informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.10.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 30


Mistrzowski team na wyścigu Epilog 2007 w Brnie!

Mistrzowski team na wyścigu Epilog 2007 w Brnie! [25.10.2007] Team Mateusz Lisowski / Jean-Claude Laruelle / Mariusz Miękoś, jadący Seatem Leon Supercopa w barwach Fastline Racing, w sobotę 27 października przez 6 godzin będzie walczyć z najszybszymi kierowcami w Europie na czeskim torze Automotodrom Brno... (info)


BudujemyDom.pl pobija rekordy

BudujemyDom.pl pobija rekordy [25.10.2007] Nowa odsłona portalu BudujemyDom.pl wprowadzona we wrześniu br. okazała się strzałem w dziesiątkę. - Najwyraźniej użytkownicy docenili nową szatę graficzną i tysiące informacji, które znajdują się w portalu – mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisu... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 25.10.2007 [25.10.2007] Dzień na GPW charakteryzował się dużą zmiennością. Początek sesji upłynął pod znakiem wzrostów i ataków na nowe dzienne maksima indeksu WIG20. Końcówka dnia wyglądała trochę inaczej... (info)

Nexans wprowadza Nexans Visio Template w wersji 3.0 [25.10.2007] Dostępne darmowe oprogramowanie Nexans Visio Template wersja 3,0 upraszcza procedury służące do profesjonalnego projektowania infrastruktury okablowania... (info)

Young Professionals strategią rozwoju [25.10.2007] Dostęp do know-how w ramach międzynarodowych struktur organizacji o ugruntowanej pozycji i prestiżu, sesje dyskusyjne z doświadczonymi praktykami branży komunikacji marketingowej,.. (info)


Sprawdź się w Waszyngtonie!

Sprawdź się w Waszyngtonie! [25.10.2007] Chcesz porozmawiać z prezydentem Georgem Bush’em o przyszłości komunikacji marketingowej? A może wolisz sprawdzić się jako fotoreporter i przetestować najnowsze technologie?.. (info)


Zaawansowany aparat cyfrowy Sony Alpha DSLR-700K w ofercie Vobis

Zaawansowany aparat cyfrowy Sony Alpha DSLR-700K w ofercie Vobis [25.10.2007] Nowa, najwyższej klasy lustrzanka cyfrowa marki Sony gwarantuje rewelacyjną jakość obrazu HD przy fotografowaniu i wyświetlaniu. Została zaprojektowano w taki sposób, by każdy jej użytkownik mógł w efekcie końcowym zostać ekspertem od fotografii... (info)


Gra, zabawa i multimedia - nowe monitory z serii NEC AccuSync WMGX

Gra, zabawa i multimedia - nowe monitory z serii NEC AccuSync WMGX [25.10.2007] NEC Display Solutions ustanawia nowe standardy multimedialne w segmencie niedrogich monitorów uniwersalnych. Modele NEC AccuSync® LCD19WMGX i AccuSync® LCD22WMGX, łączą w sobie niską cenę, doskonałej jakości wykonanie oraz atrakcyjny wygląd... (info)


Szlak Architektury Drewnianej: Wystawa w Gminie Jerzmanowice-Przeginia

Szlak Architektury Drewnianej: Wystawa w Gminie Jerzmanowice-Przeginia [25.10.2007] Gminny Ośrodek Kultury w Jerzmanowicach zaprasza na wystawę „Szlak Architektury Drewnianej”. Wystawę będzie można zobaczyć w Jerzmanowicach, a w listopadzie także w Racławicach na terenie gminy Jerzmanowice – Przeginia... (info)


Pojemne torby Kensington na notebooki

Pojemne torby Kensington na notebooki [25.10.2007] Kensington, producent akcesoriów do komputerów mobilnych, oferuje nową linię toreb do notebooków Contour Cargo. Kolekcja adresowana jest do osób ceniących sobie przede wszystkim pojemność, wygodę noszenia oraz bezpieczeństwo sprzętu... (info)


Męskie gadżety

Męskie gadżety [25.10.2007] Gdy zbliża się czas Bożego Narodzenia, większość z nas myśli o prezentach. Mimo iż wybór na rynku jest bardzo duży, trudno jest wybrać coś wyjątkowego dla mężczyzny. A może po prostu postaw na elektroniczne gadżety?.. (info)


Nowy faks Gestetner 4430NF w ofercie ATA-Int

Nowy faks Gestetner 4430NF w ofercie ATA-Int [25.10.2007] ATA-INT. Ltd, firma doradczo - wdrożeniowa zajmująca się wyłączną dystrybucją urządzeń marki Gestetner w Polsce, wprowadziła do swojej oferty nowe urządzenie faksujące Gestetner FAX 4430NF... (info)


Aristo Slim 1250 SE - kolorowa Santa Rosa

Aristo Slim 1250 SE - kolorowa Santa Rosa [25.10.2007] Spółka Comes S.A. - lider wśród producentów i dystrybutorów notebooków w środkowo-wschodniej Europie - poszerzyła swoją ofertę notebooków ARISTO o model Slim 1250 SE. Komputer wyróżnia się kilkoma wersjami kolorystycznymi obudowy: niebieską, żółtą i różową... (info)

Ponar Real Estate rozpoczął inwestycję deweloperską w Warszawie [25.10.2007] Na czerwiec 2009 r. planowane jest oddanie do użytku Osiedla Nadwiślańskiego realizowanego przez Ponar Real Estate, spółkę wchodzącą w skład grupy Ponar Wadowice. Inwestycja ruszyła w ubiegłym miesiącu... (info)


Viessmann uruchamia całodobową infolinię techniczną

Viessmann uruchamia całodobową infolinię techniczną [25.10.2007] Zaprojektowanie i wyprodukowanie najwyższej jakości urządzenia to bardzo złożonyi długotrwały proces. Jednak największe wyzwanie dla liczącego się producenta zaczyna się tuż po sprzedaży i dostarczeniu kotła do klienta... (info)


Zawieszono wiechę na najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce!

Zawieszono wiechę na najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce! [25.10.2007] W piątek, 19 października 2007 roku, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na Sea Towers - luksusowym apartamentowcu firmy Invest Komfort. Ukończenie prac budowlanych przy najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce, planowane jest na koniec lutego 2009 roku... (info)


Sukces na wschodzie - IFL jeszcze bardziej międzynarodowa…

Sukces na wschodzie - IFL jeszcze bardziej międzynarodowa… [25.10.2007] Po polskim sukcesie, IFL rozpoczyna podbój międzynarodowych aren barmańskich. Była już Warszawa i Sopot, teraz przyszedł czas na Rygę… W końcu Flair to styl, który nie zna granic... (info)


Flair Baltics – ekspansja na wschód

Flair Baltics – ekspansja na wschód [25.10.2007] Już 9 września, w stolicy Łotwy, Rydze, w klubie Fashion Club, odbędą się trzecie w tym roku rozgrywki Niezależnej Ligi Barmańskiej – FLAIR BALTICS. To kleny krok do Finału... (info)


Międzynarodowo i prestiżowo w JW MBA Prestige Club

Międzynarodowo i prestiżowo w JW MBA Prestige Club [25.10.2007] Dwunastu barmanów, wyłonionych podczas kilku etapów, zmierzyło się podczas zawodów finałowych Every Serve Perfect, rozgrywanych w ramach JW MBA Prestige Club... (info)


Finał JW MBA Prestige Club już we wrześniu!

Finał JW MBA Prestige Club już we wrześniu! [25.10.2007] Zbliża się finał Programu JW MBA Prestige Club. Już we wrześniu w Warszawie odbędzie się trzeci, finałowy zjazd największego w Polsce programu szkoleniowo-lojalnościowego dla barmanów... (info)


Nowy produkt - Ściereczka z mikrofibry do silnych zabrudzeń już w sprzedaży

Nowy produkt - Ściereczka z mikrofibry do silnych zabrudzeń już w sprzedaży [25.10.2007] Stella Pack S.A. - lider krajowego rynku produktów z mikrofibry wprowadził do sprzedaży kolejny innowacyjny produkt. Nowym produktem jest Ściereczka z mikrofibry do silnych zabrudzeń... (info)

Nagroda Targów SatKrak dla firmy Dipol [25.10.2007] Prestiżową nagrodę - Produkt Roku przyznawaną na Targach SatKrak, które odbyły się w Krakowie w dniach 18-20.10.2007 roku, otrzymała firma Dipol w kategorii Najlepsze Akcesoria za rodzinę kabli Triset... (info)


APC-MGE wprowadza nową szafę przemysłową NetShelter® SX o głębokości 1200 mm

APC-MGE wprowadza nową szafę przemysłową NetShelter® SX o głębokości 1200 mm [25.10.2007] Nowe rozwiązanie dla centrów przetwarzania danych ułatwia instalację i ochronę głębszych serwerów oraz większej ilości kabli; Szafy przemysłowe APC ułatwiają instalację i ochronę sprzętu w warunkach dużej gęstości upakowania serwerów i urządzeń sieciowych.. (info)

Jerzmanowice-Przegnia monitoring w szkołach [25.10.2007] Łącznie 24 000 zł otrzymała z krakowskiego Kuratorium Oświaty gmina Jerzmanowice-Przeginia na budowę systemu monitoringu w dwóch szkołach gimnazjalnych: w Jerzmanowicach i w Przegini... (info)


Wyniki pierwszego etapu kampanii marki TOMA

Wyniki pierwszego etapu kampanii marki TOMA [25.10.2007] Podsumowano pierwszy etap relaunch’u soków i nektarów marki TOMA. W wyniku kampanii sprzedaż wzrosła o 100%. Od połowy lutego do czerwca 2007 r. Pepsi Cola General Bottlers przeprowadziła relaunch soków i nektarów marki TOMA... (info)

Nie tylko na jesień i zimę. Q10 – prawdziwa elektrownia dla serca! [25.10.2007] Coraz krótsze dni, deszcze, chłód…Nawet osoby w pełni zdrowia jesienią nie czują się najlepiej. A co mają powiedzieć ci, którzy mają kłopoty kardiologiczne, albo stale są zmęczeni. Może warto przy okazji sprawdzić poziom koenzymu Q10?.. (info)


Porozumienie 12 gmin w Małopolsce

Porozumienie 12 gmin w Małopolsce [25.10.2007] Burmistrzowie i wójtowie 12 gmin podpisali 9 października 2007 roku umowę o współpracy na rzecz przygotowania do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Jednym z sygnatariuszy porozumienia był Wójt Gminy Jerzmanowice-Przeginia Adam Piaśnik... (info)


Czar katalogu

Czar katalogu [25.10.2007] Znajdziesz w nim ciuchy, bieliznę, buty, sprzęt sportowy i akcesoria do mieszkania. Znajdziesz go w skrzynce pocztowej. Poczeka na Ciebie, aż będziesz miała chwilę czasu dla siebie, byś mogła przeżyć z nim niezapomniane chwile zakupów. Co to? To katalog!.. (info)

ELESA chroni środowisko naturalne! [25.10.2007] System Zarządzania Środowiskowego firmy ELESA uzyskał certyfikat ISO 140001:2004. Tym samym firma potwierdziła, że wpływ prowadzonej przez nią działalności na środowisko spełnia najwyższe standardy... (info)


Nowe przewody w ofercie Grupy Zamel Cet

Nowe przewody w ofercie Grupy Zamel Cet [25.10.2007] Firma CET, należąca do Grupy Zamel Cet, wprowadza na rynek kable sygnalizacyjne. Produkcja pierwszych kabli rozpoczęła się z początkiem października 2007 roku. Wraz z rozpoczęciem produkcji przyjmowane są pierwsze zamówienia... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...