informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 7

Brak powierzchni magazynowych - Raport z rynku komercyjnego [27.06.2005] Wraz z rozwojem gospodarczym, przybywa chętnych na wynajem pow. komercyjnych. Braki są odczuwalne w każdym segmencie rynku komercyjnego, ale największe są wśród magazynów... (info)

E-learning w Wirtualnej Polsce [27.06.2005] Jedna z najszerszych ofert szkoleniowych w Internecie! Wirtualna Polska, jako pierwszy i w tej chwili jedyny polski portal, stworzyła wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym i zawodowym możliwość szybkich, tanich i efektywnych szkoleń... (info)

Polska premiera najnowszej kolekcji ABSOLUT LABEL [27.06.2005] 24 czerwca 2005 r. w Warszawie odbył się wyjątkowy pokaz najnowszej kolekcji ABSOLUT LABEL, Famous Collection... (info)

Przestrzeń pracy według studentów poznańskiej ASP [27.06.2005] Wystawa prezentująca prototypy nagodzonych projektów zakończyła IV już edycję Programu Edukacyjno - Projektowego poznańskiej ASP... (info)

Okno profilowi nierówne - powiedzmy wreszcie prawdę! [27.06.2005] Pytanie czytelnika: Planuję wymianę okien w swoim mieszkaniu. Reklamy producentów okien z PVC największą uwagę zwracają na liczbę komór w profilu... (info)

Nowa woda perfumowana Lily Angel [27.06.2005] Tajemnicza i czarująca gwiazda Angel wymyka się ze swojego wszechświata i zmierza w kierunku nowych snów. W swojej kosmicznej wędrówce napotyka na trzy magiczne, kwiatowe postaci: Lilię, Piwonię i Fiołka... (info)

Fundacja BRE Banku włączyła się w prace Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej [27.06.2005] Fundacja BRE Banku włączyła się w prace Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej (PKPS) wchodząc w skład Komitetu Nagrody - "Optimus Hominum" - przyznawanej osobom i instytucjom niosącym pomoc i opiekę potrzebującym... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...