informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 27.02.2008 [27.02.2008] Dzisiejsza sesja na GPW rozpoczęła się od niewielkich wzrostów, które jednak szybko zostały zniwelowane. Gracze ostrożnie podeszli do wczorajszych zwyżek za Oceanem... (info)


City Self-Storage poszerza swoją ofertę.

City Self-Storage poszerza swoją ofertę. [27.02.2008] 2500 klientów skorzystało już z City Self-Storage. Dwa nowoczesne magazyny, ułatwiają życie warszawiakom. Teraz w „Hotelach dla Twoich rzeczy” zostały przygotowane specjalne boksy do przechowywania opon samochodowych i rowerów... (info)


Zabezpieczenie szyb i okien w magazynie

Zabezpieczenie szyb i okien w magazynie [27.02.2008] Każda firma posiadająca magazyny pragnie zapewnić bezpieczeństwo wszystkich pracowników i przechowywanych towarów. Do systemów, zapewniających bezpieczeństwo należą system wzmacniający szyby No-Bar oraz folie poliestrowe do stosowania na poliwęglanie... (info)


Avid: cyfrowa edycja na łódzkich targach foto wideo

Avid: cyfrowa edycja na łódzkich targach foto wideo [27.02.2008] Wszystkich entuzjastów obróbki cyfrowej zapraszamy na stoisko firmy KSK, dystrybutora rozwiązań Avida, podczas XI Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego w Łodzi w dn. 13-15 marca... (info)

Bonair SA najlepszym dostawcą IT dla przemysłu [27.02.2008] Bonair SA otrzymał tytuł Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2007 w kategorii Business Intelligence. Tytuł przyznawany jest przez redakcję miesięcznika MSI producentom oraz dostawcom rozwiązań IT na podstawie ankiet i powdrożeniowych ocen klientów... (info)

Salon Prestige Time Trend w CH Pestka w Poznaniu. [27.02.2008] Salony z zegarkami Time Trend kontynuują ekspansję swojej sieci. Już 28 lutego 2008r. zostanie otwarty kolejny salon w CH Pestka w Poznaniu.Zgodnie z najnowszymi założeniami wizerunkowymi, wystrojem i stylizacją salonu zajął się Robert Majkut.. (info)


Karta paliwowa UTA od ręki

Karta paliwowa UTA od ręki [27.02.2008] UTA Polska rozpoczęła współpracę z firmą ubezpieczeniową Euler Hermes. Dzięki wspólnym działaniom procedury wydawania kart paliwowych UTA dla nowych klientów są dużo prostsze... (info)


Pierwsze umowy franczyzowe Sandler Sales Institute

Pierwsze umowy franczyzowe Sandler Sales Institute [27.02.2008] Sandler Sales Institute otworzył pierwsze w Polsce regionalne biura w województwie śląskim i kujawsko-pomorskim. Sieć franczyzowa Sandler Sales Institute (SSI) w 2007 roku odnotowała dynamiczny wzrost w Polsce i na świecie... (info)

Nowa klinika Lux Med [27.02.2008] Lux Med uruchomił 15. placówkę na 15-lecie działalności firmy. Nowa klinika jest też pierwszym elementem realizacji nowej strategii Grupy spółek Lux Med i Medycyna Rodzinna... (info)


BenQ - 23.6% na rynku projektorów multimedialnych w 2007 roku

BenQ - 23.6% na rynku projektorów multimedialnych w 2007 roku [27.02.2008] BenQ umocnił pozycję lidera na rynku projektorów multimedialnych w 2007 roku w regionie Europy wschodniej osiągając udział 23.6%. W porównaniu do roku ubiegłego udział firmy BenQ wzrósł nieznacznie, jednak firma utrzymuje wiodącą rolę w regionie... (info)

Anna Przybylska TOPolką Wirtualnej Polski [27.02.2008] Plebiscyt TOP50 Polskich Kobiet, zakończony. W tym subiektywnym rankingu urodziwych i aktywnych zawodowo Polek – wygrała jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych, Anna Przybylska. Głosowało na nią ponad 101 tysięcy internautów serwisu Facet WP... (info)

Edimax podczas targów CeBIT 2008 zaprezentuje zintegrowane narzędzie EZView [27.02.2008] Edimax Technology (TSEC: 3047), przygotowuje się do tegorocznego CeBIT-u, największych targów IT w Europie, które odbędą się w Hanowerze w dniach 4-9 marca... (info)


Seria Gestetner GX 3000 - szybkoschnące i odporne wydruki w kolorze

Seria Gestetner GX 3000 - szybkoschnące i odporne wydruki w kolorze [27.02.2008] ATA-INT. Ltd, firma doradczo – wdrożeniowa, zajmująca się wyłączną dystrybucją urządzeń marki Gestetner w Polsce, wzbogaciła swoje portfolio o nową linię urządzeń wielofunkcyjnych GX 3000S, GX 3000SF, GX 3050SFN... (info)


Wysyp nowości drzwiowych w salonach RuckZuck

Wysyp nowości drzwiowych w salonach RuckZuck [27.02.2008] Ogólnopolska sieć sklepów RuckZuck, specjalizująca się w sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych, poszerza swój asortyment o nowe, niepowtarzalne modele skrzydeł drzwiowych marki Classen... (info)


Kolory kobiecej urody

Kolory kobiecej urody [27.02.2008] Każda kobieta ma silną potrzebę bycia niepowtarzalną. Potrafi to podkreślać na wiele sposobów, świadomie bądź instynktownie dokonując wyboru tego, co najlepiej odpowiada jej upodobaniom... (info)


Nożyce spalinowe do żywopłotu Ferm Florin FPHT – 26CC

Nożyce spalinowe do żywopłotu Ferm Florin FPHT – 26CC [27.02.2008] Proma Polska, wyłączny dystrybutor holenderskiej firmy Ferm, dołączyła do swojej oferty absolutną nowość na rynku narzędzi ogrodniczych: nożyce spalinowe do żywopłotu... (info)

Incentive Concept Poland wspólnie z ANGO [27.02.2008] Firma Incentive Concept Poland – specjalizująca się w organizowaniu szkoleń oraz konferencji, wyjazdów motywacyjnych, imprez integracyjnych i wydarzeń specjalnych tzw. „special events”, nawiązała współpracę z PHU ANGO... (info)

7milowy wdrożył w Wasko SA system CRM [27.02.2008] Firma 7milowy wdrożyła w spółce giełdowej WASKO system Microsoft Dynamics CRM (Customer Relationship Management). System CRM to, oprócz SAP ERP i Microsoft Dynamics AX, już trzecie rozwiązanie informatyczne oferowane przez 7milowego... (info)


Wódka Grey Goose ponownie doceniona

Wódka Grey Goose ponownie doceniona [27.02.2008] Grey Goose, marka wysokiej klasy wódki z portfolio Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. została po raz kolejny wyróżniona przez prestiżowy amerykański The Luxury Institute, badający rynek dóbr luksusowych... (info)


7milowy najlepszym dostawcą IT dla przemysłu w 2007 roku

7milowy najlepszym dostawcą IT dla przemysłu w 2007 roku [27.02.2008] Magazyn MSI, na podstawie opinii Klientów, przyznał firmie 7milowy tytuł „Najlepszy dostawcy IT dla przemysłu 2007” w kategorii system zagraniczny – integrator. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 26 lutego br. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie... (info)


Nawigacja MapMap Real 3D Navigation

Nawigacja MapMap Real 3D Navigation [27.02.2008] Jeszcze przed tegorocznymi targami CeBIT na polski rynek trafi nowa wersja oprogramowania MapaMap sygnowana numerem 5.1. Wprowadzi ona szereg nowych funkcji oraz najnowszy pakiet map cyfrowych Polski... (info)


Gdy trawi niestrawność

Gdy trawi niestrawność [27.02.2008] Na dolegliwości żołądkowe cierpi coraz więcej Polaków, zgaga, biegunka, zaparcia, wzdęcia to najczęstsze z nich. Wywołują je czynniki, takie jak: nieprawidłowe odżywianie, stres, alkohol, papierosy, leki, nieaktywny tryb życia... (info)

Sukces Ivony w Onet.pl [27.02.2008] IVONA - jeden z najlepszych na świecie, polski syntezator mowy - cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników Onet.pl. Codziennie, przy pomocy IVONY, kilkanaście tysięcy z nich „czyta-słuchając” wiadomości zamieszczone w portalu... (info)


Fashion House Gdańsk i Sosnowiec sprzedane Funduszowi Polonia Property Fund II

Fashion House Gdańsk i Sosnowiec sprzedane Funduszowi Polonia Property Fund II [27.02.2008] Fundusz Polonia Property Fund II kupił od The Outlet Company dwa kolejne outlety w Polsce – Fashion House Outlet Centre Sosnowiec i Fashion House Outlet Centre Gdańsk. Centra będą nadal zarządzane przez dotychczasowego właściciela... (info)


Nowość ELESA: EBR – ergonomiczne uchwyty z zabezpieczeniem

Nowość ELESA: EBR – ergonomiczne uchwyty z zabezpieczeniem [27.02.2008] Firma ELESA wypuściła na rynek nowy typ uchwytów z zabezpieczeniem o oznaczeniu EBR. Dzięki wbudowanemu, innowacyjnemu zamkowi uchwyty te umożliwiają szybkie zamknięcie.. (info)

Hewitt Associates organizatorem seminarium „Rynek wynagrodzeń na Podkarpaciu” [27.02.2008] Hewitt Associates, firma specjalizująca się w doradztwie biznesowym oraz rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, 5 marca br. organizuje seminarium poświęcone analizie obecnej sytuacji na podkarpackim rynku płac w branży produkcyjnej... (info)


Mordercza precyzja zmywania - gąbki i zmywaki PACLAN

Mordercza precyzja zmywania - gąbki i zmywaki PACLAN [27.02.2008] Zmywanie naczyń, to jedna z najmniej lubianych przez nas prac domowych. Brudne naczynia piętrzą się w zlewie po każdym posiłku, a co gorsza, musimy codziennie radzić sobie z mniej lub bardziej zapełnionym zlewem... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...