informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 43


Nawierzchnia w odcieniach szarości i zieleni

Nawierzchnia w odcieniach szarości i zieleni [26.11.2013] Niewielka powierzchnia działki to prawie zawsze architektoniczne wyzwanie. Tak było również w przypadku realizacji niewielkiego kompleksu apartamentów we Władysławowie... (info)


Promostal. Spektakularny montaż mostu na Wieprzy

Promostal. Spektakularny montaż mostu na Wieprzy [26.11.2013] Sześć tygodni przygotowań i trzy godziny precyzyjnej operacji ustawiania łuku nad rzeką Wieprzą – Promostal z Czarnej Białostockiej zakończył montaż konstrukcji mostu w Darłowie. Będzie on częścią obwodnicy tego miasta... (info)


Na tropikalnej wyspie, w lodowej jaskini lub sali tortur – spędź sylwestra nietypowo!

Na tropikalnej wyspie, w lodowej jaskini lub sali tortur – spędź sylwestra nietypowo! [26.11.2013] Taka noc zdarza się tylko raz w roku, warto więc sprawić, by była niezapomniana. Jeżeli bale i domówki to dla Ciebie za mało, możesz przywitać Nowy Rok niestandardowo... (info)

Zimowe szaleństwo w modnym stylu z KiK [26.11.2013] Zima tuż tuż, dlatego najwyższy czas przygotować się na śnieżne szaleństwo. Modna i odpowiednio dobrana odzież sportowa zapewni dobrą zabawę na stoku i podczas spacerów w mroźne dni... (info)

ArtGroup ociepliło Kraków – zakończyła się kampania „Ciepło dla Krakowa” [26.11.2013] ArtGroup wsparła swoimi działaniami zakończoną właśnie kampanię „Ciepło dla Krakowa”. Celem kampanii była popularyzacja ciepła sieciowego wśród mieszkańców miasta, zarządców nieruchomości, administratorów budynków i spółdzielni mieszkaniowych... (info)


Technologia w klasycznej obudowie, czyli kominek elektryczny THOMPSON z efektem Opti – Myst®

Technologia w klasycznej obudowie, czyli kominek elektryczny THOMPSON z efektem Opti – Myst® [26.11.2013] Wiele osób ceni nowoczesne rozwiązania i aranżacje, jednak klasyka i tradycja niezmiennie utrzymują się w czołówce trendów królujących we wnętrzach... (info)


Ogrzanie polskich domów pochłania wciąż dużo energii

Ogrzanie polskich domów pochłania wciąż dużo energii [26.11.2013] Sezon grzewczy oraz zmieniające się od stycznia 2014 roku warunki techniczne dla nowopowstających budynków to dobra okazja, aby zastanowić się, jak dużo energii zużywają polskie domy i mieszkania... (info)


Dachser otwiera oddział w Indonezji

Dachser otwiera oddział w Indonezji [26.11.2013] Dachser kontynuuje ekspansję dywizji zajmującej się transportem morskim i lotniczym – Air & Sea Logistics. 18 listopada operator logistyczny otworzył nowy oddział w ramach spółki joint venture w Dżakarcie, stolicy Indonezji... (info)

Projekt strony – po co go robić? [26.11.2013] Wiele osób zlecających wykonanie strony internetowej jest przekonanych, że to bardzo prosta czynność. Niestety wcale tak nie jest. Nawet teraz, gdy do tworzenia stron wykorzystuje się gotowe oprogramowanie, wiąże się to z dużym nakładem pracy... (info)

AIB wspiera lokalną społeczność [26.11.2013] Organizowane w polskich miastach biegi uliczne to popularne wydarzenia, w których licznie biorą udział zarówno amatorzy, jak i doświadczeni biegacze... (info)

„DIY i wygrywaj!” Bosch IXO by Swarovski do zgarnięcia pod choinkę! [26.11.2013] Marka Bosch, chcąc zainspirować do samodzielnego przygotowania bożonarodzeniowych ozdób, ogłasza konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną. Zwycięzca otrzyma kultową wkrętarkę Bosch IXO z limitowanej edycji, ozdobioną kryształkami Swarovskiego!.. (info)


Konkurs Built to Survive na ostatniej prostej – zagłosuj na swojego faworyta

Konkurs Built to Survive na ostatniej prostej – zagłosuj na swojego faworyta [26.11.2013] Wraz z początkiem grudnia na głównej stronie konkursu Built to Survive ruszyło głosowanie na najlepszą wideorelację z ekstremalnego testu niezniszczalnej latarki marki VARTA... (info)


Odzyskaj swoje należności!!!

Odzyskaj swoje należności!!! [26.11.2013] Czy wiesz, że im dłużej zwlekasz z windykacją Twoich należności, tym trudniej będzie je odzyskać. Im dłuższy okres przeterminowania wierzytelności tym mniejsze szanse, że zobaczysz swoje pieniądze... (info)


Estetyka czy funkcjonalność? Już nie trzeba wybierać – osprzęt elektryczny marki Ospel

Estetyka czy funkcjonalność? Już nie trzeba wybierać – osprzęt elektryczny marki Ospel [26.11.2013] Oryginalna linia, dopasowana kolorystyka i funkcjonalność – wszystkie te składniki to przepis na idealny osprzęt elektryczny pasujący do wielu różnorodnych aranżacji... (info)

POSZUKIWANY KIEROWNIK PROJEKTU [26.11.2013] Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwami przechodzi obecnie szereg zmian. Firmy coraz częściej odchodzą od tradycyjnych modeli zarządczych na rzecz działalności w oparciu o projekty... (info)


Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System...

Cardo BK-1® - pierwszy na świecie interkom dla rowerzystów renomowanej firmy Cardo System... [26.11.2013] ...wybrany został do komunikacji przez najlepszych kolarzy podczas wyścigu Race Across America 2013. Wkrótce dostępny będzie także na naszym rynku, w dystrybucji firmy KONTEL, która jest importerem i dystrybutorem marki Cardo Systems w Polsce... (info)

Mikołajki w Toruniu - będzie się działo [26.11.2013] „Bałkanica” – jeden z największych przebojów tego roku zabrzmi w Toruniu podczas miejskich „Mikołajek”, które odbędą się w weekend 6-8 grudnia... (info)


Solidna porcja zabawy w nowym opakowaniu

Solidna porcja zabawy w nowym opakowaniu [26.11.2013] Gry marki Scrabble® zmieniły swoje opakowania na zupełnie nowe, ale niezmiennie zapewniają radosną zabawę i są gwarancją mile i kreatywnie spędzonego czasu!.. (info)


Nowe Lexusy w SIXT Program Auto Zastępcze

Nowe Lexusy w SIXT Program Auto Zastępcze [26.11.2013] Zbliżająca się aura sprzyja częstszym niż dotąd kolizjom i wypadkom drogowym, a te spotykają nie tylko użytkowników samochodów klasy ekonomicznej czy średniej, ale także premium... (info)


Od 2014 budujemy bardziej energooszczędnie!

Od 2014 budujemy bardziej energooszczędnie! [26.11.2013] Zgodnie z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie charakterystyki energetycznej budynków, państwa członkowskie są zobligowane do wprowadzenia zmian prawnych mających na celu zmniejszenie zapotrzebowania na energię w budynkach... (info)


HUAWEI partnerem hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej – Liga de Fútbol Profesional (LFP)

HUAWEI partnerem hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej – Liga de Fútbol Profesional (LFP) [26.11.2013] HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), nawiązał współpracę z hiszpańską ekstraklasą piłkarską – Liga de Fútbol Profesional (LFP)... (info)

Farnell element14 gospodarzem seminarium dla inżynierów z branży medycznej [26.11.2013] Firma Farnell element14 organizuje dedykowane szkolenie dla inżynierów z branży medycznej. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia w Hotelu Conrad w Krakowie... (info)

CadSoft: społeczności P2P to kluczowy zasób dla współczesnych projektantów obwodów drukowanych [26.11.2013] Sondaż z okazji 25-lecia firmy daje wgląd w zagadnienia mające największe znaczenie dla projektantów obwodów drukowanych w globalnej branży elektronicznej.. (info)


TextBookers.com – pierwsze 1000 zleceń w 3 tygodnie od startu

TextBookers.com – pierwsze 1000 zleceń w 3 tygodnie od startu [26.11.2013] Na początku listopada uruchomiony został serwis TextBookers.com, który ma na celu błyskawiczną realizację zamówień na wszelkiego rodzaju unikalne treści, począwszy od tekstów SEO, treści stron internetowych, na artykułach tematycznych kończąc... (info)

Liczby mówią same za siebie [26.11.2013] Liczby mówią same za siebie. 4-osobowa rodzina może miesięcznie stracić nawet 10 zł, jeśli przy myciu zębów domownicy będą mieli odkręcony kran. Cierpi na tym zarówno domowy budżet, jak i środowisko... (info)


Ekologia, czyli ekonomia

Ekologia, czyli ekonomia [26.11.2013] Czy wiesz, ile pieniędzy ucieka przez kapiący kran? Na pewno wie to młodzież, która wzięła udział w projekcie i konkursie „Przyroda liczy na Ciebie”... (info)


Biurowy pawilon czy ogrodowa rzeźba?

Biurowy pawilon czy ogrodowa rzeźba? [26.11.2013] Shoffice to pawilon ogrodowy zaaranżowany na niewielkie biuro. Mieści się on na tyłach domku szeregowego z lat 50. w dzielnicy St. John’s Wood w północno-zachodniej części Londynu... (info)


CEMEX Polska z tytułem Orzeł Polskiego Budownictwa 2013

CEMEX Polska z tytułem Orzeł Polskiego Budownictwa 2013 [26.11.2013] CEMEX Polska zajął I miejsce w kategorii Producenci Materiałów Budowlanych w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa 2013”... (info)


Spektakularna suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż

Spektakularna suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż [26.11.2013] Suknia Carlo Rossi z 50 tysięcy płatków czerwonych róż okazała się najbardziej olśniewającą kreacją wieczoru podczas tegorocznych Róż Gali. W tej niezwykłej kreacji wystąpiła znana aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska... (info)

Hotel po którym możesz spacerować z GOOGLE [26.11.2013] Dostępność i otwartość. Taka maksyma przyświecała Hotelowi AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu podczas podejmowania współpracy z Google, której efektem jest pełna integracja z systemem STREET VIEW pozwalającym zwiedzać świat bez wychodzenia z domu... (info)


W odpowiedzi na śmieci – nowy serwis dla miłośników EKO

W odpowiedzi na śmieci – nowy serwis dla miłośników EKO [26.11.2013] DekoEko – tak nazywa się pierwsza w Polsce platforma w 100% poświęcona produktom, markom i działaniom recyklingowym. To połączenie bloga o tematyce EKO oraz sklepu z oryginalnymi przedmiotami tworzonymi z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych... (info)


Epson zaprasza na wystawę „303 zdjęcia, które musisz znać”

Epson zaprasza na wystawę „303 zdjęcia, które musisz znać” [26.11.2013] Miesięcznik Press i Epson zapraszają na wystawę 50 zdjęć z albumu „303 zdjęcia, które musisz znać”. Opowiadają one historię ostatniego 25-lecia Polski. Autorami zdjęć jest 168 fotoreporterów... (info)


Super koszyk idealnej pani domu!

Super koszyk idealnej pani domu! [26.11.2013] Święta już wkrótce, niestety wcześniej czekają nas wielkie zakupy nie tylko prezentów, ale także wszystkiego co niezbędne do przedświątecznych porządków... (info)


Hiszpańska oliwka czaruje w Andrzejki!

Hiszpańska oliwka czaruje w Andrzejki! [26.11.2013] Andrzejki, znane także jako Jędrzejki lub Jędrzejówki, to wieczór przepowiedni, lania wosku, wróżenia z kart, fusów i obierek z jabłek... (info)


T. Love i Renata Przemyk w Bonarce

T. Love i Renata Przemyk w Bonarce [26.11.2013] W Bonarce szykuje się prawdziwa rock’and’rollowy uroczystość. Nic dziwnego – w końcu jubilat to sam Muniek Staszczyk, lider kapeli T. Love, autor takich hitów jak „Warszawa”, „Nie, nie nie” czy „Poeci umierają”... (info)

Z myślą o najmłodszych – teraz naturalne kosmetyki SWEET od PAT&RUB 15% taniej [26.11.2013] PAT&RUB przygotowała specjalną ofertę dla maluszków i wszystkich dorosłych wrażliwców. Od 25 listopada do 1 grudnia ceny wszystkich kosmetyków naturalnych SWEET będą obniżone o 15%... (info)


Stacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audio

Stacja dokująca do iPod'a - ClearOne IPD100 w funkcji bramy audio [26.11.2013] Stacja dokująca IPD100, nowy produkt ClearOne jest teraz do nabycia także na naszym rodzimym rynku. Zadbała o to firma KONTEL, która jest jedynym, oficjalnym importerem i dystrybutorem marki ClearOne w Polsce... (info)

Amadeus nawiązuje współpracę z Couchbase w celu zwiększenia sprzedaży usług turystycznych online [26.11.2013] Couchbase wesprze firmę Amadeus aplikacjami dostępności, które zapewnią wysoką dokładność taryf online w czasie rzeczywistym. Współpraca pozwoli zwiększyć skalowalność i elastyczność architektury opartej na usługach we wszystkich produktach Amadeus... (info)


Światło misternie utkane, czyli lampy Lucan marki Nowodvorski Lighting

Światło misternie utkane, czyli lampy Lucan marki Nowodvorski Lighting [26.11.2013] Odpowiedni dobór oświetlenia w mieszkaniu jest kluczowy – zastosowana kompozycja punktów świetlnych może bowiem zarówno podkreślić charakterystyczne elementy aranżacji, jak i odwrócić od nich uwagę... (info)

Czujniki czadu - skuteczna ochrona przed zatruciem tlenkiem węgla [26.11.2013] Kolejny sezon grzewczy rozpoczął się na dobre i poza upragnionym ciepłem niesie ze sobą niewidzialne dla oka niebezpieczeństwo zatrucia czadem. Statystyki pokazują, że z roku na rok liczba ofiar śmiertelnych tego szkodliwego gazu stale rośnie... (info)


Odśnieżanie bez wysiłku? To możliwe!

Odśnieżanie bez wysiłku? To możliwe! [26.11.2013] Wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu sporej części kierowców przypomniało się zapewne powtarzane co roku zdanie „Zima znów zaskoczyła drogowców”. A czy Wy jesteście na nią gotowi?.. (info)


Montaż stolarki otworowej w okresie jesienno-zimowym

Montaż stolarki otworowej w okresie jesienno-zimowym [26.11.2013] Zmieniająca się aura pogodowa coraz częściej daje o sobie znać, a poranne i nocne przymrozki skutecznie blokują prace budowalne prowadzone na zewnątrz... (info)


Maturzyści uczą się na korepetycjach

Maturzyści uczą się na korepetycjach [26.11.2013] Jak i kiedy maturzyści przygotowują się do najważniejszego egzaminu w życiu? Tuż przed próbnymi maturami zapytano o to… ich korepetytorów! Wyniki są momentami zaskakujące... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...