informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Euro RSCG organizatorem Gali z okazji otwarcia sprzedaży luksusowego apartamentowca Złota 44

Euro RSCG organizatorem Gali z okazji otwarcia sprzedaży luksusowego apartamentowca Złota 44 [26.11.2006] 13 listopada 2006 roku w Teatrze Wielkim odbyła się uroczysta gala prezentująca luksusowy apartamentowiec Złota 44, który powstanie w centrum Warszawy w 2009 roku... (info)

15 lat Schenkera w Polsce, 15 lat rozwoju rynku TSL [26.11.2006] Mija 15 lat działalności Schenkera na polskim rynku. W tym czasie Polska stała się ważnym i bardzo aktywnym ogniwem w globalnym łańcuchu dostaw oraz – po integracji z Unią Europejską – pełni teraz rolę logistycznego centrum Europy... (info)

Nowa inwestycja firmy Schenker [26.11.2006] Schenker Deutschland AG buduje nowoczesne centrum logistyczne w Neutraubling koło Regensburga. Nowa inwestycja Schenkera kierowana jest do klientów z branży przemysłowej i handlowej, którzy prowadzą działania w regionie Regensburga. Pierwszy etap budowy został zakończony w czwartek 21 września 2006... (info)

Panda Software rozdaje programy antywirusowe - wypróbuj i wygraj ochronę na 12 miesięcy [26.11.2006] Każdy użytkownik, który pobierze i zarejestruje jeden z najnowszych programów antywirusowych firmy Panda Software, weźmie udział w cotygodniowym losowaniu bezpłatnej, rocznej licencji na wybrany przez siebie program. Akcja firmy potrwa do 31 grudnia br... (info)


Octavia RS V-tech najszybsza na Mantorp Park

Octavia RS V-tech najszybsza na Mantorp Park [26.11.2006] Na legendarnym, szwedzkim torze wyścigowym Mantorp Park odbyły się zawody wyścigowe z okazji dni Skody RS (RS dagen 2006).. (info)

DNS pierwszym w Polsce dystrybutorem produktów i usług Oracle [26.11.2006] Firma Oracle Polska informuje, że w dniu dzisiejszym podpisała pierwszą w naszym kraju umowę na dystrybucję produktów i usług Oracle z firmą DNS Polska... (info)

Miesiąc darmowego dostępu do kodowanych serwisów e-Gazety Prawnej [26.11.2006] Miesiąc bezpłatnego dostępu do kodowanych części witryny www.gazetaprawna.pl umożliwia Internautom próbne skorzystanie ze wszystkich zasobów strony... (info)

Tytan LEXY zimowa – po(mocna) w zimie. [26.11.2006] Tytan Professional LEXY zimowa to montażowo – uszczelniająca, niskoprężna piana wężykowa przeznaczona do montażu, izolacji, uszczelniania, wygłuszania i wypełniania... (info)

Nowy etap integracji [26.11.2006] Dzięki wysiłkowi ponad 300 naszych kolegów z BPH i Pekao, zarządy i rady nadzorcze obu banków zatwierdziły plan wydzielenia BPH... (info)


NETGEAR rozszerza asortyment zintegrowanych bramek nowej generacji

NETGEAR rozszerza asortyment zintegrowanych bramek nowej generacji [26.11.2006] Bezprzewodowa bramka z obsługą telefonii NETGEAR® uzyskała certyfikaty Eurocablelabs: Europacketcable 1.0 I Eurodocsis 2.0.. (info)


Olos Nutrimenti

Olos Nutrimenti [26.11.2006] DELIZIA DI RISO – linia uelastyczniająco-regenerująca do ciała na bazie wyciągów z ryżu.. (info)

Sekret kolorowych snów [26.11.2006] Jest w naszym domu takie miejsce, w którym spełniają się marzenia. Sypialnia to przestrzeń, w której rzeczywistość splata się z kolorowym światem fantazji. To tutaj oddajemy się w słodkie ramiona Morfeusza i nabieramy sił, aby każdego dnia stawić czoła nowym wyzwaniom... (info)

Zarządy Pekao i BPH podpisały plan podziału [26.11.2006] Zarządy Banku Pekao SA i Banku BPH SA informują, że dnia 15 listopada 2006 roku, Rady Nadzorcze obydwu banków zaaprobowały, a Zarządy podpisały plan podziału Banku BPH SA w drodze przeniesienia części majątku Banku BPH SA, w formie zorganizowanej części przedsiębiorstwa, do Banku Pekao SA... (info)

Luzowanie gorsetów, zwijanie sztandarów [26.11.2006] Najpierw były szyte gorsety, cyklicznie usztywniane. Zamówienia publiczne, czyli veto złodziejom w administracji publicznej. Potem służba cywilna, czyli koniec republiki kolesiów. Jedno i drugie głównie istniało na papierze. Rok po roku widać było efekty. Coraz wyraźniej. Ale dobre i to, bo przynajmniej można było identyfikować dziury systemu. Teraz nastąpił zwrot przez rufę. Kierunek niby wciąż ten sam, tylko zwrot przeciwny. Z blokadą identyfikacji włącznie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...