informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 26.01.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 26

Z dachu do kranu [26.01.2006] Instalacja do gromadzenia i wykorzystywania wody deszczowej w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, a także w budynkach użyteczności publicznej to ekonomiczna i ekologiczna inwestycja... (info)

Ulgi podatkowe w 2006 roku. [26.01.2006] Początek nowego roku podatkowego to dobry czas na przeanalizowanie, jakie ulgi w podatku dochodowym będą przysługiwały podatnikom w 2006 roku... (info)

Primavera dla przemysłu [26.01.2006] Jest już nowa wersja oprogramowania, która zastąpiła narzędzie Primavera Maintenance and Turnaround. Nowa wersja nosi nazwę Primavera Power, Energy and Process i jest przeznaczona dla przedsiębiorstw z branży paliwowej, energetycznej, chemicznej a także instytucji użyteczności publicznej... (info)

Nowa ogólnopolska baza noclegowa [26.01.2006] W ostatnim czasie pojawił się w internecie nowy serwis, na łamach, którego wyszukać można oferty noclegów z całego kraju. Twórcy przenocuj.pl podeszli do sprawy nieco inaczej niż autorzy pozostałych serwisów zajmujących się tą tematyką... (info)

Jubileuszowe wydanie e-zinu iGol [26.01.2006] Ukazał się setny numer tygodnika piłkarskiego iGol. Magazyn, przygotowywany przez redakcję od wielu tygodni, niesie ze sobą wiele atrakcji dla czytelników... (info)

2 lutego Dniem Bezpiecznego Komputera [26.01.2006] Microsoft i partnerzy, firmy: CA, Intel, Cisco Systems, Panda Software, G DATA Software, F-Secure, MaxData i Ontrack, po raz drugi połączyli siły, aby edukować polskich użytkowników w zakresie bezpieczeństwa informatycznego... (info)

Sage Symfonia przedłużyła certyfikat Gold Certified Partner nadawany przez Microsoft [26.01.2006] Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, uzyskała odnowienie statusu Microsoft Gold Certified Partner na kolejny rok... (info)

Kaspersky Lab ostrzega przed robakiem Nyxem.e [26.01.2006] Firma Kaspersky Lab, producent oprogramowania antywirusowego i służącego do ochrony danych, informuje o wykryciu w ruchu sieciowym dużej liczby próbek robaka Email-Worm.Win32.Nyxem.e, który wyposażony jest w wyjątkowo destrukcyjną funkcję... (info)

Studio Fotografii Profesjonalnej zaprasza do udziału w Profesjonalnych Warsztatach Fotografii Aktu [26.01.2006] Ciało można pokazać, i tak najczęściej się to wykonuje, rozbierając z odzienia... (info)

Nowa strona Macroscope OMD [26.01.2006] Z dniem 23 stycznia ruszyła nowa strona internetowa Macroscope OMD, oddziału OMD Poland... (info)

Wirtualna Polska o sukcesach w 2005 roku i planach na 2006 [26.01.2006] Rok 2005, w którym Wirtualna Polska obchodziła 10-lecie swojego istnienia, był przełomowy dla spółki... (info)

Wysoka jakość Panda GateDefender 8200 potwierdzona certyfikatem NSS Approved [26.01.2006] Sprzętowe rozwiązanie antywirusowe Panda GateDefender 8200 zostało wyróżnione certyfikatem NSS Group, potwierdzającym dużą skuteczność i wysoką wydajność tego urządzenia... (info)

Markiza pret-a-porter [26.01.2006] Tegoroczne poznańskie targi Budma będą miejscem pokazu mody zainspirowanego akcesoriami okiennymi firmy VELUX. Kolekcja damskich strojów, autorstwa węgierskiej projektantki Agnes Ungar, została uszyta z materiałów, z których tworzone są rolety, markizy i moskitiery... (info)

Domowy klimat zasilany słońcem [26.01.2006] Na tegorocznych targach BUDMA w Poznaniu firma VELUX Polska zaprezentuje nową generację elektrycznych akcesoriów okiennych zasilanych energią słoneczną. W ofercie pojawi się nowa markiza oraz rolety zewnętrzne wyposażone w kolektory solarne... (info)

Wywiad z Jakubem Benke - Prezesem Zarządu Domu Mediowego Starcom [26.01.2006] Jakub prowadzi z natury bardzo aktywny tryb życia. Żegluje, nurkuje, pływa na desce surfingowej, jeździ na nartach i konno, a także gra w piłkę... (info)

Rtęć w tuńczyku [26.01.2006] Tuńczyk puszkowany dostępny w polskich sklepach zawiera rtęć – wykazało badanie zlecone niezależnemu laboratorium przez miesięcznik „Świat Konsumenta”... (info)

Nr GG:14 trafił do zwycięzcy [26.01.2006] Wylicytowany na aukcji XIV. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niski, symboliczny numer GG:14 został przekazany zwycięzcy licytacji, który zaproponował najwyższą kwotę - 2025 zł... (info)

Wyniki finansowe koncernu Samsung za 2005 rok [26.01.2006] Samsung Electronics poinformował, że w roku obrotowym, zakończonym 31 grudnia 2005 r. osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 58,10 miliarda dolarów... (info)

Orange.pl w czołówce portali internetowych w Polsce [26.01.2006] Serwis internetowy Orange cieszy się rosnącą popularnością.. (info)

Sensors dla Polifarbu Cieszyn-Wrocław SA, Orco Property Group i Luksusowej [26.01.2006] Agencja public relations Sensors (Euro RSCG Poland) podpisała trzy nowe umowy z klientami... (info)

SEB 2 liderem w rankingu funduszy inwestycyjnych tygodnika WPROST [26.01.2006] Fundusze inwestycyjne SEB TFI zajęły wysokie pozycje w styczniowym rankingu funduszy inwestycyjnych opublikowanym przez tygodnik WPROST... (info)

Nowa odsłona Dodatków dla oryginalnego systemu Windows [26.01.2006] Microsoft poinformował o rozszerzeniu oferty benefitów dla użytkowników legalnego oprogramowania. W ramach programu "Dodatki dla oryginalnego systemu Windows" posiadacze legalnych wersji systemu już od stycznia mogą pobierać z witryny internetowej Microsoft nowe aplikacje i usługi... (info)

Nowości DIBI [26.01.2006] Od ponad 30 lat DIBI (Divisione Biotechnologica) firma - matka włoskiego koncernu GTS Group S.p.A. wytwarza i sprzedaje produkty, wyposażenie i usługi dla rynku kosmetyki profesjonalnej... (info)

Recepta na mroźne dni od Vtrip.pl [26.01.2006] Minusowe temperatury dają się nam ostatnio ostro we znaki. Warto zatem w tych dniach pomyśleć o wakacjach. Portal turystyczny Vtrip.pl właśnie przygotował atrakcyjną ofertę letniego wypoczynku... (info)

BenQ prezentuje nowe modele projektorów - MP720 i MP620 [26.01.2006] Cyfrowe projektory zaprojektowano z myślą o zastosowaniach multimedialnych w szkolnictwie, edukacji i biznesie.. (info)

Nowa odsłona easygo.pl [26.01.2006] 9 miesięcy po starcie portalu turystycznego, easygo.pl przygotowało nową szatę graficzną dla swojego serwisu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...