informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 27.02.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 14

US Pharmacia przy współpracy z agencją trzy, 14 kształci farmaceutów [27.02.2006] Dział public relations agencji trzy,14 współpracuje z US Pharmacia przy obsłudze rocznego projektu szkoleniowego - Akademia Farmaceuty... (info)

Dom bez azbestu [27.02.2006] Pod takim hasłem ruszyła akcja wydawnictwa Murator... (info)

Alfa Romeo na 76 Międzynarodowym Salonie w Genewie [27.02.2006] Alfa Romeo powraca na 76° Salon w Genewie z mocno zaakcentowaną scenografią, gdzie modele seryjne i wersje specjalne przeplatają się nawzajem i po raz kolejny podkreślają spójność brandu na tle światowego automobilizmu... (info)

Trucizna w kawie rozpuszczalnej [27.02.2006] Miesięcznik „Świat Konsumenta” zlecił niezależnemu laboratorium w Niemczech zbadanie ośmiu marek kawy rozpuszczalnej z polskiego rynku... (info)

Infinity Group podsumowuje rok 2005 [27.02.2006] W minionym roku Infinity Group ugruntowała swoją wysoką pozycję na rynku nowych technologii. Grupa kontynuowała współpracę z kluczowymi klientami, zdobyła nowych, ważnych kontrahentów, rozwinęła współpracę z partnerami technologicznymi... (info)

Pół miliona internautów Banku BPH [27.02.2006] Półmilionowy Klient zalogował się w Systemie Internetowym Sez@m Banku BPH... (info)

Złota inwestycja, czyli lokata GOLD BRE Banku [27.02.2006] Do 13 marca br. BRE Bank prowadzi subskrypcję lokaty inwestycyjnej na wzrost cen uncji złota. Lokata GOLD skierowana jest do Klientów Private Banking BRE Banku, którzy chcieliby z zyskiem inwestować w instrumenty zagranicznego rynku surowców, bez ryzyka utraty kapitału... (info)

Dajcie mi większego... [27.02.2006] Firma Domeny.pl zwiększa transfer danych o 50 % dla popularnych serwerów wirtualnych - MyHost 1000 i MyHost 2000... (info)

Kontrakty Comarch z operatorami w Niemczech i USA [27.02.2006] Nowi operatorzy telekomunikacyjni wybierają systemy informatyczne Comarch... (info)

Uznana marka [27.02.2006] Rosnąca konkurencja przyczynia się do kształtowania cen na rozsądnym poziomie. Jednocześnie wymusza na producentach wyjątkową troskę o jakość produktów... (info)

Nowoczesny dotyk [27.02.2006] Roca coraz silniej zaznacza swoją obecność na rynku w branży baterii łazienkowych i kuchennych... (info)

Wellness w łazience [27.02.2006] Nowością na rynku jest wanna AURA z hydromasażem firmy POOLSPA. Hydromasaż, który czerpie swe właściwości z dwóch żywiołów - wody i powietrza, poprawia kondycję psychofizyczną, odpręża i relaksuje ciało, wprawiając nas w dobry nastrój, nawet po wyczerpującym i długim dniu... (info)

Kalendarz Lancii z królowymi przeszłości [27.02.2006] Na Salonie Genewskim Lancia zaprezentuje cztery wspaniałe historyczne modele, które przypomną nam poszczególne etapy chlubnej historii Marki, a będzie to: Beta Torpedo 15 HP, Aurelia GT B24 spider, Fulvia Coupè 1.2 (pierwsza seria) i Delta HF EVO Martini gr.4... (info)

Lancia świętuje 100 lat [27.02.2006] Na 76 Salonie w Genewie oficjalnie zostają otwarte obchody stulecia marki Lancia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...