Sweet&Sour Event Bar po raz kolejny zagościły na jednym z najbardziej medialnych wydarzeń z udziałem celebrities – na Wyborze Samochodu Roku Playboya... (info)

Ambasada World Flair Association w Polsce! [27.06.2008] Od kwietnia br. w Polsce działa przedstawicielstwo World Flair Association (WFA) – światowej organizacji barmańskiej, która stawia sobie za cel promocję nowoczesnej i efektywnej sztuki obsługi gości w barach na całym świecie... (info)


Półfinały Every Serve Perfect za nami

Półfinały Every Serve Perfect za nami [27.06.2008] Diageo Polska, zakończyło eliminacje półfinałowe Every Serve Perfect rozgrywane w ramach Programu Johnnie Walker Master of Bar Administration Prestige Club 2008... (info)

Koniec eliminacji lokalnych JW MBA Prestige Club 2008 [27.06.2008] Diageo Polska zakończyła eliminacje lokalne do Wielkiego Finału zawodów Every Serve Perfect rozgrywanych w ramach Johnnie Walker Master of Bar Administration 2008... (info)


Wrocław zdominowany przez barmanów ze Śląska!

Wrocław zdominowany przez barmanów ze Śląska! [27.06.2008] Po Zakopanem przyszedł czas na drugie rozgrywki IFL – tym razem Niezależna Liga Barmańska zawitała do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia.O wejście do Wielkiego Finału IFL walczyło aż 24 zawodników, w tym 17 w kategorii junior... (info)


Więcej przejrzystości w branży transportowej.

Więcej przejrzystości w branży transportowej. [27.06.2008] Firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH we współpracy z największymi gazetami branży transportowo-logistycznej przedstawia nowy instrument planowania: barometr rynku transportu. Nowe narzędzie umożliwia obserwację i rozpoznanie trendów rynkowych... (info)


Startują letnie wyprzedaże w Porcie Rumia

Startują letnie wyprzedaże w Porcie Rumia [27.06.2008] Nadejście lata to również początek sezonowych wyprzedaży. W związku z tym sklepy znajdujące się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przygotowały dla swoich klientów atrakcyjne promocje. W poszczególnych butikach ceny zostały obniżone nawet o 70%... (info)


Żeglarski Puchar Świata w Szczecinie już w ten weekend

Żeglarski Puchar Świata w Szczecinie już w ten weekend [27.06.2008] Już w najbliższy weekend, w dniach 27–29.06.2008 r. w najbardziej reprezentacyjnej części Szczecina - przy Wałach Chrobrego odbędą się regaty zaliczane do Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF... (info)

Wrocław gościć będzie barmanów Independent Flair League [27.06.2008] Po udanych rozgrywkach w klubie Genesis w Zakopanem, przyszedł czas na kolejne miasto i drugie rozgrywki IFL. Tym razem barmani walczyć będą w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu... (info)


TETA efektywna dla bankowości

TETA efektywna dla bankowości [27.06.2008] TETA została nagrodzona w rankingu firm informatycznych kierujących swoją ofertę dla banków i sektora finansowego. Organizatorzy IT@BANK 2008 docenili wrocławską spółkę w kategorii efektywność... (info)


Trzeci wymiar ściany

Trzeci wymiar ściany [27.06.2008] Tynki strukturalne, dzięki wyraźnym fakturom i przenikającym się barwom, tworzą mocne akcenty dekoracyjne we wnętrzu. Po ten ceniony nie od dziś sposób wykończania ścian sięgają zarówno tradycjonaliści i osoby poszukujące nowości... (info)


Zapraszamy na XIV Rajd św. Krzysztofa!

Zapraszamy na XIV Rajd św. Krzysztofa! [27.06.2008] XIV Rajd św. Krzysztofa odbędzie się 12 lipca i podobnie, jak w roku ubiegłym jego bazą pozostanie Pułtusk, gdzie zlokalizowane będą start i meta imprezy, a także niezwykle efektowna próba, zlokalizowana na pułtuskim rynku... (info)

VoIP w Polsce – będzie się działo [27.06.2008] Konsolidacja rynku, coraz powszechniejsze wykorzystywanie technologii VoIP przez operatorów tradycyjnych, a także gwałtowny rozwój usług dodanych – to zdaniem FreecoNet najważniejsze trendy na rynku telefonii internetowej w Polsce... (info)


6 edycja Polskich Dni Maso Corto dobiegła końca

6 edycja Polskich Dni Maso Corto dobiegła końca [27.06.2008] W sobotę, 21 czerwca zakończyła się 6 edycja Polskich Dni w Maso Corto. W ciągu tygodnia we włoskim kurorcie bawiły się i odpoczywały polskie gwiazdy, dziennikarze oraz dwustu turystów z Polski... (info)


ZrozumFinanse.pl – prosty link do wiedzy!

ZrozumFinanse.pl – prosty link do wiedzy! [27.06.2008] Z inicjatywy banku Citi Handlowy powstał Portal Edukacyjny www.ZrozumFinanse.pl. Realizację technologiczną portalu Citi Handlowy powierzył agencji Infinity Group... (info)


Wydajność, szyk i ekologia - SCENICVIEW B-Series od FSC

Wydajność, szyk i ekologia - SCENICVIEW B-Series od FSC [27.06.2008] Fujitsu Siemens wprowadza na półki sklepów nową linię monitorów Adresowana jest ona głównie do użytkowników biznesowych lecz dzięki wysokiej jakości przypaść może do gustu zaawansowanym standardowym użytkownikom... (info)

Kalendarium wydarzeń 30.06-04.07.2008 [27.06.2008] Przyszły tydzień z punktu widzenia publikacji makroekonomicznych powinien rozpocząć się w miarę spokojnie. W poniedziałek inwestorzy poznają dane o inflacji w strefie Euro w czerwcu... (info)

Producent sprzętu Belinea upada [27.06.2008] Raport Euler Hermes, światowego lidera w ubezpieczaniu należności: Spektakularna upadłość globalnego gracza IT, pomimo uruchomienia programu naprawczego.. (info)

Interactive Intelligence wśród najszybciej rozwijających się firm [27.06.2008] Firma Interactive Intelligence znalazła się w rankingu 60 najszybciej rozwijających się producentów oprogramowania w USA, przygotowanym przez CIOZone. CIOZone jest prestiżowym portalem, służącym wymianie doświadczeń pomiędzy dyrektorami z branży IT... (info)

AutoMapa i Policja aktualizują mapy niebezpiecznych miejsc [27.06.2008] AutoMapa i Warmińsko – Mazurska Policja poinformowały o rozpoczęciu współpracy w zakresie aktualizacji niebezpiecznych miejsc w rejonie Warmii i Mazur. Dzięki wspólnemu przedsięwzięciu już w te wakacje będą ostrzegani przez AutoMapę o niebezpiecznych strefach... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...