informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


„Whatever It Takes” – wina z misją

„Whatever It Takes” – wina z misją [25.10.2013] Penélope Cruz, Charlize Theron, George Clooney, Pierce Brosnan, David Bowie, zespól Coldplay – te osobowości łączy nie tylko scena... (info)


Hakowicze na start !

Hakowicze na start ! [25.10.2013] Na miejsca. Gotowi? Start! Ruszyły zapisy do 7. edycji Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam Haka na Raka”. W tym roku uczestnicy zmierzą się z chłoniakami – nowotworami układu chłonnego... (info)


Jeszcze bliżej mieszkańców – Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii Bronowice

Jeszcze bliżej mieszkańców – Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii Bronowice [25.10.2013] 24 października 2013 Prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski i Benoît Charles, Dyrektor Generalny Immochan w Polsce, uroczyście podpisali umowę, na mocy której w Galerii Bronowice powstanie Punkt Obsługi Mieszkańców... (info)


Zdrowa i owocowa jesień w krakowskiej Bonarce

Zdrowa i owocowa jesień w krakowskiej Bonarce [25.10.2013] Jesień sprzyja infekcjom – a przed nimi trzeba się bronić. Dlatego już w najbliższą sobotę w Bonarce zostanie otwarte nowe stoisko „Mięta Malina” serwujące m.in. świeżo wyciskane soki owocowe... (info)

International Dance Shoes [25.10.2013] International Dance Shoes z dumą ogłasza uruchomienie polskiej mikrowitryny z najwyższej jakości obuwiem do tańców latynoamerykańskich i towarzyskich, produkowanym wyłącznie w Wielkiej Brytanii... (info)


RAFAMET na targach w międzynarodowym towarzystwie

RAFAMET na targach w międzynarodowym towarzystwie [25.10.2013] Gdańsk i Hanower we wrześniu gościły dwie imprezy targowe, niezwykle istotne dla branży kolejowej i przemysłu ciężkiego. Wśród wystawców z całego świata była także Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A... (info)

Belgijski street art opanuje Poznań! [25.10.2013] Przechadzając się ulicami miast coraz częściej możemy zauważyć kolorowe, wielkoformatowe dzieła malarskie. Różnorodność form, kolorów, motywów to tylko niektóre z elementów wyróżniających tę coraz bardziej popularną sztukę zwaną street art... (info)


Przedpremierowy pokaz „Historii rodzinnych” Sarah Polley w SWPS

Przedpremierowy pokaz „Historii rodzinnych” Sarah Polley w SWPS [25.10.2013] Projekcja „Historii rodzinnych” - SWPS 8.11.2013r. o godz. 17.00. Po pokazie – dyskusja z udziałem reżysera Pawła Kuczyńskiego i filmoznawcy Grzegorza Pamrowa. Rozmowę poprowadzi filmoznawca Karol Jachymek. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc... (info)

Maraton Toruński dla Niny [25.10.2013] 27 października 2013 roku po raz 31. startuje Maraton Toruński. Biegacze rozpoczną ponad 40-kilometrową trasę na Rynku Staromiejskim w Toruniu o godz. 10.00... (info)


Quesadilla z chorizo i kurczakiem

Quesadilla z chorizo i kurczakiem [25.10.2013] Przychodzą goście a Ty nie wiesz co im podać, żeby nie tracić za dużo czasu w kuchni? Quesadilla jest doskonałym rozwiązaniem! Farsz można przygotować wcześniej, a podczas obecności gości wystarczy wyłożyć go na tortille a następnie zapiec :).. (info)

3,2 mld złotych przeznaczone na „Mieszkanie dla Młodych”- kupuj na przedmieściach [25.10.2013] Nowy rządowy program dopłat do mieszkań „Mieszkanie dla Młodych” rusza od stycznia 2014 r. Budżet przeznaczony na ten cel wynosi 3,2 mld złotych i ma pomóc osobom młodym w kupnie swojej pierwszej nieruchomości...... (info)

Najciekawsze aukcje sztuki tej jesieni [25.10.2013] Jesień na rynku sztuki zapowiada się interesująco. Na sprzedaż zostaną wystawione popularne dzieła hiszpańskiego impresjonisty ..... (info)


Ekonomicznie i ekologicznie – redukcja zużycia wody w „zielonych” budynkach z certyfikatem LEED

Ekonomicznie i ekologicznie – redukcja zużycia wody w „zielonych” budynkach z certyfikatem LEED [25.10.2013] W zrównoważonym budownictwie dąży się do ograniczania zużycia zasobów naturalnych, w tym wody. Budynki starające się o międzynarodowy certyfikat środowiskowy LEED..... (info)


Czy będzie odbicie cen?

Czy będzie odbicie cen? [25.10.2013] W ostatnich miesiącach najwięcej mieszkań sprzedało się w Krakowie, Warszawie i Poznaniu. W tych miastach oferta rynku deweloperskiego zmalała najbardziej... (info)


Prawdziwy Meksyk w kuchni

Prawdziwy Meksyk w kuchni [25.10.2013] Kuchnia meksykańska jest znana i lubiana na całym świecie. Meksykanie są z niej dumni i uważają swoje potrawy za dziedzictwo kulturowe. Początki kulinarnych tradycji sięgają czasów Azteków, a wiele dań przez stulecia pozostało niezmiennych... (info)


Wynajem palet CHEP – sposobem na oszczędności w firmie

Wynajem palet CHEP – sposobem na oszczędności w firmie [25.10.2013] Prestiż i opinie zadowolonych klientów firmy CHEP - wiodącej marki na rynku kompleksowej obsługi logistycznej, wciąż przyciągają do współpracy nowych kontrahentów... (info)

GLS kolejnym operatorem w programie SendSystem [25.10.2013] W październiku w programie SendSystem udostępniony zostanie moduł kolejnego operatora. Dotychczas program obsługiwał przesyłki Poczty Polskiej oraz InPost. Do tego grona dołącza właśnie jedna z największych firm kurierskich w Polsce - GLS Poland... (info)


Polski system ochrony zdrowia czeka jakościowa rewolucja Podsumowanie IX Forum Rynku Zdrowia

Polski system ochrony zdrowia czeka jakościowa rewolucja Podsumowanie IX Forum Rynku Zdrowia [25.10.2013] Zarządzanie placówkami ochrony zdrowia, polityka lekowa, aspekty prawne i finansowe dot. aparatury i wyposażenia w podmiotach leczniczych, wyzwania i możliwości polskiej kardiologii... (info)


Sezon na Hiszpańską Oliwkę! I jej Przepis na gorący jesienny wieczór!

Sezon na Hiszpańską Oliwkę! I jej Przepis na gorący jesienny wieczór! [25.10.2013] Nadeszła złota, polska jesień, a wraz z nią wietrzne, chłodne i coraz krótsze dni. W Hiszpanii tymczasem trwa zbiór oliwek i rozpoczyna się okres nazywany „,El veranillo”... (info)

Acxiom na konferencji Zmiany w Regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów [25.10.2013] W tegorocznym panelu dyskusyjnym nie zabrakło Radcy Prawnego z Acxiom Polska– Michała Kaczorowskiego.. (info)


Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel

Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel [25.10.2013] Kalendarzowa jesień rozpieszcza nas w tym roku dość wysokimi temperaturami. Warto więc wykorzystać jeszcze sprzyjającą nam aurę i ocieplić dom w oczekiwaniu na nadejście srogiej zimy... (info)

GutPR z liderem na rynku drabin, rusztowań i aluminiowych konstrukcji do prac na wysokości [25.10.2013] W ostatnim czasie do grona Partnerów Biznesowych GutPR dołączyła firma KRAUSE, lider na rynku drabin, rusztowań i aluminiowych konstrukcji do prac na wysokości... (info)


Jewgienij Kasperski wystąpił podczas Zgromadzenia Ogólnego INTERPOLu

Jewgienij Kasperski wystąpił podczas Zgromadzenia Ogólnego INTERPOLu [25.10.2013] Jewgienij Kasperski, prezes i dyrektor generalny Kaspersky Lab, wygłosił przemówienie podczas 82 Zgromadzenia Ogólnego INTERPOLu... (info)


Postarzane podłogi mogą być piękne i funkcjonalne zarazem

Postarzane podłogi mogą być piękne i funkcjonalne zarazem [25.10.2013] Miłośnicy starych domów z duszą nie muszą latami czekać, aby drewniana podłoga była równie klimatyczna. Stylizowane posadzki dębowe przywodzące na myśl wiekowe domostwa powstają w kilka tygodni... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...