informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

Bezpieczny WLAN i telefonia internetowa [26.10.2005] Szybki, prosty, bezpieczny surfing" to motto nowego FRITZ!Box Fon WLAN firmy AVM, który w jednym urządzeniu łączy ruter WLAN, modem ADSL i centralkę dla telefonii stacjonarnej i internetowej... (info)

MSSF-y dla nowoczesnego finansisty [26.10.2005] Jak nie pogubić się w gąszczu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) i jak poprawnie je interpretować? Kto i kiedy powinien je stosować?.. (info)

Cena życia [26.10.2005] 600 ofiar dziennie, to średnia liczba śmiertelnych wypadków przy pracy... (info)

mobiBLU DAH-1500i - najmniejszy odtwarzacz na świecie w ofercie Neox [26.10.2005] Firma Neox ma przyjemność poinformować o polskiej premierze najmniejszego na świecie odtwarzacza mp3 - mobiBLU DAH-1500i... (info)

Czego nie lubi władza [26.10.2005] Władza generalnie nie lubi wszystkiego, co zakłóca jej święty spokój oraz ogranicza swobodę. Władza nawet nie lubi samej siebie. Ten twór, postrzegany z zewnątrz przez tzw. zwykłego obywatela jako monolit, wcale takim monolitem nie jest... (info)

Oktany nagród z LOTOSEM [26.10.2005] Samochody, telewizory, notebooki, odtwarzacze MP3, aparaty cyfrowe i wiele innych nagród będzie można wygrać na stacjach LOTOSU. W czwartek rusza wielka loteria Oktany Nagród... (info)

Promocja doładowań kont w Orange GO i POP [26.10.2005] Otrzymasz 10 zł za doładowanie 50 zł w ofertach prepaid Orange.. (info)

Dużo chętnych na podyplomową psychologię [26.10.2005] W tym roku na studia podyplomowe Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego przyjęte zostały 164 osoby... (info)

Dominet Bank wprowadza bankowość internetową [26.10.2005] Dominet Bank wprowadził systemem bankowości elektronicznej umożliwiając swoim klientom przeprowadzanie operacji finansowych przez Internet... (info)

Weekend w Europie z VTrip.pl [26.10.2005] Portal turystyczny VTrip.pl podsuwa pomysły na długie listopadowe weekendy. Proponuje je spędzić w jednej z europejskich stolic. Właśnie ruszyła akcja promocyjna "Romantyczny weekend we dwoje"... (info)

Wysokie obroty niemieckiego rynku okien [26.10.2005] "Okna i drzwi z Polski cieszą się dobrą opinią", uważa Bernd Blaufelder, kierownik targów innbau i baufach. „Ze względu na posiadane ograniczone środki finansowe inwestorzy budowlani zwracają szczególną uwagę na dobrą jakość za korzystną cenę... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...