informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 38

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 26.08.2008 [26.08.2008] GPW w dół przy niskich obrotach. Pod wpływem wczorajszych zniżek na Wall Street, wtorkową sesję na GPW indeksy rozpoczęły od spadków. Podobnie jak w poniedziałek, notowaniom towarzyszyły bardzo niewielkie obroty... (info)

Budowa Centrum Przetwarzania Danych dla Narodowego Funduszu Zdrowia [26.08.2008] SOLIDEX w dniu 18 lipca 2008 roku podpisał umowę, obejmującą dostawę i wdrożenie zespołu urządzeń do Centrum Przetwarzania Danych (CPD) w Narodowym Funduszu Zdrowia... (info)

Condite wygrywa przetarg [26.08.2008] Condite, firma budowlana należąca do Grupy Kapitałowej Kolporter, wygrała przetarg na przebudowę i rozbudowę budynku biurowo-usługowego przy ul. Piotrkowskiej 12 w Kielcach. Wartość kontraktu to ponad 30 milionów złotych zł... (info)


Nowe stacje dokujące Unitek w ofercie FEN

Nowe stacje dokujące Unitek w ofercie FEN [26.08.2008] W ofercie Konsorcjum FEN – jednego z czołowych dystrybutorów IT z wartością dodaną (VAD) w Polsce – pojawiły się dwa modele stacji dokujących marki Unitek z wbudowanymi czytnikami kart pamięci i dodatkowymi portami USB... (info)


Letni powiew zimą

Letni powiew zimą [26.08.2008] Czy to nie cudowne uczucie – w środku mroźnej zimy napić się aromatycznego, ciepłego kompotu z wiśni, który swym zapachem wypełnia cały dom? Niewątpliwie... (info)


Nowoczesna seria liftingująca CHANTARELLE

Nowoczesna seria liftingująca CHANTARELLE [26.08.2008] Seria przeznaczona dla cery ze zmarszczkami, suchej i wiotkiej z uszkodzonym kolagenowym matrix, o zmniejszonej grubości włókien, z utraconą sprężystością i elastycznością... (info)


Botosine 20% CHANTARELLE - intensywne pepto-serum na zmarszczki

Botosine 20% CHANTARELLE - intensywne pepto-serum na zmarszczki [26.08.2008] Niezwykle skuteczna niwelacja zmarszczek dzięki 20% Botosine! Hit jesieni 2008 - absolutna nowość CHANTARELLE. Seria kawiorowa wzbogacona o mocne serum wypłycające zmarszczki... (info)

Student potrafi [26.08.2008] Powiedzenie, że nie samą nauką student żyje, znane jest nie od dziś. Zna je także Szymon Zdrojewski z Wyższej Szkoły Logistyki, który będąc na drugim roku studiów postanowił założyć własną firmę... (info)


Przydatna wiedza zamknięta w książeczce

Przydatna wiedza zamknięta w książeczce [26.08.2008] Zakup wygodnego i ergonomicznego krzesła czy fotela biurowego to zwykle inwestycja na lata. Producenci prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, mechanizmach i wzornictwie... (info)

SYNTEA S.A. może pozyskać z funduszy UE dodatkowe 6,4 mln zł [26.08.2008] PARP zaakceptowała od strony formalnej wniosek Międzynarodowego Centrum Szkoleń i Kompetencji, wchodzącego w skład grupy kapitałowej Syntea S.A., na szkolenia kadr w zakresie wykorzystania zintegrowanych systemów do zarządzania klasy ERP... (info)


Bo w branży B2B bezcenny jest golf

Bo w branży B2B bezcenny jest golf [26.08.2008] Armada Fleet Management sponsorem golfa została 6 lat temu. Od 3 lat sponsoruje cykl Armada / Deutsche Bank Pro-Am Tour i stała się brandem rozpoznawalnym przez większość golfistów w Polsce... (info)


VEDIA SRS-210BS – Niebieska rewolucja

VEDIA SRS-210BS – Niebieska rewolucja [26.08.2008] VEDIA S.A. spółka notowana na rynku New Connect, zaprezentowała nowe słuchawki SRS-210BS, wykorzystujące transmisje danych bleutooth 2.0. Słuchawki posiadają specjalny chip firmy Wolfson wzmacniający dźwięk i polepszający jego jakość... (info)


Gdy firma potrzebuje floty

Gdy firma potrzebuje floty [26.08.2008] Potrzebujemy samochodów. Samochody trzeba kupować, wymieniać, utrzymywać, serwisować. Czy zawsze? Car Fleet Management – czyli usługi wynajmu długoterminowego i zarządzania flotą, to jedno z najszybciej zdobywających rynek rozwiązań logistycznych... (info)


Asmax obsypuje Partnerów złotem

Asmax obsypuje Partnerów złotem [26.08.2008] Asmax, producent urządzeń bezprzewodowego i szerokopasmowego dostępu do Internetu, wspólnie z wyłącznym dystrybutorem Veracomp, zorganizował dla partnerów handlowych promocję, dzięki której mogą oni zdobyć sztabki złota... (info)


Superwydajne grzejniki Clima Canal

Superwydajne grzejniki Clima Canal [26.08.2008] Clima Canal firmy Jaga to prawdziwy produkt przyszłości. Niewielki, superwydajny grzejnik kanałowy łączy w sobie aż trzy systemy: grzewczy, wentylacyjny i klimatyzacyjny... (info)


Nemo, konik morski a może rekin ?

Nemo, konik morski a może rekin ? [26.08.2008] Niezmiernie miło nam poinformować wszystkich miłosników morskiego świata, iż w Krakowie przy ul. Starowiślnej 18 powstał Instytut Akwarystyki Morskiej... (info)


Już jest! Nowy katalog produktów Komserwis PPH!

Już jest! Nowy katalog produktów Komserwis PPH! [26.08.2008] Miło nam poinformować o wydaniu kolejnej edycji katalogu produktów Komserwis PPH - Świata Małej Architektury 2009/2010. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie informacje były przekazane w sposób przejrzysty i łatwy do odnalezienia... (info)


Niepowtarzalna gama kolorystyczna dachówek

Niepowtarzalna gama kolorystyczna dachówek [26.08.2008] Wartość funkcjonalna i jakość materiałów budowlanych, to jedne z podstawowych kryteriów, na które zwraca się uwagę przy budowie domu jednorodzinnego. Nie mniej ważne są jednak również walory estetyczne... (info)

Nowe programy Grupy Europ Assistance na świecie [26.08.2008] Nowy produkt Careassist w ofercie Europ Assistance Germany.Europ Assistance uzyskała 2 nagrodę IntraVerse za usługi oferowane w wirtualnym świecie Second Life... (info)

Santander Consumer Multirent razem z Europ Assistance Polska [26.08.2008] Przedmiotem ubezpieczeń jest świadczenie usług assistance dla ubezpieczonych Klientów Santander Consumer Multirent w momencie zaistnienia zdarzenia przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na terenie kraju lub za granicą, zgodnie z wybranym wariantem... (info)

Pakiet Podróżnika z Europ Assistance Polska [26.08.2008] Po raz pierwszy w Polsce PTK Centertel i Generali zaoferowały klientom sieci Orange dostęp do informacji turystycznej wraz z ubezpieczeniem podróżnym, uruchamiane przez SMS... (info)

Plany urlopowe Europejczyków- lato 2008 [26.08.2008] Grupa Europ Assistance, we współpracy z instytutem badawczym Ipsos, przeprowadziła w tym roku ósme już, cykliczne badanie dotyczące planów urlopowych Europejczyków... (info)

Nowy, taneczny spot Maoam [26.08.2008] Pod koniec sierpnia rozpoczyna się jesienna kampania reklamowa marki Maoam oparta na nowym, tanecznym spocie. Emisje filmów reklamowych zaplanowano w największych stacjach telewizyjnych oraz na kanałach skierowanych do dzieci i nastolatków... (info)


Pożegnanie lata

Pożegnanie lata [26.08.2008] „Sznur kormoranów w locie splątał się/Pożegnał ciepły dzień” - śpiewał kiedyś Piotr Szczepanik. Już wkrótce będziemy zmuszeni powiedzieć „Do widzenia” latu i przygotować się na przywitanie jesieni, potem zimy... (info)

Konkurs Wyższej Szkoły Europejskiej - wygraj miejsce na studiach podyplomowych! [26.08.2008] Wyższa Szkołą Europejska przygotowała specjalny konkurs - wystarczy odpowiedzieć na pytania quizowe i umieścić zdjęcie, aby wziąć udział w walce o miejsce na studiach podyplomowych... (info)

Atramentowe wkłady ARMOR [26.08.2008] ARMOR Polska wprowadziła do swojej oferty nowe wkłady atramentowe do drukarek Canon PIXMA, które są odpowiednikami Cli-8 i PGi-5. Mogą być stosowane zamiennie, bądź równocześnie z oryginalnymi tuszami... (info)

Komentarz Expandera: Giełda broni wsparć, zamiast atakować opory (26.08.2008) [26.08.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Na tle amerykańskiego parkietu rozczarowanie przebiegiem poniedziałkowych notowań na naszym rynku nie jest duże... (info)


Tak ciepło, tak prosto

Tak ciepło, tak prosto [26.08.2008] Sezon grzewczy zbliża się małymi krokami. W nadchodzące chłodne dni głównym źródłem ciepła będzie instalacja grzewcza, której często daleko do doskonałości. Aby poprawić jej efektywność i funkcjonalność, warto uzupełnić ją o regulator temperatury... (info)


Wydajność dla profesjonalistów - ARISTO Prestige 1810

Wydajność dla profesjonalistów - ARISTO Prestige 1810 [26.08.2008] Firma COMES S.A. – największy producent notebooków w Europie Środkowej i Wschodniej – rozszerzyła swoją ofertę o nowy model komputera przenośnego, będący kontynuacją najpopularniejszej serii notebooków producenta... (info)


Po prostu ON!

Po prostu ON! [26.08.2008] Odpowiednie krzesło biurowe to takie, które zapewnia maksymalny komfort użytkownikowi, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. O jakości i użyteczności takiego fotela biurowego świadczy zatem nie tylko jego wygląd,.. (info)

JCommerce przejmuje Władzę [26.08.2008] JCommerce Sp. z o.o. podpisała kontrakt z Władzą Wdrażającą Programy Europejskie (WWPE). Zadaniem krakowskiej firmy będzie stworzenie, wdrożenie i nadzór powykonawczy Modułu Obsługi Projektów Programów Operacyjnych: Innowacyjna Gospodarka oraz Kapitał Ludzki... (info)

Altar Contact Center usprawni pracę ekspertów z HumanWork Sale Division [26.08.2008] Spółka Altar podpisała kontrakt, na mocy którego HumanWork Sale Division prowadzący ourtsourcingowe call center, dołączy od września br. do firm korzystających z platformy Altar Contact Center... (info)

IT Vision wprowadza nowe rozwiązanie dla międzynarodowego usługodawcy [26.08.2008] IT Vision Sp. z o.o. zakończyła wdrożenie zintegrowanego systemu Microsoft Dynamics-NAV w firmie Airbites Polska, która jest międzynarodowym dostawcą usług internetowych i telekomunikacyjnych... (info)

IKEA od środka – wycieczka studentów WSL do Com40 [26.08.2008] 17 czerwca 2008r. grupa studentów Wyższej Szkoły Logistyki odwiedziła największe centrum konsolidacyjne IKEA w Europie. Studenci mieli okazję zobaczyć od kuchni dobrą organizację pracy firmy IKEA dzięki współpracy pomiędzy WSL a szwedzką firmą... (info)

Czterech nowych konsultantów On Board PR. [26.08.2008] Czterech nowych konsultantów On Board PR. Do zespołu On Board PR dołączyły: Małgorzata Czerepak, Barbara Matusik, Katarzyna Matuszewska i Katarzyna Fabjaniak... (info)

ViDiS wyłącznym dystrybutorem marki BI-OFFICE w Polsce ! [26.08.2008] Z przyjemnością informujemy, że ViDiS został wyłącznym dystrybutorem produktów biurowych portugalskiej firmy Bi-Silque. Bi-Silque to znany producent systemów komunikacyjnych i prezentacyjnych... (info)


Vancouver Box

Vancouver Box [26.08.2008] Rodzina siedzisk Vancouver od maja wzbogacona została o nową linię - fotele i kanapy BOX, które znakomicie nadają się do poczekalni, recepcji i innych miejsc w firmach, wyposażanych w wygodne siedziska... (info)


Ligo i Resso

Ligo i Resso [26.08.2008] Rodziny krzeseł Ligo i Resso to przykład produktów świetnie nadających się do wnętrz restauracyjnych, punktów kawiarnianych czy pomieszczeń socjalnych w firmach. Wyróżnia je przede wszystkim prosta, minimalistyczna forma kubełków,.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...