informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


Twoje dane będą bezpieczne. Serwery komputerowe w biurowcach XXI wieku.

Twoje dane będą bezpieczne. Serwery komputerowe w biurowcach XXI wieku. [26.10.2007] Dane przechowywane w centralnej serwerowni nowoczesnego kompleksu budynków Adgar Plaza będą doskonale zabezpieczone. Wykraczające ponad standard systemy obsługi IT zapewnią komfort i niskie koszty użytkowania nawet najbardziej wymagającym najemcom... (info)

Grupa Fresh edukuje studentów [26.10.2007] Rusza trzecia edycja programu „Fresh Academy” - cyklu wykładów i ćwiczeń dla studentów Akademii Ekonomicznej w Poznaniu prowadzonych przez pracowników agencji... (info)


Pierwszy sklep Coccodrillo w Białymstoku

Pierwszy sklep Coccodrillo w Białymstoku [26.10.2007] Znany producent odzieży dla dzieci i młodzieży otworzy swój pierwszy sklep na Podlasiu. Będzie to już 47. punkt handlowy Coccodrillo na terenie Polski... (info)

Promocja pożyczek gotówkowych w oddziałach AIG Bank Polska Finanse dla Domu [26.10.2007] Oprocentowanie pożyczki wynosi teraz nawet od 7,5%. Promocja kierowana jest zarówno do stałych, jak i nowych klientów. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zdecydować się na pożyczkę w kwocie od 8000 zł, na 12 miesięcy... (info)


Bombay Sapphire zainspiruje Kraków

Bombay Sapphire zainspiruje Kraków [26.10.2007] Już w listopadzie Hotel Qubus w Krakowie stanie się miejscem artystycznego wydarzenia. Przestrzeń hotelowego Piano Baru zostanie zaaranżowana przez niezwykłe zdjęcia oraz projekty szkła artystycznego, będące atrakcją wystawy "Bombay Sapphire Inspiruje"... (info)

Spotlery podbijają polski rynek [26.10.2007] Polski rynek reklamy mobilnej opanowały spotlery. Telecom Media, oferująca usługi m-marketingu, bluetooth marketingu i mobile advertising, od początku 2007 wyemitowała ich już ponad 3,2 mln... (info)

Allegro.pl na platformie Oracle [26.10.2007] Oracle Polska informuje, że firma QXL Poland Sp. z o.o. (właściciel portalu aukcyjnego Allegro) zakończyła projekt przeniesienia swoich zasobów informacyjnych na platformę Oracle... (info)


Przenośne skanery w ofercie Vobis

Przenośne skanery w ofercie Vobis [26.10.2007] W ofercie firmy Vobis, zajmującej się dystrybucją sprzętu i akcesoriów komputerowych, pojawiły się nowe, rewolucyjne modele skanera firmy PLANON. Urządzenie DocuPen łączy wyjątkową wydajność z dyskretną elegancją i maksymalną dokładnością działania... (info)


Komfort i koncentracja

Komfort i koncentracja [26.10.2007] Życie w hałasie aż dwukrotnie zwiększa ryzyko zawału serca. Wystarczy, by otaczające nas dźwięki i odgłosy przez dłuższy czas utrzymywały się na poziome 60 dB, czyli takim, jaki osiąga… rozmowa.. (info)


Panorama Firm jest „super – marką”

Panorama Firm jest „super – marką” [26.10.2007] Panorama Firm - jako jedyna marka z polskiego rynku „yellow pages” - otrzymała tytuł Superbrand 2007. To zaszczytne wyróżnienie nazywane jest Oskarem Marketingu i podkreśla wiodącą pozycję marki na rynku.. (info)


Zbieraj zdrowie w Ogrodach Natury

Zbieraj zdrowie w Ogrodach Natury [26.10.2007] Jesień i zima to ten czas w roku, kiedy najczęściej popadamy w depresję. Coraz krótsze dni, brak słonecznego światła, częste zmiany pogody, niskie temperatury – wszystko to silnie działa na nasze samopoczucie... (info)


100% soku z marchewki. Zdrowie każdego dnia

100% soku z marchewki. Zdrowie każdego dnia [26.10.2007] Firma MARWIT, lider w produkcji świeżo wyciskanych i zdrowych soków zaprezentowała JEDNODNIOWY SOK MARCHEWKOWY w odmienionej i nowoczesnej szacie graficznej... (info)


MapaMap 5.0 – trójwymiarowe budynki

MapaMap 5.0 – trójwymiarowe budynki [26.10.2007] MapaMap 5.0 – trójwymiarowe budynki. Unikalna w skali europejskiej POLSKA technologia trójwymiarowego obrazowania budynków w nawigacjach GPS – REAL 3D zaprojektowany w technologii Finger Friendly.. (info)

Polskie okna w Angielskim domu [26.10.2007] Firma Adpol S.A., obecna na tegorocznej edycji targów budowlanych Interbuild 2007 w Birmingham. Targi rozpoczną się 28 października, potrwają 5 dni i są największą imprezą tego typu na Wyspach... (info)


Orientalne tango – zestaw Mexico z kolekcji Gawin Design

Orientalne tango – zestaw Mexico z kolekcji Gawin Design [26.10.2007] Gorące rytmy Ameryki Łacińkiej połączone z wyrafinowaniem europejskiej elegancji – tymi słowami określić można zestaw wypoczynkowy Mexico, nowość z kolekcji Gawin Design... (info)


Nagrody Van i Truck of the Year już przyznane!

Nagrody Van i Truck of the Year już przyznane! [26.10.2007] Podczas dnia prasowego na tegorocznej Europejskiej Wystawie Transportu Drogowego (European Road Transport Show 2007)w Amsterdamie ogłoszono zwycięzców samochodów roku w kategorii aut dostawczych i ciężarowych... (info)

Wirtualna galeria rzeźby. [26.10.2007] Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach w ramach drugiej edycji programu Rzeczpospolita Internetowa uzyskała grant w wysokości 15 000 złotych. na realizację projektu Wirtualnej Galerii Rzeźby... (info)


Komfort akustyczny

Komfort akustyczny [26.10.2007] Czy odpowiednio dobrany sufit może sprzyjać lepszej koncentracji w miejscach, w których jest ona konieczna (np. w bibliotece, otwartym biurze)? Zdecydowanie tak!.. (info)

Rynek funduszy inwestycyjnych [26.10.2007] W związku z dynamicznym rozwojem funduszy inwestycyjnych i w odpowiedzi na zapotrzebowanie tego rynku Top Consulting Sp. z o.o. zaprasza do udziału w konferencji „Rynek funduszy inwestycyjnych – sukcesy i wyzwania” w dniach 10-11 grudnia 2007 r., w Warszawie... (info)

Wola Info dla spółki z Grupy KBC [26.10.2007] Wola Info, w ramach realizacji projektu wdrożenia, zawarła umowę z Żagiel SA, spółką należącą do Grupy KBC, na zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Monitorowania i Zarządzania. Wartość projektu wynosi ok. 2 mln zł brutto... (info)

Eden Springs uruchomił nową edukacyjną stronę internetową [26.10.2007] Eden Springs, dostawca wody źródlanej w butlach do biur i domów, stworzył interaktywną platformę internetową www.obudzswojemozliwosci.pl, której celem jest promocja dobrego samopoczucia w miejscu pracy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...