informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 15


Pościel z satyną - na dobry, spokojny i zdrowy sen

Pościel z satyną - na dobry, spokojny i zdrowy sen [26.07.2007] Naturalna lekkość, miękkość i delikatność w dotyku niczym jedwab – oto wyjątkowa pościel firmy WOOL STAR. Wykonana z jednej strony z wełny merynosów australijskich, z drugiej zaś obszyta najwyższego gatunku satyną... (info)


Biurowa Łódź coraz bliżej – wykonawcy poszukiwani

Biurowa Łódź coraz bliżej – wykonawcy poszukiwani [26.07.2007] Realizuje się marzenie Łodzi o nowoczesnych biurowcach. FORUM 76 Business Centre, pierwsza inwestycja tego typu w mieście, otrzymało pozwolenie na budowę. Do końca sierpnia 2007 zostanie rozstrzygnięty przetarg na generalnego wykonawcę inwestycji... (info)


Pogoda w telefonie komórkowym

Pogoda w telefonie komórkowym [26.07.2007] Miłośnicy wiatru i wody, dzięki Wirtualnej Polsce, mogą w każdej chwili sprawdzać pogodę dla żeglarzy w swoich telefonach komórkowych. Portal zapewnił też użytkownikom dostęp do informacji o warunkach pogodowych na świecie... (info)


Grand Prix F1 nagrodą za zaangażowanie

Grand Prix F1 nagrodą za zaangażowanie [26.07.2007] Programy partnerskie to coraz częściej wykorzystywana forma nagradzania za zaangażowanie i aktywność sieci sprzedaży firmy. Nice Polska, lider na rynku automatyki do bram i rolet, korzysta z tych rozwiązań już kolejny rok... (info)

Rekordowe obroty Agito.pl [26.07.2007] W lipcu br. tegoroczne obroty internetowego marketu Agito.pl przekroczyły 53 mln zł, czyli sumę wygenerowaną w całym 2006 roku. W 2007 roku firma prognozuje, że obroty osiągną pułap 150 mln... (info)


Premiera MapaMap Pocket PC 4.02 – szybka nawigacja pod 2 mln adresów

Premiera MapaMap Pocket PC 4.02 – szybka nawigacja pod 2 mln adresów [26.07.2007] Uaktualnione mapy, 100 tys. nowych adresów, 262 nowe plany miejscowości, przyspieszenie działanie, wybór nawigacji tylko po drogach asfaltowych oraz wakacyjna promocja na mapy.. (info)

FreecoNet na lato z darmowymi minutami [26.07.2007] FreecoNet – platforma VoIP integrująca rozwiązania wielu operatorów i umożliwiająca rozmowy za darmo lub po najniższych stawkach - ma kolejną, wakacyjną promocję. Doładowując swoje konto we FreecoNet, można zdobyć ekstra zasilenie darmowymi minutami... (info)


W Wielkiej Wsi odbył się audyt certyfikacyjny konkursu Gmina Fair Play

W Wielkiej Wsi odbył się audyt certyfikacyjny konkursu Gmina Fair Play [26.07.2007] Wielka Wieś u jest jedną z siedmiu starających się o ten certyfikat gmin województwa małopolskiego. W powiecie krakowskim o tytuł Gminy Fair Play ubiega się również gmina Mogilany... (info)


Dwa razy na ludowo w Łęcznej pod Lublinem i w sieci Internet On-line

Dwa razy na ludowo w Łęcznej pod Lublinem i w sieci Internet On-line [26.07.2007] Jubileuszowy X Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych Łęczna 2007 w Łęcznej pod Lublinem i równolegle na żywo w sieci wwww i WAP. Fantastyczna, plenerowa impreza folklorystyczno-ludowa... (info)


Soudafoam SMX – piana na miarę wymogów Unii Europejskiej

Soudafoam SMX – piana na miarę wymogów Unii Europejskiej [26.07.2007] Soudal jako jedyna firma na świecie opracował i wprowadził na rynek piankę montażową, która nie zawiera izocyjanianów. Pianka została wyprodukowana w oparciu o opatentowaną przez Soudal technologię modyfikowanych polimerów SMX – Soudal Modified Xtension... (info)


Pierwszy lot i Zlot

Pierwszy lot i Zlot [26.07.2007] W czwartek 19 lipca swój pierwszy, sześciominutowy lot odbył na oczach licznych internautów pierwszy z dwójki młodych bocianów z obserwowanego na całym świecie gniazda w Przygodzicach w Wielkopolsce... (info)

Silikon w łazience [26.07.2007] Wilgotność powietrza w nieodpowiednio wentylowanej łazience często prowadzi do rozwoju grzybów i pleśni, szczególnie na styku kafelków i ceramiki sanitarnej. Aby uniknąć nieestetycznych, nalotów w tych miejscach należy zaopatrzyć się w uszczelniacz silikonowy... (info)

Soudal Modified Xtension [26.07.2007] Soudal jako jedyna firma na świecie opracował i wprowadził na rynek piankę montażową, która nie zawiera izocyjanianów. Pianka została wyprodukowana w oparciu o opatentowaną przez Soudal technologię modyfikowanych polimerów SMX – Soudal Modified Xtension... (info)


Nowe produkty Kaspersky Lab otrzymują logo Certified for Windows Vista

Nowe produkty Kaspersky Lab otrzymują logo Certified for Windows Vista [26.07.2007] Nowe produkty firmy Kaspersky Lab: Kaspersky Internet Security 7.0 oraz Kaspersky Anti-Virus 7.0 otrzymały logo Certified for Windows Vista. Programy zdobyły certyfikację po pomyślnym przejściu testów laboratorium certyfikującego Veritest... (info)


Sage Symfonia otrzymała Złoty Laur Klienta 2007

Sage Symfonia otrzymała Złoty Laur Klienta 2007 [26.07.2007] Sage Symfonia, wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, już po raz drugi zdobyła Złoty „Laur Klienta”, w kategorii „Oprogramowanie biznesowe dla przedsiębiorstw”... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...