informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 34

Pismo RACJI Polskiej Lewicy do do Komendanta Stołecznego Policji [25.07.2008] Szanowny Panie Komendancie, Na podstawie ustawy z dnia 6.09.2001 r. o dostępie do informacji publicznej( Dz. U. 2001 r. nr 112, poz. 1198 z późn. zm.) RACJA Polskiej Lewicy i stowarzyszenie Pro Femina proszą o informacje związane ze sprawą 14-letniej „Agaty”... (info)

List RACJI Polskiej Lewicy do Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego [25.07.2008] Na podstawie ustawy z dnia 6.09.2001 r. o dostępie do informacji publicznej( Dz. U. 2001 r. nr 112, poz. 1198 z późn. zm.) RACJA Polskiej Lewicy i stowarzyszenie Pro Femina proszą o podanie niżej wymienionych danych dotyczących lat 2005 - VI 2008 r.:.. (info)


Pelet – tanio i ekologicznie

Pelet – tanio i ekologicznie [25.07.2008] Nagłówki gazet nie pozostawiają wątpliwości: „Świat przeżywa energetyczny szok”, „Cenę ropy w górę”. Nie mając wpływu na to, jakie decyzje zapadają na globalnych rynkach energii, możemy ograniczyć wydatki, zmieniając sposób ogrzewania naszego domu... (info)

Sposób na lofty [25.07.2008] W Polsce od kilku lat trwa moda na adaptowanie starych pofabrycznych pomieszczeń na mieszkania. Przystosowanie takich budynków do zamieszkania wymaga doświadczenia ekip budowlanych i zastosowania wielu innowacyjnych rozwiązań... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 25.07.2008 [25.07.2008] Udane zakończenie tygodnia. Ostatnia sesja na GPW w tym tygodniu, po wczorajszej mocnej przecenie na Wall Street rozpoczęła się od spadków. Indeks WIG20 stracił na otwarciu 1,29% i rozpoczął dzień poniżej 2600 punktów... (info)


Konstrukcja ogrodu zimowego - najważniejszy jest fundament

Konstrukcja ogrodu zimowego - najważniejszy jest fundament [25.07.2008] Ogrody zimowe stają się coraz bardziej popularnym elementem konstrukcji polskich domów. Dotyczy to zarówno tych nowo budowanych jak i tych już stojących, gdzie dla postawienia oranżerii można zaadaptować istniejący taras... (info)


Wielofunkcyjna Konica Minolta 1600f do domowego biura

Wielofunkcyjna Konica Minolta 1600f do domowego biura [25.07.2008] Niewielkich rozmiarów Konica Minolta 1600f została stworzona przede wszystkim z myślą o małych biurach. Funkcjonalnością potrafi jednak zaskoczyć pracowników każdej firmy... (info)


Znacznie więcej niż druk czarno-biały, czyli bizhub 501 od Konica Minolta

Znacznie więcej niż druk czarno-biały, czyli bizhub 501 od Konica Minolta [25.07.2008] bizhub 501 jest urządzeniem biurowym o zaawansowanych funkcjach drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Istotnie usprawnia procesy zarządzania informacjami w firmach, chroniąc przy tym bezpieczeństwo poufnych danych... (info)


Wielka przeprowadzka po boomie

Wielka przeprowadzka po boomie [25.07.2008] Boom mieszkaniowy w Polsce zakończony. Już tylko najbardziej niepoprawni optymiści wierzą, że tak jak dotychczas, inwestycja w mieszkanie jest w stanie zapewnić szybki i łatwy zarobek. Mieszkańcy miast ruszyli tymczasem po działki budowlane... (info)


F1 Dospel Team

F1 Dospel Team [25.07.2008] Formuła 1 to innowacyjność, profesjonalizm i przede wszystkim prestiż. Jako że wartości te są kluczowe dla polityki firmy Dospel, jej zarząd zorganizował nietypową promocję... (info)

PR u źródła czyli KaMODUS z Eau Thermale Avene [25.07.2008] Agencja KaMODUS (www.kamodus.pl) została wybrana przez Pierre Fabre Dermo-Cosmetique (www.pierre-fabre.com) jako partner w realizacji nowej strategii promocyjnej na rynku polskim, kierowanej do mediów i konsumentów.. (info)


Znajdź swój typ żarówki

Znajdź swój typ żarówki [25.07.2008] Zupełnie nowa budowa skrętki poprawiająca zasięg reflektora do 200 metrów przed pojazdem, niebieska barwa światła powodująca mniejsze zmęczenie wzroku kierowcy, a nawet trwałość sięgająca 2000 godzin... Poznaj nowatorskie rozwiązania w żarówkach samochodowych... (info)


Ochrona przed promieniowaniem słonecznym

Ochrona przed promieniowaniem słonecznym [25.07.2008] Lato to okres, w którym jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Jednak nie wystarczy chronić się przed słońcem tylko na świeżym powietrzu. Promienie UV mają na nas niekorzystny wpływ również w przeszklonych pomieszczeniach... (info)


Od fundamentów po kalenicę

Od fundamentów po kalenicę [25.07.2008] Ceramika budowlana to nie tylko cegła klinkierowa i dachówka. W procesie wypalania mas plastycznych na bazie naturalnej gliny powstaje tak wiele energooszczędnych materiałów budowlanych, że z ich pomocą można wznieść i wykończyć cały dom.. (info)


Soudal zdobywa rynki wschodnie

Soudal zdobywa rynki wschodnie [25.07.2008] Polska spółka belgijskiego holdingu Soudal jest obecnie niekwestionowanym liderem na rynku pian poliuretanowych w naszym kraju. Potwierdzają to niezależne badania przeprowadzone wśród klientów, wg których co drugi profesjonalista wybiera markę Soudal... (info)


Bądź piękna niezależnie od wieku

Bądź piękna niezależnie od wieku [25.07.2008] Skóra w dojrzałym wieku wymaga odpowiedniej pielęgnacji, która odpowiednio ją nawilży oraz zregeneruje. Na rynku jest niewiele linii kosmetyków, które kompleksowo pomagają dbać o całe ciało... (info)


Mistral BDT 125J, czyli niedroga recepta na dobrą zabawę

Mistral BDT 125J, czyli niedroga recepta na dobrą zabawę [25.07.2008] Najnowszy produkt marki Mistral jest niedużym urządzeniem, które umili ci wakacyjny wyjazd oraz zapewni kontakt ze światem w miejscach nawet najbardziej niedostępnych... (info)


Szafy serwerowe Tecnosteel Tecno 1000 Super Server

Szafy serwerowe Tecnosteel Tecno 1000 Super Server [25.07.2008] AJM Electronics, autoryzowany dystrybutor produktów Tecnosteel na rynku polskim, wprowadził do sprzedaży szafy serwerowe Tecno 1000 Super Server przeznaczone do montażu najczęściej oferowanych serwerów na współczesnym rynku IT... (info)


Okucia na złodzieja

Okucia na złodzieja [25.07.2008] Jak wynika z policyjnych statystyk, każdego dnia w Polsce ponad 70 domów, mieszkań lub domków letniskowych pada ofiarą kradzieży z włamaniem. Warto wiedzieć, źe włamanie to jedno z tych przestępstw, przed którymi można się skutecznie uchronić... (info)


Szlifierka oscylacyjna WU650 marki WORX – nowy standard szlifowania

Szlifierka oscylacyjna WU650 marki WORX – nowy standard szlifowania [25.07.2008] Zapomnij o zapylonym warsztacie i gryzącym uczuciu pyłu w gardle. Dzięki szlifierce oscylacyjnej WU650 marki WORX wyposażonej w system odsysania pyłu dokładnie wyszlifujemy drewniane powierzchnie, nie wzbijając przy tym tumanu kurzu... (info)


Nudnym przekąskom mówimy STOP! Sałatki Lisner

Nudnym przekąskom mówimy STOP! Sałatki Lisner [25.07.2008] Z myślą o osobach poszukujących produktów wygodnych w użyciu i zapewniąjących możliwość szybkiego zaspokojenia głodu powstały nowe, warzywne sałatki marki Lisner... (info)

Kalendarium wydarzeń 28.07-01.08.08 [25.07.2008] Rozwój wydarzeń na światowych rynkach w przyszłym tygodniu zależał będzie w dużym stopniu od dalszych wyników kwartalnych amerykańskich spółek. Rynek pozna także kilka istotnych publikacji makroekonomicznych..... (info)


Nowość! Kolekcja foteli i krzeseł Active – prestiż w Twoim wnętrzu

Nowość! Kolekcja foteli i krzeseł Active – prestiż w Twoim wnętrzu [25.07.2008] Najnowsza linia foteli i krzeseł Active z kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic to połączenie wygody z eleganckim i niepowtarzalnym wyglądem. Intrygujący, nowoczesny design tych mebli nada każdemu wnętrzu oryginalny, wyrazisty charakter... (info)


7milowy od roku z Microsoft Dynamics

7milowy od roku z Microsoft Dynamics [25.07.2008] Poznańska spółka 7milowy jest jedyną firmą wdrożeniową na polskim rynku ERP oferującą swoim klientom system SAP i Microsoft Dynamics. W czerwcu minął rok odkąd firma współpracuje z Microsoft w obszarze oprogramowania biznesowego... (info)

Komentarz Expandera: Sektor finansowy rządzi indeksami (25.07.2008) [25.07.2008] Dużym rozczarowaniem były czwartkowe notowania w Ameryce, ale tak samo, jak z dystansem podchodziliśmy do wcześniejszych wzrostów, tak z wczorajszej przeceny też nie chcemy jeszcze wyciągać zbyt daleko idących wniosków, że korekta się kończy, a wraca bessa... (info)


Racehorse i eurobungee w Parku Handlowym Auchan Bielany

Racehorse i eurobungee w Parku Handlowym Auchan Bielany [25.07.2008] Pierwszy w Polsce tor jazdy konnej – racehorse oraz trampolina – eurobungee to nowa, wyjątkowa propozycja dla małych klientów Parku Handlowego Auchan Bielany. Z atrakcji na świeżym powietrzu można będzie korzystać do końca sierpnia... (info)


Jedziesz na urlop? Sprawdź opony!

Jedziesz na urlop? Sprawdź opony! [25.07.2008] Wakacyjne wycieczki to setki kilometrów do pokonania. Rozgrzany słońcem, pełen dziur i kolein asfalt, a także piaszczyste polne drogi to prawdziwe wyzwanie dla opon naszego samochodu. Specjaliści z sieci Driver radzą jak przygotować auto do letnich podróży... (info)

Oracle oferuje aplikację Oracle Hyperion Profitability and Cost Management [25.07.2008] Firma Oracle poinformowała o dostępności nowej aplikacji do zarządzania wydajnością Oracle Hyperion Profitability and Cost Management, która ułatwia przedsiębiorstwom i instytucjom wgląd w czynniki wpływające na koszty i rentowność... (info)

Ekonomiści Euler Hermes spodziewają się spowolnienia światowej wymiany handlowej [25.07.2008] Euler Hermes ACI (USA) opublikował Globalny Raport z Analizy Ryzyka za pierwsze półrocze 2008 r. Raport mówi o niższym wzroście światowego PKB oraz spadku wolumenu światowego handlu w pozostałych miesiącach roku... (info)

Morizon.pl – wystartował innowacyjny portal nieruchomościowy [25.07.2008] Morizon.pl w wersji testowej to nowa odsłona nieruchomości w polskim Internecie. W serwisie można już obejrzeć ponad 100 tysięcy aktualnych ofert mieszkań, domów i działek z całego kraju..... (info)


JEDYNKA® KOLOR — przyjemny moment remontu

JEDYNKA® KOLOR — przyjemny moment remontu [25.07.2008] Gama kolorów JEDYNKI® KOLOR została wzbogacona o 6 nowych barw. Do receptury farby dodano także świeży zapach, przyjemnie wyczuwalny podczas malowania... (info)


GPMapa TOPO – nowy produkt na rynku nawigacji GPS w Polsce

GPMapa TOPO – nowy produkt na rynku nawigacji GPS w Polsce [25.07.2008] GPMapa TOPO to pierwsza w Polsce komercyjna mapa, znanej warszawskiej firmy IMAGIS, dostosowana do wymagań turystyki pieszej i rowerowej.Jest ona dedykowana do urządzeń GARMIN GPS... (info)


BenQ SP920 – dwulampowy superjasny projektor

BenQ SP920 – dwulampowy superjasny projektor [25.07.2008] Jasność 6000 ANSI lumenów, kontrast 2000:1, rozdzielczość XGA 1024x768 BenQ wprowadza na polski rynek cyfrowy projektor SP920 – superjasny, projektor pracujący w rozdzielczości XGA 1024x768 pikseli... (info)

Odpoczynek na łonie natury – sypialnia w kolorach ziemi od Dekorii [25.07.2008] Zbyt krótkie noce, szybkie poranki i długie godziny spędzane w pracy, w korkach i na zakupach sprawiają, że brakuje nam czasu i sił na obcowanie z przyrodą. Po ciężkim dniu w biurze naszym jedynym marzeniem jest zasłużony odpoczynek... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...