informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17

Zleceniodawca.pl – zlecenia przez Internet [26.03.2007] Biorąc pod uwagę fakt, iż w sieci łatwo znaleźć wszelkiego rodzaju sklepy oferujące przeróżne produkty, oraz - chyba najmodniejsze - aukcje wszelkich produktów, można dojść do wniosku, że to jeszcze nie wszystko... (info)


Lamisilatt 1®

Lamisilatt 1® [26.03.2007] Ogólne często zadawane pytania dotyczące leku Lamisilatt 1®.. (info)


Grzybica stóp – szybkie rozwiązanie jest tylko jedno !Prezentacja wyników z badania społecznego „Stopy”

Grzybica stóp – szybkie rozwiązanie jest tylko jedno !Prezentacja wyników z badania społecznego „Stopy” [26.03.2007] Jak wynika z ostatnich badań , co druga osoba w Polsce ma problemy z grzybicą stóp. Natomiast wiedza społeczeństwa na temat tej choroby, w dalszym ciągu jest niewystarczająca... (info)


Rusza kampania telewizyjna Bobo Frut – Każdego dnia do psot energię da!

Rusza kampania telewizyjna Bobo Frut – Każdego dnia do psot energię da! [26.03.2007] 24 marca 2007 r ruszyła telewizyjna kampania reklamowa nektarów owocowych marki Bobo Frut przygotowana dla Alima-Gerber S.A. przez agencję QST Sp. z o.o... (info)

Nowy Produkt Inter Partner Assistance: M2H – uniwersalny paszport zdrowotny dla obywateli świata. [26.03.2007] Ubezpieczenie M2H, (Mesterkey2Health) jest jednym z ostatnich innowacji produktowych Inter Partner Assistance... (info)

Certyfikaty CompTIA PDI+ dla serwisantów Konica Minolta [26.03.2007] Konica Minolta poinformowała o zamiarze wdrożenia programu certyfikującego CompTIA, który ustanawia światowy standard umiejętności technicznych dla serwisantów zajmujących się produktami i rozwiązaniami do druku, skanowania i przetwarzania dokumentów... (info)

Ekskluzywne domeny .travel w Domeny.pl [26.03.2007] Od kilku tygodni można bezpośrednio w Polsce rejestrować domenę internetową .travel, adresowaną wyłącznie do firm i instytucji z branży turystycznej... (info)


Dach tradycyjny czy odwrócony?

Dach tradycyjny czy odwrócony? [26.03.2007] Stropodachy niewentylowane, zwane pospolicie dachami płaskimi, wymagają porządnego ocieplenia i szczelnej oraz trwałej hydroizolacji.. (info)

Nagroda dla nowego rozwiązania Fild.NET [26.03.2007] SmartWork - nowe rozwiązanie firmy Fild.NET do optymalizacji procesów biznesowych - zostało wyróżnione prestiżową nagrodą od Microsoft w konkursie na najlepsze aplikacje zgodne z systemem Microsoft Office 2007... (info)

Idzie wiosna! [26.03.2007] Koniec zimy cieszy wszystkich. Robi się coraz cieplej. Budzi się przyroda. Budzą się nasze zmysły. Dokładnie w takim klimacie powstał serwis specjalny "Idzie wiosna!" w mojeauto.pl... (info)

Nowa destynacja na rynku polskim na www.traveliada.pl. Kraina orłów - Czarnogóra. [26.03.2007] W tym roku Traveliada.pl może zaoferować polskim turystom ciekawą ofertę wyjazdów autokarowych i samolotowych do Czarnogóry. W ubiegłych latach kraj ten dostępny był jedynie dla klientów indywidualnych z dojazdem własnym... (info)

Syndrom „lub czasopisma”? [26.03.2007] Wchodzi wkrótce na wokandę sprawa nieprzejrzystych zabiegów wokół projektu ustawy medialnej. To skutek prac sejmowej komisji śledczej w tzw. sprawie Rywina... (info)

Forma i treść. Chłopczyce Uwodzicielki Damy - pierwsza publikacja z cyklu Historia Stylu [26.03.2007] Z inicjatywy Muzeum Historii Polski powstaje cykl HISTORIA STYLU. Pierwszą pozycją z cyklu jest książka Natalii Jaroszewskiej Chłopczyce Uwodzicielki Damy. Polska moda międzywojnia... (info)

Gospodarka pędzi, popyt na GPW rośnie [26.03.2007] W piątek na GPW kontynuowane były wzrosty z poprzednich sesji, a już w tym tygodniu indeks WIG20 może zaatakować historyczny szczyt osiągnięty na początku lutego na poziomie ok. 3560 pkt... (info)


Ociepl dom za darmo i odwiedź Baleary

Ociepl dom za darmo i odwiedź Baleary [26.03.2007] Nie ociepliłeś jeszcze swojego domu? W kwietniu 2007 rozpoczyna się konkurs Tytan EOS, w którym można wygrać zwrot kosztów ocieplenia domu oraz wakacje na jednej z wysp Archipelagu Balearów... (info)

Likwidacja na polu [26.03.2007] W pakiecie ubezpieczeniowym równie istotna jak zakres polisy oraz wysokość stawki, jest profesjonalna i szybka likwidacja szkody, zwłaszcza przy ubezpieczeniach upraw. Teoretycznie... (info)

Praga - Ataxo: Czeski AdSense przyniósł rekordowy wzrost odwiedzających [26.03.2007] Stworzony w marcu 2003 roku system AdSense umożliwia wyświetlanie reklam zgodnie z kontekstem... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...