informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 21


TOMA radość w sobie

TOMA radość w sobie [26.02.2007] W połowie lutego ruszyła zaplanowana na 2007 rok kampania reklamowa marki TOMA Producentem soków i nektarów TOMA jest Pepsi Cola General Bottlers... (info)

Nowy wizerunek Internet Group S.A. [26.02.2007] Nowe logo oraz zmiana siedziby Spółki to kolejny etap realizacji strategii budowy Grupy Kapitałowej Internet Group S.A. Od 28 lutego br. biuro Spółki będzie znajdować się w nowoczesnym budynku się przy ul. Młynarskiej 42, Budynek VIPOL PLAZA... (info)

Wzrasta polaryzacja ocen premiera i rządu [26.02.2007] Najnowsze wyniki sondażu przeprowadzonego przez firmę badawczą Gemius dla Wirtualnej Polski pokazują, że wzrasta liczba zarówno zdecydowanie złych, jak i zdecydowanie dobrych ocen rządu i premiera... (info)

Okna i Drzwi w sieci [26.02.2007] Vortali o tematyce okienno-drzwiowej skierowanej do profesjonalistów jest już w sieci kilka... (info)

Nowe uregulowania prawne w sektorze farmaceutycznym [26.02.2007] Od dawna oczekiwana nowelizacja prawa farmaceutycznego wreszcie nabiera ostatecznego kształtu... (info)

Jak sprawnie zarządzać czasem i zadaniami w firmie farmaceutycznej [26.02.2007] MOVIDA Conferences zaprasza na seminarium pt. Efektywność menedżerska, czyli jak sprawnie zarządzać czasem i zadaniami z uwzględnieniem specyfiki firmy farmaceutycznej, które odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2007 r. w Warszawie. Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i umiejętności w zakresie efektywnych metod planowania oraz realizowania zadań z uwzględnieniem specyfiki branżowej... (info)


MOVIDA Conferences – konferencje dla farmacji

MOVIDA Conferences – konferencje dla farmacji [26.02.2007] W połowie lutego br. powstała nowa firma oferująca konferencje, seminaria i szkolenia na tematy gospodarcze dla managementu wyższego i średniego szczebla. Szczególnym obszarem jej zainteresowania jest sektor farmaceutyczny... (info)


MOXA EM-1240 – przemysłowy komputer jednopłytkowy do zastosowań wbudowanych

MOXA EM-1240 – przemysłowy komputer jednopłytkowy do zastosowań wbudowanych [26.02.2007] EM-1240 to przemysłowy komputerek jednopłytkowy przeznaczony do instalacji w aplikacjach wbudowanych... (info)

Nauki przedrolne [26.02.2007] Rolnicy przygotowują się powoli do sezonu rolnego a towarzystwa ubezpieczeniowe przygotowują się do obsługi ubezpieczeń z tym związanych. Cykl szkoleń na tematy rolne rozpoczyna z końcem lutego Grupa Concordia... (info)


Nowy katalog Bakista 2007

Nowy katalog Bakista 2007 [26.02.2007] Na niedawno zakończonych 19 Targach Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda" w Warszawie odbyła się premiera najnowszego katalogu domu wysyłkowego Bakista... (info)


Skandynawskie tournee na psim zaprzęgu

Skandynawskie tournee na psim zaprzęgu [26.02.2007] Zima nas w tym roku nie rozpieszcza, więc polscy zawodnicy sportu psich zaprzęgów zwani musherami muszą śniegu szukać za Bałtykiem... (info)


Nowe pakiety w ofercie Datery

Nowe pakiety w ofercie Datery [26.02.2007] Datera - firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze dla dużych organizacji w zakresie zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną - zaprezentowała nową ofertę wdrożeniową serwera telekomunikacyjnego Datera Call-eX.. (info)


Spotkanie z Pawłem Huelle

Spotkanie z Pawłem Huelle [26.02.2007] Wydawnictwo Znak zaprasza na spotkanie z Pawłem Huelle.. (info)

Wamed na targach EuroLab [26.02.2007] W dniach 7-9 marca 2007 r. Wamed zaprezentuje swoją najnowszą ofertę dla sektora laboratoryjnego na targach EuroLab, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie... (info)


Kolejne produkty BECKERS objęte rekomendacją Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Kolejne produkty BECKERS objęte rekomendacją Polskiego Towarzystwa Alergologicznego [26.02.2007] Farba DESIGNER AQUA LACKFÄRG oraz lakiery NATURE PANELLACK i PARKETTLACK są polecane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Hipoalergiczne produkty marki BECKERS jako jedyne na polskim rynku posiadają rekomendacje PTA... (info)


Moda prawie weekendowa

Moda prawie weekendowa [26.02.2007] Praca na wysoko pozycjonowanym stanowisku wymaga odpowiedniego wyglądu. Istnieją zawody w których to garnitur jest strojem służbowym, a przez to codziennym. Jednak nawet tzw. „białe kołnierzyki” mają swój dzień wytchnienia – a jest nim casual friday... (info)


Leszek Raniewicz - “Indywidualność Rynku – MERKURY 2007”

Leszek Raniewicz - “Indywidualność Rynku – MERKURY 2007” [26.02.2007] Leszek Raniewicz laureatem V edycji konkursu “Indywidualność Rynku – MERKURY 2007” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki... (info)

II CFO SUMMIT - ryzyko kredytowe [26.02.2007] Rola dyrektora finansowego jest niezwykle ważna w każdym przedsiębiorstwie. „Dyrektor doskonały” dzięki swoim umiejętnościom, doświadczeniu i strategicznemu podejściu do zarządzania zespołem staje się oparciem dla całego przedsiębiorstwa... (info)

SEO marketing - czyli PRowska rola strony WWW [26.02.2007] W dzisiejszych czasach, kiedy Internet jest nierozerwalnie związany z biznesem, strona WWW stała się głównym kanałem komunikacji z otoczeniem firmy czy też marki... (info)

ADB i OSMOSYS dostawcami zaawansowanych rozwiązań dla telewizji nowej generacji ‘N” z grupy ITI [26.02.2007] Advanced Digital Broadcast, wiodący dostawca systemów softwarowych i rozwiązań dla telewizji interaktywnej ogłosił dziś, iż jest dostawcą zaawansowanych, tj. cyfrowych dekoderów (STB–set-top-box) high definition (HDTV) dla telewizji nowej generacji wiodącej polskiej grupy mediowej ITI... (info)

Osmosys spółka Holdingu ADB dostawcą kompleksowego rozwiązania opartego na MHP dla Grupy ITI Neovision, Polska [26.02.2007] Osmosys S.A. (www.osmosys.tv) wiodący dostawca middleware, aplikacji, systemów i usług dla telewizji interaktywnej, ogłosił rozpoczęcie dostarczania dla telewizji nowej generacji “n” z Grypu ITI (www.itigroup.com), systemów i urządzeń nadawczych oraz technologii opartej na otwartym standardzie MHP... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...