informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

Okno pełne orchidei. [25.08.2008] Orchidee, inaczej storczyki - uznawane są za jedne z najpiękniejszych kwiatów. Przy odpowiedniej hodowli, mogą zdobić witryny i okna domów przez cały rok. W tym celu należy stosować specjalistyczne nawozy np. Nawóz do storczyków firmy POKON... (info)

Hozelock - Ogród spragniony...opieki. [25.08.2008] Prawidłowe nawadnianie zapewnia optymalny wzrost i rozwój roślin w ogrodzie. Dla "zapracowanych" posiadaczy ogrodów, firma Hozelock proponuje zestaw urządzeń do automatycznego nawadniania - AquaPod, komputer Aqua Control Pro oraz Czujnik Deszczu... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 25.08.2008 [25.08.2008] Brak chętnych do kupna akcji. Poniedziałkowa sesja upłynęła pod znakiem rekordowo niskich obrotów, które wyniosły zaledwie 450 milionów złotych. Inwestorzy przejawiali znikomą ochotę do zawierania transakcji, a marazmowi,.. (info)

Certyfikowane szkolenie VCP w Avnet [25.08.2008] Warszawa, dn. 25 sierpnia 2008r.: Avnet Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor produktów VMware, zaprasza na certyfikowane szkolenie VCP: VMware Infrastructure 3: Install and Configure v.3.5... (info)


Frezarka górnowrzecionowa WU601.1 marki WORX – narzędzie wielofunkcyjne

Frezarka górnowrzecionowa WU601.1 marki WORX – narzędzie wielofunkcyjne [25.08.2008] Nowa Frezarka WU601.1 marki WORX to maszyna, która jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez użytkowników ręcznych frezarek górnowrzecionowych... (info)


Krzesła stacjonarne Active i Cube – eksperci od wygody

Krzesła stacjonarne Active i Cube – eksperci od wygody [25.08.2008] W pomieszczeniach, w których dużo czasu spędzamy siedząc, takich jak sale konferencyjne czy poczekalnie, istotne jest dobranie krzeseł gwarantujących komfort... (info)

iPhone’owe zakupy w Wirtualnej Polsce [25.08.2008] Porównywarka cen Wirtualnej Polski – zakupy.wp.pl – już w dniu premiery iPhone’a w Polsce została uruchomiona w wersji dedykowanej temu urządzeniu. To pierwsza porównywarka cen w Polsce w wersji dedykowanej dla użytkowników iPhone’a... (info)


Kolekcja Premier- nowe oblicze klasycznej inspiracji

Kolekcja Premier- nowe oblicze klasycznej inspiracji [25.08.2008] Premier jest wiodącą kolekcją eleganckich zegarków SEIKO, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością na wszystkich światowych rynkach. Każdy zegarek z tej linii jest nowoczesnym wyrazem klasycznej inspiracji... (info)

Call center FreecoNet w Centrali Kart Kredytowych [25.08.2008] Aby zastrzec utraconą kartę płatniczą dowolnego banku, wystarczy znać tylko jeden numer telefonu - Centrali Kart Kredytowych - 9584. To działające od niedawna rozwiązanie opiera się na nowoczesnym systemie call center od FreecoNet... (info)


Język lata, jak łopata

Język lata, jak łopata [25.08.2008] Każdemu czasem zdarza się coś chlapnąć. By nie było plamy, zaproś znajomych do siebie. Rozłóżcie planszę gry Tabu marki Parker i nawijajcie, ile wlezie... (info)


WSKiZ szkoli kadrę kierowniczą

WSKiZ szkoli kadrę kierowniczą [25.08.2008] WSKiZ w Poznaniu przygotowuje merytorycznie i praktycznie studentów do realiów panujących na rynku pracy. Zapewniając szeroką ofertę praktyk, absolwenci opuszczają mury szkoły posiadając nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również doświadczenie zawodowe... (info)


II edycja targów ProMaTap

II edycja targów ProMaTap [25.08.2008] Po sukcesie, jaki w ubiegłym roku odniosła premierowa edycja targów ProMaTap, w dniach 16-17 października 2008 roku, w Rąbieniu pod Łodzią, odbędzie się druga edycja tego targowego wydarzenia... (info)

Studia dla dyrektorów [25.08.2008] Każdy chciałby zarządzać ludźmi. Często kojarzy nam się to z zajmowaniem elitarnych stanowisk i przywilejami. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę, że szefowie także się uczą... (info)

Ludzie chorzy domagają się konika morskiego [25.08.2008] Bezpodstawne zatrzymanie przez Urząd Celny w Gdyni partii leku naturalnego Ginjal, którego jednym ze składników jest wyciąg z konika morskiego, wywołało lawinę pytań do importera od zaniepokojonych pacjentów leczących dolegliwości tym preparatem... (info)

Neoweb stabilizuje pobocze [25.08.2008] System stabilizacji gruntu NeowebTM zabezpieczył pobocze na drodze krajowej nr 50 w Kamionie Dużym, między Sochaczewem, a Wyszogrodem. Umacnianie pobocza wykonano na początku czerwca 2008 roku... (info)


Komfort cieplny w domu

Komfort cieplny w domu [25.08.2008] Temperaturę otoczenia każdy z nas odczuwa inaczej. Niektórzy potrzebują więcej chłodu, inni – zwłaszcza ci, którzy szybciej marzną - więcej ciepła. Jednak bez względu na upodobania i warunki, jakie panują na zewnątrz,.. (info)

Klimatyzacja nie tylko na lato [25.08.2008] Urządzenia klimatyzacyjne instalowane w domach i mieszkaniach już dawno przestały być oznaką luksusu i wysokiego statusu społecznego. Podobnie jak nowe samochody, nowobudowane osiedla wielorodzinne mają klimatyzację w standardzie... (info)


Wyjątkowa oszczędność energii dzięki wysokowydajnym źródłom światła LED Apollo

Wyjątkowa oszczędność energii dzięki wysokowydajnym źródłom światła LED Apollo [25.08.2008] Wyjątkowa energooszczędność i trwałość to tylko niektóre z właściwości nowych wysokowydajnych źródeł światła LED wprowadzanych na rynek przez Apollo. Dzięki temu są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących oszczędności i dbających o środowisko... (info)

Komentarz Expandera: Marazm na początek tygodnia (25.08.2008) [25.08.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Kolejny giełdowy tydzień zaczynamy ze sporą dawką optymizmu, wynikającą głównie za zakończenia piątkowej sesji w Ameryce... (info)


Expander: Polacy przepłacają na kredytach hipotecznych

Expander: Polacy przepłacają na kredytach hipotecznych [25.08.2008] Polacy zaciągają drogie kredyty mieszkaniowe - wynika z analizy Expandera. Średnie oprocentowanie kredytów we frankach, zaciągniętych w czerwcu, wyniosło według danych NBP 4,6%... (info)


Projektory do notebooków od Optomy

Projektory do notebooków od Optomy [25.08.2008] Nowe Optomy EW330 i EW628, które pojawiły się w sprzedaży za sprawą wyłącznego dystrybutora Veracomp, to urządzenia zaprojektowane z myślą o prezentacjach z użyciem notebooków z panoramicznymi matrycami... (info)

Finamo SA nagrodzone Laurem Konsumenta - Odkrycie Roku 2008 [25.08.2008] Dalszy dynamiczny rozwój sieci oddziałów Finamo SA. Konsumenci docenili wysoki standard obsługi oraz szeroką ofertę firmy i wyróżnili Finamo SA Laurem Konsumenta - Odkrycie Roku 2008 wśród doradców finansowych... (info)


I Ty możesz zrobić imprezę ogólnopolską!

I Ty możesz zrobić imprezę ogólnopolską! [25.08.2008] W wielu mniejszych miastach często słyszy się narzekania mieszkańców, że nic ciekawego się nie dzieje, nie ma życia kulturalnego. Pewne studentki ze Zgierza udowodniły, że można coś z tym zrobić. Wymyśliły imprezę filmową... (info)


Podłogi w wielkomiejskim stylu - nowości w RuckZuck

Podłogi w wielkomiejskim stylu - nowości w RuckZuck [25.08.2008] Nowa kolekcja podłóg City marki Classen to bogactwo wzorów, które doskonale pasować będą do różnych stylów wystroju wnętrz. Kolekcja City od niedawna przyciąga uwagę odwiedzających salony RuckZuck... (info)


Większa mobilność Dospela

Większa mobilność Dospela [25.08.2008] W minionych wiekach Anglia podbiła niemal pół świata dzięki potężnej flocie okrętów. Zakładano kolonie na innych kontynentach a kraj ten ciągle rósł w siłę, stając się w rezultacie światowym mocarstwem... (info)


Rozwiązania akustyczne w sufitach podwieszanych

Rozwiązania akustyczne w sufitach podwieszanych [25.08.2008] Poczucie komfortu jest mocno uzależnione od właściwości akustycznych pomieszczenia, w którym przebywamy. Czy będzie to biuro, klasa szkolna, sala konferencyjna czy biblioteka, akustyka miejsca powinna być ukształtowana pod kątem jego funkcji... (info)


Jak skutecznie zwalczyć szkodniki w starym drewnianym domu?

Jak skutecznie zwalczyć szkodniki w starym drewnianym domu? [25.08.2008] Przy zakupie domu zwracamy uwagę na jego piękno, lokalizację oraz na urodę okolicy, w której się znajduje. By być bliżej natury, mieszkańcy dużych miast coraz chętniej kupują i odnawiają stare drewniane budynki położone na uboczu, wśród zieleni... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...