informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.06.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Aparaty cyfrowe Samsung w łazienkach

Aparaty cyfrowe Samsung w łazienkach [26.06.2007] Polonia Indoor Advertising (PIA) realizuje kampanię najnowszej linii aparatów cyfrowych Samsung NV. Kampania indoorowa potrwa do końca lipca i stanowi atrakcyjne uzupełnienie kampanii telewizyjnej Samsunga... (info)

Oracle uruchamia globalny Dział Usług Finansowych [26.06.2007] Firma Oracle poinformowała, że jej nowy dział ogólnoświatowych usług finansowych udostępnił zintegrowany pakiet zgodnych ze standardami aplikacji branżowych dla banków, firm ubezpieczeniowych i innych instytucji sektora finansowego... (info)


EuroLingAssist usprawni pracę z anglojęzycznymi dokumentami prawnymi

EuroLingAssist usprawni pracę z anglojęzycznymi dokumentami prawnymi [26.06.2007] Kompleksowa pomoc językowa w pracy z anglojęzycznymi dokumentami prawnymi: słownik z niewyczerpanym zasobem wyrażeń i zwrotów prawniczych, kontekstowy słownik terminologii prawniczej, automatyczny tłumacz dokumentów prawnych i urzędowych... (info)


Feelings Waterproof marki Tikkurila – wodoodporne ściany w fińskim stylu

Feelings Waterproof marki Tikkurila – wodoodporne ściany w fińskim stylu [26.06.2007] Baseny, szkoły, hotele, zakłady produkcyjne to miejsca w których utrzymanie czystości oraz odporność na wilgoć są sprawą priorytetową. System FEELINGS WATERPROOF marki Tikkurila zapewnia profesjonalną ochronę ścian i sufitów... (info)


Kawa - mityczny napój.

Kawa - mityczny napój. [26.06.2007] Codziennie na świecie wypijanych jest półtora miliarda filiżanek kawy. Dlaczego wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez kawy? Aromatyczna wyostrza zmysły, podnosi wydajność i zwiększa nasze siły witalne.... (info)


Najlepsi studenci na staż!

Najlepsi studenci na staż! [26.06.2007] Zakończył się program Human.com, w ramach którego studenci wrocławskiej Wyższej Szkoły Handlowej wyjeżdżali za granicę na staże zawodowe w firmach branży turystycznej... (info)


Porozumienie w sprawie wodociągów i kanalizacji podpisane

Porozumienie w sprawie wodociągów i kanalizacji podpisane [26.06.2007] W czwartek 21 czerwca, w siedzibie Urzędu Gminy w sąsiednich Zielonkach po długich negocjacjach podpisano bardzo istotne z punktu widzenia Gminy Wielka Wieś trójstronne porozumienie..... (info)

Dbaj o swoją własność [26.06.2007] Podczas gdy Ty odpoczywasz na zasłużonym urlopie, pracowici rabusie mogą ogałacać twoje mieszkanie z dobytku. Dlatego podczas przygotowań do wyjazdu warto pomyśleć o czymś więcej niż tylko o zakupie nowego kostiumu kąpielowego... (info)

Grupa Fresh samplinguje dla NIVEA Polska [26.06.2007] Grupa Fresh zrealizowała kolejny projekt BTL ― akcję samplingową produktów do higieny intymnej NIVEA Intimate. Zadaniem Grupy Fresh było zaprojektowanie ulotki, dobranie kanałów dystrybucji docierających do grupy docelowej i nadzór nad wdrożeniem projektu... (info)


Wakacyjne horoskopy WP

Wakacyjne horoskopy WP [26.06.2007] Czy tego lata znajdziesz miłość? Czy spełnią się Twoje marzenia? Czy jesteście dobraną parą? Wirtualna Polska zdradza tajniki przyszłości w uruchomionych właśnie okazjonalnych letnich horoskopach... (info)


Z GP Batteries pieszo przez Karpaty

Z GP Batteries pieszo przez Karpaty [26.06.2007] GP Battery (Poland) zostało jednym ze sponsorów czteromiesięcznej, pieszej wyprawy Łuk Karpat. Pokonanie liczącej 2500 km trasy będzie możliwe między innymi dzięki odpowiedniemu ekwipunkowi... (info)

Big Five X zrealizowała pionierski projekt na Ukrainie [26.06.2007] Firma konsultingowa Big Five X zakończyła proces wdrażania Hurtowni Danych w oparciu o technologię Business Intelligence Solution SAS Institute w ukraińskim Kreditprombanku. To pierwszy projekt w banku na Ukrainie, oparty na takim rozwiązaniu... (info)


279 możliwości obliczeń

279 możliwości obliczeń [26.06.2007] Czasy kiedy do liczenia używaliśmy liczydła bądź ołówka i kawałka papieru już dawno minęły. Dzisiaj każdy z nas ma dostęp do kalkulatorów opartych na nowoczesnych technologiach... (info)


Mitex SA wyróżniony w konkursie Piękny Wrocław

Mitex SA wyróżniony w konkursie Piękny Wrocław [26.06.2007] Budynek Instytutu Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego został wyróżniony w konkursie Piękny Wrocław na najlepszą realizację architektoniczną w 2006 r... (info)

Izabela Mościcka wzmocniła Everest Consulting [26.06.2007] Izabela Mościcka dołączyła, jako wiceprezes zarządu, do zespołu Everest Consulting, agencji specjalizującej się w finansowym public relations i relacjach inwestorskich... (info)


Królestwo dziecka. Jak urządzić pokój przedszkolaka?

Królestwo dziecka. Jak urządzić pokój przedszkolaka? [26.06.2007] Kilkuletnie dziecko intensywnie poznaje świat. Jego pokoik to już nie tyko sypialnia, ale także miejsce edukujących je zabaw. Czas na odpowiadającą nowym potrzebom aranżację pokoju niedawnego niemowlęcia... (info)


Momentum Worldwide agencją roku 2007

Momentum Worldwide agencją roku 2007 [26.06.2007] Momentum Worldwide zdobyła tytuł Agencji Marketingu Zintegrowanego Roku 2007 przyznany przez redakcję tygodnika Media i Marketing. Po raz drugi z rzędu klienci uznali Momentum za najlepszą na rynku w badaniu przeprowadzonym przez Millward Brown SMG/KRC... (info)


Taśma Dekarska Tytan Professional – uszczelnienie w kolorze dachówki

Taśma Dekarska Tytan Professional – uszczelnienie w kolorze dachówki [26.06.2007] Firma Selena wprowadziła na rynek nowość pod marką Tytan Professional: Bitumiczną Uszczelniającą Taśmę Dekarską. Jest to wzmocniona taśma izolacyjna przeznaczona do uszczelnienia wodoszczelnego i przeciwwilgociowego dachów, ścian i fundamentów... (info)


Gdzie podłoga tam maxit – nawet w Arsenale!

Gdzie podłoga tam maxit – nawet w Arsenale! [26.06.2007] Firma maxit, producent materiałów budowlanych, od lat wspiera inicjatywy kulturalne, pomaga w ochronie i rewitalizacji obiektów zabytkowych. Najnowszym tego przykładem jest realizacja podłogi w budynku Arsenału... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...