informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

Evolve - nowa generacja zabezpieczeń [26.02.2008] Światowy lider i dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń i logistyki, firma Checkpoint Systems, dziś po raz pierwszy zaprezentowała supernowoczesną generację zabezpieczeń – Evolve... (info)


Kobiece i praktyczne bluzki ciążowe na chłodne dni przedwiośnia

Kobiece i praktyczne bluzki ciążowe na chłodne dni przedwiośnia [26.02.2008] Wiosna – najbardziej wyczekiwana i ukochana pora roku wielu z nas. Przyroda budzi się do życia zwiastując nam nadejście nowej, pozytywnej energii oraz ciepłych, pełnych słońca i zapachu kwiatów dni... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 26.02.2008 [26.02.2008] Mocny spadek indeksu WIG20 pod koniec dnia. Poranna faza sesji była bardzo podobna do wczorajszego przebiegu notowań na GPW. Pozytywne zakończenie notowań na Wall Street wpłynęło na dzisiejsze dobre otwarcie... (info)

TETA Constellation ma certyfikat Windows Server 2008 [26.02.2008] Jako pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych 300 firm na świecie TETA uzyskała certyfikat „Works With Windows Server 2008”. Wyróżniona aplikacja to system TETA Constellation, nowe narzędzie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem... (info)


Pierwsza na rynku maksymalnie bezpieczna niszczarka danych cyfrowych !!!

Pierwsza na rynku maksymalnie bezpieczna niszczarka danych cyfrowych !!! [26.02.2008] Obecnie praktycznie wszystkie firmy oraz instytucje publiczne używają komputerów, a ich dyski twarde zawierają wysoce poufne informacje. Niebezpieczeństwo niestarannego przechowywania tego typu informacji jest powszechnie znane... (info)


Rozkoszuj się dźwiękiem z firmą ORAVA

Rozkoszuj się dźwiękiem z firmą ORAVA [26.02.2008] Wiek XXI przyniósł nam nowe możliwości i co raz to nowsze rozwiązania w branży RTV. Dzięki nowej technologii firmy ORAVA nie musimy wychodzić z domu, aby nakarmić zmysły efektami prosto z kina... (info)


Badanie Symetrii: Eye tracking w zwiększaniu skuteczności e-maili reklamowych.

Badanie Symetrii: Eye tracking w zwiększaniu skuteczności e-maili reklamowych. [26.02.2008] Jakie elementy e-mailowych kreacji reklamowych zauważają użytkownicy? Jak projektować reklamę e-mailową aby zwiększyć jej skuteczność? Na te pytania odpowiadają wyniki eye trackingu walentynkowych kreacji reklamowych przeprowadzonego przez Symetrię... (info)

Kalamis.pl – nowoczesny sposób na sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do włosów [26.02.2008] Z myślą o osobach, którym zależy na pięknych i zdrowych włosach, powstał sklep internetowy Kalamis.pl. Jego wyróżnikiem jest oferta profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów połączona z fachowymi poradami konsultantów-fryzjerów... (info)

Emigo - mobilny niezbędnik [26.02.2008] Dziś każdy sprawnie działający handlowiec, wypełniający zadania i przynoszący firmie zyski powinien zostać uzbrojony w inteligentny systemem wspomagający sprzedaż – mobilny niezbędnik, jakim niewątpliwie jest System Emigo... (info)


Prezent na parapetówkę

Prezent na parapetówkę [26.02.2008] Zmiana mieszkania to pierwszy krok w dorosłość lub kolejny etap życia. W każdym przypadku warto uczcić tę okazję i obdarować gospodarza oryginalnym upominkiem. Villa Italia ma dla Ciebie kilka propozycji – przydatne i stylowe, sprawią obdarowanemu radość... (info)


Krono Original: ekskluzywna podłoga Floorever Silent +

Krono Original: ekskluzywna podłoga Floorever Silent + [26.02.2008] Panele Floorever Silent + marki Krono Original to propozycja dla osób o najwyższych wymaganiach. Poza ekskluzywnym wyglądem i wyjątkową jakością panele te wyróżniają się niezwykle skutecznym system redukcji odgłosów... (info)

Fenomen „Przekroju” dla twórców IVONY [26.02.2008] Czytelnicy „Przekroju” uznali Łukasza Osowskiego i Michała Kaszczuka –twórców jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy IVONA – Fenomenem 2007 roku... (info)


Powrót do formy bez zakwasów

Powrót do formy bez zakwasów [26.02.2008] Wszyscy, którzy wiosną myślą o poprawieniu kondycji i zgubieniu zbędnych kilogramów powinni zaopatrzeć się w odżywcze preparaty izotoniczne pozwalające na natychmiastowe odnowienie zasobów energii po intensywnym wysiłku fizycznym... (info)


VEDIA będzie testować DVB w odtwarzaczach

VEDIA będzie testować DVB w odtwarzaczach [26.02.2008] VEDIA S.A. zapowiedziała, że już na początku kwietnia rozpoczęcie testy trzech odtwarzaczy multimedialnych z mobilną telewizją w technologii DVB. Będą to produkty z segmentu middle-end... (info)


Debiut Mebelplast S.A. na targach w Birmingham

Debiut Mebelplast S.A. na targach w Birmingham [26.02.2008] Mebelplast S.A. czołowy polski producent i eksporter mebli tapicerowanych po raz pierwszy zaprezentował swoje produkty podczas targów w Birmingham w Wielkiej Brytanii... (info)

Projektowanie i okresowa kontrola dźwiękowych systemów ostrzegawczych [26.02.2008] Za rozwojem każdej dziedziny powinny postępować działania w celu wdrożenia nowych technik i technologii w codziennym życiu. Czy tak się dzieje w przypadku bezpieczeństwa osób w budynkach?.. (info)


Stena Line - podsumowanie 2007 roku

Stena Line - podsumowanie 2007 roku [26.02.2008] Rok 2007 był dla przewoźnika promowego Stena Line czasem intensywnego rozwoju linii Gdynia – Karlskrona. Popyt na usługi zwiększył się w porównaniu do lat poprzednich... (info)


My się zimy nie boimy !

My się zimy nie boimy ! [26.02.2008] W ferie Twoje dziecko na pewno będzie spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Zarówno w mieście jak i w górach łatwo o podrażnienia skóry dłoni i twarzy, dlatego powinno się o nią zadbać – Alantan Plus z witaminą A pomoże... (info)


Czego to nie wymyślą!

Czego to nie wymyślą! [26.02.2008] Na stronie internetowej www.quelle.pl pojawiła się nowa specjalna kategoria produktów „Czego to nie wymyślą!”. Pod tą nazwą kryje się zaskakujący i niespotykany asortyment... (info)


A co z sufitem?

A co z sufitem? [26.02.2008] Nareszcie! Nareszcie, znalazłam doskonale miejsce na nowe biuro – idealna lokalizacja, przepiękna secesyjna kamienica, duże i wysokie pomieszczenia… to będzie biuro z prawdziwego zdarzenia..... (info)


„Elite” - nowa linia kuchenek Indesit

„Elite” - nowa linia kuchenek Indesit [26.02.2008] Indesit Company Polska wprowadza do oferty nowe, zaawansowane technologicznie modele kuchenek. „Elite” to przyjemność przygotowywania potraw oraz wyjątkowa elegancja w kuchni... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...