informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


Rozmowy z Finezją

Rozmowy z Finezją [25.09.2007] Pod hasłem „Rozmowy z Finezją” rusza kompleksowy program motywacyjny firmy Prima – Sara Lee Coffee & Tea skierowany do punktów sprzedaży detalicznej. Program ma na celu wsparcie relaunch’u produktu marki Prima Finezja... (info)


Peppermint dla francuskiego lidera kosmetyków RoC®

Peppermint dla francuskiego lidera kosmetyków RoC® [25.09.2007] Francuski lider dermokosmetyków do twarzy - marka RoC® rozpoczyna kampanię wizerunkowo - informacyjną w Polsce. Działania mają na celu stworzenie nowego brandu w segmencie przeciwzmarczkowych kosmetyków farmaceutycznych... (info)


ICG dla Hydrobudowy 9

ICG dla Hydrobudowy 9 [25.09.2007] Firma ICG Wdrożenia SAP podpisała umowę z firmą HYDROBUDOWA 9 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Spółka Akcyjna dotyczącą kompleksowego wsparcia systemu SAP funkcjonującego w przedsiębiorstwie... (info)

Oferta świąteczno-sylwestrowa na VTrip.pl [25.09.2007] Już teraz w portalu turystycznym VTrip.pl można rezerwować wyjazdy świąteczne oraz sylwestrowe. Oferta świąteczno-sylwestrowa dostępna jest na stronie: www.sylwester.vtrip.pl.. (info)


Veracomp top VoIP partner

Veracomp top VoIP partner [25.09.2007] Polycom, amerykańska spółka specjalizująca się w rozwiązaniach do audio i wideokonferencji, po raz trzeci nagrodziła Veracomp SA, swojego autoryzowanego dystrybutora w Polsce i krajach nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia)... (info)

Extreme Networks przedstawi rezultaty testów zgodności rozwiązań PBT [25.09.2007] Na światowym kongresie Carrier Ethernet, który odbywa się w dniach 24-28 września br. w Genewie, Extreme Networks przedstawi rezultaty pierwszych testów kompatybilności rozwiązań PBT (Provider Backbone Transport).... (info)

Półmetek cyklu seminariów i warsztatów: „APLIKOM aCADemia – cyfrowy prototyp 2008” [25.09.2007] W Łodzi, Warszawie i w Poznaniu odbyły się już trzy pierwsze z cyklu bezpłatnych spotkań projektantów i inżynierów z ekspertami z Aplikomu. Wzięło w nich udział ponad 300 osób.. (info)

Zobaczyć znaczy uwierzyć [25.09.2007] Niezależny instytut badawczy Synovate na zlecenie firm Panasonic, Pioneer i Hitachi przeprowadził latem br. kolejne już badanie dotyczące postrzegania średnich i dużych telewizorów z płaskim ekranem przez użytkowników końcowych... (info)


Ciepłe śniadania w chłodne poranki

Ciepłe śniadania w chłodne poranki [25.09.2007] Specjaliści od żywienia podkreślają, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w naszym jadłospisie. Dostarcza organizmowi energii niezbędnej na pozostałą część dnia. Szczególnie teraz, gdy za oknem robi się coraz zimniej... (info)

Apreo Logistics uruchamia nową podstronę dla przewoźników [25.09.2007] APREO LOGISTICS – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – w ramach rozwoju komunikacji zewnętrznej, udostępnił przewoźnikom na swojej stronie internetowej specjalną zakładkę Vademecum spedytora... (info)


IMR advertising by PR radzi: „Uwolnij usta!”

IMR advertising by PR radzi: „Uwolnij usta!” [25.09.2007] Detektyw Fikcyjny jak co dzień rano w swoim biurze przeglądał prasę. Nagle z jednej z gazet wypadła karteczka. Był to list rodziców Virginii – typowej, roześmianej nastolatki. Roztrzęsieni prosili o pomoc w odnalezieniu córki... (info)


Nowy budynek stacji dializ Fresenius NephroCare w Gryficach

Nowy budynek stacji dializ Fresenius NephroCare w Gryficach [25.09.2007] W weekend zakończyła się przeprowadzka personelu i pacjentów Centrum Dializ Fresenius NephroCare w Gryficach do nowoczesnego budynku. Nowy budynek powstał w ciągu 4 miesięcy, a całość inwestycji pochłonęła blisko 3 mln. zł... (info)

Poleć z FreecoNet do Egiptu [25.09.2007] Tygodniowa wycieczka sylwestrowa do Egiptu dla dwóch osób - to główna nagroda dla użytkowników FreecoNet w nowej, emocjonującej zabawie pod hasłem „Poleć i poleć”... (info)

Oracle ogłasza wyniki 1 kwartału roku finansowego 2008 [25.09.2007] Oracle ogłasza w pierwszym kwartale zysk na akcję 22 centy (wzrost o 27%); według GAAP 16 centów (wzrost 28%). W 1 kwartale sprzedaż nowych licencji aplikacji wzrosła o 65%, sprzedaż nowych licencji baz danych i middleware wzrosła o 23%... (info)


ALTUSEN KL-1508/KL-1516: 8/16-portowy przełącznik kvm z 17”/19” konsolą lcd.

ALTUSEN KL-1508/KL-1516: 8/16-portowy przełącznik kvm z 17”/19” konsolą lcd. [25.09.2007] Warszawa, 25 września 2007: AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów ATEN na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży nowe przełączniki KVM z linii ALTUSEN wyposażone 17”/19” konsolę LCD... (info)


BenQ C840 najnowszy aparat 8 Mpix z funkcją shake-free i czułością do ISO 1000

BenQ C840 najnowszy aparat 8 Mpix z funkcją shake-free i czułością do ISO 1000 [25.09.2007] BenQ C840 najnowszy aparat 8 Mpix z funkcją shake-free i czułością do ISO 1000 Obiektyw Pentax SMC, 3x zoom optyczny, tryb P/Av/Tv/M, funkcja śledzenia twarzy. Sugerowana cena detaliczna aparatu 499 zł z VAT. Gwarancja 24 miesiące door-to-door... (info)


Nowe standardy jakości oklein

Nowe standardy jakości oklein [25.09.2007] W sierpniu b.r. Barlinek uruchomił nową suszarnię z doprasowaniem okleiny. Zastosowana technologia czynią ją jedną z najnowocześniejszych w Europie. Inwestycja zwiększa potencjał wzrostu produkcji firmy i zasadniczo zmienia jakość produktu finalnego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...