informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


Lekkie wiosenne przekąski

Lekkie wiosenne przekąski [27.03.2007] Wraz z odejściem zimy pragniemy zmienić coś w swoim wyglądzie, by z pierwszymi promieniami wiosennego słońca wyglądać i czuć się dobrze. Duży zastrzyk zdrowia i energii zapewnią nam dostępne o tej porze roku nowalijki. Finezyjnie przyrządzone i podane ucieszą wszystkie nasze zmysły... (info)


Internet w logistyce - II Międzynarodowe Forum Młodych Logistyków

Internet w logistyce - II Międzynarodowe Forum Młodych Logistyków [27.03.2007] Faktura podpisana elektronicznie i wysłana w sekundę do odbiorcy. Studia wyższe w trybie on-line. Systemy inteligentne znajdujące poszukiwane informacje w moment. .. (info)

Actio - zmiany w składzie spółki Net-Telecom sp. z o.o. [27.03.2007] W imieniu firmy Net-Telecom sp. z o.o. - operatora Actio, sieci telefonii internetowej VoIP - informujemy, że dnia 26 marca br. firma zakończyła współpracę z Panami Zbigniewem Małachem i Maciejem Małachem... (info)

Identyfikacja CLIP w Actio! [27.03.2007] 26 marca 2007 roku firma Net-Telecom sp. z o.o., dostawca usługi Actio, rozpoczęła realizację połączeń na telefony komórkowe z identyfikacją numeru dzwoniącego (CLIP)... (info)


AKADEMIA WIEDZY Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania

AKADEMIA WIEDZY Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania [27.03.2007] Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania, w ramach trwającej rekrutacji, zaprasza wszystkich na otwarte wykłady z cyklu Akademia Wiedzy. Zajęcia w dniu 29 marca są bezpłatne!.. (info)


iriver T50 – nowatorski design od iriver’a

iriver T50 – nowatorski design od iriver’a [27.03.2007] Już od połowy kwietnia dostępny będzie nowy model odtwarzacza marki iriver – T50. Dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych i w bardzo niezwykłej obudowie... (info)


Nowe podatki.wp.pl

Nowe podatki.wp.pl [27.03.2007] Bieżące wiadomości z rynku, raporty specjalne, kalkulatory, wzory dokumentów, program do rozliczenia podatkowego PIT2006, poradniki i wskaźniki – nowy serwis podatki.wp.pl podpowiada, wyjaśnia i edukuje... (info)


Agencja Optimum PR organizuje tegoroczne Mistrzostwa Polski w Racketlonie, HP Racketlon Cup 2007

Agencja Optimum PR organizuje tegoroczne Mistrzostwa Polski w Racketlonie, HP Racketlon Cup 2007 [27.03.2007] Racketlon to wymyślony przed kilkoma laty w Skandynawii czwórbój, w którym zawodnicy rywalizują w czterech dyscyplinach „rakietkowych”: tenisie stołowym, badmintonie, squashu i tenisie ziemnym... (info)


Seminarium OEM

Seminarium OEM [27.03.2007] W dniach 16-18 marca 2007 r. w Hotelu Bakista w Łebie odbyło się "Seminarium OEM" zorganizowane przez ABAKUS Europe, w którym wzięli udział przedstawiciele największych stoczni jachtowych w Polsce oraz producenci osprzętu żeglarskiego... (info)

DrayTek współpracuje z FreecoNet [27.03.2007] Już niedługo na rynku pojawi się seria produktów Vigor, skonfigurowanych do działania we FreecoNet. Jest to efekt rozpoczynającej się współpracy pomiędzy platformą VoIP - FreecoNet, a firmą DrayTek, wiodącym na świecie producentem urządzeń sieciowych i innowatorem technologii VoIP... (info)

Oborniki Wielkopolskie z szybkim światłowodem [27.03.2007] Mieszkańcy miasta Oborniki Wielkopolskie zyskali nową inwestycję. Jest nią nowoczesne łącze światłowodowe, położone na terenach administrowanych przez Obornicką Spółdzielnię Mieszkaniową. Inwestorem jest Inotel SA, niezależny operator telekomunikacyjny... (info)


Europ Assistance pomaga pracodawcom w Szwajcarii

Europ Assistance pomaga pracodawcom w Szwajcarii [27.03.2007] Dzięki współpracy firmy La Vaudoise Assurances i Europ Assistance w Szwajcarii powstał nowy program, użyteczny w punktu widzenia pracodawców, których problemem jest wysoka absencja pracowników w miejscu pracy... (info)


Nowy prestiżowy program concierge dla Klientów ING Banku Śląskiego

Nowy prestiżowy program concierge dla Klientów ING Banku Śląskiego [27.03.2007] Osoby korzystające z platynowych kart kredytowych MasterCard wydanych przez ING Bank Śląski mają do dyspozycji nowy, prestiżowy serwis concierge, dostępny przez całą dobę... (info)


Świadczenia Europ Assistance Polska w ubezpieczeniu NNW CIGNA STU

Świadczenia Europ Assistance Polska w ubezpieczeniu NNW CIGNA STU [27.03.2007] Posiadacze ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków w CIGNA STU mogą czuć się bezpieczni dzięki pakietowi assistance, zapewniającemu szybką i skuteczną pomoc niesioną przez Europ Assistance Polska... (info)


'Toyota Bank Assistance' – nowy program ze świadczeniami Europ Assistance Polska

'Toyota Bank Assistance' – nowy program ze świadczeniami Europ Assistance Polska [27.03.2007] Posiadacze kart debetowych i kredytowych w Toyota Bank mogą już korzystać z nowego, bogatego pakietu świadczeń zawartych w programie "Toyota Bank Assistance"... (info)


Rola ubezpieczeń i usług assistance w systemie ochrony zdrowia w Europie Zachodniej

Rola ubezpieczeń i usług assistance w systemie ochrony zdrowia w Europie Zachodniej [27.03.2007] Z jakości systemu ochrony zdrowia w swoim kraju zadowolonych jest nieco więcej niż połowa Europejczyków – wynika z badania zrealizowanego przez instytut badawczy CSA we współpracy z Grupą Europ Assistance oraz Cercle Santé Société... (info)

GridwiseTech partnerem największego laboratorium Europy [27.03.2007] Krakowska firma GridwiseTech - niezależny ekspert w dziedzinie informatycznych technologii gridowych - została jedynym z Europy Centralnej partnerem biznesowym paneuropejskiego projektu EGEE (Enabling Grid for E-SciencE)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...