informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Rafał Patzer dołącza do Finamo

Rafał Patzer dołącza do Finamo [26.09.2008] Kolejne osoby dołączają do Finamo, najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmy doradztwa finansowego w Polsce. Zespół Finamo wzmocnił Rafał Patzer, który objął funkcję Kierownika Produktów ds. inwestycji i ubezpieczeń w Finamo SA... (info)


Obudowy PIANO pokryte lakierem fortepianowym – elegancja i jakość

Obudowy PIANO pokryte lakierem fortepianowym – elegancja i jakość [26.09.2008] Wyrafinowany wygląd to tylko jedna z cech obudów z serii PIANO marki iBOX. Najwyższa staranność wykonania i szlachetne materiały (stal oraz wysokiej jakości tworzywa sztuczne), a także znakomita wentylacja wnętrza - to kolejne z nich... (info)


Z pilotem w ręku poznasz świat

Z pilotem w ręku poznasz świat [26.09.2008] Media Service prezentuje ekskluzywną kolekcję filmów dokumentalnych Discovery, przeznaczonych dla każdego miłośnika podróży, egzotycznego świata zwierząt oraz nowoczesnych technologii i nauki... (info)

FENomenalny dziesięciolatek [26.09.2008] Konsorcjum FEN świętuje jubileusz dziesięciolecia swojej działalności na rynku IT. Wydarzeniu towarzyszy cykl spotkań z Partnerami Konsorcjum FEN, które odbywają się w ośmiu miastach Polski... (info)


Multi Communications ponownie z Ramą

Multi Communications ponownie z Ramą [26.09.2008] Agencja Multi Communications już po raz trzeci realizuje program edukacyjny Smak zdrowia skierowany do szkół podstawowych, promujący ideę zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej... (info)


Multi Communications ruszyła z II edycją programu „Jem kolorowo!”

Multi Communications ruszyła z II edycją programu „Jem kolorowo!” [26.09.2008] Multi Communications po raz drugi ruszyła z programem edukacyjnym „Jem kolorowo!”, realizowanym dla marki KNORR. Program promuje zdrowe żywienie wśród dzieci ze szczególnym uwzględnieniem warzyw... (info)


Wszystko w zasięgu ręki

Wszystko w zasięgu ręki [26.09.2008] Rynek mieszkaniowy wchodzi w fazę stabilizacji, mieszkania sprzedają się wolniej. Według obliczeń analityków z firmy Knight Frank w połowie bieżącego roku na rynku pierwotnym w Warszawie było dostępnych 16,6 tys. mieszkań... (info)


BenQ E2200HDA - kolejny monitor Full HD 16:9

BenQ E2200HDA - kolejny monitor Full HD 16:9 [26.09.2008] Ekran 21,5 cala, dynamiczny kontrast 10000:1 (DCR) , dwie lampy podświetlające ekran (zamiast 4) - 25% oszczędność energii i bardziej przyjazny środowisku... (info)


Wedi – piękne wnętrza już od ćwierć wieku

Wedi – piękne wnętrza już od ćwierć wieku [26.09.2008] Setki osób pracujących nad produktami jutra, kilkadziesiąt oddziałów na całym świecie i najważniejsze certyfikaty jakości. A wszystko zaczęło się 25 lat temu od małego, rodzinnego przedsiębiorstwa... (info)

15 lat Stowarzyszenia PASE [26.09.2008] PASE – Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych obchodzi w tym roku 15-lecie działalności. Stowarzyszenie zrzesza szkoły językowe, które przeszły rygorystyczne inspekcje zapewniają wysoki poziom oferowanych usług szkoleniowych... (info)


Jabłko z życzeniami owocnej nauki

Jabłko z życzeniami owocnej nauki [26.09.2008] W ramach promocji nauki języków Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua zorganizowała na warszawskich ulicach akcję rozdawania jabłek. Podczas happeningu w centralnych punktach stolicy w ciągu kilku tygodni zostanie rozdanych 6 ton owoców... (info)


NComputing dostarcza milionowy terminal i umacnia pozycję lidera wirtualizacji.

NComputing dostarcza milionowy terminal i umacnia pozycję lidera wirtualizacji. [26.09.2008] Warszawa, 19/09/2008 – NComputing, światowy lider w dziedzinie wirtualizacji, poinformował o dostarczeniu milionowego terminalu dostępowego do komputera... (info)

Komentarz Expandera: Indeksy krążą wokół lipcowych dołków (26.09.2008) [26.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Na ostatniej sesji tego tygodnia rynki stają przed poważnym wyzwaniem. Okazuje się, że plan pomocy dla amerykańskich instytucji finansowych może nie zostać szybko przyjęty przez Kongres w USA... (info)

Aluplast otrzymał tytuł „Odkrycie roku 2008” [26.09.2008] Rywalizacja w IV edycji programu konsumenckiego Laur Klienta 2008 została zakończona. Konsumenci docenili innowacyjność oraz szeroką ofertę firmy i wyróżnili aluplast „Laurem Konsumenta - Odkrycie Roku 2008” wśród dostawców systemów okiennych z PVC... (info)


Zabezpiecz swoje oczy nie tylko przed promieniami…

Zabezpiecz swoje oczy nie tylko przed promieniami… [26.09.2008] Za oknami plucha, szaruga i nieprzyjemny wiatr. Widać, że Jesień zagościła u nas na całego, choć według kalendarza zaczyna się właśnie dzisiaj.Z pewnością dla osób uprawiających sporty to znak by odpowiednio zabezpieczyć się na ten jesienny okres... (info)

Efektywność energetyczna made in Germany - innowacyjne produkty aluplast [26.09.2008] „Oszczędzać energię, obniżać koszty, zapewniać przyszłość!“ - to motto przyświecające firmie aluplast, która koncentruje się przede wszystkim na rozwijaniu energooszczędnych i ekonomicznych produktów, zmniejszających zużycie energii w przyszłości... (info)


Jesienna obniżka cen bielizny Playtex...nie przegap!

Jesienna obniżka cen bielizny Playtex...nie przegap! [26.09.2008] Specjalnie dla Kobiet wymagających, których natura obdarzyła nieco większym biustem producent amerykańskiej marki Playtex postanowił obniżyć ceny bielizny.. (info)


Kobietki pamiętajcie 30 września świętują wszyscy Chłopcy i Mężczyźni!!!

Kobietki pamiętajcie 30 września świętują wszyscy Chłopcy i Mężczyźni!!! [26.09.2008] Święto obchodzone jako „Dzień Chłopaka” najprawdopodobniej powstało przez analogię do Dnia Kobiet. Jak podaje angielska wikipedia „International Men’s Day”czyli Dzień Mężczyzny był po raz pierwszy obchodzony w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago... (info)

Jak ryby to tylko z Vegetą Mix do ryb! [26.09.2008] Menu nowoczesnego człowieka to przemyślana i zrównoważona kombinacja wszystkich potrzebnych organizmowi składników. Ryby posiadają ich tak wiele, że powinny stać się stałym komponentem naszego jadłospisu... (info)

Oracle udostępnia rozwiązanie Oracle Beehive [26.09.2008] Na konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco Oracle przedstawił Oracle Beehive - produkt, który pozwala firmom na bezpieczną komunikację i umożliwia współpracę w ramach procesów biznesowych... (info)


Zagraj w Szalone Czoło z Misiem Haribo

Zagraj w Szalone Czoło z Misiem Haribo [26.09.2008] Uwielbiana przez dzieci na całym świecie gra Hedbanz od września dostępna jest również w Polsce, pod nazwą Szalone Czoło. Do wyśmienitej zabawy dołączyli bohaterowie Haribo, których znajdziesz na 5 kartach nowej gry firmy EPEE... (info)

Coraz niższe loty [26.09.2008] Jeszcze w ubiegłym roku branża lotnicza na świecie miała się całkiem nieźle, osiągając zysk na poziomie 8 mld USD. Za bieżący rok będą liczone wielomiliardowe straty... (info)


Zmiany w Globus Polska

Zmiany w Globus Polska [26.09.2008] Firma Globus Polska wydzieliła ze swoich struktur odrębny dział marketingu. Na jego czele stanęła zatrudniona wiosną br. Monika Faliszek. W 2006 roku Globus Polska Sp. z o.o. dołączyła do francuskiej grupy CECAB... (info)


Plakat hiszpański z wizytą w Wilanowie

Plakat hiszpański z wizytą w Wilanowie [26.09.2008] Od 25 września 2008 roku w Nowej Galerii Muzeum Plakatu w Wilanowie będzie można oglądać prezentację prac plakacistów hiszpańskich. Firma Konica Minolta, partner wspierający Muzeum Plakatu w Wilanowie, zaprasza na wystawę „Walencja w plakacie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...