informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 34


Znamy zwycięzców Every Serve Perfect 2008

Znamy zwycięzców Every Serve Perfect 2008 [25.09.2008] Po kilku miesiącach wytężonych treningów w ramach programu Johnnie Walker MBA, poznaliśmy laureatów zawodów Every Serve Perefct 2008. 8 września, w warszawskim klubie Platinium, do rywalizacji stanęło 10 finalistów... (info)

Fundacja „Barka” z telefonią internetową dla potrzebujących [25.09.2008] Fundacja Barka – zajmująca się pomocą ludziom zepchniętym na margines społeczny – wdrożyła w swojej centrali w Poznaniu oraz w placówce w Londynie telefonię internetową FreecoNet. Stało się tak dzięki pomocy firm: Datera SA i IVO Software... (info)


Burzenie Stadionu X-lecia rozpoczęte

Burzenie Stadionu X-lecia rozpoczęte [25.09.2008] Patrząc teraz na Stadion X-lecia, z jednej strony odczuwam smutek, ze coś minęło bezpowrotnie, a z drugiej strony oczekiwanie, że nowy stadion będzie jeszcze szczęśliwszy dla polskiego sportu- tymi słowami Bohdan Tomaszewski rozpoczął burzenie Stadionu... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 25.09.2008 [25.09.2008] GPW mocno w górę. Czwartkową sesję główne indeksy rozpoczęły blisko wczorajszego zamknięcia. Jednak już przed południem popyt dał znać o sobie, a indeks WIG20 rozpoczął udany marsz w stronę 2400 punktów... (info)


Wenna twórcza roztrzygnięta

Wenna twórcza roztrzygnięta [25.09.2008] POOLSPA, producentów urządzeń z hydromasażem, organizator SPA-ART ogłasza wyniki tegorocznej edycji wyjątkowego konkursu. Jury, złożone w większości ze znanych w branży niezależnych projektantów form użytkowych, doceniło wysiłki twórcze czterech uczestników.. (info)


Lita natura panelu

Lita natura panelu [25.09.2008] INTERNO wprowadza innowacyjne podłogi z litego drewna austriackiej firmy BERTHOLD. Są nie tylko proste w montażu, ale także ekologiczne, solidne, odporne na uszkodzenia i długowieczne. Wracamy do naturalnych, najlepszych rozwiązań... (info)


Datalogic Mobile roszerza gamę produktów o komputery przemysłowe serii DLoG X

Datalogic Mobile roszerza gamę produktów o komputery przemysłowe serii DLoG X [25.09.2008] Datalogic Mobile i DLoG GmbH zawarły umowę OEM, dzięki której Datalogic Mobile rozszerzy swoją ofertę produktów R Series™ o komputery przemysłowe serii DLoG X... (info)


Piła tarczowa/ukośnica FZB - 250/2000 marki Ferm – tnie pod każdym kątem

Piła tarczowa/ukośnica FZB - 250/2000 marki Ferm – tnie pod każdym kątem [25.09.2008] W Ofercie firmy Proma Polska dostępny jest model przecinarki tarczowej z funkcją ukośnicy z linii produktowej FERM. FZB-250/2000 to połączenie standardowej przecinarki stołowej z wszystkimi funkcjami ukośnicy... (info)


Październik 2008 - Proma Polska startuje w gminie Miękinia

Październik 2008 - Proma Polska startuje w gminie Miękinia [25.09.2008] W październiku wrocławska firma Proma Polska zmienia lokalizację swojej siedziby. Dystrybutor maszyn, narzędzi i elektronarzędzi przenosi się do nowoczesnego, wielofunkcyjnego obiektu, który stanie w Parku Przemysłowym „Źródła-Błonie” w Gminie Miękinia... (info)


Zwiększony popyt na specjalistów ds. BHP

Zwiększony popyt na specjalistów ds. BHP [25.09.2008] Ministerstwo Pracy przygotowuje nowy program na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy na lata 2009- 20012. Przy coraz bardziej rosnącym popycie na specjalistów ds. BHP jak taki projekt odbije się na sytuacji na rynku pracy?.. (info)


Poznaj Siłę Serca

Poznaj Siłę Serca [25.09.2008] Teoretycznie każdy z nas wie o tym, że powinien dbać o zdrowie i jak powinien dbać o zdrowie – robić badania, zdrowo się odżywiać i zażywać ruchu. Praktyka niestety często mija się z teorią w czasach, w których wszyscy są zapracowani, zajęci, zabiegani ….. (info)


VEDIA jedyna taka Polska marka

VEDIA jedyna taka Polska marka [25.09.2008] VEDIA S.A. poinformowała dzisiaj o trwających pracach nad własnymi odtwarzaczami audio-video! Nowe modele będą przygotowywane specjalnie na zamówienie VEDIA S.A. Będzie to pierwsze raz kiedy polska marka stworzy własne odtwarzacze... (info)

Korporacja Oracle przedstawiła pakiet Oracle E-Business Suite 12.1 [25.09.2008] Istotne rozszerzenia aplikacji Kadry, Zarządzanie finansami, Zarządzanie łańcuchem dostaw i CRM, które pomagają klientom osiągnąć sukces na globalnym rynku... (info)


Włoski klimat w Twoim domu

Włoski klimat w Twoim domu [25.09.2008] Drzwi wykończone okleiną nowej generacji to niedrogi, a efektowny sposób na urządzenie mieszkania. Model Verona marki Invado świetnie spełnia oba warunki.. (info)


Sposoby na chrapanie

Sposoby na chrapanie [25.09.2008] Chrapanie to problem, z którym boryka się wiele osób. Nie dość, że przypadłość ta źle wpływa na zdrowie, to irytujące dźwięki sprawiają, że cierpi również twój partner. Jak można temu zaradzić?.. (info)


Niezawodny kosmetyk

Niezawodny kosmetyk [25.09.2008] Wiecznie podkrążone oczy, opuchnięta twarz, zszarzała skóra...Kremy, maseczki, warstwy podkładu, różu, cieni... i dalej nic.Twoja cera wygląda na zmęczoną i starszą niż jest w rzeczywistości?Można temu zaradzić, nie wydając przy tym fortuny na drogie kosmetyki.. (info)


Technologia tanich PC NComputing nagrodzona

Technologia tanich PC NComputing nagrodzona [25.09.2008] NComputing, działający na rynku wirtualizacji, obecny w Polsce dzięki dystrybutorowi Veracomp, jako jeden z 25 innowatorów z całego świata otrzymał nagrodę Tech Award 2008. Firma została doceniona za technologię, która przyczynia się do rozwoju ludzkości... (info)

Klęska amerykańskiej potęgi [25.09.2008] Kolejny światowy potentat finansowy Lehman Brothers składa broń. Nie pomogła reputacja ani historyczne sukcesy. Upadek zakończył ponad 150 lat działalności giganta. Żałosne i tragiczne zarazem zdarzenia.. (info)


Szkło szkłu nierówne

Szkło szkłu nierówne [25.09.2008] W architekturze wnętrz, także w stolarce drzwiowej, szkło robi ostatnio prawdziwą furorę. Wszędzie go pełno. Warto jednak wiedzieć, że szkło szkłu nierówne..... (info)

I Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna [25.09.2008] Ponad dwieście szkół, kilkaset uczniów, pięć miesięcy wytężonej nauki, trzy etapy konkursu i tylko jeden zwycięzca - w listopadzie rozpocznie się I Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna, organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu... (info)

Komentarz Expandera: Nastroje są wciąż marne (25.09.2008) [25.09.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Zapowiada się, że dzisiejsza sesja będzie drugą z kolei, podczas której niewiele się będzie działo. WIG znów zapewne będzie balansował na wysokości lipcowego dołka... (info)


Urodziny oryginalnych zegarków marki Levi’s

Urodziny oryginalnych zegarków marki Levi’s [25.09.2008] Mija rok od wprowadzenia na polski rynek niepowtarzalnych czasomierzy Levi’s. Jesienią 2007 roku na polski rynek trafiła nowa, oryginalna kolekcja zegarków Levi’s... (info)


Mały flash drive i810 plus pomieści jeszcze więcej!

Mały flash drive i810 plus pomieści jeszcze więcej! [25.09.2008] Konsorcjum FEN dodało do asortymentu kolejny flash drive firmy PQI ze znanej serii i810 plus. Najnowszy model należy do grupy najmniejszych przenośnych pamięci USB na świecie i pomieści nawet 8 GB danych... (info)


W swoim stylu

W swoim stylu [25.09.2008] Pogodzić obowiązujące trendy a jednocześnie nie utracić własnego stylu- oto wyzwanie, które pojawia się przy każdym większym remoncie, przy urządzaniu własnego m.. (info)


Konkurs fotograficzny dla klientów RuckZuck

Konkurs fotograficzny dla klientów RuckZuck [25.09.2008] „Pochwal się swoim wnętrzem” to hasło konkursu fotograficznego, który dla swoich klientów zorganizowała ogólnopolska sieć RuckZuck, lider sprzedaży podłóg i drzwi... (info)

Polski ranking popularności języków obcych [25.09.2008] Angielski jest nadal najbardziej popularny wśród Polaków uczących się języków obcych. W pierwszych 8 miesiącach 2008 roku wybrała go połowa osób, które w tym czasie uczyły się języków... (info)


Drzwi ponadczasowe

Drzwi ponadczasowe [25.09.2008] Ciekawej aranżacji mieszkania poświęcamy ostatnio wiele uwagi.Jednym z kluczowych elementów, decydujących o charakterze wnętrza, są oczywiście drzwi.Chcąc nadać mieszkaniu nowoczesny styl, warto pomyśleć o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.. (info)


„Nie garb się!” już nie wystarczy

„Nie garb się!” już nie wystarczy [25.09.2008] Coraz więcej dzieci cierpi na poważne kłopoty z kręgosłupem. W Polsce co dziesiąty mały człowiek ma skoliozę. Tymczasem wystarczy odpowiednia profilaktyka, aby zapobiec wielu poważnym problemom zdrowotnym, które mogą z tego później wyniknąć ….. (info)


Internetowy sklep firmowy MapaMap ON-LINE

Internetowy sklep firmowy MapaMap ON-LINE [25.09.2008] IMAGIS,producent systemów nawigacyjnych MapaMap uruchomił właśnie internetowy sklep firmowy o nazwie MapaMap ON-LINE.Dziś można w nim kupić oprogramowanie nawigacyjne MapaMap dla urządzeń klasy Pocket PC(PDA) i dekowanych urządzeń do nawigacji GPS(klasy PND)... (info)


Zainwestuj w sen

Zainwestuj w sen [25.09.2008] Czas to pieniądz. W myśl tego powiedzenia, zdarza się rezygnować ze snu, by jeszcze więcej i dłużej pracować. To błąd- alarmują lekarze i psychologowie. O jakości naszego codziennego życia w dużej mierze decyduje bowiem dobrze przespana noc.. (info)


Pomóc każdy może! ECCO Walkathon po raz pierwszy w Krakowie!

Pomóc każdy może! ECCO Walkathon po raz pierwszy w Krakowie! [25.09.2008] 27 września 2008 r. na Małym Rynku w Krakowie, po raz pierwszy, odbędzie się – ECCO Walkathon. Krakowianie dołączą do tysięcy uczestników akcji na całym świecie i wesprą działania trzech organizacji charytatywnych... (info)


Przeciąganie liny

Przeciąganie liny [25.09.2008] Emocje a nie chłodna rozwaga kierują dzisiejszymi rynkami. Stąd wszelkie naukowe teorie o efektywności rynku należy odłożyć na pewien czas na półkę. Twardego oparcia poszukują lecz nie znajdują instrumenty finansowe, towary, waluty... (info)


Transport na hulajnodze

Transport na hulajnodze [25.09.2008] Hulajnoga magazynowa to jeden z licznych produktów Jotkela przeznaczonych do transportu w magazynach, halach fabrycznych czy warsztatach. Nowoczesna konstrukcja hulajnogi pozwala na łatwe prowadzenie i szybki transport w pomieszczeniach produkcyjnych... (info)


Z jakiego ziarna wyrosną pieniądze?

Z jakiego ziarna wyrosną pieniądze? [25.09.2008] Rusza kampania „Pełne ziarno pełne pieniędzy” dla smakoszy makaronów Lubella. Oprócz zdrowia w promocyjnych opakowaniach mogą oni odnaleźć autentyczne banknoty oraz unikalne kody alfanumeryczne... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...