informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 31

AVM udostępnia nowy firmware dla FRITZ! [27.05.2008] Berlin, Niemcy. Firma AVM regularnie udostępnia darmowy firmware do routerów marki FRITZ! Dzięki aktualizacjom większość spośród 10 mln europejskich użytkowników rozwiązań FRITZ!Box zyskuje dostęp do nowych, zaawansowanych funkcjonalności... (info)

Passus partnerem Sarian Systems [27.05.2008] Firma Passus, dostawca rozwiązań w zakresie wydajności i bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, podpisała umowę z Sarian Systems - producentem przewodowych i bezprzewodowych routerów IP... (info)

Bajkowi bohaterowie zapraszają do zabawy [27.05.2008] Z okazji Dnia Dziecka Galeria Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3 przygotowała dla najmłodszych wiele atrakcji. Wśród nich znajdą się konkursy, zabawy oraz spektakl teatralny. Na nasze pociechy czekają także cenne nagrody... (info)

Centrum Klima zadebiutowała na NewConnect [27.05.2008] Centrum Klima S.A., jako 27 spółka w 2008 roku zadebiutowała na rynku NewConnect. Firma przeznaczy środki pozyskane z private placement, blisko 8 mln zł, na rozbudowę istniejącego już zakładu i budowę nowych hal produkcyjnych... (info)


Travel 2008 - Elbląg

Travel 2008 - Elbląg [27.05.2008] Premiera: 2 czerwca (poniedziałek) o godzinie 20:30 Travel Channel zaprasza Cię na kolejną podróż. Tym razem w programie Travel 2008 odwiedzimy Elbląg... (info)


Travel Channel - zapowiedzi na czerwiec

Travel Channel - zapowiedzi na czerwiec [27.05.2008] Zobacz co mamy dla Ciebie na antenie Travel Channel w czerwcu. Travel Channel przedstawia wiele aspektów podróżowania. Od programów prezentujących praktyczne informacje po wnikliwe i wciągające materiały dokumentalne... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 27.05.2008 [27.05.2008] Niewielkie spadki na GPW. Wtorkowa sesja na GPW rozpoczęła się od wzrostów, które utrzymywały się na warszawskim parkiecie przez większość dnia. Niestety słabsza końcówka sesji sprawiła, że główne indeksy ostatecznie zakończyły notowania pod kreską... (info)

Pierwsza edycja projektu „Laborka” zakończona [27.05.2008] W pierwszej edycji konkursu „Laborka” Wirtualnej Polski zwyciężyły projekt społecznościowe. Dwie nagrody główne powędrowały do autorów „Szkolesia” i „Pasztetowni”... (info)


Zakopane rozpoczęło tegoroczną edycję Niezależnej Ligi Barmańskiej

Zakopane rozpoczęło tegoroczną edycję Niezależnej Ligi Barmańskiej [27.05.2008] Pierwsze w tym roku rozgrywki IFL zawitały tym razem wśród ośnieżone stoki polskich Tatr. W cieniu Giewontu i Kasprowego Wierchu wystartowało 22 flair fighterów... (info)


Nowość firmy Viessmann - próżniowy kolektor słoneczny Vitosol 200-T

Nowość firmy Viessmann - próżniowy kolektor słoneczny Vitosol 200-T [27.05.2008] Firma Viessmann w kwietniu b.r. wprowadziła na rynek Vitosol 200-T, kolejną wersję próżniowego kolektora słonecznego, który gwarantuje do 50% wyższą sprawność od dotychczas dostępnych na rynku... (info)


Wielki test kolektorów słonecznych firmy Viessmann

Wielki test kolektorów słonecznych firmy Viessmann [27.05.2008] Firma Viessmann – wiodący na świecie producent techniki grzewczej – ogłosiła „WIELKI TEST próżniowych kolektorów słonecznych Vitosol“. Test ma na celu sprawdzenie produktów w nietypowych i niecodziennych warunkach... (info)


Podkaszarka strunowa FGT – 500 – pierwsze skrzypce Twojego ogrodu

Podkaszarka strunowa FGT – 500 – pierwsze skrzypce Twojego ogrodu [27.05.2008] Wirtuoz nie może obejść się bez narzędzia, które najlepiej współgra z jego osobowością i sposobem wyrazu. Firma Proma Polska dołączyła do swojej najnowszej oferty podkaszarkę, mogącą przeobrazić efekt najprostszej nawet czynności w dzieło sztuki... (info)


Internauci wybiorą Okładkę Roku w Konkursie Biuletynów Firmowych

Internauci wybiorą Okładkę Roku w Konkursie Biuletynów Firmowych [27.05.2008] Pierwszy raz w historii Konkursu Biuletynów Firmowych możliwość częściowej oceny przypadnie internautom. Będą oni mogli przyznać wyróżnienie Okładki Roku. Teraz trwa etap zbierania prac do Konkursu. Termin ich nadsyłania mija 25 czerwca. Udział jest bezpłatny... (info)

4 pierwszych certyfikowanych partnerów MERU [27.05.2008] Ascomp SA, Komputronik SA, Poltel i Webvisor Sp. z o.o. - to czterej pierwsi, certyfikowani partnerzy powstającej właśnie sieci partnerskiej Meru Networks i Konsorcjum FEN Sp. z o.o. Dzięki uzyskanym certyfikatom firmy te mogą wdrażać rozwiązania Meru... (info)

Polska turystyka podąża za europejskim trendem [27.05.2008] Majowe weekendy to szansa na wypoczynek, ale także świetna okazja, aby przekonać się o tym jak zmieniają się preferencje wśród polskich podróżnych. Coraz częściej zamiast gotowych wycieczek podróżujący samodzielnie wybierają dojazd i zakwaterowanie... (info)


Viskoplast, gola!

Viskoplast, gola! [27.05.2008] Zaczyna się gorący sezon piłkarski – Euro 2008. Aby lepiej wczuć się w klimat mistrzostw dobrze jest otoczyć się przedmiotami motywującymi do dopingowania polskiej drużyny. Doskonale nadają się do tego plastry 3M Viscoplast – specjalne „Zestawy Kibica”... (info)


Występy mimów i konkursy sportowe na Dzień Dziecka w Porcie Rumia

Występy mimów i konkursy sportowe na Dzień Dziecka w Porcie Rumia [27.05.2008] Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotowało z okazji Dnia Dziecka konkursy sportowe z nagrodami oraz występy mimów. Chodzenie na szczudłach, puszczanie ogromnych baniek mydlanych oraz turniej gier multimedialnych. A to jedynie część atrakcji….. (info)

Komentarz Expandera: Nastroje wciąż niepewne (27.05.2008) [27.05.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych Giełdowy tydzień zaczyna się praktycznie dopiero dziś, bo w poniedziałek nie pracowały giełdy w Nowym Jorku i Londynie, więc praktycznie nic na rynkach się nie działo... (info)

Komentarz Expandera: Krótkoterminowe sygnały sprzedaży (26.05.2008) [27.05.2008] Sytuacja na rynkach akcji staje się coraz mniej korzystna dla posiadaczy akcji. Chodzi o zniżki indeksów, jakie obserwowaliśmy w ostatnich dniach i które doprowadziły do powstania krótkoterminowych sygnałów sprzedaży..... (info)

Expander: Banki nie świętują Dnia Matki [27.05.2008] Młoda matka, która planuje większy wydatek, ma ograniczone możliwości sfinansowania go z kredytu gotówkowego – wynika z analizy Expandera. Musi liczyć się koniecznością dołączenia współkredytobiorcy, ustanowienia dodatkowych zabezpieczeń, a nawet odmową... (info)


Obiad najważniejszym posiłkiem dnia

Obiad najważniejszym posiłkiem dnia [27.05.2008] W ferworze codziennych zajęć i wiecznego braku czasu spróbujmy znaleźć chwilę czasu na zjedzenie pożywnego obiadu. Sięgnijmy po makaron Siła Serca z amarantusem i wyczarujmy z jego pomocą smaczne danie... (info)

Dni Dziecka w Blue City [27.05.2008] W dniach 31 maja–1 czerwca w Blue City najważniejsze będą dzieci. Z okazji Dnia Dziecka w centrum zostały przygotowane atrakcje z myślą o dzieciach z każdej grupy wiekowej... (info)


Legendy w naszym domu

Legendy w naszym domu [27.05.2008] Audrey Hepburn w salonie? Dlaczego nie? Jednym ze sposobów na unikalny wystrój wnętrz jest odwzorowanie na ścianach znanych postaci ze świata muzyki czy filmu. Tym sposobem gwiazdy zawitają w naszych domach... (info)


Języki wciąż nam obce?

Języki wciąż nam obce? [27.05.2008] Nieznajomość języków obcych stała się w Polsce rzeczą wstydliwą. Prozachodnie nastawienie, członkostwo w Unii Europejskiej, oraz coraz większa liczba turystów i biznesmenów z Zachodu wpływają na chęć uczenia się języków... (info)


Koszt darmowej edukacji

Koszt darmowej edukacji [27.05.2008] Przed maturą dodatkowe lekcje z języka obcego stały się naturalnym uzupełnieniem edukacji. Na luksus ten nie mogą sobie jednak pozwolić dzieci z rodzin ubogich... (info)


Gaz powstrzyma wzrost ceny prądu?

Gaz powstrzyma wzrost ceny prądu? [27.05.2008] Ten rok będzie stał pod znakiem podwyżek cen prądu. Na rynku energii podrożał on od stycznia już o 60 procent. Wzrostu kosztów nie odczuwają jeszcze odbiorcy indywidualni, są one jednak tylko kwestią czasu... (info)

Bezpłatne seminaria branżowe na targach Home Decor 2008 [27.05.2008] W dniach 28 – 31 maja 2008 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się największe w Polsce wydarzenie wnętrzarskie – targi Home Decor 2008... (info)


Niezwykła aukcja malarska dla Fundacji Akogo?

Niezwykła aukcja malarska dla Fundacji Akogo? [27.05.2008] Prace malarskie, 15 wybitnych, uznanych w świecie artystów, będą licytowane w Dniu Dziecka na aukcji charytatywnej „Artyści malują dla Akogo?”, Fundacji Ewy Błaszczyk... (info)

Wyróżnienie dla aplikacji Oracle Communications Billing and Revenue Management [27.05.2008] Aplikacja Oracle Communications Billing and Revenue Management została uznana za najlepsze oprogramowanie do zarządzania przychodami dla firm telekomunikacyjnych... (info)


Stanley – dokręcaj z pomysłem!

Stanley – dokręcaj z pomysłem! [27.05.2008] Firma Stanley wprowadza na rynek nowe szczypce nastawne, wyposażone w innowacyjny system nastawny PushLock. Dzięki niemu szczypce są bardzo łatwe w obsłudze i nie niszczą ściskanych powierzchni... (info)


Olimpijski Piknik z Nice

Olimpijski Piknik z Nice [27.05.2008] To był wyjątkowy weekend dla wyjątkowych Klientów Nice Polska, lidera w automatyce dla domu. Na pełne atrakcji dwudniowe spotkanie w Warszawie zaproszona została czołówka klientów Nice walczących o wygraną w programie „Olimpijski Pięciobój Nice”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...