informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.01.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Opus B autorem opakowań marki Cherrissimo z portfolio Mieszka SA

Opus B autorem opakowań marki Cherrissimo z portfolio Mieszka SA [26.01.2007] Agencja reklamowa Opus B przygotowała nowe opakowanie marki Cherrissimo – bomboniery firmy Mieszko SA... (info)


Wystawa fotograficzna, czyli Śnieżna Pantera z Politechniki Gdańskiej

Wystawa fotograficzna, czyli Śnieżna Pantera z Politechniki Gdańskiej [26.01.2007] Dotąd takiego wyczynu nie miał na swoim koncie żaden Polak! Marcin Henning, od dziesięciu lat pasjonat wspinaczki, na co dzień trójmiejski architekt, absolwent Politechniki Gdańskiej, w sierpniu 2006 zdobył swój piąty siedmiotysięcznik na terenie byłego ZSRR... (info)


Znikające LATO '2007

Znikające LATO '2007 [26.01.2007] Planujesz urlop w okresie wakacyjnym? Chcesz samodzielnie dokonać najlepszego wyboru hotelu, w którym zatrzymasz się podczas urlopu, a nie czekać na to, co zostanie w przebranej już ofercie w lipcu czy sierpniu?.. (info)

Kapuściński na wojnie [26.01.2007] O okrucieństwie i szaleństwie, z humorem głosem Krystyny Czubówny. Od poniedziałku Polskie Radio Wrocław nadawać będzie odcinkową adaptację „Wojny Futbolowej” Ryszarda Kapuścińskiego... (info)


Pop-Rock na nowy rok!

Pop-Rock na nowy rok! [26.01.2007] Na Nowy Rok - nowy Rock! W Gadu Radio - słuchacze Gadu Radia mogą słuchać nowego kanału muzycznego - Pop-Rock w Gadu Radio... (info)

Dobry rok sieci Euro RSCG Worldwide [26.01.2007] Mijający rok był wyjątkowo udany dla sieci Euro RSCG. Nagrody i wyróżnienia, które otrzymała w ostatnich tygodniach 2006 roku potwierdzają jej sukces... (info)

Zmiany w makiecie i zawartości merytorycznej Gazety Prawnej [26.01.2007] Gazeta Prawna, największy dziennik gospodarczy, od nowego roku wprowadza zmiany w makiecie i w zawartości merytorycznej. Jest to kolejny etap zmian zapoczątkowanych wiosną zeszłego roku... (info)


mbiznes.pl - Pierwszy polski Internetowy Dziennik Technologiczny dla ludzi biznesu.

mbiznes.pl - Pierwszy polski Internetowy Dziennik Technologiczny dla ludzi biznesu. [26.01.2007] Wydawca najstarszego (od 1999r.) Internetowego Dziennika o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl stworzył nowy tytuł mbiznes.pl... (info)

Stalowy koncern ma apetyt na węgiel [26.01.2007] Mittal chce kupić akcje jastrzębskiej spółki.. (info)

Ludwik Dorn kończy z marnotrawstwem [26.01.2007] Resort administracji mówi urzędnikom, jak kupować komputery Śrubka, dioda i ładniejsza obudowa nie będą już decydować o zwycięstwie w przetargach publicznych. Dziękujemy, panie ministrze... (info)

Polska Galop pod lupą komisji [26.01.2007] Nadzór sprawdza, czy spółka dzierżawcy Stadionu Dziesięciolecia i syna miliardera zgrzeszyła przy narodzinach... (info)

Rozmiar pierscionka [26.01.2007] Przy pierścionku zaręczynowym bierze się pod uwagę rozmiar palca serdecznego lewej ręki. Powtarzam: lewej. Dlatego, że na prawą zakłada się obrączkę... (info)


Elicina - zaufaj naturze

Elicina - zaufaj naturze [26.01.2007] Niezrównana w swej szczodrości i geniuszu, natura oferuje rozwiązania skuteczne i znane od wieków, stanowiące niedościgniony wzór dla postępu technologicznego... (info)


Bombonierka od serca

Bombonierka od serca [26.01.2007] Klasyczna bombonierka nigdy nie odejdzie do lamusa. Z takiego założenia wychodzi LOACKER, włoski producent zdrowych i smakowitych wafelków, który przygotował zestaw słodkości w efektownym opakowaniu z serduszkami... (info)

Producenci leków idą do sądu [26.01.2007] Firmy szykują się do procesów o listy refundacyjne Dowolność rządu w tworzeniu list leków refundowanych może kosztować budżet państwa krocie. Poszkodowane firmy grożą sądami... (info)

60 tysięcy blogów zgłoszonych do konkursu w Onet.pl [26.01.2007] Konkurs Blog Roku 2006, organizowany już po raz drugi przez Onet.pl, przeszedł do finałowej fazy... (info)


Słodki i zdrowy „ZAJĄCZEK” od LOACKERA

Słodki i zdrowy „ZAJĄCZEK” od LOACKERA [26.01.2007] Tegoroczna Wielkanoc upłynie nie tylko pod znakiem mazurka i tradycyjnej baby. Urozmaiceniem na świątecznym stole bez wątpienia staną się pyszne, a przede wszystkim zdrowe propozycje LOACKER. Włoski producent wykwintnych słodyczy na „zajączka” przygotował aż dwie bombonierki... (info)


VFP Communications powiększa swoje portfolio

VFP Communications powiększa swoje portfolio [26.01.2007] Serwis gadzety.biz to nowa inwestycja wydawnictwa VFP Communications. Strona internetowa ma wspierać promocję pisma „Business Media” i budować relację między producentami artykułów promocyjnych a ich klientami. Docelowo zostanie ona portalem miesięcznika. Całą transakcję sfinalizowano na początku 2007 roku... (info)

Sektor bankowy krajów Europy Środkowej i Wschodniej – największe wyzwania roku 2007 [26.01.2007] Top Consulting organizuje konferencję pt. Sektor bankowy krajów Europy Środkowej i Wschodniej – największe wyzwania 2007, która odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia 2007 r., w Warszawie w hotelu Marriott. Konferencja zostanie poświęcona przedstawieniu najbardziej „gorących” tematów związanych z regulacjami unijnymi... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...