informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

VIA nawiązuje współpracę z zawodniczką sportów elektronicznych Ms. X [25.10.2005] Witryna VIA Competitive Gamers Arena będzie prowadzona przez najlepszą zawodniczkę sportów elektronicznych Alanę Reid, znaną jako Ms.X z drużyny girlz 0f destruction. Strona adresowana jest do rozwijającego się środowiska profesjonalnych graczy... (info)

Eliminacje Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski [25.10.2005] Na trasie ze Zdzieszowic na Górę Św. Anny, w niedzielę, 23 października odbyły się ostatnie eliminacje Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski... (info)

Duże sieci bez szpiegów [25.10.2005] Anti-Spyware Enterprise Edition wykrywa i usuwa oprogramowanie szpiegowskie w dużych sieciach firmowych... (info)

Nowa inwestycja Impela [25.10.2005] Spółka Impel Rental - wchodząca w skład Grupy Impel - wspólnie z niemiecką Grupą Perfekta Beteiligungsgesellschaft Mbh powołały nowy podmiot gospodarczy - Impel Perfekta Sp. z o.o... (info)

Targowe odliczanie [25.10.2005] Organizatorzy tej najstarszej w Polsce profesjonalnej imprezy targowej poświęconej konferencjom, kongresom, programom motywacyjnym i spotkaniom biznesowym, w tym roku do sprawdzonych rozwiązań proponują także szereg nowości... (info)

WiFi Finder Plus - sieć w twoim zasięgu [25.10.2005] Jak mówi stare przysłowie - "czas to pieniądz" - szkoda więc go tracić na sprawdzanie, czy akurat jesteśmy w zasięgu sieci WiFi... (info)

JONES - w nowych saszetkach [25.10.2005] Firma ZAS wprowadza na rynek herbatę JONES w udoskonalonych saszetkach... (info)

I300 - telefon z dyskiem twardym w Europie [25.10.2005] Samsung rozpoczyna na rynku europejskim sprzedaż nowego telefonu muzycznego (model: SGH-i300), wyposażonego w 3-gigabajtowy dysk twardy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...