informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

Streemo uruchamia liveblog [27.04.2007] Streemo.pl udostępnił dla swoich użytkowników nową funkcjonalność liveblog http://liveblog.streemo.pl. Dzięki niej użytkownicy mogą prowadzić blogi w oparciu o krótkie wiadomości zasilane poprzez kanał www, SMS lub MMS. Liveblog będzie także automatycznie generował informacje o aktywności użytkownika i udostępniał je w serwisie w formie bloga użytkownika... (info)


Nowa promocja konsumencka zapachów Jean Marc

Nowa promocja konsumencka zapachów Jean Marc [27.04.2007] Firma Dramers S.A. rozpoczyna nową promocję konsumencką wód toaletowych marki Jean Marc... (info)

Program BIB™ - skuteczna metoda odchudzania pod kontrolą lekarza [27.04.2007] Program leczenia otyłości BIB™, którego kluczowym elementem jest balon żołądkowy, łączy działanie zespołu lekarzy oraz opracowaną naukowo metodę utraty masy ciała opartą o redukcję uczucia głodu. Do dziś na świecie z programu skorzystało ponad 40 000 osób... (info)

9. Międzynarodowa Konferencja GIS [27.04.2007] W dniach 28–30 maja 2007 r. w Kazimierzu Dolnym odbędzie się dziewiąta edycja międzynarodowej konferencji poświęconej zarządzaniu pracami i zasobami przestrzennymi w telekomunikacji, elektroenergetyce, ciepłownictwie, gazownictwie, wodociągach i kolejnictwie oraz leśnictwie, ochronie środowiska i geodezji... (info)

Onet.pl przyznaje Certyfikaty Złotego Partnera Ad market [27.04.2007] Certyfikat „Złotego Partnera Ad market” jest przyznawany przez Onet.pl firmom, które współpracują z portalem w zakresie prowadzenia i obsługi działań reklamowych typu Pay Per Click. Pierwszą firmą, która uzyskała certyfikat w programie partnerskim jest Direct Traffic... (info)


Fiat. Bravo.

Fiat. Bravo. [27.04.2007] Fiat Stilo nie był udanym samochodem. No dobrze, może i był, ale niewiele osób chciało to sprawdzać za cenę, w jakiej był oferowany... (info)


Tiida w Krakowie

Tiida w Krakowie [27.04.2007] Od Gibraltaru, po Laponię, od Korsyki po Walię, w wielu najatrakcyjniejszych turystycznie miejscach Europy odbywały się prasowe premiery samochodów. Ale w Krakowie?! Stolicę Małopolski jako miejsce premierowej prezentacji dynamicznej wybrał Nissan. A bohaterem premiery będzie Tiida... (info)


Kaspersky Lab rozpoczyna publiczne testy beta produktów Kaspersky Anti-Virus 7.0 oraz Kaspersky Internet Security 7.0

Kaspersky Lab rozpoczyna publiczne testy beta produktów Kaspersky Anti-Virus 7.0 oraz Kaspersky Internet Security 7.0 [27.04.2007] Kaspersky Lab, producent oprogramowania służącego do ochrony danych, rozpoczął publiczne testy beta produktów siódmej generacji: Kaspersky Anti-Virus 7.0 oraz Kaspersky Internet Security 7.0 chroniących użytkowników przed zagrożeniami internetowymi... (info)

Skyper.pl - niezależny spec od Skype [27.04.2007] Ruszył serwis poświęcony Skype - jednemu z najpopularniejszych w Polsce komunikatorów. Witryna www.skyper.pl stworzona została dla użytkowników tego programu, korzystających m.in. z darmowych rozmów telefonicznych przez Internet... (info)


ViewSonic - 65 razy większy iPod®?

ViewSonic - 65 razy większy iPod®? [27.04.2007] Czy istnieje iPod® z 22’ monitorem? Ze stereofonicznym zestawem głośników i subwooferem? Ze zintegrowanym czytnikiem kart typu 8-w-1 oraz 4 portami USB? A może Twój iPod® ma wbudowany mikrofon? Teraz już tak!.. (info)


Kapsułki endoskopowe PillCam™ SB i PillCam™ ESO - przełom w endoskopowym badaniu jelita cienkiego i przełyku

Kapsułki endoskopowe PillCam™ SB i PillCam™ ESO - przełom w endoskopowym badaniu jelita cienkiego i przełyku [27.04.2007] Kapsułki endoskopowe PillCam™ opracowane i wyprodukowane przez firmę Given® Imaging umożliwiają bezbolesne i szybkie zdiagnozowanie trudnych przypadków chorób jelita cienkiego i przełyku. Badanie kapsułką jest całkowicie bezbolesne, nieinwazyjne i bezpieczne... (info)


Biała edycja produktów Tracer – idealny prezent na Pierwszą Komunię!

Biała edycja produktów Tracer – idealny prezent na Pierwszą Komunię! [27.04.2007] Zbliżające się miesiące to wyjątkowy czas dla wielu młodych ludzi, jest to czas udzielania Pierwszych Komunii Świętych. Dla dzieci to okres przygotowań duchowych i oczekiwania... (info)


Tracer F1 - Spraw radość dziecku !

Tracer F1 - Spraw radość dziecku ! [27.04.2007] Czy zastanawiałaś się już, co kupisz swojej pociesze na Dzień Dziecka? Coś, co sprawi mu radość ale jednocześnie będzie praktyczne... Tracer ma dla Ciebie rozwiązanie!.. (info)

Nowa strona Budimex Nieruchomości już w sieci! [27.04.2007] Pod koniec kwietnia ruszyła nowa strona korporacyjna firmy Budimex Nieruchomości... (info)

Tworzymy most między sferą nauki i przemysłu [27.04.2007] Centrum Innowacji i Inwestycji Technologicznych było organizatorem ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Technicznej, zatytułowanej „Nowoczesne Technologie w Rozwoju Przedsiębiorstw”. Vattenfall Polska Sp. z o.o. i Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. były Partnerami Strategicznymi tego wydarzenia, zaś Partnerstwo Honorowe objęło Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów... (info)


Nowa portal o nieruchomościach

Nowa portal o nieruchomościach [27.04.2007] Poznański rynek nieruchomości należy w 2007 roku do najdynamiczniej rozwijających się w kraju. W ocenie wielu analityków to właśnie Poznań, obok kilku innych miast, da w najbliższym czasie najwięcej powodów do zadowolenia inwestorom, preferującym nieruchomości... (info)

Biało-czerwona flagana poznańskim Kopcu Wolności [27.04.2007] W dniu święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, w środę 2 maja br., na szczycie odbudowywanego Kopca Wolności na poznańskiej Malcie pojawi się flaga narodowa. Tym symbolicznym gestem Stowarzyszenie Kopiec Wolności w Poznaniu pragnie podkreślić, że wolność stanowi jedną z fundamentalnych wartości ludzkich... (info)


Mistrzostwa Europy Psich Zaprzęgów. Hamar, Norwegia 16-18.03.2007

Mistrzostwa Europy Psich Zaprzęgów. Hamar, Norwegia 16-18.03.2007 [27.04.2007] Tylko tydzień mieli zawodnicy sportu psich zaprzęgów na przeniesienie się ze Szwecji gdzie brali udział w Mistrzostwach Świata do Hamar w Norwegii na Mistrzostwa Europy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...