informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 43


Nowe defibrylatory dla głogowskiej Grupy Ratowniczej PCK

Nowe defibrylatory dla głogowskiej Grupy Ratowniczej PCK [26.05.2008] W połowie maja Głogowska Grupa Ratownicza Polskiego Czerwonego Krzyża wzbogaciła się o nowy sprzęt. Dzięki wsparciu Fundacji Polska Miedź zakupiono 2 defibrylatory... (info)

Amerykanie uczą w WSKiZ [26.05.2008] Do Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, z cyklem gościnnych seminariów i warsztatów, przybyli naukowcy Indiana University - Purdue University Indianapolis z USA (IUPUI)... (info)


Kupiec Poznański – magiczny tydzień

Kupiec Poznański – magiczny tydzień [26.05.2008] W dniu dzisiejszym każda Mama obchodzi swoje święto. Już niedługo, bo 1 czerwca, Dzień Dziecka. Specjalnie na te okazje Kupiec Poznański zaprasza na Tydzień Przecen!.. (info)


Auto służbowe oczami kobiety

Auto służbowe oczami kobiety [26.05.2008] Mówiąc o kierowcach aut służbowych w domyśle najczęściej za kierownicą widzimy mężczyznę. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że określenie „kierowca” nie występuje nawet w formie żeńskiej... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 26.05.2008 [26.05.2008] Marazm na GPW. Sesja na GPW rozpoczęła się od niewielkich spadków, które były reakcją inwestorów na piątkową sesją na Wall Street oraz na dzisiejsze spadki na rynkach azjatyckich. Indeks WIG20 rozpoczął dzień blisko poziomu 2900 punktów... (info)


Reynaers Polska – otwiera nowe przestrzenie

Reynaers Polska – otwiera nowe przestrzenie [26.05.2008] Reynaers Polska, wiodący dostawca wysokiej jakości systemów aluminiowych, otwiera nowe Centrum Dystrybucyjne w Piasecznie, gdzie mieści się siedziba firmy... (info)


Centrum Szkoleniowo-Badawcze Reynaers Polska

Centrum Szkoleniowo-Badawcze Reynaers Polska [26.05.2008] Reynaers Polska rozpoczyna prace w unikalnej na skalę Europy Środkowo-Wschodniej komorze badawczej AWW. Umieszczono ją w Centrum Dystrybucyjnym firmy, w Piasecznie pod Warszawą, wraz z częścią szkoleniową dla klientów firmy... (info)

DM BOŚ udostępnia aplikację AmiBroker [26.05.2008] Lider na rynku kontraktów terminowych zaoferował swoim klientom profesjonalne oprogramowanie do analizy technicznej – AmiBroker. Tym samym inwestorzy DM BOŚ zyskali światowej klasy narzędzie wspomagające budowanie strategii inwestycyjnych... (info)

SWISSPOR odpowiedzialny społecznie [26.05.2008] W połowie maja 2008 roku firma SWISSPOR Polska rozpoczęła społeczną akcję informacyjną pt. „W drodze do paszportu”.Celem akcji jest informowanie o bieżącym stanie prac nad wdrożeniem przepisów dotyczących dyrektywy energetycznej 2002/91/WE... (info)

AM Art-Media dla Blue City [26.05.2008] AM Art-Media Agencja PR Sp. z o.o. zajmuje się kreowaniem wizerunku i promocją centrum handlowo-rozrywkowego Blue City – unikalnego w skali kraju projektu centrum czwartej generacji, łączącego w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową... (info)

Blue City – miejsce przyjazne mamie i dziecku [26.05.2008] Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City zostało uznane przez mieszkańców dzielnicy Ochota w Warszawie za Miejsce Przyjazne Mamie i Dziecku. 26 maja o godz. 12.15 nastąpiło wręczenie certyfikatu i naklejek... (info)


Tefond HP – stabilizacja i ochrona

Tefond HP – stabilizacja i ochrona [26.05.2008] Firma Tegola Polonia wprowadziła na polski rynek innowacyjny system TEFOND służący do błyskawicznego izolowania i odwadniania gruntu. Do tej grupy produktów należy TEFOND HP..... (info)


I etap Barcińskiego Parku w Łodzi otwarty

I etap Barcińskiego Parku w Łodzi otwarty [26.05.2008] SGI Baltis oddało do użytku I etap kompleksu Barciński Park w Łodzi, w ramach którego powstało 88 wysokiej klasy apartamentów. Firma budowlana rozpoczęła już budowę loftów w dawnej fabryce Barcińskiego... (info)


VC.692-CR - Pokrętła chromowane

VC.692-CR - Pokrętła chromowane [26.05.2008] Nowa linia elementów firmy ELESA „Chromium” – rdzeń z technopolimeru z powłoką chromową. Grupa najbardziej ergonomicznych pięcioramiennych pokręteł ELESA+GANTER została wzbogacona o nowe wykonanie – pokrętło z powłoką chromową o powierzchni półmatowej... (info)


Wakacyjne upiększanie

Wakacyjne upiększanie [26.05.2008] Zabłyśnij pięknem, dbając o skórę od wewnątrz URODA I PIĘKNO W KAPSUŁCE Współczesnym kobietom ciężko jest sprostać wszystkim oczekiwaniom swego organizmu. Nie da się uniknąć codziennego stresu, pośpiechu, spalin i dymu papierosowego... (info)


Wyjątkowe Karmelki w limitowanej serii – specjalnie na letnie upały!

Wyjątkowe Karmelki w limitowanej serii – specjalnie na letnie upały! [26.05.2008] Sztandarowy produkt firmy Wawel - karmelki Fistaszkowe, Raczki, Kukułki i Miętowe Orzeźwiające doczekały się nowych opakowań. Na sklepowych półkach pojawiły się eleganckie, a zarazem niezwykle funkcjonalne puszki ze słodyczami... (info)

Pod gruszą czy pod palmą? [26.05.2008] Nawet jeśli planujesz spędzić wakacje po prostu w domu, warto upewnić się, że twój budżet pozwoli ci spędzić go w satysfakcjonujący sposób. Akademia Rodzinnych Finansów radzi jak przygotować się do wakacji... (info)

W Internecie taniej nawet o 20 proc.! [26.05.2008] Potrzebujesz nowego laptopa, odtwarzacza mp3 lub żelazka? Może szukasz nowoczesnego prezentu? W Internecie znajdziesz go znacznie taniej! Nawet 20 proc. możesz zaoszczędzić na zakupach sprzętu RTV i AGD w sieci – wynika z badania MillwardBrown SMG/KRC... (info)


Jak wybrać dostawcę Car Fleet Management? – część I

Jak wybrać dostawcę Car Fleet Management? – część I [26.05.2008] Rozwiązaniem pozwalającym ograniczać koszty, po które coraz częściej sięgają firmy, jest outsourcing floty. Przed podjęciem decyzji warto postawić sobie pytanie, w jaki sposób znaleźć doświadczonego i godnego zaufania partnera... (info)


Jak na bieżąco kontrolować wartość rezydualną samochodu służbowego?

Jak na bieżąco kontrolować wartość rezydualną samochodu służbowego? [26.05.2008] Końcowa wartość odsprzedaży auta jest kwestią niezwykle istotną dla każdego, kto planuje leasing floty, ponieważ determinuje późniejsze warunki finansowania samochodów... (info)


RuckZuck podbija polski rynek

RuckZuck podbija polski rynek [26.05.2008] Ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck liczy już ponad 100 placówek. W zeszłym roku do Systemu Partnerskiego dołączyło aż 30 salonów m.in. w Gdańsku, Bytomiu i Ostrowcu Świętokrzyskim... (info)


DB Schenker podwaja liczbę lotów w relacji Dubaj - Toledo

DB Schenker podwaja liczbę lotów w relacji Dubaj - Toledo [26.05.2008] Rozwiązanie DB Schenker, globalnego operatora logistycznego podnosi wydajność złożonych łańcuchów dostaw - łączy rynki Azji, Europy i Stanów Zjednoczonych.. (info)


Automatyka i elegancja

Automatyka i elegancja [26.05.2008] Ogrodzenie naszego domu nie tylko ma chronić naszą posiadłość, ale także stanowić integralny element całości. Wygląd bramy i płotu, jest tak samo ważny jak ochrona, którą zapewnia... (info)

Bankomaty Euronetu na stacjach Shell [26.05.2008] Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów, podpisał umowę z siecią stacji benzynowych Shell. W ramach umowy Euronet zainstaluje w najbliższych miesiącach ponad 20 bankomatów na stacjach sieci... (info)

Schenker Partnerem Logistycznym wystawy United Buddy Bears w Polsce [26.05.2008] Od 10 maja do 22 czerwca Warszawiacy oraz odwiedzający miasto turyści mogą oglądać niecodzienną wystawę. Ponad 140 „Misiów” przyjechało i stoi wokół Kolumny Zygmunta na warszawskim Placu Zamkowym dzięki firmie Schenker.. (info)

DB Schenker dla polskiego eksportu [26.05.2008] Schenker Sp. z o.o. nagrodzony przez Krajową Izbę Gospodarczą i tygodnik Rynki Zagraniczne w XI edycji konkursu Wybitny Polski Eksporter. Logistyczne wsparcie dla polskich eksporterów.. (info)


Moda na storczyki

Moda na storczyki [26.05.2008] Gdyby przeprowadzić ankietę na temat, dlaczego podobają się nam storczyki, jedną z pewnych odpowiedzi byłoby to, że są piękne. A piękne rzeczy jak wiadomo wymagają szczególnej oprawy. Które naczynie z oferty Ter Steege najlepiej podkreśli urodę storczyka?.. (info)


Dwa nowe wszechstronne projektory od Optomy

Dwa nowe wszechstronne projektory od Optomy [26.05.2008] EX530 i ES520 to nowe urządzenia DLP® firmy Optoma przeznaczone nie tylko do biznesowych projekcji. Ich kompaktowym rozmiarom towarzyszą jasność na poziomie 2600 ANSI Lumenów i kontrast 2500:1. Oba modele dostępne są u wyłącznego dystrybutora, firmie Veracomp..... (info)

Przygoda z origami w Galerii Auchan Białystok [26.05.2008] Z okazji Dnia Dziecka Galeria Auchan Białystok przy ulicy Produkcyjnej 84 zaprasza do odwiedzenia „Świata papierowych układanek”. Na weekend - 31 maja i 1 czerwca, dla wszystkich dzieci przygotowano mnóstwo zabaw i konkursów... (info)

Muminkowy Dzień Dziecka w Galerii Auchan Piaseczno [26.05.2008] Z okazji Dnia Dziecka Galeria Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 zaprasza do odwiedzenia Muminkowej Doliny. Na weekend - 31 maja i 1 czerwca, dla wszystkich dzieci przygotowano mnóstwo bajkowych zabaw i konkursów... (info)

Magiczne Hocki Klocki – Dzień Dziecka w Galerii Auchan Płock [26.05.2008] Z okazji Dnia Dziecka Galeria Auchan Płock przy ulicy Wyszogrodzkiej 140 zaprasza do odwiedzenia Klockowego Placu Zabaw. Na weekend - 31 maja i 1 czerwca dla wszystkich dzieci przygotowano mnóstwo ciekawych zabaw i konkursów... (info)


Kwiaty w modzie, Moda w kwiatach

Kwiaty w modzie, Moda w kwiatach [26.05.2008] Lato 2008 przepełnione jest kolorami i kwiatami. Motywy kwiatowe są wszechobecne w tym sezonie, pojawiają się w wielu odsłonach, m.in. jako wzory kwiatowe na tkaninach, dodatki do strojów oraz nakrycia głowy... (info)

Prezenty dla mam i dzieci w Galerii Auchan Piaseczno [26.05.2008] Wielkimi krokami zbliżają się dwa bardzo ważne święta: Dzień Matki i Dzień Dziecka. Na poszukiwania wyjątkowych prezentów dla najbliższych zaprasza Galeria Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46... (info)


Marsjański biegun zdobyty

Marsjański biegun zdobyty [26.05.2008] 26 maja o godz. 01.54 polskiego czasu na Marsie wylądował lądownik Phoenix, którego zadaniem będzie dokładne zbadanie lodu arktycznego w okolicy bieguna północnego w poszukiwaniu śladów życia... (info)

I Ty możesz uratować życie! [26.05.2008] Już 30 maja i 6 czerwca każdy chętny będzie mógł zdobyć bezcenne umiejętności ratowania życia.W te dni w godzinach 17:00 – 20:00 w Centrum Naukowo-Społecznym GSK przy ul. Węgorka 20a odbędą się bezpłatne Warsztaty Udzielania Pierwszej Pomocy... (info)

Kalendarium wydarzeń 26-30.05.2008 [26.05.2008] USA: Deflator – miernik inflacji - drugie przybliżenie w 1 kwartale, prognoza: 2.6%, poprzednio: 2.4%; indeks zaufania konsumentów podawany przez Conference Board w maju; prognoza: 61 pkt., poprzednio: 62.3 pkt... (info)


W sandałach Geox po mistrzostwo w Pekinie

W sandałach Geox po mistrzostwo w Pekinie [26.05.2008] Reprezentanci Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie będą chodzić w oddychających sandałach marki Geox. PKOl podpisał kontrakt olimpijski z Grupą Gino Rossi SA - wyłącznym dystrybutorem marki Geox na rynku polskim... (info)

Dzień Matki w Krasne Centrum Handlowym Auchan [26.05.2008] Już wkrótce Dzień Matki. Warto zatem pomyśleć o oryginalnym prezencie, który uświetni ten dzień. Dobrym pomysłem jest na przykład bezpłatna wycieczka dla dwóch osób na pokaz mody do Lucerny. Taki prezent można wylosować tylko w Centrum Auchan w Krasnem... (info)


Wakacyjna rozkosz z lodami Marceline

Wakacyjna rozkosz z lodami Marceline [26.05.2008] Na nadchodzący sezon wakacyjny sieć sklepów EKO rozszerzyła ofertę handlową o nową markę wykwintnych deserów lodowych Marquez. Pierwszy dostępny w tej linii deser lodowy o wdzięcznej nazwie Marceline ma smak waniliowy i cappuccino z kawałkami czekolady... (info)


Piknikowe smakołyki Siła Serca z błonnikiem

Piknikowe smakołyki Siła Serca z błonnikiem [26.05.2008] Wiosna to czas zabaw i pikników. Nie zapomnijmy zapakować do piknikowego kosza, oprócz różnego rodzaju wiktuałów, także słodkich przekąsek, najlepiej w postaci zdrowych ciasteczek owsianych Siła Serca... (info)


Sprzątaj po swoim psie jak po sobie

Sprzątaj po swoim psie jak po sobie [26.05.2008] Nieczystości pozostawiane przez psy to temat, który wiosną i latem jest szczególnie nagłaśniany. Władze miast obwiniają właścicieli czworonogów, oni zaś winę za brudne chodniki i trawniki zrzucają na służby miejskie. Koło się zamyka, a rozwiązania nie ma... (info)


Wentylator Venucci Antique Gold i Silver – szlachetne kruszce Twego wnętrza

Wentylator Venucci Antique Gold i Silver – szlachetne kruszce Twego wnętrza [26.05.2008] Polska powoli staje się krajem, który chłonie i asymiluje najnowsze trendy wkraczające w sztukę urządzania wnętrz. Moda na nowoczesność ustępuje tradycyjnej, subtelnej nostalgii klasycznego wzornictwa i materiałów wykończeniowych... (info)


Koelner – dobrze zamocowany

Koelner – dobrze zamocowany [26.05.2008] W nowoczesnym budownictwie coraz większy nacisk kładzie się zarówno na jakość, jak i na szybkość wykonywanych prac. Wiele zależy od używanych materiałów – akcesoria budowlane,produkowane przez firmę.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...