informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 8


Producenci masła oszukują konsumentów

Producenci masła oszukują konsumentów [27.02.2007] Tylko jeden z dziewięciu przebadanych produktów sprzedawanych pod nazwą „masło”, można faktycznie nazwać tym mianem. Reszta to „mieszanki tłuszczowe”. Ich producenci wprowadzają konsumentów w błąd. „Świat Konsumenta” zlecił akredytowanemu laboratorium wykonanie analizy składu kwasów tłuszczowych w dziewięciu markach masła zakupionych w warszawskich sklepach. Analiza wykazała, że kwasy tłuszczowe tylko jednego produktu występowały w typowych dla masła proporcjach... (info)

Nowi dyrektorzy w spółce Hoopla.pl [27.02.2007] Sklep internetowy Hoopla.pl - spółka z portfela MCI Management, która podbija rynek e-commerce przodując w sprzedaży sprzętu RTV AGD przez Internet (obroty w 2006 r. na poziomie 27 mln PLN), poszerza swój zespół i kadrę zarządzającą firmy. Do manegement’u Hoopla.pl dołączyli w tym roku Roman Lubomski, Jacek Sabik i Mirosław Mamczur... (info)

„Rajdy” Citroena spod pióra Novimedia CP [27.02.2007] Novimedia Custom Publishing rozwija współpracę z Citroen Polska. Tym razem agencja znana z kompleksowych rozwiązań wydawniczych, powróciła do swoich korzeni PR i rozpoczęła obsługę medialna związaną ze startami Citroena w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Świata (WRC) w sezonie 2007... (info)


Odwiedziło nas już ponad 2,5 miliona internautów!

Odwiedziło nas już ponad 2,5 miliona internautów! [27.02.2007] Ostatnie 1,5 roku przyniosło wiele zmian na portalu rodzinnym erodzina.com. Zmian podnoszących jakość przekazywanych treści oraz ułatwiających korzystanie z witryny. Przez ten okres odwiedziło nas już ponad 2,5 miliona internautów!!.. (info)


Trójmiejskie Targi Pracy 2007

Trójmiejskie Targi Pracy 2007 [27.02.2007] Studenci i absolwenci znajdą ciekawe oferty pracy, praktyk i stażów we wszystkich wiodących branżach, od zaawansowanych technologii po budownictwo... (info)


Cowon D2 – Premium multimedia player

Cowon D2 – Premium multimedia player [27.02.2007] Plotki, domysły i spekulacje potwierdzają się. Cowon D2 jest jednym z najbardziej zaawansowanych sprzętowo odtwarzaczy audio-video w swoim segmencie. A już pod koniec marca trafi do Polski... (info)

Ruszyła internetowa galeria MegaGala.pl [27.02.2007] Nowy serwis internetowy MegaGala.pl powstał z myślą o firmach, instytucjach oraz osobach poszukujących w sieci produktów i akcesoriów dla domu, ogrodu czy samochodu. Pod adresem www.MegaGala.pl jest dostępnych 5000 produktów w dziewięciu kategoriach tematycznych... (info)


Sałatek nadszedł czas. Delikatesowe oliwki prosto z Grecji

Sałatek nadszedł czas. Delikatesowe oliwki prosto z Grecji [27.02.2007] „Dorapol” – wieloletni importer śródziemnomorskich smakołyków – wzbogacił swoją ofertę o nowe greckie rarytasy – oliwki olbrzymie z gatunku HALKIDIKI marki Dyskobol. .. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...