informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 25.07.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 34

Jeśli używany, to niemiecki [25.07.2007] Marki z jakiego kraju są najbardziej popularne wśród Polaków? Jeśli miałby decydować o tym wyłącznie rynek samochodów używanych, to odpowiedź mogłaby być tylko jedna – z Niemiec. Również patrząc na statystyki serwisu GEpard można dojść do tego samego wniosku... (info)


Złoty i srebrny

Złoty i srebrny "Laur Konsumenta 2007" dla produktów CIBA Vision [25.07.2007] Lider w produkcji soczewek kontaktowych, firma CIBA Vision została uhonorowana w dwóch kategoriach prestiżowym wyróżnieniem - godłem "Laur konsumenta 2007". Konkurs ten organizowany jest od 2004 roku przez Przegląd Gospodarczy Gazety Prawnej... (info)


Avayo dla Impuls-Leasing Poland

Avayo dla Impuls-Leasing Poland [25.07.2007] Agencja reklamowa AVAYO kreuje wizerunek nowej firmy leasingowej na polskim rynku - IMPULS-LEASING Poland. W ramach kompleksowej obsługi w zakresie BTL agencja zajmuje się strategią komunikacyjną marki... (info)


Novimedia CP i Hyundai na wspólnej drodze

Novimedia CP i Hyundai na wspólnej drodze [25.07.2007] W lipcu do rąk czytelników trafił 2. numer „Hyundai Magazyn”. To zarazem pierwszy numer tego wydawnictwa w całości opracowany przez agencję Novimedia Custom Publishing... (info)


www.1jedynka.pl - prosto, praktycznie i na temat

www.1jedynka.pl - prosto, praktycznie i na temat [25.07.2007] Ruszył nowy serwis internetowy marki JEDYNKA. Kontent www.1jedynka.pl obejmuje m.in. wyczerpujące porady, informacje techniczne i kalkulator wydajności... (info)

Wyższy wskaźnik internetowej realizacji mil lojalnościowych [25.07.2007] W Air France i KLM dzięki rozwiązaniu Amadeus Award Calendar dzięki rozwiązaniu Amadeus Award Calendar Użytkownicy programu lojalnościowego mogą odebrać zgromadzone mile on-line także u innych partnerów SkyTeam.. (info)

Qantas wprowadza system kontroli załadunku nowej generacji [25.07.2007] Madryt, 23 lipca 2007: Linie lotnicze Qantas jako pierwsze na świecie wdrożyły najnowocześniejszy system kontroli załadunku firmy Amadeus, znany pod nazwą Altéa Departure Control-Flight... (info)


Pachnący duet farb Dekoral

Pachnący duet farb Dekoral [25.07.2007] SigmaKalon Deco Polska, producent farb DEKORAL, poszerzył gamę zapachów farb AKROTIX i AKRYLUX o wariant waniliowe westchnienie. Jest to kolejny, czwarty już, zapach pierwszych na polskim rynku farb pachnących podczas malowania... (info)

Demonstracja u Prymasa - 14 rocznica zawarcia konkordatu [25.07.2007] Zapraszamy na demonstrację partii RACJA Polskiej Lewicy w 14 rocznicę podpisania Konkordatu między Stolicą Apostolską i Rzeczpospolitą Polską (sobota 28 lipca 2007).. (info)

AB dystrybutorem Fujitsu Siemens Computers [25.07.2007] AB SA, wrocławski dystrybutor nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych, podpisał umowę dystrybucyjną z Fujitsu Siemens Computers, wiodącą na rynku europejskim firmą komputerową... (info)

PYTON certyfikowanym partnerem Microsoftu [25.07.2007] PYTON Management, wrocławski producent platformy do zarządzania wiedzą oraz nowoczesnych rozwiązań e-learningowych, uzyskał status „Microsoft Certified Partner”... (info)


NOWA ekskluzywna linia produktów AGD firmy Zelmer

NOWA ekskluzywna linia produktów AGD firmy Zelmer [25.07.2007] Linia Lumiére to produkty dla osób wymagających, dla których znaczenie ma zarówno funkcjonalność sprzętów gospodarstwa domowego, jak i ich design. Lumiére to luksusowe produkty codziennego użytku, które wspaniale wyeksponują wnętrze Twojej kuchni... (info)


Zatrzymać lato

Zatrzymać lato [25.07.2007] Lato obfituje w soczyste owoce i świeże, bogate w witaminy warzywa. Potem mija, a Ty zastanawiasz się jak zatrzymać ten smak i aromat, żeby móc rozkoszować się nimi w zimowe wieczory?.. (info)


VTec PRO V39 – dotyk prawdziwych multimediów

VTec PRO V39 – dotyk prawdziwych multimediów [25.07.2007] W Polsce pojawia się coraz więcej niby pro odtwarzaczy. Na szczęście linia VTec PRO przyjęła się doskonale na rodzimym rynku i wielu użytkowników już oczekuje na kolejny model... (info)


Plan BIOZ

Plan BIOZ [25.07.2007] Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej wiązało się z implementacją wielu dyrektyw unijnych na różnych płaszczyznach. Jedna z takich dyrektyw, została przeniesiona na grunt polski jeszcze w 2003 r., dotyczy planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.. (info)


Kuchnia to za mało

Kuchnia to za mało [25.07.2007] Zastanawiasz się czasem, jak zagospodarować swoją niewielką kuchnię, żeby znalazło się w niej miejsce dla jeszcze jednego sprzętu AGD? Jaki model wybrać, żeby pasował do całości, a jednocześnie nie zajmował zbyt wiele miejsca?.. (info)


Nowa budowa – nowe wyzwania.

Nowa budowa – nowe wyzwania. [25.07.2007] Budowa kolejnego obiektu, nawet dla doświadczonego majstra, kierownika, inżyniera jest nowym wyzwaniem. Mimo wieloletniego doświadczenia i praktyki, pojawiają się niuanse, na które nie ma łatwej i jednoznacznej odpowiedzi... (info)

iDOC - optymalizacja kosztów druku gwarantowana [25.07.2007] Polski oddział Konica Minolta poszerzył swoją ofertę dla biznesu o rozwiązanie iDOC, które usprawnia pracę z dokumentami i pozwala obniżyć koszty druku... (info)

Outsourcing płac Macrologic w firmie DAN POL [25.07.2007] Macrologic S.A. Oddział w Częstochowie podpisał z firmą budowlaną DAN POL umowę na świadczenie usługi przetwarzania płac. Rozwiązanie to zapewnia firmie redukcję kosztów, wygodny dostęp do informacji personalnych i uproszczenie struktury działu personalnego... (info)

Checkpoint Systems wprowadza nowoczesne etykiety zabezpieczające [25.07.2007] Firma Checkpoint Systems wprowadza na rynek przełomowy produkt – nowoczesne radiowe etykiety EP Labels. To niewielkich rozmiarów zabezpieczenie przed kradzieżą może być wykorzystywane również jako nośnik informacji o produkcie... (info)


Wakacyjna promocja olejów Fuchs

Wakacyjna promocja olejów Fuchs [25.07.2007] 23 lipca rozpoczęła się Wakacyjna promocja olejów Fuchs. Olej silnikowy Titan Unic Plus 10W40 MC oraz dwa oleje przekładniowe: Titan Cytrac HSY 75W90 oraz Titan Supergear 80W90 oferowane są w pakietach promocyjnych... (info)


JAS-FBG S.A. zwiększa powierzchnię magazynową w Dąbrowie

JAS-FBG S.A. zwiększa powierzchnię magazynową w Dąbrowie [25.07.2007] Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów zwiększyliśmy dotychczasową powierzchnię magazynową w Dąbrowie Górniczej do 10 000 mkw. Głównym najemcą powierzchni w Dąbrowie jest jeden z kluczowych kontrahentów JAS-FBG S.A.- firma z branży opakowań... (info)


Punkt Dostępowy Wi-Fi marki TRENDnet do gniazdka elektrycznego

Punkt Dostępowy Wi-Fi marki TRENDnet do gniazdka elektrycznego [25.07.2007] TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych ogłasza wypust nowego urządzenia na rynek, Bezprzewodowego Punktu Dostepowego Wi-Fi 54Mbps Powerline 85Mbps... (info)


Bezpieczne wakacje z Krono Original. Krono! Dziękujemy!

Bezpieczne wakacje z Krono Original. Krono! Dziękujemy! [25.07.2007] Odpoczywający nad Bałtykiem mogą tego lata narzekać np. na nienajlepszą pogodę, ale oferta rozrywkowa jest imponująca. Dzieje się tak również za sprawą popularnej marki Krono Original i wielkiej akcji pn. Bezpieczne wakacje, której patronuje Otylia Jędrzejczak.. (info)


Dźwignie przestawne

Dźwignie przestawne [25.07.2007] Dźwignia jest elementem, którego budowa umożliwia zachowanie zalet połączenia gwintowego przy jednoczesnej minimalizacji jego wad. w Polskim nazewnictwie występuje pod wieloma nazwami: rękojeść nastawna, uchwyt zaciskowy, rączka, dźwignia zaciskowa itp... (info)


„Clean” - produkty ułatwiające zachowanie higieny

„Clean” - produkty ułatwiające zachowanie higieny [25.07.2007] Standardowe elementy maszyn czy urządzeń wymagają niekiedy dostosowania do bardzo specyficznych warunków. Ich przykładem mogą być te, jakie muszą być spełnione przez sprzęt szpitalny czy też maszyny wykorzystywane w przetwórstwie spożywczym i farmakologicznym... (info)


Przeguby krzyżakowe i wały przegubowe w ofercie ELESA+GANTER

Przeguby krzyżakowe i wały przegubowe w ofercie ELESA+GANTER [25.07.2007] W pracy konstruktora maszyn zdarzają się sytuacje, w których konieczne jest przeniesienie ruchu pomiędzy dwoma elementami, które nie znajdują się w tej samej linii względem siebie. W takich przypadkach stosowane są różnego rodzaju przeguby i wały przegubowe... (info)


Łazienka - wnętrzarskie wyzwanie

Łazienka - wnętrzarskie wyzwanie [25.07.2007] Dla osób, które nie podążają utartymi ścieżkami i dla których wystrój wnętrza mieszkania to sposób na wyrażenie siebie, firma Cifial stworzyła linię baterii łazienkowych L Spout... (info)


Ogłaszaj się w Wirtualnej Polsce

Ogłaszaj się w Wirtualnej Polsce [25.07.2007] Wirtualna Polska uruchamia całkiem nowy serwis ogłoszeniowy. Partnerami portalu zostali liderzy rynku ogłoszeniowego w Polsce: otoMoto.pl oraz Domiporta.pl... (info)

Czworonożni podróżnicy [25.07.2007] Wielu z nas decyduje się obecnie na wakacje w towarzystwie swojego zwierzaka. Umożliwiają to oferty firm turystycznych. Jak zatem przygotować naszego pupila do wakacyjnych wojaży?.. (info)


Jeszcze większe możliwości Vigorów

Jeszcze większe możliwości Vigorów [25.07.2007] Kolejna seria routerów DrayTek’a – tym razem obsługująca szerokopasmowy dostęp do internetu w technologii DSL - zyskała możliwość rozbudowy o modemy HSDPA (3.5 G). Dzięki temu Vigory stają się wielofunkcyjnymi, mobilnymi Hot Spot’ami... (info)


Czujnym czas sprzyja...

Czujnym czas sprzyja... [25.07.2007] Czy na myśl o wyprzedażach i polowaniu na okazje przechodzi cię dreszcz emocji?Ciekawość co tym razem uda ci się „złowić”?Będziesz pierwszy czy może ktoś przed Tobą już zobaczył to samo?.. (info)


Jak oczyścić atmosferę?

Jak oczyścić atmosferę? [25.07.2007] Masz problem z koncentracją, nie możesz spać, odczuwasz kłopoty z oddychaniem? To skutki złej jakości wdychanego powietrza. Rozwiązaniem tego problemu jest system wentylacyjny Purmo Air. Zapewnia on świeże, oczyszczone i jednocześnie podgrzane powietrze... (info)

Betacom S.A publikuje wyniki za I kw. roku obrotowego 2007/2008 [25.07.2007] Spółka w I kw. bieżącego roku obrotowego zanotowała wzrost przychodów ze sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego, tj. do poziomu 38,7 mln zł oraz 0,4 mln zł zysku netto... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...