informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.09.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 44


Światowe sukcesy polskiej Vody

Światowe sukcesy polskiej Vody [26.09.2013] Polski producent wody w segmencie premium – Voda Naturalna – cieszy się coraz większym uznaniem na świecie... (info)

Oracle Communications oferuje nowe aplikacje do rozliczeń i analizy danych z sieci społecznościowych [26.09.2013] Rozwiązanie Oracle Communications Data Model 11.3.2 ułatwi operatorom telekomunikacyjnym gromadzenie, przechowywanie i analizowanie danych pochodzących z różnych operacji i miejsc w jednej bazie... (info)

Rozszerzony system Oracle Exalytics T5-8 umożliwia analityczny wgląd w operacje biznesowe [26.09.2013] Rozwiązanie sprzętowo-programowe wyposażone w funkcje działające całkowicie w pamięci ułatwia firmom znalezienie odpowiedzi na ważne pytania dzięki niezrównanej szybkości, skalowalności i sprawności analitycznej... (info)

Oracle udostępnił usługę Oracle Billing and Revenue Management Cloud Service [26.09.2013] Nowa usługa w chmurze pomaga firmom w dostarczaniu i monetyzacji innowacyjnych produktów oraz tworzeniu nowych strumieni regularnych przychodów... (info)

Oracle wprowadza 10 nowych usług na platformie Oracle Cloud [26.09.2013] Oracle rozszerza swoją największą i najbardziej zaawansowaną w branży ofertę usług w chmurze, wprowadzając na platformie Oracle Cloud 10 nowych usług dla klientów i partnerów... (info)


Wyjątkowe warsztaty dla miłośników fotografii z Lidią Popiel

Wyjątkowe warsztaty dla miłośników fotografii z Lidią Popiel [26.09.2013] Jeśli pasjonujesz się fotografią, należysz do miłośników pięknych obrazów i chcesz poznać tajniki profesjonalnej fotografii lub doskonalić swój warsztat możesz spędzić trzy twórcze dni w towarzystwie Lidii Popiel... (info)


„4 tony podłogi” w Teatrze Kamienica dla chorego na SLA Rafała Zielińskiego

„4 tony podłogi” w Teatrze Kamienica dla chorego na SLA Rafała Zielińskiego [26.09.2013] Teatr Kamienica wraz z Fundacją „Omega Pomagamy” zapraszają na specjalny pokaz spektaklu pt.: „4 tony podłogi”*, który odbędzie się 7 października o godz. 19:00. W tym dniu dochód z biletów będzie przeznaczony na leczenie Rafała Zielińskiego,.. (info)


Polacy piją herbatę i …wysyłają życzenia bliskim

Polacy piją herbatę i …wysyłają życzenia bliskim [26.09.2013] Tej jesieni marka Tetley zachęca Polaków do wysyłania ciepłych, herbacianych życzeń swoim bliskim. Do połowy października br. Polacy będą mieli okazję sprawdzić jak działa rytuał picia herbaty Tetley i wysłać życzenia swoim bliskim... (info)

CHRIS LUDEMAN GLOBALNYM PREZESEM DZIAŁU RYNKÓW KAPITALOWYCH W CBRE [26.09.2013] Los Angeles / Warszawa, 25 września 2013 – Firma CBRE ma przyjemność ogłosić, że Chris Ludeman został Globalnym Prezesem Działu Rynków Kapitałowych w CBRE... (info)


Zmiana parametrów pracy zaworów kulowych Grupy Armatura

Zmiana parametrów pracy zaworów kulowych Grupy Armatura [26.09.2013] Zawory, jako integralna część instalacji wodnych, wymagają ciągłego usprawniania, aby zapewniały szczelność i bezpieczeństwo. Grupa Armatura podjęła się udoskonalenia dotychczasowych modeli, wprowadzając na etapie produkcji innowacyjne rozwiązania... (info)


Na małej powierzchni

Na małej powierzchni [26.09.2013] Wbrew powszechnym przekonaniom, mała przestrzeń magazynowa pozostawia duże pole do popisu. Umiejętne wykorzystanie rozwiązań logistycznych, dedykowanych ograniczonym powierzchniom, pozwoli na wybór pojazdu, który sprosta warunkom pomieszczenia... (info)


Internetowe aukcje używanych maszyn przemysłowych co raz popularniejsze w Polsce.

Internetowe aukcje używanych maszyn przemysłowych co raz popularniejsze w Polsce. [26.09.2013] Od niedawna w języku polskim dostępny jest największy w Europie portal aukcyjny z używanych maszynami przemysłowych - Surplex... (info)


Otwarcie boiska w Perłach coraz bliżej!

Otwarcie boiska w Perłach coraz bliżej! [26.09.2013] Już 30 września br. przedstawiciele Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA dokonają uroczystego przekazania Szkole Podstawowej w Perłach wielofunkcyjnego boiska, które jest nagrodą w konkursie „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”... (info)


„Puchar Wisły”, czyli wyścig wioślarzy na Wiśle w najbliższą sobotę

„Puchar Wisły”, czyli wyścig wioślarzy na Wiśle w najbliższą sobotę [26.09.2013] W sobotę od godziny 10.00 na warszawskiej Wiśle, między mostami Poniatowskiego i Łazienkowskim ścigać się będą najszybsze łodzie wioślarskie – efektowne oktety i kwartety... (info)


MBA Weekend na Koźmińskim

MBA Weekend na Koźmińskim [26.09.2013] W dniach 7-8 września w Akademii Leona Koźmińskiego odbyło się spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia wyższe, podyplomowe i MBA. W programie wydarzenia znalazły się prezentacja uczelni, spacer po kampusie oraz warsztaty edukacyjne... (info)

Getin Bank partnerem X Jesiennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami [26.09.2013] Getin Bank został partnerem X edycji Jesiennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. Seminaria są skierowane do praktyków i ekspertów rynku nieruchomości... (info)

ET Logistik Sp. z o.o. rozszerza współpracę w zakresie spedycji [26.09.2013] Zarządy ET Logistik Sp. z o.o. oraz PEKAES S.A. podjęły wspólną decyzję o rozpoczęciu przygotowań do utworzenia nowego klastra spedycyjno-logistycznego. Celem jest rozwój systemu dystrybucji krajowej przesyłek drobnicowych... (info)


Urządzenia Promotechu pojadą w świat. Efekty targów w Essen

Urządzenia Promotechu pojadą w świat. Efekty targów w Essen [26.09.2013] Ponad 200 nawiązanych kontaktów biznesowych, które pozwolą na rozbudowę globalnej sieci dystrybucji i dotarcie do odległych rynków zbytu - takie są efekty udziału Promotechu w targach Spawalnictwa Cięcia i Obróbki Powierzchni w Essen 2013... (info)

Informator kibica SGP 2013 [26.09.2013] Jeszcze 9 dni pozostało do wielkiego, żużlowego święta 2013 Toruń FIM Speedway Grand Prix. Najważniejsze informacje dla kibiców w informatorze... (info)

Instytucje finansowe coraz bardziej zorientowane na potrzeby klienta [26.09.2013] Microsoft Dynamics CRM wspiera instytucje finansowe na całym świecie w realizacji strategii ukierunkowanej na potrzeby klienta.. (info)

SINSAY już w Centrum Korona! [26.09.2013] Z myślą o miłośniczkach mody we wrocławskim Centrum Korona otwarto nowy butik marki SINSAY! Znajdziemy w nim niebanalną kolekcje dedykowaną młodym dziewczynom w wieku 15-24 lat... (info)


Samodzielne mycie auta – oszczędność, która się słabo opłaca

Samodzielne mycie auta – oszczędność, która się słabo opłaca [26.09.2013] Aby podróż autem sprawiała przyjemność trzeba zadbać przede wszystkim o jego stan techniczny. Ale nie tylko, przynajmniej raz na jakiś czas warto też samochód umyć i posprzątać jego wnętrze... (info)

Innowacyjne ubezpieczenia z innowacyjną kampanią reklamową [26.09.2013] Sklep internetowy z polisami turystycznymi to wspólne przedsięwzięcie Mondial Assistance i wydawnictwa G+J (Gruner+Jahr), właściciela takich tytułów jak National Geographic, Traveler czy Focus... (info)


Całoroczne Spa na świeżym powietrzu – wanny ogrodowe od Villeroy & Boch z nowym systemem JetPak II™

Całoroczne Spa na świeżym powietrzu – wanny ogrodowe od Villeroy & Boch z nowym systemem JetPak II™ [26.09.2013] Mieszkańcy starożytnych Indii wznosili imponujące „sanktuaria wodne” – bawdi. Dbający o tężyznę fizyczną Grecy korzystali z basenów w gimnazjonach. A my? Powracamy do źródeł! Razem z wannami do hydromasażu Villeroy & Boch tworzymy Spa w ogrodzie... (info)


Miej serce dla serca! 29 września – Światowy Dzień Serca

Miej serce dla serca! 29 września – Światowy Dzień Serca [26.09.2013] W wielu krajach Europy i świata koniec września to czas, kiedy więcej mówi się o chorobach układu krążenia, sposobach na zmniejszenie ryzyka zawału oraz profilaktyce zdrowia. Także w Polsce, już 29 września, obchodzić będziemy Światowy Dzień Serca.. (info)


Nowi stażyści i studenci w Dachser w Niemczech

Nowi stażyści i studenci w Dachser w Niemczech [26.09.2013] Z początkiem nowego semestru szkolnego aż 481 uczniów rozpoczęło staże w firmie Dachser w Niemczech... (info)

Pokonaj jesienne dolegliwości [26.09.2013] Gdy za oknem robi się coraz chłodniej, powietrze jest wilgotne, a słońca mamy jak na lekarstwo, nasz organizm jest szczególnie narażony na infekcje. Przeziębienia, bóle stawów, gorsze samopoczucie – to tylko niektóre z jesiennych dolegliwości... (info)


Midland uwieczni 6 dni motocyklowego szaleństwa

Midland uwieczni 6 dni motocyklowego szaleństwa [26.09.2013] W dniach od 30 września do 5 października na Sardynii odbędzie się 88. edycja międzynarodowych zawodów Enduro ISDE. Nie zabraknie tam też reprezentantów z Polski. Wszystkie wyczyny zostaną uwiecznione kamerami Midland XTC-400... (info)


Webasto-Edscha rozwija dach w nowym Jaguarze F-TYPE

Webasto-Edscha rozwija dach w nowym Jaguarze F-TYPE [26.09.2013] Hengersberg, 26 września 2013 – W latach siedemdziesiątych Jaguar E-TYPE stał się legendą swoich czasów. Po ponad czterdziestu latach Jaguar zdecydował się na wprowadzenie jego następcy – modelu F-TYPE... (info)

PEKAES wzmacnia sieć drobnicową [26.09.2013] PEKAES oraz ET Logistik utworzą nowy klaster spedycyjno-logistyczny. Spółka liczy, że dzięki współpracy zwiększy przychody ze sprzedaży w swoim flagowym produkcie – przewozach drobnicowych... (info)


Co ma wspólnego matematyka z medycyną?

Co ma wspólnego matematyka z medycyną? [26.09.2013] Matematyka towarzyszy człowiekowi w niemalże każdej dziedzinie życia. Dzięki tej nauce możliwy jest także rozwój medycyny. Dlatego tak ważne jest, aby studenci nauk medycznych posiadali jak największą i odpowiednio zweryfikowaną wiedzę matematyczną... (info)

Lokaty Meritum Banku jeszcze atrakcyjniejsze [26.09.2013] Meritum Bank podwyższa oprocentowanie lokat terminowych. Nowe, atrakcyjne stawki oprocentowania wynoszą 3,5 proc. dla lokaty rocznej i 3,45 proc. dla półrocznej... (info)


Czy studia MBA będą jeszcze istnieć w 2020 roku?

Czy studia MBA będą jeszcze istnieć w 2020 roku? [26.09.2013] Prof. Bodo B. Schlegelmilch, dziekan WU Executive Academy i dyrektor wydziału Międzynarodowego Marketingu i Zarządzania Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu (Austria) oraz Prof. Howard Thomas, dziekan Szkoły Biznesu Lee Kong Chian (LKCSB).... (info)


Technologia w służbie piękna

Technologia w służbie piękna [26.09.2013] Współpraca technologów i projektantów to niekończąca się historia. Wspólnie potrafią tworzyć produkty wyznaczające nowe standardy w zakresie jakości, estetyki oraz możliwości jakie oferują... (info)


WU Executive Academy: nowoczesna technologia i nowatorskie metody nauczania

WU Executive Academy: nowoczesna technologia i nowatorskie metody nauczania [26.09.2013] Uczestnicy programu MBA oferowanego przez WU Executive Academy nie tylko poznają aktualne wyniki badań naukowych w zakresie ekonomii i najnowsze praktyki zarządzania, ale także korzystają z najbardziej zaawansowanych metod przekazywania wiedzy... (info)

Transmisja online z otwarcia XIX Forum Teleinformatyki „Cyfrowa modernizacja Polski” [26.09.2013] W czwartek, 26 września br. o godzinie 9:00 rozpocznie się bezpośrednia transmisja z rozpoczęcia XIX Forum Teleinformatyki „Cyfrowa modernizacja Polski”.. (info)


Technologie wsparte wiedzą – i nowym wizerunkiem

Technologie wsparte wiedzą – i nowym wizerunkiem [26.09.2013] Nowa nazwa, nowy logotyp oraz nowa strona www - firma FSi, od 14 lat tworząca systemy informatyczne, narzędzia marketingowe online oraz serwisy i sklepy internetowe, zmienia swój wizerunek... (info)

Wirtualne zespoły: globalne myślenie i globalna współpraca [26.09.2013] Efektywna praca w wirtualnych zespołach to temat nabierający coraz większego znaczenia w firmach na całym świecie. Taka metoda pracy wymaga określonych umiejętności, których można i trzeba się uczyć... (info)

Nadeszła pora na ogrodowe rewolucje [26.09.2013] Wraz z końcem sezonu letniego, w ogrodach i na działkach gołym okiem widać, jak natura zaczyna przygotowywać się na nadejście chłodniejszych dni... (info)


Nowy program lojalnościowy w sklepach Żabka oraz Freshmarket

Nowy program lojalnościowy w sklepach Żabka oraz Freshmarket [26.09.2013] 25 września 2013 roku specjalnie dla lojalnych klientów w sieciach sklepów Żabka oraz Freshmarket ruszył nowy program lojalnościowy o nazwie „Nóż, plusz i już”... (info)


Żagiel Med z ISO 9001:2008

Żagiel Med z ISO 9001:2008 [26.09.2013] Spółka Żagiel Med opracowała oraz wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008 w swoich placówkach. To standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie... (info)


Katowicki biurowiec pierwszy w Polsce

Katowicki biurowiec pierwszy w Polsce [26.09.2013] Katowicki biurowiec GOEPPERT-MAYER jako pierwszy w Polsce uzyskał prestiżowy międzynarodowy certyfikat BREEAM International na poziomie „Outstanding”. Jest to drugi budynek w Europie z tak wysoką oceną... (info)


Kaspersky Lab przestrzega przed nową kampanią cyberszpiegowską

Kaspersky Lab przestrzega przed nową kampanią cyberszpiegowską "Icefog" [26.09.2013] Nowy trend: pojawienie się małych grup cyber-najemników, które można wynająć do przeprowadzenia błyskawicznych operacji o chirurgicznej precyzji.. (info)


Śląska Jesień ze Zdrowiem już w czwartek

Śląska Jesień ze Zdrowiem już w czwartek [26.09.2013] Agora Bytom nadaje rytm miastu oraz…zdrowiu! Już 26 września galeria zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne, porady lekarskie i kosmetyczne oraz promocje zdrowej żywności w ramach ,,Śląskiej Jesieni ze Zdrowiem’’.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...