informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 41


W harmonii ze zdrowiem

W harmonii ze zdrowiem [26.09.2007] Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury to sok dla wszystkich. Zawiera niezwykłe bogactwo witamin i mikroelementów, a także sole mineralnie i węglowodany. Świetnie nadaje się dla osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia i dbających o linię... (info)


Przegoń chorobę aronią – Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury

Przegoń chorobę aronią – Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury [26.09.2007] Jesienny chłód i brak słońca to czas, kiedy powinniśmy szczególnie zadbać o nasze zdrowie. Nie sięgajmy po leki, uprzedźmy chorobę – pomoże nam w tym Świeżo Tłoczony Sok Aroniowy Ogrody Natury... (info)


Otwarcie salonu Ruck Zuck w Lesznie

Otwarcie salonu Ruck Zuck w Lesznie [26.09.2007] W połowie września 2007 w Lesznie został otwarty kolejny sklep największej w Polsce sieci sprzedaży podłóg i drzwi - Ruck Zuck. To pierwszy salon Ruck Zuck w tym wielkopolskim mieście... (info)

Reklama leków a prawo – kolejna konferencja MMS [26.09.2007] MMS (Medical Marketing Services) zaprasza na konferencję „Reklama produktów leczniczych – zmiany w Prawie Farmaceutycznym, orzecznictwo GIF, odpowiedzialność prawna”... (info)


Startuje udźwiękowiony serwis internetowy z ofertami pracy dla niepełnosprawnych

Startuje udźwiękowiony serwis internetowy z ofertami pracy dla niepełnosprawnych [26.09.2007] Rusza prawdopodobnie pierwsza w Polsce w pełni udźwiękowiona strona internetowa dla niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia, stworzona przez firmę prywatną... (info)


Dj Magazine już wkrótce w Polsce!

Dj Magazine już wkrótce w Polsce! [26.09.2007] Dj Mag to prestiżowe pismo o tematyce klubowej, które powstało w Londynie 16 lat temu. W ciągu całego okresu funkcjonowania Dj Mag zyskał uznanie w branży muzycznej. W grudniu 2007 ukaże się pierwszy numer polskiej edycji magazynu... (info)

PONAR Wadowice znacznie rozszerzy produkcję [26.09.2007] Zakup zorganizowanej części przedsiębiorstwa Georyt oraz przyszłą współpracę produkcyjno-handlową z grupą kapitałową Famur przewiduje list intencyjny podpisany dziś przez Ponar Wadowice. Szczegółowe umowy spółki podpiszą do końca października tego roku... (info)

Konica Minolta wspiera wystawę plakatu japońskiego [26.09.2007] W Muzeum Plakatu w Wilanowie odbędzie się wystawa „Plakat japoński – dzisiaj”, prezentująca prace pochodzące z prestiżowej kolekcji Dai Nippon Printing Archives of Graphic Design w Tokio... (info)

Auto-Boss wystartuje w Półmaratonie 4energy [26.09.2007] Auto-Boss, wielooddziałowy dealer samochodów marki Ford i Volvo z województwa śląskiego, podjął współpracę z organizatorami Półmaratonu 4energy.pl. Dealer udostępni cztery samochody, które zostaną wykorzystane do zabezpieczenia biegu... (info)

Bitwa na covery [26.09.2007] Cztery zespoły zmierzą się w decydującym starciu Muzycznej Bitwy. Finałowy koncert jest częścią akcji promującej młode grupy muzyczne z Dolnego Śląska. Gwiazdą piątkowego koncertu (28 września 2007) będzie zespół Bracia... (info)


Gwiżdżąc na niedźwiedzie

Gwiżdżąc na niedźwiedzie [26.09.2007] Ośmioosobowa polska ekspedycja pod nazwą Syberia 2007, współorganizowana przez Bogusława Ogrodnika z BERGSON Team, jako pierwszy polski zespół off roadowy przedarła się przez bezdroża Syberii wzdłuż Bajkalsko-Amurskiej Magistrali... (info)

Z IPFON do Kraju Kwitnącej Wiśni za 1 grosza! [26.09.2007] W najbliższą niedzielę, 30 września, będziemy kibicować Robertowi Kubicy podczas Grand Prix Japonii. Za naszym rodakiem do tego kraju podąża również promocja IPFON związana z wyścigami Formuły 1... (info)

Short-lista dla kampanii ekologicznej wybrana! [26.09.2007] Euro RSCG Poland, Martis Communication & Strategy oraz Mather Communictions – to trzy agencje reklamowe, które zostały zaproszone przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA Polska do drugiego etapu konkursu na kampanię ekologiczną... (info)

Advantech X-Ring [26.09.2007] Zarządzalne Switche Ethernetowe EKI z pierścieniem Advantech X-Ring umożliwiają stworzenie sieci reundantnych w których rekonifuracja połączenia, w przypadku przerwy na linii pierścienia 100/1000Mbps, jest krótsza niż 10ms... (info)


Kampania „Pij mleko! Będziesz wielki” odpowiedzią na problem społeczny

Kampania „Pij mleko! Będziesz wielki” odpowiedzią na problem społeczny [26.09.2007] „Pij mleko! Będziesz wielki” to najbardziej znana i najdłużej trwająca polska kampania społeczna, która właśnie ma swoją kolejną, już piątą odsłonę. W roli głównej występuje MLEKO,.. (info)

Lider telefonii komórkowej dołączył do IAA [26.09.2007] Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA w Polsce ma nowego członka wspierającego - szeregi organizacji zasilił jeden z największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce - firma Polkomtel S.A... (info)


Bażant na polskim stole

Bażant na polskim stole [26.09.2007] Firma Rolnik jest dystrybutorem oryginalnego sprowadzanego prosto z Węgier koncentratu pomidorowego o nazwie „Aranyfacan”, co w tłumaczeniu oznacza Złotego Bażanta... (info)

MacCoffee zmienia siedzibę [26.09.2007] Polskie przedstawicielstwo Future Enterprises Pte Ltd – producenta kawy MacCoffee – zmieniło adres. Nowe biuro znajduje się na warszawskim Wilanowie, przy ul. Kubickiego 19 lok.3... (info)


Mieszanka studencka … nie tylko dla studenta

Mieszanka studencka … nie tylko dla studenta [26.09.2007] Marka Helio®, ekspert w świecie bakalii i suszonych owoców wprowadziła na rynek mieszankę studencką w poręcznej gramaturze 100 gram, doskonałą do bezpośredniego spożycia jak i do ciast, deserów oraz sałatek i musli... (info)

Advantech Solution Day 2007 - seminarium poświęcone automatyce przemysłowej [26.09.2007] Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w jednodniowym seminarium Advantech eAutomation Solution Day 2007. Będzie ono dobrą okazją do zapoznania się z nowymi propozycjami firmy Advantech do zastosowań w systemach automatyki... (info)


Tapety, tynki dekoracyjne, kompozycje kolorystyczne. Projektanci Artdesign

Tapety, tynki dekoracyjne, kompozycje kolorystyczne. Projektanci Artdesign [26.09.2007] W architekturze wnętrz powraca moda na bogatą dekorację. Chcemy, by nasze wnętrza były jednocześnie nowoczesne i eleganckie, a przede wszystkim by posiadały to coś, co nazywamy „duszą”... (info)


Małe mieszkanie - projektanci Artdesign

Małe mieszkanie - projektanci Artdesign [26.09.2007] W małych mieszkaniach należy myśleć o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Dobrze, aby przestrzeń pozostała czysta bez zbędnych elementów, dlatego dobrze wygospodarować w układzie ścian ukrytą szafę, mini garderobę, która pomieści większości rzeczy... (info)


Accouncki awans w Grupie Fresh

Accouncki awans w Grupie Fresh [26.09.2007] We wrześniu Grupa Fresh, w drodze wewnętrznego awansu, zyskała pracownika na stanowisku Account Executive - Paulinę Kwiatek. Paulina awansowa ze stanowiska juniorskiego... (info)


Architektura wnętrz gabinetów medycznych

Architektura wnętrz gabinetów medycznych [26.09.2007] W czasach, kiedy pacjent wybiera lekarza, wizerunek estetyczny gabinetu lekarskiego nabiera szczególnej wagi. Jego wnętrze powinno być zaprojektowane przez doświadczonego projektanta, tak aby spełniało współczesne normy i wymagania... (info)

Gestetner w gabinecie prezydenta RP [26.09.2007] ATA-INT. Ltd, firma doradczo - wdrożeniowa zajmująca się wyłączną dystrybucją urządzeń marki Gestetner w Polsce, po raz kolejny zaangażowała się w działania na rzecz kultury polskiej... (info)

Architektura wnętrz obiektów handlowych - oświetlenie, kolor, proporcje. [26.09.2007] Światło i kolor budują atmosferę sklepu, są czynnikami współtworzącymi filozofię marketingową. Spełniają już nie tylko funkcję użytkową, tworząc dobre warunki widzenia, ale są stosowane w szerszym aspekcie... (info)


Schody we wnętrzu

Schody we wnętrzu [26.09.2007] Schody są pierwszoplanowym elementem architektury przestrzeni domowej. W ciągu ostatnich lat ponownie nabrały szczególnego wymiaru - pełniąc swą funkcję użytkową stały się jednocześnie elementem kompozycji wnętrza i jego dekoracją... (info)


Nowe biurkowe skanery A3 Musteka

Nowe biurkowe skanery A3 Musteka [26.09.2007] W ofercie Veracomp pojawiły się dwa nowe skanery Musteka - ScanExpress A3 USB 600 Pro i 1200 Pro. Modele te obsługują rozdzielczość 1200 dpi i kosztują nieco ponad 500 zł brutto, a do tego oferują pełne, polskojęzyczne wersje użytecznego oprogramowania... (info)

Dom przyjazny dla dziecka. [26.09.2007] W pierwszych latach życia dziecko zdobywa doświadczenia, które kształtują jego stosunek do siebie i świata. Należy zwrócić uwagę, aby dom, w którym przebywa był dostosowany do jego potrzeb i wymagań... (info)

Akustyka w architekturze wnętrz [26.09.2007] Architektura przestrzeni domowej jest nierozerwalnie związana z akustyką. Układ funkcjonalny, kubatura wnętrza oraz materiały zastosowane na podłodze, ścianach i suficie mają ogromny wpływ na sposób rozchodzenia się fali dźwiękowej... (info)


Profesjonalny projektor DLP przeznaczony do ciągłej pracy - NEC NP4000

Profesjonalny projektor DLP przeznaczony do ciągłej pracy - NEC NP4000 [26.09.2007] NEC Display Solutions prezentuje flagowy produkt swojej profesjonalnej linii projektorów instalacyjnych w postaci modelu NP4000. Produkt przeznaczony jest do instalacji w aplikacjach wymagających potężnego źródła światła oraz doskonałej wydajności... (info)

Fild.NET radzi, jak wdrożyć CRM z głową [26.09.2007] Szybki zwrot kosztów z wdrożenia systemu CRM zależy od właściwego doboru oprogramowania oraz jego ścisłego zintegrowania z pozostałymi aplikacjami w firmie - taką tezę zaprezentował Fild.NET podczas konferencji poświęconej CRM... (info)


Kolor w architekturze wnętrz

Kolor w architekturze wnętrz [26.09.2007] Kolory odbieramy subiektywnie, dlatego też powinniśmy je dobierać zgodnie z naszymi upodobaniami, potrzebami i panującą modą. Nie należy jednak zapominać o psychologicznych i optycznych właściwościach barw... (info)

Web Address & Device Manager - urządzenia wielofunkcyjne pod kontrolą [26.09.2007] ATA-INT. Ltd, firma doradczo - wdrożeniowa zajmująca się wyłączną dystrybucją urządzeń marki Gestetner w Polsce, wprowadziła do swojej oferty nowe, autorskie oprogramowanie Web Address & Device Manager... (info)


Ciastka Bahlsen w ofercie Tchibo Coffee Service Polska

Ciastka Bahlsen w ofercie Tchibo Coffee Service Polska [26.09.2007] Ciastka jako przepyszny dodatek do kaw Tchibo Coffee Service zarówno do biur i gastronomii.Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o. rozpoczęło współpracę z Bahlsen Sweet Sp. z o.o.... (info)


Nowe urządzenia wielofunkcyjne MX-M350 i MX-M450

Nowe urządzenia wielofunkcyjne MX-M350 i MX-M450 [26.09.2007] Firma Sharp przedstawiła dwa nowe wielofunkcyjne urządzenia cyfrowe z serii MX. Oba modele charakteryzuje elastyczność i bezpieczna praca. Szeroki wybór dostępnych opcji – czyni z MX-M350 i MX-M450 optymalne urządzenia dla potrzeb dynamicznego biznesu... (info)


Tajemnice oświetlenia

Tajemnice oświetlenia [26.09.2007] Rozwój nowoczesnych technologii oświetleniowych oraz nowe rozwiązania materiałowo-konstrukcyjne stworzyły niesamowite możliwości budowania architektury wnętrza światłem... (info)


Concept Publishing Polska wspomaga domy dziecka.

Concept Publishing Polska wspomaga domy dziecka. [26.09.2007] Concept Publishing Polska z siedzibą w Warszawie wsparła akcję charytatywno-edukacyjną organizowaną przez Project Management Institute ( PMI Gdańsk Poland Charter ).. (info)


Sztuka w drodze

Sztuka w drodze [26.09.2007] Spółka JAS-FBG na zlecenie Fundacji dla Śląska zorganizowała transport 67 prac śląskich artystów na wystawę „Z Głębi- sztuka śląskich malarzy nieprofesjonalnych” zorganizowaną w Monachium... (info)

Communication Unlimited u psychiatry [26.09.2007] W Polsce na zaburzenia natury psychicznej cierpi około 6 milionów osób, a problem zdrowia psychicznego może dotknąć, niestety, każdego z nas – jeśli nie osobiście, to przez kontakt z osobami chorymi - członkami rodziny, znajomymi, bliskimi... (info)

Infovide-Matrix będzie wdrażać rozwiązanie update CRM [26.09.2007] Infovide-Matrix S.A. – wiodący dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT, lider polskiego rynku CSI (Consulting & Solutions Implementation) – oraz spółka update CRM S.A. – czołowy europejski dostawca rozwiązań CRM – podpisały umowę partnerską... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...