informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Dominet Bank na widelcach żużlowców [26.04.2006] Dominet Bank po raz kolejny został sponsorem Grand Prix Europy w żużlu. W rezultacie wrocławska runda Indywidualnych Mistrzostw Świata odbędzie się pod nazwą FIM Dominet Bank European Speedway Grand Prix... (info)

Bank Gospodarki Żywnościowej SA wybiera Oracle [26.04.2006] Oracle Polska informuje, że w dn. 12 kwietnia 2006 r. pomiędzy Oracle Polska a Bankiem Gospodarki Żywnościowej SA została podpisana umowa dotycząca rozpoczęcia w tej firmie drugiej fazy wdrożenia Systemu Obsługi Ryzyka Kredytowego (CRITS - Credit Risk IT Support) opartego na komponentach Oracle... (info)

BREinfo - BRE Bank tworzy nowe standardy komunikacji [26.04.2006] BRE Bank udostępnił korporacyjny czytnik kanałów informacyjnych RSS - narzędzie umożliwiające łatwy i bezpośredni dostęp do najnowszych informacji z wielu źródeł w Internecie... (info)

Rusza platforma gadżetów reklamowych Gadzety.biz [26.04.2006] Nowy serwis Gadzety.biz ma wspomagać firmy w poszukiwaniu najlepszych ofert na dostawę artykułów reklamowych... (info)

Impel na rynku deweloperskim [26.04.2006] Impel, największy polski dostawca usług outsourcingowych, zamierza rozpocząć działalność w branży deweloperskiej... (info)

Grupa Europ Assistance - wybrane nowe programy i rozwiązania na świecie [26.04.2006] W ramach Grupy Europ Assistance wdrożone zostały ostatnio nowe rozwiązania... (info)

Ochrona prawna dla pracowników służby zdrowia [26.04.2006] Ochrona prawna gwarantowana przez Europ Assistance dla pracowników służby zdrowia w regionie Kastylia-León w Hiszpanii.. (info)

NORAUTO Assistance dla klientów sieci NORAUTO [26.04.2006] Owocem współpracy sieci NORAUTO z Europ Assistance Polska jest nowy program „NORAUTO Assistance”... (info)

Usługi Europ Assistance Polska do kart kredytowych VISA ALMA Prestige [26.04.2006] Do grona osób objętych usługami Europ Assistance Polska dołączyli posiadacze kart kredytowych VISA ALMA Prestige, wydanych przez GE Money Bank... (info)

Bankassistance - czyli jak przekonać Klienta do bancassurance [26.04.2006] Boom na polskim rynku bancassurance, który można ostatnio zaobserwować, skłania do refleksji nad przyszłością współpracy bankowo-ubezpieczeniowej w Polsce... (info)

Konkurs na najlepszą pracę magisterską poświęconą assistance [26.04.2006] Konkurs na najlepszą pracę magisterską poświęconą assistance na blisko 50 uczelniach w całej Polsce... (info)

Dziennikarze i graficy odzyskają dane [26.04.2006] Liczba przypadków utraty danych z komputerów Macintosh wzrosła w 2005 roku w Polsce o połowę... (info)

Komunijne przyjęcie od A do Z [26.04.2006] Komunia to jeden z najważniejszych momentów w życiu Twojego dziecka. Zadbaj, aby ten dzień był wyjątkowy... (info)

VIA Technology Forum 2006 wyznacza ścieżki rozwoju cyfrowej inteligencji [26.04.2006] Siódma doroczna konferencja VIA Technology Forum wskazuje branży drogę rozwoju nowych rynków, formatów i treści high definition w ramach programu rozwoju „cyfrowej inteligencji”... (info)

Nowa funkcja do zwalczania rootkitów w Panda Titanium i Platinum 2006 [26.04.2006] Najnowsze wersje Panda Titanium 2006 i Platinum 2006 Internet Security zostały wyposażone w nową technologię do wykrywania wirusów, trojanów i innych zagrożeń ukrytych za pomocą rootkitów... (info)

Japoński wieczór dla Architektów [26.04.2006] Nie tylko zaskakujący i ciekawy, ale także w pięknej oprawie tworzącej niepowtarzalny, japoński klimat – taki będzie kolejny event organizowany dziś w Warszawie, przez iN PLUS PR... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...